Forma w lidze
Livingston w tabeli
4. miejsce / 13 punktów Play-offy
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
8:7 bramki
1,33 gola/mecz
6 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Livingstonu
Wartość drużyny: 4,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Szkocja | 30 | napastnik | 10 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 25 | pomocnik | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,23 średnia ocena | Szkocja | 30 | napastnik | 10 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Szkocja | 30 | napastnik | 10 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Livingstonu 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Livingston w tabeli Scottish Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 22 |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 18 |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 13 |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 13 |
Wyniki Livingstonu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Livingston
1
Partick Thistle
2
Scottish Championship, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Livingston
1
Ayr Utd
2
Scottish Championship, 9. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Raith Rovers
0
Livingston
2
Scottish Championship, 8. kolejka
|
Terminarz Livingstonu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Dunfermline
Livingston
Scottish Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Livingston
Arbroath
Scottish Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Stenhousemuir
Livingston
Scottish Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Livingstonu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Curacao |
|
wypożyczenie | |
| 09 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Szkocja |
![]() |
za darmo |
Livingston to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Championship. Swoim domowym obiektem jest Tony Macaroni Arena, który może pomieścić 9 672 widzów. Zespół prowadzi Glenn Whelan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Livingston?
Klub piłkarski Livingston zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Scottish Challenge Cup, Puchar Ligi Szkockiej oraz Mistrzostwo 2. ligi Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Livingston w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Livingstonu trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Livingston w tabeli Scottish Championship?
Livingston zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Scottish Championship z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stenhousemuir wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Livingstonu?
W wyjściowym ustawieniu Livingstonu między słupkami staje J. Prior, a linię obrony najczęściej tworzą J. Doherty, B. Kabongolo, R. Mcgowan oraz C. Montano. W środku pola grają T. Sinclair, E. Danso oraz Bradly van Hoeven, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Carey, R. Muirhead oraz B. Anderson. Trener Glenn Whelan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Championship i pucharach.
Kiedy Livingston gra następny mecz?
Najbliższy mecz Livingstonu to spotkanie z Dunfermline, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie KDM Group East End Park w ramach Scottish Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Livingstonu?
Ostatni mecz Livingstonu to porażka z Partick Thistle 1:2 w Scottish Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Reading, Van Hoeven oraz Watt. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Livingston w tym sezonie?
Bilans Livingstonu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 14 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Livingstonu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Livingston w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Livingstonu
Livingston terminarz
Kiedy Livingston gra następny mecz?
Najbliższy mecz Livingstonu to spotkanie z Dunfermline, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie KDM Group East End Park w ramach Scottish Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Livingstonu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Livingston w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Livingstonu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Livingston wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Scottish Championship, 10. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 7/14 | 1/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
Scottish Championship, 9. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 10/10 | 3/7 | |
|
25 Wrz Koniec
|
Scottish Championship, 8. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 2/6 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish Championship, 7. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 0/4 | 2/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Scottish Championship, 6. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 6/13 | 1/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Scottish Championship, 5. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 5/7 | 4/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Scottish Championship, 4. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 4/6 | 3/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Scottish Championship, 3. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 6/12 | 2/2 | |
|
07 Sie Koniec
|
Scottish Championship, 2. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 10/19 | 2/4 | |
|
01 Sie Koniec
|
Scottish Championship, 1. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 9/9 | 1/2 |
Livingston ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Livingston zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Livingstonu?
Ostatni mecz Livingstonu to porażka z Partick Thistle 1:2 w Scottish Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Reading, Van Hoeven oraz Watt. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Livingston – tabela Scottish Championship
Jakie miejsce w tabeli Scottish Championship zajmuje Livingston w sezonie 2026/2027.
Miejsce Livingstonu w tabeli Scottish Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 22 | |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 3 | 13 | |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 13 | |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 11 | |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | -10 | 7 | |
10
|
Greenock Morton
|
10 | 1 | 1 | 8 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 22 | |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 3 | 13 | |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 13 | |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 11 | |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | -10 | 7 | |
10
|
Greenock Morton
|
10 | 1 | 1 | 8 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stenhousemuir
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 2 |
Partick Thistle
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:0 | 6 | 11 | |
| 3 |
Raith Rovers
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Inverness CT
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 5 |
Arbroath
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Livingston
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dunfermline
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 8 |
Queen's Park
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 9 |
Ayr Utd
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Greenock Morton
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:10 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stenhousemuir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
| 2 |
Raith Rovers
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 10 | |
| 3 |
Partick Thistle
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Ayr Utd
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 5 |
Livingston
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 6 |
Dunfermline
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 7 |
Inverness CT
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Greenock Morton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 9 |
Arbroath
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:11 | -9 | 3 | |
| 10 |
Queen's Park
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Livingston w tabeli Scottish Championship?
Livingston zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Scottish Championship z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stenhousemuir wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Livingstonu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Livingstonu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Livingston na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Livingstonu
-
Robbie Muirhead 7
-
Bradly van Hoeven 2
-
Brooklyn Kabongolo 1

-
Jordan Doherty 1
-
Liam Polworth 1
-
Emmanuel Danso 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Livingstonu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Livingstonu to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dunfermline - Livingston Po przerwie pada 57% bramek Livingstonu.Przebieg meczu Livingstonu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Livingston otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Livingstonu
79% bramek Livingstonu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Livingston zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Livingstonu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Livingstonu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Livingston wygra mecz Dunfermline - Livingston Livingston przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Livingstonu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Livingstonu padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dunfermline - Livingston Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Livingstonu.Livingston – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 12,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Livingston fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 12,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Livingstonu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Livingston zdobywa 1,17 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Livingston wygra mecz Dunfermline - Livingston Livingston zdobywa u siebie 39% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Livingstonu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Livingstonu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Livingston wygra drugą połowę meczu Dunfermline - Livingston Drugą połowę Livingston wygrywał w 4 z 10 meczów.Livingston – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Livingston oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dunfermline - Livingston Livingston oddaje 9,5 strzałów na mecz.Livingston – posiadanie piłki
- U siebie 58,8%
- Na wyjeździe 53,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio Livingston utrzymuje przy piłce 56,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Livingston wygra mecz Dunfermline - Livingston Livingston utrzymuje średnio 56,5% posiadania piłki.Livingston – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Livingston wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Livingston – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Livingstonu to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Dunfermline - Livingston Czyste konto Livingston zachowuje w 30% meczów.Livingston – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Livingston wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Livingston – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Livingston ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Livingstonu – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Livingston według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,75 | 1,25 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Livingston zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Livingston na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,00 2,00 | 1,80 1,20 | 0,60 0,60 |
|
3.
|
2,20 1,75 | 1,20 1,00 | 0,00 0,75 |
|
4.
|
1,17 1,50 | 1,33 1,50 | 1,17 1,00 |
|
5.
|
2,33 1,20 | 1,33 0,60 | 0,33 0,80 |
|
6.
|
1,60 1,00 | 1,00 1,40 | 0,60 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Livingstonu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Livingstonu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Greenock Morton - Livingston 1:4 Scottish Championship, 11.09.2026
- Najwyższa porażka Partick Thistle - Livingston 2:0 Scottish Championship, 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Greenock Morton - Livingston 1:4, Scottish Championship, 11.09.2026
- Najszybsza bramka 19. minuta Muirhead, Livingston - Ayr Utd 1:2, Scottish Championship, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Muirhead, Livingston - Dunfermline 2:0, Scottish Championship, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Livingston w tym sezonie?
Bilans Livingstonu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 14 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Livingston – zawodnicy
Jak wygląda kadra Livingstonu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Livingstonu 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Livingstonu
-
Connor Mclennan Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 246 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Livingstonu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
30 | Szkocja | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 7 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Holandia | 350 tys. € | 130 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 631' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Szkocja | 75 tys. € | 105 tys. € | 9 | 90% | 0 | 2 | 167' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Szkocja | 300 tys. € | 246 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 588' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 69' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Szkocja | 100 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
27 | Szkocja | 100 tys. € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Anglia | 0 € | 44 tys. € | 10 | 100% | 0 | 2 | 634' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Ghana | 400 tys. € | 92 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 612' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Szkocja | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 628' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Szkocja | 125 tys. € | 74 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 259' | 2 | 1 | |||||||
| 16 |
|
26 | Irlandia Północna | 250 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 354' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
34 | Kolumbia | 75 tys. € | 123 tys. € | 5 | 50% | 0 | 1 | 177' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
32 | Szkocja | 100 tys. € | 74 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 303' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
37 | Irlandia | 25 tys. € | 153 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 186' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Szkocja | 300 tys. € | 105 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
24 | Szkocja | 400 tys. € | 246 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Gwinea Bissau | 300 tys. € | 74 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 193' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Francja | 25 tys. € | 62 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Irlandia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 831' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
37 | Australia | 25 tys. € | 92 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 633' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Szkocja | 75 tys. € | 45 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 427' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Macedonia | 300 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 119' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
31 | Szkocja | 100 tys. € | 92 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Irlandia | 275 tys. € | 55 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
31 | Francja | 150 tys. € | 154 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Szkocja | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Livingstonu
4,3 mln €
śr. 159 tys. € / zawodnika
Ile Livingston wydaje na pensje
2,4 mln € rocznie
śr. 89 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Szkocja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Livingstonu w sezonie 2026/2027
Livingston wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Livingstonu
Jak wygląda skład Livingstonu?
W wyjściowym ustawieniu Livingstonu między słupkami staje J. Prior, a linię obrony najczęściej tworzą J. Doherty, B. Kabongolo, R. Mcgowan oraz C. Montano. W środku pola grają T. Sinclair, E. Danso oraz Bradly van Hoeven, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Carey, R. Muirhead oraz B. Anderson. Trener Glenn Whelan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Championship i pucharach.
Livingston – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Livingston w sezonie 2026/2027.
Livingston transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Curacao | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | – |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Szkocja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Kongo | 37 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Szkocja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Szkocja | 37 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Szkocja | 28 |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Szkocja | 27 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Anglia | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Livingstonu
Livingston bilans transferowy
- +288 tys. € 2026
- -100 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Livingstonu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Livingston w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Livingstonu trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Livingston – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Livingston? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Livingston?
Klub piłkarski Livingston zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Scottish Challenge Cup, Puchar Ligi Szkockiej oraz Mistrzostwo 2. ligi Szkocji.