Forma w lidze
Forfar Athletic w tabeli
8. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 4. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
6:5 bramki
1,20 gola/mecz
2 pkt
4:12 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Forfar Athletic
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | – | napastnik | 4 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Szkocja | 32 | napastnik | 10 | – | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,62 średnia ocena | Anglia | – | bramkarz | 9 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | – | bramkarz | 9 | – |
Skład i oceny Forfar Athletic w ostatnim meczu 4-2-3-1









Zmiany
- 36' A. Brown → R. Hickey-Fugaccia
- 45' A. Mailer → T. Gadsden
Forfar Athletic w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 20 |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 20 |
| ··· | |||||||
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | 12 |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | 11 |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | 11 |
Wyniki Forfar Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Ross County
2
Forfar Athletic
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Forfar Athletic
1
Elgin City
2
Scottish League Two, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Dumbarton
2
Forfar Athletic
1
Scottish League Two, 9. kolejka
|
Terminarz Forfar Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Kelty Hearts
Forfar Athletic
Scottish League Two, 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Stirling Albion
Forfar Athletic
Scottish League Two, 12. kolejka
|
|
|
07 Lis 16:00
|
Forfar Athletic
Edinburgh City
Scottish League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Forfar Athletic
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
|
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
USA | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo |
Forfar Athletic to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League Two. Swoim domowym obiektem jest Station Park, który może pomieścić 4 602 widzów. Zespół prowadzi Jim Weir. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Forfar Athletic?
Klub piłkarski Forfar Athletic zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Forfar Athletic w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Forfar Athletic trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Forfar Athletic w tabeli Scottish League Two?
Forfar Athletic zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Scottish League Two z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stranraer wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Forfar Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Forfar Athletic to spotkanie z Kelty Hearts, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie New Central Park w ramach Scottish League Two (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Forfar Athletic?
Ostatni mecz Forfar Athletic to porażka z Ross County 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Turner, Hickey-Fugaccia oraz Hamilton. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Forfar Athletic w tym sezonie?
Bilans Forfar Athletic w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-2-5 przy 10 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Forfar Athletic w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Forfar Athletic w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Forfar Athletic
Forfar Athletic terminarz
Kiedy Forfar Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Forfar Athletic to spotkanie z Kelty Hearts, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie New Central Park w ramach Scottish League Two (11. kolejka).
Wyniki Forfar Athletic w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Forfar Athletic w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Forfar Athletic w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Forfar Athletic wyniki
Forfar Athletic ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Forfar Athletic zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Forfar Athletic?
Ostatni mecz Forfar Athletic to porażka z Ross County 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Turner, Hickey-Fugaccia oraz Hamilton. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Forfar Athletic – tabela Scottish League Two
Jakie miejsce w tabeli Scottish League Two zajmuje Forfar Athletic w sezonie 2026/2027.
Miejsce Forfar Athletic w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 14 | 20 | |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 6 | 20 | |
3
|
Elgin City
|
10 | 5 | 2 | 3 | 27:17 | 10 | 17 | |
4
|
Spartans
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:18 | 4 | 15 | |
5
|
Edinburgh City
|
10 | 4 | 3 | 3 | 20:18 | 2 | 15 | |
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | -6 | 12 | |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 11 | |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 14 | 20 | |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 6 | 20 | |
3
|
Elgin City
|
10 | 5 | 2 | 3 | 27:17 | 10 | 17 | |
4
|
Spartans
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:18 | 4 | 15 | |
5
|
Edinburgh City
|
10 | 4 | 3 | 3 | 20:18 | 2 | 15 | |
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | -6 | 12 | |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 11 | |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Clyde
|
5 | 5 | 0 | 0 | 15:5 | 10 | 15 | |
| 2 |
Dumbarton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 12 | |
| 3 |
Stranraer
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 4 |
Elgin City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 16:9 | 7 | 10 | |
| 5 |
Kelty Hearts
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 6 |
Forfar Athletic
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 7 |
Stirling Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
Edinburgh City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | -2 | 7 | |
| 9 |
Spartans
|
5 | 1 | 3 | 1 | 13:11 | 2 | 6 | |
| 10 |
Annan Athletic
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stranraer
|
5 | 3 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 10 | |
| 2 |
Spartans
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 3 |
Edinburgh City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 4 |
Elgin City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 5 |
Clyde
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 6 |
Kelty Hearts
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 7 |
Stirling Albion
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:17 | -11 | 3 | |
| 8 |
Annan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 9 |
Forfar Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
| 10 |
Dumbarton
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:12 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Forfar Athletic w tabeli Scottish League Two?
Forfar Athletic zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Scottish League Two z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stranraer wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Forfar Athletic w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Forfar Athletic na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Forfar Athletic na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,2
Strzelcy Forfar Athletic
-
Luca Perrie 3

-
Adam Brown 1

-
Angus Mailer 1

-
Aaron Arnot 1

-
Luca Perrie 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Forfar Athletic i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Forfar Athletic to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kelty Hearts - Forfar Athletic Po przerwie pada 40% bramek Forfar Athletic.Przebieg meczu Forfar Athletic i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Forfar Athletic otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Forfar Athletic
100% bramek Forfar Athletic pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Forfar Athletic zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Forfar Athletic
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Forfar Athletic, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Forfar Athletic wygra mecz Kelty Hearts - Forfar Athletic Forfar Athletic przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Forfar Athletic
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Forfar Athletic padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kelty Hearts - Forfar Athletic Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Forfar Athletic.Forfar Athletic – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 10,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Forfar Athletic fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 10,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Forfar Athletic, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Forfar Athletic zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Forfar Athletic wygra mecz Kelty Hearts - Forfar Athletic Forfar Athletic zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Forfar Athletic ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Forfar Athletic, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Forfar Athletic wygra drugą połowę meczu Kelty Hearts - Forfar Athletic Drugą połowę Forfar Athletic wygrywał w 1 z 10 meczów.Forfar Athletic – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 3,9
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Forfar Athletic oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kelty Hearts - Forfar Athletic Forfar Athletic oddaje 8,0 strzałów na mecz.Forfar Athletic – posiadanie piłki
- U siebie 43,4%
- Na wyjeździe 45,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Forfar Athletic utrzymuje przy piłce 44,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Forfar Athletic wygra mecz Kelty Hearts - Forfar Athletic Forfar Athletic utrzymuje średnio 44,3% posiadania piłki.Forfar Athletic – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Forfar Athletic wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Forfar Athletic – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Forfar Athletic to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kelty Hearts - Forfar Athletic Czyste konto Forfar Athletic zachowuje w 30% meczów.Forfar Athletic – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Forfar Athletic wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Forfar Athletic – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 10%
Forfar Athletic ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Forfar Athletic – 1,4.
Forfar Athletic według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,50 | 2,25 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Forfar Athletic zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Forfar Athletic na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,25 0,50 | 2,25 0,83 | 1,75 2,17 |
|
7.
|
2,40 0,00 | 1,60 0,60 | 1,00 2,40 |
|
8.
|
1,80 0,40 | 1,20 0,80 | 1,00 2,40 |
|
9.
|
1,60 0,60 | 1,40 1,20 | 1,20 3,40 |
|
10.
|
1,00 0,75 | 1,33 0,50 | 2,17 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Forfar Athletic
Skrajne wyniki i osiągnięcia Forfar Athletic w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Forfar Athletic - Stirling Albion 3:0 Scottish League Two, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Spartans - Forfar Athletic 5:1 Scottish League Two, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Spartans - Forfar Athletic 5:1, Scottish League Two, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Perrie, Dumbarton - Forfar Athletic 2:1, Scottish League Two, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Perrie, Forfar Athletic - Elgin City 1:2, Scottish League Two, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Forfar Athletic w tym sezonie?
Bilans Forfar Athletic w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-2-5 przy 10 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Forfar Athletic – zawodnicy
Jak wygląda kadra Forfar Athletic w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Forfar Athletic w ostatnim meczu 4-2-3-1









Zmiany
- 36' A. Brown → R. Hickey-Fugaccia
- 45' A. Mailer → T. Gadsden
Kadra Forfar Athletic
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
29 | Szkocja | 0 € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Szkocja | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | RPA | – | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
30 | Szkocja | 0 € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 73' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
38 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
|
28 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
31 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 491' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
34 | Szkocja | 0 € | 44 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 402' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
17 | Szkocja | – | – | 5 | 50% | 0 | 1 | 366' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
38 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Szkocja | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
29 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
35 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
31 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
32 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
38 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
34 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
40 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
35 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
29 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
26 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Szkocja | 0 € | – | 1 | 10% | 0 | 1 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
28 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
36 | Szkocja | 0 € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
![]() |
28 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 801' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 797' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
28 | Szkocja | – | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 288' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Szkocja | 0 € | 34 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Szkocja | 50 tys. € | 36 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
30 | Szkocja | 0 € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
32 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
29 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
25 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Szkocja | 0 € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
28 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Forfar Athletic
50 tys. €
śr. 1 tys. € / zawodnika
Ile Forfar Athletic wydaje na pensje
160 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Szkocja (37 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Forfar Athletic w sezonie 2026/2027
Forfar Athletic wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Forfar Athletic
Forfar Athletic – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Forfar Athletic w sezonie 2026/2027.
Forfar Athletic transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
|
Szkocja | 28 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 17 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
USA | 21 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Maj 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Maj 2026 |
|
Szkocja | 21 |
|
koniec wypożyczenia |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Forfar Athletic w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Forfar Athletic trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Forfar Athletic – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Forfar Athletic? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Forfar Athletic?
Klub piłkarski Forfar Athletic zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji.