Forma w lidze
Stirling Albion w tabeli
9. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 4. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
8 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:6 bramki
1,40 gola/mecz
3 pkt
6:17 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Stirling Albion
Wartość drużyny: 25 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Szkocja | 27 | napastnik | 10 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Szkocja | 17 | napastnik | 9 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,09 średnia ocena | Szkocja | 28 | napastnik | 8 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 772 minut | – | pomocnik | 10 | – |
Skład i oceny Stirling Albion w ostatnim meczu 4-2-3-1








Zmiany
- 45' Z. Cameron → D. Dobbie
- 45' L. Hamilton → K. Waugh
- 62' R. Raine → A. Laird
- 69' H. Wright → E. Samuel
- 81' B. Hutchingson → E. Smith
Stirling Albion w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 20 |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 20 |
| ··· | |||||||
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | 11 |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | 11 |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | 9 |
Wyniki Stirling Albion
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Stirling Albion
2
![]()
Hibernian U21
2
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Stirling Albion
2
Kelty Hearts
1
Scottish League Two, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Annan Athletic
0
Stirling Albion
1
Scottish League Two, 9. kolejka
|
Terminarz Stirling Albion
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dumbarton
Stirling Albion
Scottish League Two, 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Stirling Albion
Forfar Athletic
Scottish League Two, 12. kolejka
|
|
|
07 Lis 16:00
|
Stranraer
Stirling Albion
Scottish League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Stirling Albion
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 29 Wrz 2026 |
|
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
za darmo |
Stirling Albion to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League Two. Swoim domowym obiektem jest Forthbank Stadium, który może pomieścić 3 808 widzów. Zespół prowadzi Steven Whittaker. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 25 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stirling Albion?
Klub piłkarski Stirling Albion zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 4. ligi Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stirling Albion w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stirling Albion trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Stirling Albion w tabeli Scottish League Two?
Stirling Albion zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Scottish League Two z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stranraer wynosi 9 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Stirling Albion?
W wyjściowym ustawieniu Stirling Albion między słupkami staje A. Mcneil, a linię obrony najczęściej tworzą C. Crane, K. Waugh, L. Hamilton, S. Denham oraz M. Thomas. W środku pola grają B. Hepburn, J. Mullin oraz K. Roberts, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Allan, R. Mclean. Trener Steven Whittaker ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League Two i pucharach.
Kiedy Stirling Albion gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stirling Albion to spotkanie z Dumbartonem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The moreroom.com Stadium w ramach Scottish League Two (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stirling Albion?
Ostatni mecz Stirling Albion to remis z Hibernian U21 2:2 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Macintyre, Fyfe, Fyfe oraz Macintyre. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stirling Albion w tym sezonie?
Bilans Stirling Albion w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-2-5 przy 13 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stirling Albion w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Stirling Albion w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Stirling Albion
Stirling Albion terminarz
Kiedy Stirling Albion gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stirling Albion to spotkanie z Dumbartonem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The moreroom.com Stadium w ramach Scottish League Two (11. kolejka).
Wyniki Stirling Albion w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Stirling Albion w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Stirling Albion w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stirling Albion wyniki
Stirling Albion ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 3 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Stirling Albion zdobywa 1,14 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stirling Albion?
Ostatni mecz Stirling Albion to remis z Hibernian U21 2:2 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Macintyre, Fyfe, Fyfe oraz Macintyre. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stirling Albion – tabela Scottish League Two
Jakie miejsce w tabeli Scottish League Two zajmuje Stirling Albion w sezonie 2026/2027.
Miejsce Stirling Albion w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 14 | 20 | |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 6 | 20 | |
3
|
Elgin City
|
10 | 5 | 2 | 3 | 27:17 | 10 | 17 | |
4
|
Spartans
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:18 | 4 | 15 | |
5
|
Edinburgh City
|
10 | 4 | 3 | 3 | 20:18 | 2 | 15 | |
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | -6 | 12 | |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 11 | |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 14 | 20 | |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 6 | 20 | |
3
|
Elgin City
|
10 | 5 | 2 | 3 | 27:17 | 10 | 17 | |
4
|
Spartans
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:18 | 4 | 15 | |
5
|
Edinburgh City
|
10 | 4 | 3 | 3 | 20:18 | 2 | 15 | |
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | -6 | 12 | |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 11 | |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Clyde
|
5 | 5 | 0 | 0 | 15:5 | 10 | 15 | |
| 2 |
Dumbarton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 12 | |
| 3 |
Stranraer
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 4 |
Elgin City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 16:9 | 7 | 10 | |
| 5 |
Kelty Hearts
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 6 |
Forfar Athletic
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 7 |
Stirling Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
Edinburgh City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | -2 | 7 | |
| 9 |
Spartans
|
5 | 1 | 3 | 1 | 13:11 | 2 | 6 | |
| 10 |
Annan Athletic
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stranraer
|
5 | 3 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 10 | |
| 2 |
Spartans
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 3 |
Edinburgh City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 4 |
Elgin City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 5 |
Clyde
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 6 |
Kelty Hearts
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 7 |
Stirling Albion
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:17 | -11 | 3 | |
| 8 |
Annan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 9 |
Forfar Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
| 10 |
Dumbarton
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:12 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Stirling Albion w tabeli Scottish League Two?
Stirling Albion zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Scottish League Two z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stranraer wynosi 9 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Stirling Albion w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Stirling Albion na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Stirling Albion na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,1
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,30
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,7
Strzelcy Stirling Albion
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stirling Albion i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stirling Albion to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dumbarton - Stirling Albion Po przerwie pada 85% bramek Stirling Albion.Przebieg meczu Stirling Albion i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 1-2-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-1-5 |
Gdy Stirling Albion otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Stirling Albion
77% bramek Stirling Albion pada z gry. Z karnych odpowiadają za 23% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stirling Albion zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Stirling Albion
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stirling Albion, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Stirling Albion wygra mecz Dumbarton - Stirling Albion Stirling Albion nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Stirling Albion
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Stirling Albion padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dumbarton - Stirling Albion Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Stirling Albion.Stirling Albion – faule i karne
- Faule / mecz 12,0
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Stirling Albion fauluje średnio 12,0 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stirling Albion, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stirling Albion zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Stirling Albion wygra mecz Dumbarton - Stirling Albion Stirling Albion zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Stirling Albion ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 85% goli Stirling Albion, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 10 meczów.
Stirling Albion wygra drugą połowę meczu Dumbarton - Stirling Albion Drugą połowę Stirling Albion wygrywał w 6 z 10 meczów.Stirling Albion – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 2,3
- Celność strzałów 68%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Stirling Albion oddaje 7,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 68% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dumbarton - Stirling Albion Stirling Albion oddaje 7,1 strzałów na mecz.Stirling Albion – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Stirling Albion utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Stirling Albion wygra mecz Dumbarton - Stirling Albion Stirling Albion utrzymuje średnio 46,6% posiadania piłki.Stirling Albion – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Stirling Albion wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Stirling Albion – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 2,30
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Stirling Albion to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Dumbarton - Stirling Albion Czyste konto Stirling Albion zachowuje w 20% meczów.Stirling Albion – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 70%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Stirling Albion wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Stirling Albion – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 10%
Stirling Albion ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Stirling Albion – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Stirling Albion według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (4–7) | 5 | 2-0-3 | 1,20 | 1,80 | 2,60 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Stirling Albion zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Stirling Albion na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,25 0,50 | 2,25 0,83 | 1,75 2,17 |
|
7.
|
2,40 0,00 | 1,60 0,60 | 1,00 2,40 |
|
8.
|
1,80 0,40 | 1,20 0,80 | 1,00 2,40 |
|
9.
|
1,60 0,60 | 1,40 1,20 | 1,20 3,40 |
|
10.
|
1,00 0,75 | 1,33 0,50 | 2,17 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Stirling Albion
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stirling Albion w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Stirling Albion - Dumbarton 2:0 Scottish League Two, 1.08.2026
- Najwyższa porażka Elgin City - Stirling Albion 4:0 Scottish League Two, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek Edinburgh City - Stirling Albion 7:3, Scottish League Two, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Allan, Stirling Albion - Dumbarton 2:0, Scottish League Two, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 80. minuta Mclean, Kelty Hearts - Stirling Albion 3:2, Scottish League Two, 8.08.2026
Jakie statystyki ma Stirling Albion w tym sezonie?
Bilans Stirling Albion w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-2-5 przy 13 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stirling Albion – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stirling Albion w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Stirling Albion w ostatnim meczu 4-2-3-1








Zmiany
- 45' Z. Cameron → D. Dobbie
- 45' L. Hamilton → K. Waugh
- 62' R. Raine → A. Laird
- 69' H. Wright → E. Samuel
- 81' B. Hutchingson → E. Smith
Kadra Stirling Albion
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Szkocja | – | – | 8 | 80% | 4 | 0 | 455' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
27 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 5 | 0 | 551' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Szkocja | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
27 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
34 | Szkocja | 25 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 2 | 624' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Szkocja | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
31 | Szkocja | – | – | 3 | 30% | 1 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
30 | Szkocja | 0 € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
28 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 756' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 426' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Szkocja | – | 24 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 370' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Szkocja | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 190' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
32 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
27 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
27 | Szkocja | 0 € | 26 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
25 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Stirling Albion
25 tys. €
śr. 1 tys. € / zawodnika
Ile Stirling Albion wydaje na pensje
49 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Szkocja (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stirling Albion w sezonie 2026/2027
Stirling Albion wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Stirling Albion
Jak wygląda skład Stirling Albion?
W wyjściowym ustawieniu Stirling Albion między słupkami staje A. Mcneil, a linię obrony najczęściej tworzą C. Crane, K. Waugh, L. Hamilton, S. Denham oraz M. Thomas. W środku pola grają B. Hepburn, J. Mullin oraz K. Roberts, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Allan, R. Mclean. Trener Steven Whittaker ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League Two i pucharach.
Stirling Albion – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stirling Albion w sezonie 2026/2027.
Stirling Albion transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Szkocja | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 22 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Stirling Albion
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stirling Albion w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stirling Albion trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Stirling Albion – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Stirling Albion? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stirling Albion?
Klub piłkarski Stirling Albion zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 2. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 4. ligi Szkocji.