Jacob Macintyre jest piłkarzem występującym obecnie w Arbroath. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jacob Macintyre
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jacob Macintyre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jacob Macintyre wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.61, a skuteczność strzałów to 12,5%. Jacob Macintyre oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jacob Macintyre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jacob Macintyre rozegrał w barwach Arbroathu w Scottish Championship 8 meczów, a w barwach Hibernian U21 w Scottish Challenge Cup 3 mecze, a w barwach Hibernian w Scottish Premiership 1 mecz, w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 942 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Jacob Macintyre?
Jacob Macintyre najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Jacob Macintyre?
Wycena 20-letniego Jacob Macintyre według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jacob Macintyre?
Jacob Macintyre urodził się 29 stycznia 2006 w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Jacob Macintyre – statystyki
Szczegółowe statystyki Jacob Macintyre w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Arbroath. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jacob Macintyre vs. inni
Jakie statystyki ma Jacob Macintyre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jacob Macintyre wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.61, a skuteczność strzałów to 12,5%. Jacob Macintyre oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Jacob Macintyre – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jacob Macintyre w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 13. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 12. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 11. kolejka
|
2:0 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Paź
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
2:2 | 90' | 2 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 9. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
Scottish Championship, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish Championship, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish Championship, 6. kolejka
|
4:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Wrz
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jacob Macintyre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jacob Macintyre rozegrał w barwach Arbroathu w Scottish Championship 8 meczów, a w barwach Hibernian U21 w Scottish Challenge Cup 3 mecze, a w barwach Hibernian w Scottish Premiership 1 mecz, w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 942 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Jacob Macintyre – transfery
W trakcie kariery Jacob Macintyre zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Arbroath 2026 – obecnie
-
Hibernian 2026 – 2026
-
Arbroath 2025 – 2026
-
Hibernian 2025 – 2025
-
Hibernian B 2024 – 2025

-
Kelty Hearts 2024 – 2024
-
Hibernian B 2024 – 2024

-
Hibernian FC U18 2021 – 2024

-
Hibernian FC U17 do 2021

Jacob Macintyre – forma
W ostatnich 5 meczach Jacob Macintyre zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,97. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jacob Macintyre 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.97 — wynik powyżej średniej ligowej (5.44).
W ostatnich 10 meczach Jacob Macintyre 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (5.44).
W jakiej formie jest Jacob Macintyre?
Jacob Macintyre jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.97 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.61). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Jacob Macintyre – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jacob Macintyre wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jacob Macintyre na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jacob Macintyre?
Wycena Jacob Macintyre wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Jacob Macintyre wyceniano na 100 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.