Forma w lidze
Arbroath w tabeli
8. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 4. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
5:4 bramki
1,00 gola/mecz
3 pkt
2:11 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Arbroathu
Wartość drużyny: 1,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Szkocja | 24 | napastnik | 10 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Szkocja | 35 | pomocnik | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,54 średnia ocena | Szkocja | 30 | pomocnik | 5 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Szkocja | 27 | bramkarz | 10 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Arbroathu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Arbroath w tabeli Scottish Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 22 |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
| ··· | |||||||
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | 12 |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | 11 |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | 7 |
Wyniki Arbroathu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Arbroath
1
Greenock Morton
2
Scottish Championship, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Partick Thistle
3
Arbroath
0
Scottish Championship, 9. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Arbroath
2
Queen's Park
1
Scottish Championship, 8. kolejka
|
Terminarz Arbroathu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Inverness CT
Arbroath
Scottish Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Livingston
Arbroath
Scottish Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Arbroath
Raith Rovers
Scottish Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Arbroathu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie |
Arbroath to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Championship. Swoim domowym obiektem jest Gayfield Park, który może pomieścić 6 600 widzów. Zespół prowadzi David Gold. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Arbroath?
Klub piłkarski Arbroath zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Arbroath w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Arbroathu trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Arbroath w tabeli Scottish Championship?
Arbroath zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Scottish Championship z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stenhousemuir wynosi 11 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Arbroathu?
W wyjściowym ustawieniu Arbroathu między słupkami staje A. Mcadams, a linię obrony najczęściej tworzą S. Stewart, C. Watson, C. Dewar oraz S. Mackie. W środku pola grają J. Macintyre, S. Constable, M. Mckenna, R. Flynn oraz R. Dow, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Winter. Trener David Gold ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Championship i pucharach.
Kiedy Arbroath gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arbroathu to spotkanie z Inverness CT, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Tulloch Caledonian Stadium w ramach Scottish Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arbroathu?
Ostatni mecz Arbroathu to porażka z Greenock Morton 1:2 w Scottish Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Gillespie, Dewar (samobójcza) oraz Macintyre. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Arbroath w tym sezonie?
Bilans Arbroathu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-2-5 przy 7 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 3,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Arbroathu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Arbroath w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Arbroathu
Arbroath terminarz
Kiedy Arbroath gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arbroathu to spotkanie z Inverness CT, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Tulloch Caledonian Stadium w ramach Scottish Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Arbroathu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Arbroath w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Arbroathu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Arbroath wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Scottish Championship, 10. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/9 | 2/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Scottish Championship, 9. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 4/13 | 2/2 | |
|
25 Wrz Koniec
|
Scottish Championship, 8. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 1/10 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish Championship, 7. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/9 | 2/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Scottish Championship, 6. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 1/7 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Scottish Championship, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/8 | 0/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Scottish Championship, 4. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/6 | 3/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Scottish Championship, 3. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/7 | 0/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Scottish Championship, 2. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 1/7 | 3/6 | |
|
01 Sie Koniec
|
Scottish Championship, 1. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 7/10 | 0/0 |
Arbroath ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 10 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Arbroath zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arbroathu?
Ostatni mecz Arbroathu to porażka z Greenock Morton 1:2 w Scottish Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Gillespie, Dewar (samobójcza) oraz Macintyre. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Arbroath – tabela Scottish Championship
Jakie miejsce w tabeli Scottish Championship zajmuje Arbroath w sezonie 2026/2027.
Miejsce Arbroathu w tabeli Scottish Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 22 | |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 3 | 13 | |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 13 | |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 11 | |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | -10 | 7 | |
10
|
Greenock Morton
|
10 | 1 | 1 | 8 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 22 | |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 3 | 13 | |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 13 | |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 11 | |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | -10 | 7 | |
10
|
Greenock Morton
|
10 | 1 | 1 | 8 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stenhousemuir
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 2 |
Partick Thistle
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:0 | 6 | 11 | |
| 3 |
Raith Rovers
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Inverness CT
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 5 |
Arbroath
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Livingston
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dunfermline
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 8 |
Queen's Park
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 9 |
Ayr Utd
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Greenock Morton
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:10 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stenhousemuir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
| 2 |
Raith Rovers
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 10 | |
| 3 |
Partick Thistle
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Ayr Utd
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 5 |
Livingston
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 6 |
Dunfermline
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 7 |
Inverness CT
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Greenock Morton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 9 |
Arbroath
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:11 | -9 | 3 | |
| 10 |
Queen's Park
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Arbroath w tabeli Scottish Championship?
Arbroath zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Scottish Championship z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stenhousemuir wynosi 11 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Arbroathu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Arbroathu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Arbroath na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 3,6
- Strzały celne / mecz 2,3
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,9
Strzelcy Arbroathu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Arbroathu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Arbroathu to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inverness CT - Arbroath Po przerwie pada 50% bramek Arbroathu.Przebieg meczu Arbroathu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Arbroath otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Arbroathu
83% bramek Arbroathu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Arbroath zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Arbroathu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Arbroathu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Arbroath wygra mecz Inverness CT - Arbroath Arbroath przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Arbroathu
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Arbroathu padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inverness CT - Arbroath Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Arbroathu.Arbroath – faule i karne
- Faule / mecz 10,5
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Arbroath fauluje średnio 10,5 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Arbroathu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Arbroath zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Arbroath wygra mecz Inverness CT - Arbroath Arbroath zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Arbroathu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Arbroathu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Arbroath wygra drugą połowę meczu Inverness CT - Arbroath Drugą połowę Arbroath wygrywał w 1 z 10 meczów.Arbroath – strzały
- Celne / mecz 2,3
- Niecelne / mecz 1,3
- Celność strzałów 64%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,1
Arbroath oddaje 3,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 64% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inverness CT - Arbroath Arbroath oddaje 3,6 strzałów na mecz.Arbroath – posiadanie piłki
- U siebie 43,6%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Arbroath utrzymuje przy piłce 44,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Arbroath wygra mecz Inverness CT - Arbroath Arbroath utrzymuje średnio 44,8% posiadania piłki.Arbroath – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Arbroath wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Arbroath – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Arbroathu to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Inverness CT - Arbroath Czyste konto Arbroath zachowuje w 20% meczów.Arbroath – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 10%
- Rożne u siebie / mecz 2,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Arbroath wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Arbroath – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 30%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 40%
Arbroath ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Arbroathu – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Arbroath według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,00 | 2,67 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 0,50 | 0,75 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Arbroath zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Arbroath na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,60 1,00 | 1,00 1,40 | 0,60 1,60 |
|
7.
|
1,00 1,40 | 1,00 1,00 | 1,20 1,00 |
|
8.
|
1,60 0,60 | 1,00 0,40 | 0,80 2,20 |
|
9.
|
1,20 0,20 | 1,00 0,20 | 1,60 1,60 |
|
10.
|
0,00 0,80 | 0,60 0,80 | 2,00 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Arbroathu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Arbroathu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Greenock Morton - Arbroath 1:2 Scottish Championship, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Raith Rovers - Arbroath 4:0 Scottish Championship, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Raith Rovers - Arbroath 4:0, Scottish Championship, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Winter, Arbroath - Queen's Park 2:1, Scottish Championship, 25.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 54. minuta Mckenna, Arbroath - Dunfermline 1:1, Scottish Championship, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Arbroath w tym sezonie?
Bilans Arbroathu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-2-5 przy 7 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 3,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Arbroath – zawodnicy
Jak wygląda kadra Arbroathu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Arbroathu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Arbroathu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Szkocja | 125 tys. € | 26 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 605' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Szkocja | 10 tys. € | 49 tys. € | 6 | 60% | 1 | 0 | 332' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
![]() |
20 | Szkocja | 400 tys. € | 92 tys. € | 3 | 30% | 1 | 1 | 191' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
30 | Szkocja | 25 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
20 | Szkocja | 150 tys. € | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 363' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 644' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
35 | Szkocja | 10 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 773' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
38 | Szkocja | 10 tys. € | 46 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 558' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
19 | Szkocja | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 724' | 4 | 3 | |||||||
| 25 |
![]() |
20 | Szkocja | 100 tys. € | – | 5 | 50% | 1 | 1 | 437' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Szkocja | 0 € | 34 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Szkocja | 10 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Szkocja | 150 tys. € | 23 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Szkocja | 350 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
35 | Szkocja | 10 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 1 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Szkocja | 75 tys. € | 44 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 839' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Szkocja | 25 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 831' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Anglia | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 584' | 0 | 1 | |||||||
| 6 |
|
30 | Australia | 125 tys. € | 44 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 336' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
34 | Szkocja | 0 € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Szkocja | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Szkocja | 10 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Arbroathu
1,7 mln €
śr. 73 tys. € / zawodnika
Ile Arbroath wydaje na pensje
359 tys. € rocznie
śr. 16 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Szkocja (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Arbroathu w sezonie 2026/2027
Arbroath wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Arbroathu
Jak wygląda skład Arbroathu?
W wyjściowym ustawieniu Arbroathu między słupkami staje A. Mcadams, a linię obrony najczęściej tworzą S. Stewart, C. Watson, C. Dewar oraz S. Mackie. W środku pola grają J. Macintyre, S. Constable, M. Mckenna, R. Flynn oraz R. Dow, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Winter. Trener David Gold ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Championship i pucharach.
Arbroath – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Arbroath w sezonie 2026/2027.
Arbroath transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 34 |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Szkocja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Szkocja | 33 |
![]() |
koniec kariery | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
|
Szkocja | 27 |
|
za darmo |
Arbroath bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +18 tys. € 2023
- -24 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Arbroathu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Arbroath w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Arbroathu trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Arbroath – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Arbroath? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Arbroath?
Klub piłkarski Arbroath zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji.