Forma w lidze
Annan Athletic w tabeli
10. miejsce / 9 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 9. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:13 bramki
1,33 gola/mecz
3 pkt
2:4 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Annan Athletic
Wartość drużyny: 410 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Szkocja | – | pomocnik | 10 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | 42 | pomocnik | 10 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 6,66 średnia ocena | Anglia | 29 | bramkarz | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Anglia | 29 | bramkarz | 10 | 0 € |
Skład i oceny Annan Athletic w ostatnim meczu 4-3-3







Zmiany
- 82' D. Carrick → D. Williams
Annan Athletic w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 20 |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 20 |
| ··· | |||||||
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | 11 |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | 9 |
Wyniki Annan Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Annan Athletic
0
Alloa Athletic
0
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Annan Athletic
1
Stranraer
6
Scottish League Two, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Annan Athletic
0
Stirling Albion
1
Scottish League Two, 9. kolejka
|
Terminarz Annan Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Clyde
Annan Athletic
Scottish League Two, 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Spartans
Annan Athletic
Scottish League Two, 12. kolejka
|
|
|
07 Lis 16:00
|
Annan Athletic
Kelty Hearts
Scottish League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Annan Athletic
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie |
Annan Athletic to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League Two. Swoim domowym obiektem jest Galabank, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Wullie Gibson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 410 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Annan Athletic w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Annan Athletic trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Annan Athletic w tabeli Scottish League Two?
Annan Athletic zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Scottish League Two z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stranraer wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Annan Athletic?
W wyjściowym ustawieniu Annan Athletic między słupkami staje C. Albinson, a linię obrony najczęściej tworzą K. Mcknight, K. Watson, T. Muir oraz C. Clark. W środku pola grają J. Dixon, P. Smith oraz S. Buchanan, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Cooper, C. Maxwell oraz A. Smith. Trener Wullie Gibson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League Two i pucharach.
Kiedy Annan Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Annan Athletic to spotkanie z Clyde, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie ZLX Stadium w ramach Scottish League Two (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Annan Athletic?
Ostatni mecz Annan Athletic to remis z Alloa Athletic 0:0 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Annan Athletic w tym sezonie?
Bilans Annan Athletic w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-0-7 przy 10 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Annan Athletic w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Annan Athletic w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Annan Athletic
Annan Athletic terminarz
Kiedy Annan Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Annan Athletic to spotkanie z Clyde, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie ZLX Stadium w ramach Scottish League Two (11. kolejka).
Wyniki Annan Athletic w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Annan Athletic w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Annan Athletic w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Annan Athletic wyniki
Annan Athletic ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 0,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Annan Athletic zdobywa 1,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Annan Athletic?
Ostatni mecz Annan Athletic to remis z Alloa Athletic 0:0 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Annan Athletic – tabela Scottish League Two
Jakie miejsce w tabeli Scottish League Two zajmuje Annan Athletic w sezonie 2026/2027.
Miejsce Annan Athletic w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 14 | 20 | |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 6 | 20 | |
3
|
Elgin City
|
10 | 5 | 2 | 3 | 27:17 | 10 | 17 | |
4
|
Spartans
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:18 | 4 | 15 | |
5
|
Edinburgh City
|
10 | 4 | 3 | 3 | 20:18 | 2 | 15 | |
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | -6 | 12 | |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 11 | |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 14 | 20 | |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 6 | 20 | |
3
|
Elgin City
|
10 | 5 | 2 | 3 | 27:17 | 10 | 17 | |
4
|
Spartans
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:18 | 4 | 15 | |
5
|
Edinburgh City
|
10 | 4 | 3 | 3 | 20:18 | 2 | 15 | |
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | -6 | 12 | |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 11 | |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Clyde
|
5 | 5 | 0 | 0 | 15:5 | 10 | 15 | |
| 2 |
Dumbarton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 12 | |
| 3 |
Stranraer
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 4 |
Elgin City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 16:9 | 7 | 10 | |
| 5 |
Kelty Hearts
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 6 |
Forfar Athletic
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 7 |
Stirling Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
Edinburgh City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | -2 | 7 | |
| 9 |
Spartans
|
5 | 1 | 3 | 1 | 13:11 | 2 | 6 | |
| 10 |
Annan Athletic
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stranraer
|
5 | 3 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 10 | |
| 2 |
Spartans
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 3 |
Edinburgh City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 4 |
Elgin City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 5 |
Clyde
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 6 |
Kelty Hearts
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 7 |
Stirling Albion
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:17 | -11 | 3 | |
| 8 |
Annan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 9 |
Forfar Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
| 10 |
Dumbarton
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:12 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Annan Athletic w tabeli Scottish League Two?
Annan Athletic zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Scottish League Two z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stranraer wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Annan Athletic w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Annan Athletic na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Annan Athletic na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,1
Strzelcy Annan Athletic
Rozkład bramek w czasie
Bramki Annan Athletic i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Annan Athletic to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clyde - Annan Athletic Po przerwie pada 70% bramek Annan Athletic.Przebieg meczu Annan Athletic i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-0-6 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Annan Athletic otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Annan Athletic
90% bramek Annan Athletic pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Annan Athletic zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Annan Athletic
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Annan Athletic, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Annan Athletic wygra mecz Clyde - Annan Athletic Annan Athletic przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Annan Athletic
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 40% meczów Annan Athletic padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clyde - Annan Athletic Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Annan Athletic.Annan Athletic – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 12,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Annan Athletic fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 12,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Annan Athletic, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Annan Athletic zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Annan Athletic wygra mecz Clyde - Annan Athletic Annan Athletic zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Annan Athletic ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Annan Athletic, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Annan Athletic wygra drugą połowę meczu Clyde - Annan Athletic Drugą połowę Annan Athletic wygrywał w 3 z 10 meczów.Annan Athletic – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 4,1
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,4
Annan Athletic oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Clyde - Annan Athletic Annan Athletic oddaje 7,4 strzałów na mecz.Annan Athletic – posiadanie piłki
- U siebie 51,7%
- Na wyjeździe 51,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Annan Athletic utrzymuje przy piłce 51,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Annan Athletic wygra mecz Clyde - Annan Athletic Annan Athletic utrzymuje średnio 51,6% posiadania piłki.Annan Athletic – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Annan Athletic wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Annan Athletic – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Annan Athletic to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Clyde - Annan Athletic Czyste konto Annan Athletic zachowuje w 30% meczów.Annan Athletic – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Annan Athletic wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Annan Athletic – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
Annan Athletic ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Annan Athletic – 1,8.
Annan Athletic według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,25 | 2,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,25 | 1,75 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Annan Athletic zdobywa z drużynami z top 3 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
Annan Athletic na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,25 0,50 | 2,25 0,83 | 1,75 2,17 |
|
7.
|
2,40 0,00 | 1,60 0,60 | 1,00 2,40 |
|
8.
|
1,80 0,40 | 1,20 0,80 | 1,00 2,40 |
|
9.
|
1,60 0,60 | 1,40 1,20 | 1,20 3,40 |
|
10.
|
1,00 0,75 | 1,33 0,50 | 2,17 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Annan Athletic
Skrajne wyniki i osiągnięcia Annan Athletic w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Annan Athletic - Dumbarton 2:0 Scottish League Two, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Annan Athletic - Stranraer 1:6 Scottish League Two, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Annan Athletic - Stranraer 1:6, Scottish League Two, 10.10.2026
- Najszybsza bramka 21. minuta Maxwell, Annan Athletic - Spartans 2:4, Scottish League Two, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Roy, Annan Athletic - Elgin City 2:0, Scottish League Two, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Annan Athletic w tym sezonie?
Bilans Annan Athletic w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-0-7 przy 10 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Annan Athletic – zawodnicy
Jak wygląda kadra Annan Athletic w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Annan Athletic w ostatnim meczu 4-3-3







Zmiany
- 82' D. Carrick → D. Williams
Kadra Annan Athletic
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
29 | Szkocja | 0 € | – | 8 | 80% | 2 | 0 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Szkocja | 400 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 365' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
20 | Szkocja | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Szkocja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
28 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
– | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 3 | 0 | 842' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 796' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Szkocja | – | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 383' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Szkocja | 50 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 93' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Anglia | 0 € | 44 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 266' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
18 | Szkocja | 0 € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 205' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 765' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 889' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Szkocja | – | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 509' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Szkocja | 0 € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
36 | Szkocja | 10 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 86' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
36 | Szkocja | 0 € | 44 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 678' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
26 | Szkocja | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
42 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Anglia | 0 € | 30 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Annan Athletic
610 tys. €
śr. 19 tys. € / zawodnika
Ile Annan Athletic wydaje na pensje
119 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Szkocja (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Annan Athletic w sezonie 2026/2027
Annan Athletic wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Annan Athletic
Jak wygląda skład Annan Athletic?
W wyjściowym ustawieniu Annan Athletic między słupkami staje C. Albinson, a linię obrony najczęściej tworzą K. Mcknight, K. Watson, T. Muir oraz C. Clark. W środku pola grają J. Dixon, P. Smith oraz S. Buchanan, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Cooper, C. Maxwell oraz A. Smith. Trener Wullie Gibson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League Two i pucharach.
Annan Athletic – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Annan Athletic w sezonie 2026/2027.
Annan Athletic transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 26 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Szkocja | 20 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 26 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Annan Athletic
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Annan Athletic w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Annan Athletic trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.