Thomas Robson jest piłkarzem występującym obecnie w Dumbarton. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Thomas Robson
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Thomas Robson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Robson wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.27. Thomas Robson oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Thomas Robson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Robson rozegrał w barwach Dumbartonu w Scottish Challenge Cup 4 mecze, w Scottish League Two 12 meczów, w Scottish Cup 1 mecz oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 275 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Thomas Robson?
Thomas Robson najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Robson?
Wycena 31-letniego Thomas Robson według stanu na wrzesień 2024 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 325 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Thomas Robson?
Thomas Robson urodził się 11 września 1995 w Stanley w Anglii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Thomas Robson – statystyki
Szczegółowe statystyki Thomas Robson w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dumbarton. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Thomas Robson vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Thomas Robson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Robson wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.27. Thomas Robson oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Thomas Robson – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Thomas Robson w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish League Two, 12. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Szkocji, 1/64 finału
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish League Two, 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish League Two, 10. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish League Two, 9. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish League Two, 8. kolejka
|
3:0 | 44' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League Two, 7. kolejka
|
3:1 | 76' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
6:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Scottish League Two, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Thomas Robson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Robson rozegrał w barwach Dumbartonu w Scottish Challenge Cup 4 mecze, w Scottish League Two 12 meczów, w Scottish Cup 1 mecz oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 275 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Thomas Robson – transfery
W trakcie kariery Thomas Robson zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dumbarton 2026 – obecnie
-
Clyde 2024 – 2026
-
Queen's Park 2020 – 2024
-
Partick Thistle 2019 – 2020
-
Falkirk 2017 – 2019
-
Sunderland 2017 – 2017
-
Limerick FC 2017 – 2017

-
Sunderland 2016 – 2017
-
Sunderland U23 2014 – 2016

-
Sunderland U18 2012 – 2014

-
Darlington U18 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Thomas Robson
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 04.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 26.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 21.02.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Thomas Robson – forma
W ostatnich 5 meczach Thomas Robson zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Thomas Robson i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Edinburgh City
2
Dumbarton
1
Scottish League Two, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Dumbarton
1
![]()
Keith
0
Puchar Szkocji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dumbarton
1
Stirling Albion
1
Scottish League Two, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
![]()
Clydebank
4
Dumbarton
0
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Clyde
2
Dumbarton
1
Scottish League Two, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Dumbarton
2
Forfar Athletic
1
Scottish League Two, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Dumbarton
3
Spartans
0
Scottish League Two, 8. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Stranraer
3
Dumbarton
1
Scottish League Two, 7. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Cove Rangers
6
Dumbarton
1
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dumbarton
2
Elgin City
1
Scottish League Two, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Annan Athletic
2
Dumbarton
0
Scottish League Two, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Dumbarton
2
Celtic II
2
Scottish Challenge Cup, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Kelty Hearts
3
Dumbarton
1
Scottish League Two, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Dumbarton
0
Edinburgh City
3
Scottish League Two, 3. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Dumbarton
1
Airdrieonians
3
Scottish Challenge Cup, 1. runda
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Dumbarton
1
Clyde
0
Scottish League Two, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Stirling Albion
2
Dumbarton
0
Scottish League Two, 1. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Dumbarton
2
Cove Rangers
0
Scottish League Cup, runda
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
East Kilbride
5
Dumbarton
3
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Dunfermline
4
Dumbarton
1
Scottish League Cup, runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Dumbarton
0
St Mirren
4
Scottish League Cup, runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Hamilton Academical
4
Clyde
3
Scottish League Two, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Clyde
1
Hamilton Academical
1
Scottish League Two, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Spartans
1
Clyde
1
Scottish League Two, półfinał
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Clyde
2
Spartans
0
Scottish League Two, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
East Kilbride
5
Clyde
0
Scottish League Two, 36. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Clyde
3
Annan Athletic
1
Scottish League Two, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Clyde
2
Dumbarton
0
Scottish League Two, 34. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Edinburgh City
0
Clyde
2
Scottish League Two, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Clyde
3
Stirling Albion
1
Scottish League Two, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Elgin City
2
Clyde
0
Scottish League Two, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Stranraer
3
Clyde
1
Scottish League Two, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Clyde
2
Stranraer
1
Scottish League Two, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Spartans
2
Clyde
1
Scottish League Two, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Clyde
1
Scottish League Two, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Clyde
1
East Kilbride
3
Scottish League Two, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Dumbarton
0
Clyde
0
Scottish League Two, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Clyde
5
Edinburgh City
0
Scottish League Two, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Stirling Albion
0
Clyde
3
Scottish League Two, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Clyde
1
Elgin City
1
Scottish League Two, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Annan Athletic
1
Clyde
1
Scottish League Two, 23. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Clyde
1
Forfar Athletic
1
Scottish League Two, 19. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Gru
Koniec
|
East Kilbride
1
Clyde
1
Scottish League Two, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Clyde
1
Stirling Albion
2
Scottish League Two, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Queen's Park
2
Clyde
1
Scottish Challenge Cup, 1/32 finału
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Edinburgh City
1
Clyde
4
Scottish League Two, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Elgin City
1
Clyde
1
Scottish League Two, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Clyde
1
Annan Athletic
0
Scottish League Two, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Spartans
1
Clyde
1
Scottish League Two, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Clyde
3
Dumbarton
1
Scottish League Two, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Clyde
2
Annan Athletic
3
Puchar Szkocji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Clyde
0
Scottish League Two, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Clyde
2
East Kilbride
2
Scottish League Two, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Stirling Albion
2
Clyde
4
Scottish League Two, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Clyde
2
Edinburgh City
1
Scottish League Two, 7. kolejka
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
0
Clyde
6
Scottish League Two, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Clyde
0
Elgin City
0
Scottish League Two, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Stranraer
1
Clyde
1
Scottish League Two, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Clyde
1
Spartans
3
Scottish League Two, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Clyde
0
Forfar Athletic
0
Scottish League Two, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Dumbarton
2
Clyde
1
Scottish League Two, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Greenock Morton
3
Clyde
0
Scottish League Cup, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lip
Karne
|
Clyde
(4)
2
Stenhousemuir
(3)
2
Scottish League Cup, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Peterhead
1
Clyde
2
Scottish League Cup, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lip
Karne
|
Clyde
(4)
2
Motherwell
(5)
2
Scottish League Cup, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Clyde
6
Peterhead
1
Scottish League Two, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Stirling Albion
1
Clyde
4
Scottish League Two, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Spartans
2
Clyde
0
Scottish League Two, 34. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Clyde
1
Forfar Athletic
1
Scottish League Two, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Stranraer
1
Clyde
2
Scottish League Two, 31. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Clyde
1
East Fife
2
Scottish League Two, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Clyde
0
Elgin City
0
Scottish League Two, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Clyde
0
Edinburgh City
2
Scottish League Two, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
East Fife
3
Clyde
0
Scottish League Two, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Clyde
3
East Fife
1
Scottish League Two, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Clyde
2
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Scottish League Two, 11. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Karne
|
Elgin City
(8)
1
Clyde
(7)
1
Puchar Szkocji, 2. runda
|
103'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Stirling Albion
3
Clyde
1
Scottish League Two, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Clyde
1
Spartans
1
Scottish League Two, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Clyde
1
Edinburgh City
1
Scottish League Two, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
East Fife
5
Clyde
1
Scottish League Two, 5. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Clyde
1
Scottish League Two, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Clyde
0
Stirling Albion
2
Scottish League Two, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Clyde
1
Stranraer
0
Scottish League Two, 2. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Partick Thistle
2
Clyde
3
Scottish League Cup, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Clyde
1
Motherwell
3
Scottish League Cup, 4. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Edinburgh City
0
Clyde
5
Scottish League Cup, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Arbroath
0
Queen's Park
5
Scottish Championship
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Queen's Park
0
Inverness CT
1
Scottish Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Queen's Park
0
Dundee United
5
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Greenock Morton
2
Queen's Park
0
Scottish Championship
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Ayr Utd
1
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Airdrieonians
1
Queen's Park
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Inverness CT
0
Queen's Park
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Raith Rovers
1
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 6.0 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Queen's Park
2
Dunfermline
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Partick Thistle
3
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Queen's Park
1
Airdrieonians
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Queen's Park
0
Dundee United
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Greenock Morton
1
Queen's Park
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Queen's Park
1
Inverness CT
4
Scottish Championship
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Partick Thistle
3
Queen's Park
0
Puchar Szkocji
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Queen's Park
2
Partick Thistle
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Queen's Park
0
Greenock Morton
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Dundee United
4
Queen's Park
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Queen's Park
0
Dunfermline
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Raith Rovers
3
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Partick Thistle
3
Queen's Park
1
Scottish Championship
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Inverness CT
1
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
15 Lip
Karne
|
East Fife
(4)
0
Queen's Park
(2)
0
Scottish League Cup
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Queen's Park
0
Partick Thistle
4
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Greenock Morton
2
Queen's Park
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Queen's Park
2
Inverness CT
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Cove Rangers
0
Queen's Park
6
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Arbroath
1
Queen's Park
4
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Queen's Park
2
Montrose
0
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Peterhead
0
Queen's Park
3
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Cove Rangers
2
Queen's Park
0
Scottish Championship
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Partick Thistle
0
Queen's Park
4
Scottish Championship
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Ayr Utd
5
Queen's Park
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Queen's Park
1
Greenock Morton
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Queen's Park
1
Raith Rovers
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Arbroath
1
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Queen's Park
3
Partick Thistle
2
Scottish Championship
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Queen's Park
4
Forfar Athletic
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Stranraer
2
Queen's Park
5
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
15 Maj
Dogryw.
|
Airdrieonians
1
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Queen's Park
1
Airdrieonians
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Queen's Park
1
Falkirk
1
Scottish League One
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Peterhead
2
Queen's Park
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Queen's Park
1
East Fife
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Queen's Park
1
Alloa Athletic
1
Scottish League One
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Queen's Park
2
Peterhead
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Queen's Park
0
Montrose
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
East Fife
1
Queen's Park
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Queen's Park
2
Dumbarton
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Clyde
1
Queen's Park
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Peterhead
2
Queen's Park
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Queen's Park
1
East Fife
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Cove Rangers
3
Queen's Park
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Queen's Park
3
Alloa Athletic
4
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Kilmarnock
3
Queen's Park
1
Scottish Challenge Cup
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Queen's Park
1
Montrose
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Queen's Park
3
Peterhead
2
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
03 Wrz
Karne
|
Airdrieonians
(4)
1
Queen's Park
(5)
1
Scottish Challenge Cup
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Queen's Park
3
Dumbarton
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Elgin City
3
Queen's Park
2
Scottish League Two
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Queen's Park
0
Elgin City
0
Scottish League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Edinburgh City
2
Queen's Park
3
Scottish League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Queen's Park
1
Annan Athletic
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Queen's Park
0
Queen of the South
3
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Annan Athletic
1
Queen's Park
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Queen's Park
3
Stenhousemuir
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
Queen's Park
0
St Mirren
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Queen's Park
2
Albion Rovers
0
Scottish League Two
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Partick Thistle
2
Queen's Park
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Thomas Robson 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Thomas Robson 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.56, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Thomas Robson?
Thomas Robson jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.27). Jego dyspozycja rośnie.
Thomas Robson – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Thomas Robson wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Thomas Robson na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Thomas Robson
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.09.2024 | 29 |
|
0 € |
| 20.06.2024 | 28 |
|
250 tys. € |
| 04.12.2023 | 28 |
|
250 tys. € |
| 25.06.2023 | 27 |
|
325 tys. € |
| 21.03.2023 | 27 |
|
300 tys. € |
| 12.12.2022 | 27 |
|
200 tys. € |
| 28.09.2021 | 26 |
|
0 € |
| 20.07.2020 | 24 |
|
100 tys. € |
| 04.02.2020 | 24 |
|
100 tys. € |
| 22.06.2019 | 23 |
|
100 tys. € |
| 02.01.2019 | 23 |
|
100 tys. € |
| 24.01.2018 | 22 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Robson?
Wycena Thomas Robson wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Thomas Robson wyceniano na 325 tys. €, a najniżej na 0 €.