Forma w lidze
Dumbarton w tabeli
7. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 4. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
8:5 bramki
1,60 gola/mecz
0 pkt
3:12 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Dumbartonu
Wartość drużyny: 225 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Szkocja | 33 | napastnik | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Szkocja | 35 | obrońca | 10 | – | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,54 średnia ocena | Szkocja | 27 | napastnik | 8 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Szkocja | 35 | obrońca | 10 | – |
Skład i oceny Dumbartonu w ostatnim meczu 4-3-3







Zmiany
- 64' D. Craig → A. Spalding
- 64' R. Cleary → S. Tomlinson
- 76' O. Hartington → S. Honeyman
- 81' L. Mcintosh → A. Wallace
Dumbarton w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 20 |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 20 |
| ··· | |||||||
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | 12 |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | 12 |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | 11 |
Wyniki Dumbartonu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
![]()
Clydebank
4
Dumbarton
0
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Clyde
2
Dumbarton
1
Scottish League Two, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Dumbarton
2
Forfar Athletic
1
Scottish League Two, 9. kolejka
|
Terminarz Dumbartonu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dumbarton
Stirling Albion
Scottish League Two, 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Edinburgh City
Dumbarton
Scottish League Two, 12. kolejka
|
|
|
07 Lis 16:00
|
Elgin City
Dumbarton
Scottish League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Dumbartonu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
wypożyczenie | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Irlandia Północna |
![]() |
wypożyczenie | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Szkocja |
![]() |
za darmo |
Dumbarton to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League Two. Swoim domowym obiektem jest The moreroom.com Stadium, który może pomieścić 2 025 widzów. Zespół prowadzi Frank Mckeown. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 225 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dumbarton?
Klub piłkarski Dumbarton zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo Szkocji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 4. ligi Szkocji, Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dumbarton w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dumbartonu trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dumbarton w tabeli Scottish League Two?
Dumbarton zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Scottish League Two z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stranraer wynosi 8 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Dumbartonu?
W wyjściowym ustawieniu Dumbartonu między słupkami staje M. Munn, a linię obrony najczęściej tworzą T. Lang, O. Ali oraz T. Robson. W środku pola grają A. Wallace, J. Todd oraz S. Tomlinson, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Cleary, D. Lang, L. Mcintosh oraz S. Honeyman. Trener Frank Mckeown ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League Two i pucharach.
Kiedy Dumbarton gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dumbartonu to spotkanie ze Stirling Albion, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The moreroom.com Stadium w ramach Scottish League Two (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dumbartonu?
Ostatni mecz Dumbartonu to porażka z Clydebank 4:0 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mclaughlin, Docherty oraz Munn (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dumbarton w tym sezonie?
Bilans Dumbartonu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-0-6 przy 11 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 6,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dumbartonu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dumbarton w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dumbartonu
Dumbarton terminarz
Kiedy Dumbarton gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dumbartonu to spotkanie ze Stirling Albion, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The moreroom.com Stadium w ramach Scottish League Two (11. kolejka).
Wyniki Dumbartonu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dumbarton w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dumbartonu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dumbarton wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
4:0 | 4-3-3 | 5/8 | 2/2 | |
|
10 Paź Koniec
|
Scottish League Two, 10. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 1/4 | 3/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Scottish League Two, 9. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 7/10 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
3:2 | 4-3-3 | 6/8 | 2/6 | |
|
22 Wrz Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
3:2 | 4-2-3-1 | 4/10 | 3/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish League Two, 8. kolejka
|
3:0 | 4-3-1-2 | 5/8 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Scottish League Two, 7. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 3/12 | 1/3 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
6:1 | 3-4-3 | 2/8 | 0/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Scottish League Two, 6. kolejka
|
2:1 | 4-3-1-2 | 5/7 | 1/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Scottish League Two, 5. kolejka
|
2:0 | 5-3-2 | 0/5 | 2/3 |
Dumbarton ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 3 z 10 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Dumbarton zdobywa 1,71 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dumbartonu?
Ostatni mecz Dumbartonu to porażka z Clydebank 4:0 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mclaughlin, Docherty oraz Munn (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dumbarton – tabela Scottish League Two
Jakie miejsce w tabeli Scottish League Two zajmuje Dumbarton w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dumbartonu w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 14 | 20 | |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 6 | 20 | |
3
|
Elgin City
|
10 | 5 | 2 | 3 | 27:17 | 10 | 17 | |
4
|
Spartans
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:18 | 4 | 15 | |
5
|
Edinburgh City
|
10 | 4 | 3 | 3 | 20:18 | 2 | 15 | |
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | -6 | 12 | |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 11 | |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stranraer
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:9 | 14 | 20 | |
2
|
Clyde
|
10 | 6 | 2 | 2 | 23:17 | 6 | 20 | |
3
|
Elgin City
|
10 | 5 | 2 | 3 | 27:17 | 10 | 17 | |
4
|
Spartans
|
10 | 4 | 3 | 3 | 22:18 | 4 | 15 | |
5
|
Edinburgh City
|
10 | 4 | 3 | 3 | 20:18 | 2 | 15 | |
6
|
Kelty Hearts
|
10 | 4 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | |
7
|
Dumbarton
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:17 | -6 | 12 | |
8
|
Forfar Athletic
|
10 | 3 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | 11 | |
9
|
Stirling Albion
|
10 | 3 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | 11 | |
10
|
Annan Athletic
|
10 | 3 | 0 | 7 | 10:17 | -7 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Clyde
|
5 | 5 | 0 | 0 | 15:5 | 10 | 15 | |
| 2 |
Dumbarton
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 12 | |
| 3 |
Stranraer
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 4 |
Elgin City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 16:9 | 7 | 10 | |
| 5 |
Kelty Hearts
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 6 |
Forfar Athletic
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 7 |
Stirling Albion
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
Edinburgh City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | -2 | 7 | |
| 9 |
Spartans
|
5 | 1 | 3 | 1 | 13:11 | 2 | 6 | |
| 10 |
Annan Athletic
|
6 | 2 | 0 | 4 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stranraer
|
5 | 3 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 10 | |
| 2 |
Spartans
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 3 |
Edinburgh City
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 4 |
Elgin City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 5 |
Clyde
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 6 |
Kelty Hearts
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 7 |
Stirling Albion
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:17 | -11 | 3 | |
| 8 |
Annan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 9 |
Forfar Athletic
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | -8 | 2 | |
| 10 |
Dumbarton
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:12 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Dumbarton w tabeli Scottish League Two?
Dumbarton zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Scottish League Two z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stranraer wynosi 8 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Dumbartonu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dumbartonu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dumbarton na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,5
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,60
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,5
Strzelcy Dumbartonu
-
Leighton Mcintosh 2

-
Robbie Cleary 2

-
Omar Ali 1
-
Josiah Sowa 1

-
D. Lang 1

-
Owen Hartington 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Dumbartonu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dumbartonu to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dumbarton - Stirling Albion Po przerwie pada 64% bramek Dumbartonu.Przebieg meczu Dumbartonu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-0-4 |
Gdy Dumbarton otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Dumbartonu
82% bramek Dumbartonu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dumbarton zdobywa w sezonie średnio 1,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Dumbartonu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dumbartonu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dumbarton wygra mecz Dumbarton - Stirling Albion Dumbarton przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Dumbartonu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 70% meczów Dumbartonu padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dumbarton - Stirling Albion Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Dumbartonu.Dumbarton – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 12,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Dumbarton fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 12,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dumbartonu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dumbarton zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Dumbarton wygra mecz Dumbarton - Stirling Albion Dumbarton zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Dumbartonu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Dumbartonu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Dumbarton wygra drugą połowę meczu Dumbarton - Stirling Albion Drugą połowę Dumbarton wygrywał w 4 z 10 meczów.Dumbarton – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 3,0
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Dumbarton oddaje 6,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dumbarton - Stirling Albion Dumbarton oddaje 6,5 strzałów na mecz.Dumbarton – posiadanie piłki
- U siebie 46,6%
- Na wyjeździe 48,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Dumbarton utrzymuje przy piłce 47,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Dumbarton wygra mecz Dumbarton - Stirling Albion Dumbarton utrzymuje średnio 47,7% posiadania piłki.Dumbarton – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Dumbarton wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Dumbarton – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Dumbartonu to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Dumbarton - Stirling Albion Czyste konto Dumbarton zachowuje w 20% meczów.Dumbarton – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Dumbarton wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Dumbarton – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Dumbarton ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Dumbartonu – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Dumbarton według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,25 | 1,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 2,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Dumbarton zdobywa z drużynami z top 3 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (8–10).
Dumbarton na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,40 1,60 | 2,00 2,00 | 2,40 1,20 |
|
6.
|
2,25 0,50 | 2,25 0,83 | 1,75 2,17 |
|
7.
|
2,40 0,00 | 1,60 0,60 | 1,00 2,40 |
|
8.
|
1,80 0,40 | 1,20 0,80 | 1,00 2,40 |
|
9.
|
1,60 0,60 | 1,40 1,20 | 1,20 3,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Dumbartonu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dumbartonu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dumbarton - Spartans 3:0 Scottish League Two, 19.09.2026
- Najwyższa porażka Dumbarton - Edinburgh City 0:3 Scottish League Two, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Kelty Hearts - Dumbarton 3:1, Scottish League Two, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Lang, Dumbarton - Spartans 3:0, Scottish League Two, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Sowa, Dumbarton - Spartans 3:0, Scottish League Two, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Dumbarton w tym sezonie?
Bilans Dumbartonu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-0-6 przy 11 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 6,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dumbarton – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dumbartonu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Dumbartonu w ostatnim meczu 4-3-3







Zmiany
- 64' D. Craig → A. Spalding
- 64' R. Cleary → S. Tomlinson
- 76' O. Hartington → S. Honeyman
- 81' L. Mcintosh → A. Wallace
Kadra Dumbartonu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
![]() |
33 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 698' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Kanada | 10 tys. € | 46 tys. € | 7 | 70% | 2 | 0 | 431' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
31 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
20 | Szkocja | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 67' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Szkocja | – | – | 8 | 80% | 1 | 1 | 491' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
32 | Anglia | 0 € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 340' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
20 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 53' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Szkocja | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
21 | Szkocja | 0 € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
35 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
26 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
29 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
27 | Somalia | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
31 | Anglia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 515' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Szkocja | 0 € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 270' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
28 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
40 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
|
20 | Irlandia Północna | 100 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 1 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
29 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dumbartonu
335 tys. €
śr. 12 tys. € / zawodnika
Ile Dumbarton wydaje na pensje
46 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Szkocja (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dumbartonu w sezonie 2026/2027
Dumbarton wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dumbartonu
Jak wygląda skład Dumbartonu?
W wyjściowym ustawieniu Dumbartonu między słupkami staje M. Munn, a linię obrony najczęściej tworzą T. Lang, O. Ali oraz T. Robson. W środku pola grają A. Wallace, J. Todd oraz S. Tomlinson, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Cleary, D. Lang, L. Mcintosh oraz S. Honeyman. Trener Frank Mckeown ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League Two i pucharach.
Dumbarton – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dumbarton w sezonie 2026/2027.
Dumbarton transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Irlandia Północna | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | – |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Irlandia Północna | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | – |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Kanada | 23 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Szkocja | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
|
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Dumbartonu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dumbarton w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dumbartonu trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Dumbarton – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dumbarton? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dumbarton?
Klub piłkarski Dumbarton zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo Szkocji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 4. ligi Szkocji, Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji.