Martin Rennie
napastnik #10Martin Rennie jest piłkarzem występującym obecnie w Clyde. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Martin Rennie
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Martin Rennie w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Martin Rennie wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.73, a skuteczność strzałów to 50,0%. Martin Rennie oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Martin Rennie w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Martin Rennie rozegrał w barwach Forfar Athletic w Scottish League Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 157 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Kiedy urodził się Martin Rennie?
Martin Rennie urodził się 9 maja 1994 (Szkocja). Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Martin Rennie – statystyki
Szczegółowe statystyki Martin Rennie w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Clyde. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Martin Rennie
Martin Rennie vs. inni
Atak
Obrona
Podania Martin Rennie
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Martin Rennie w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Martin Rennie wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.73, a skuteczność strzałów to 50,0%. Martin Rennie oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,5 to strzały celne.
Martin Rennie – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Martin Rennie w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Martin Rennie
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08 2026 |
Scottish League Two, 1. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 25.07 2026 |
Scottish League Cup, kolejka
|
3:1 | 90' | 2 | 0 | – | ||
| 21.07 2026 |
Scottish League Cup, kolejka
|
8:0 | 67' | 0 | 0 | – | ||
| 09.05 2026 |
Scottish League Two, półfinał
|
2:1 | 49' | 0 | 0 | – | ||
| 05.05 2026 |
Scottish League Two, półfinał
|
1:3 | 75' | 0 | 0 | – | ||
| 02.05 2026 |
Scottish League Two, 36. kolejka
|
1:1 | 31' | 0 | 0 | – | ||
| 25.04 2026 |
Scottish League Two, 35. kolejka
|
4:0 | 85' | 0 | 1 | – | ||
| 18.04 2026 |
Scottish League Two, 34. kolejka
|
0:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 11.04 2026 |
Scottish League Two, 33. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 04.04 2026 |
Scottish League Two, 32. kolejka
|
2:1 | 45' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Martin Rennie w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Martin Rennie rozegrał w barwach Forfar Athletic w Scottish League Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 157 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Martin Rennie – forma
W ostatnich 5 meczach Martin Rennie zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.