
Thomas Goss
napastnik #9Thomas Goss jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Thomas Goss
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Thomas Goss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Goss wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00, a skuteczność strzałów to 50,0%. Thomas Goss oddaje średnio 4,0 strzału na mecz, z czego 3,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Thomas Goss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Goss rozegrał w barwach Threave Rovers w Scottish Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Goss?
Wycena 28-letniego Thomas Goss według stanu na wrzesień 2021 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 125 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Thomas Goss?
Thomas Goss urodził się 14 kwietnia 1998 w London w Anglii, ma narodowość szkocką. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Thomas Goss – statystyki
Szczegółowe statystyki Thomas Goss w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Threave Rovers. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Thomas Goss vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Thomas Goss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Goss wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00, a skuteczność strzałów to 50,0%. Thomas Goss oddaje średnio 4,0 strzału na mecz, z czego 3,0 to strzały celne.
Thomas Goss – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Thomas Goss w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Szkocji, 1/64 finału
|
6:1 | 90' | 2 | 1 | – | – | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Scottish League Two, 36. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Kwi
Koniec
|
Scottish League Two, 35. kolejka
|
3:1 | 67' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
Scottish League Two, 34. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Scottish League Two, 33. kolejka
|
0:3 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
04 Kwi
Koniec
|
Scottish League Two, 32. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
28 Mar
Koniec
|
Scottish League Two, 31. kolejka
|
1:0 | 83' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
21 Mar
Koniec
|
Scottish League Two, 30. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
14 Mar
Koniec
|
Scottish League Two, 29. kolejka
|
3:0 | 76' | 3 | 0 | – | 9.4 | ||
|
10 Mar
Koniec
|
Scottish League Two, 20. kolejka
|
2:1 | 74' | 0 | 0 | – | 5.9 |
Ile meczów rozegrał Thomas Goss w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Goss rozegrał w barwach Threave Rovers w Scottish Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Thomas Goss – forma
W ostatnich 5 meczach Thomas Goss zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,96. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Thomas Goss i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
![]()
Threave Rovers
6
Pollok
1
Puchar Szkocji, 1/64 finału
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Annan Athletic
1
Forfar Athletic
1
Scottish League Two, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Clyde
3
Annan Athletic
1
Scottish League Two, 35. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Annan Athletic
0
Spartans
2
Scottish League Two, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Elgin City
0
Annan Athletic
3
Scottish League Two, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
East Kilbride
2
Annan Athletic
1
Scottish League Two, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
1
Stranraer
0
Scottish League Two, 31. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Dumbarton
2
Annan Athletic
1
Scottish League Two, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
3
Edinburgh City
0
Scottish League Two, 29. kolejka
|
76'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
2
Elgin City
1
Scottish League Two, 20. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
3
Stirling Albion
3
Scottish League Two, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Spartans
4
Annan Athletic
0
Scottish League Two, 27. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Stirling Albion
2
Annan Athletic
0
Scottish League Two, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Annan Athletic
1
Scottish League Two, 26. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Rangers
5
Annan Athletic
0
Puchar Szkocji, 1/32 finału
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Arbroath
3
East Fife
0
Scottish Challenge Cup, 1/16 finału
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Stenhousemuir
5
East Fife
0
Scottish League One, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Gru
Koniec
|
East Fife
0
Kelty Hearts
1
Scottish League One, 19. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
East Fife
0
Peterhead
1
Scottish League One, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lis
Koniec
|
East Fife
1
Stenhousemuir
0
Scottish League One, 14. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
East Fife
3
Edinburgh City
0
Scottish Challenge Cup
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Queen of the South
3
East Fife
0
Scottish League One, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
East Fife
1
Hamilton Academical
1
Scottish League One, 12. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
East Fife
2
Cove Rangers
0
Scottish League One, 9. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Inverness CT
4
East Fife
1
Scottish League One, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Clyde
2
East Fife
1
Scottish Challenge Cup
|
61'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
East Fife
1
Montrose
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
East Fife
2
Queen of the South
1
Scottish League One, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
East Fife
1
Dumbarton
1
Scottish Challenge Cup
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Stenhousemuir
1
East Fife
1
Scottish League One, 5. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
East Fife
2
Kelty Hearts
1
Scottish League One, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Hamilton Academical
1
East Fife
2
Scottish League One, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
East Fife
0
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Annan Athletic
1
East Fife
1
Scottish League One, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dumbarton
3
Annan Athletic
1
Scottish League One, 35. kolejka
|
38'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Annan Athletic
1
Montrose
0
Scottish League One, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Kelty Hearts
3
Annan Athletic
0
Scottish League One, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Arbroath
2
Annan Athletic
0
Scottish League One, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Annan Athletic
0
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Queen of the South
2
Annan Athletic
0
Scottish League One, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Annan Athletic
1
Inverness CT
0
Scottish League One, 2. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
FC Dundee
3
Annan Athletic
1
Scottish League Cup, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Arbroath
0
Annan Athletic
3
Scottish League Cup, 5. runda
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.8 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Annan Athletic
1
Inverness CT
0
Scottish League Cup, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Stirling Albion
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Annan Athletic
3
Falkirk
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Edinburgh City
1
Annan Athletic
2
Scottish League One
|
82'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Annan Athletic
4
Cove Rangers
2
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Annan Athletic
1
Hamilton Academical
3
Scottish League One
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Alloa Athletic
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
3
Kelty Hearts
2
Scottish League One
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Montrose
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
2
Queen of the South
1
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Falkirk
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Cove Rangers
2
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Annan Athletic
2
Stirling Albion
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Hamilton Academical
2
Annan Athletic
3
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Annan Athletic
2
Alloa Athletic
3
Scottish League One
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Annan Athletic
3
Edinburgh City
0
Scottish League One
|
28'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Kelty Hearts
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
29'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Queen of the South
2
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Annan Athletic
0
Falkirk
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Annan Athletic
1
Cove Rangers
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Annan Athletic
1
Hamilton Academical
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Montrose
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Annan Athletic
2
Kelty Hearts
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Edinburgh City
3
Annan Athletic
2
Scottish League One
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Annan Athletic
0
Queen of the South
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Cove Rangers
3
Annan Athletic
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Hamilton Academical
5
Annan Athletic
0
Scottish League One
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
1
Alloa Athletic
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
3
Stirling Albion
0
Scottish League One
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 9.4 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
0
Peterhead
2
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Kelty Hearts
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Annan Athletic
3
Edinburgh City
2
Scottish League One
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Annan Athletic
1
Albion Rovers
2
Scottish League Cup
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Dunfermline
4
Annan Athletic
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Kilmarnock
3
Annan Athletic
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Clyde
1
Annan Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Annan Athletic
3
Clyde
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Dumbarton
0
Annan Athletic
0
Scottish League One
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Annan Athletic
6
Dumbarton
0
Scottish League One
|
81'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Annan Athletic
0
Bonnyrigg Rose Athletic
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Stirling Albion
3
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Annan Athletic
4
Albion Rovers
0
Scottish League Two
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
0
Stranraer
0
Scottish League Two
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
4
Elgin City
1
Scottish League Two
|
80'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 7.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
2
Stenhousemuir
3
Scottish League Two
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Albion Rovers
0
Annan Athletic
2
Scottish League Two
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Annan Athletic
2
Stirling Albion
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Dumbarton
2
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Annan Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Annan Athletic
3
East Fife
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Annan Athletic
4
Bonnyrigg Rose Athletic
0
Scottish League Two
|
82'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Elgin City
1
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Annan Athletic
0
Forfar Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Annan Athletic
5
Albion Rovers
1
Scottish League Two
|
88'
|
0 goli
3 strzały
|
Istotny | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
East Fife
1
Annan Athletic
3
Scottish League Two
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Stranraer
1
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Annan Athletic
1
Elgin City
3
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Stirling Albion
0
Annan Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Annan Athletic
4
Scottish League Two
|
89'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Annan Athletic
0
Dumbarton
1
Scottish League Two
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Pollok
4
Annan Athletic
3
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Annan Athletic
1
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Annan Athletic
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Annan Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Elgin City
5
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
1
Kelty Hearts
2
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
2
East Fife
2
Scottish League Two
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 9.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
2
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
30 Sie
Dogryw.
|
Annan Athletic
1
Aberdeen
4
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Albion Rovers
2
Annan Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
23 Sie
Karne
|
East Kilbride
(4)
1
Annan Athletic
(5)
1
Scottish Challenge Cup
|
23'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Annan Athletic
1
Stirling Albion
2
Scottish League Two
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Dumbarton
4
Annan Athletic
0
Scottish League Two
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Annan Athletic
2
Stenhousemuir
1
Scottish League Two
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Stranraer
1
Annan Athletic
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lip
Karne
|
Annan Athletic
(5)
1
Ayr Utd
(4)
1
Scottish League Cup
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Annan Athletic
4
Elgin City
0
Scottish League Cup
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.1 | |
|
12 Lip
Karne
|
St Johnstone
(4)
0
Annan Athletic
(5)
0
Scottish League Cup
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Annan Athletic
2
Edinburgh City
1
Scottish League One
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Edinburgh City
2
Annan Athletic
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Annan Athletic
1
Forfar Athletic
0
Scottish League One
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Edinburgh City
2
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Forfar Athletic
5
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Stenhousemuir
0
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Stirling Albion
0
Annan Athletic
3
Scottish League Two
|
82'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 9.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Annan Athletic
2
Edinburgh City
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Annan Athletic
0
Rangers
3
Puchar Szkocji
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Dogryw.
|
![]()
Clydebank
3
Annan Athletic
4
Puchar Szkocji
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Annan Athletic
2
Forfar Athletic
2
Scottish League Two
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Stranraer
1
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
39'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Annan Athletic
5
Kelty Hearts
1
Scottish League Two
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Annan Athletic
4
Elgin City
1
Scottish League Two
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Edinburgh City
0
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Gala Fairydean Rovers
0
Annan Athletic
1
Puchar Szkocji
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Annan Athletic
1
Albion Rovers
1
Scottish League Two
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Annan Athletic
0
Scottish League Two
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
1
Edinburgh City
3
Scottish League Two
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Motherwell
2
Annan Athletic
0
Scottish League Cup
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Queen of the South
0
FC Dundee
2
Scottish Championship
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Ayr Utd
0
Queen of the South
0
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Queen of the South
1
Hibernian
3
Puchar Szkocji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Queen of the South
1
Dunfermline
0
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Inverness CT
0
Queen of the South
1
Scottish Championship
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Karne
|
Queen of the South
(2)
0
Partick Thistle
(3)
0
Scottish League Cup
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Thomas Goss 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.36, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.96.
W ostatnich 10 meczach Thomas Goss 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87.
W jakiej formie jest Thomas Goss?
Thomas Goss jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.96. Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Thomas Goss – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Thomas Goss wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Thomas Goss na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Thomas Goss
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2021 | 23 |
|
0 € |
| 02.06.2021 | 23 |
|
125 tys. € |
| 17.01.2021 | 22 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Goss?
Wycena Thomas Goss wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Thomas Goss wyceniano na 125 tys. €, a najniżej na 0 €.