Forma w lidze
Partick Thistle w tabeli
3. miejsce / 18 punktów Play-offy
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 5. miejscem: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
6:0 bramki
1,20 gola/mecz
7 pkt
4:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Partick Thistle
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Anglia | 23 | napastnik | 9 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 23 | napastnik | 9 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,95 średnia ocena | Szkocja | 22 | pomocnik | 8 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Szkocja | 27 | obrońca | 9 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Partick Thistle 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Partick Thistle w tabeli Scottish Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 22 |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 18 |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 13 |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 13 |
Wyniki Partick Thistle
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Livingston
1
Partick Thistle
2
Scottish Championship, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Partick Thistle
3
Arbroath
0
Scottish Championship, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Partick Thistle
0
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 7. kolejka
|
Terminarz Partick Thistle
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:30
|
Ayr Utd
Partick Thistle
Scottish Championship, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Dunfermline
Partick Thistle
Scottish Championship, 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Partick Thistle
Stenhousemuir
Scottish Championship, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Partick Thistle
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
Partick Thistle to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Championship. Swoim domowym obiektem jest Wyre Stadium at Firhill, który może pomieścić 13 079 widzów. Zespół prowadzi Mark Wilson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Partick Thistle?
Klub piłkarski Partick Thistle zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szkockiej oraz Puchar Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Partick Thistle w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Partick Thistle trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Partick Thistle w tabeli Scottish Championship?
Partick Thistle zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Scottish Championship z dorobkiem 18 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Stenhousemuir wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Partick Thistle gra następny mecz?
Najbliższy mecz Partick Thistle to spotkanie z Ayr Utd, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Somerset Park w ramach Scottish Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Partick Thistle?
Ostatni mecz Partick Thistle to wygrana z Livingston 1:2 w Scottish Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Reading, Van Hoeven oraz Watt. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Partick Thistle w tym sezonie?
Bilans Partick Thistle w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-3-1 przy 10 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Partick Thistle w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Partick Thistle w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Partick Thistle
Partick Thistle terminarz
Kiedy Partick Thistle gra następny mecz?
Najbliższy mecz Partick Thistle to spotkanie z Ayr Utd, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Somerset Park w ramach Scottish Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Partick Thistle w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Partick Thistle w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Partick Thistle w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Partick Thistle wyniki
Partick Thistle ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 2,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Partick Thistle zdobywa 1,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Partick Thistle?
Ostatni mecz Partick Thistle to wygrana z Livingston 1:2 w Scottish Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Reading, Van Hoeven oraz Watt. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Partick Thistle – tabela Scottish Championship
Jakie miejsce w tabeli Scottish Championship zajmuje Partick Thistle w sezonie 2026/2027.
Miejsce Partick Thistle w tabeli Scottish Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 22 | |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 3 | 13 | |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 13 | |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 11 | |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | -10 | 7 | |
10
|
Greenock Morton
|
10 | 1 | 1 | 8 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 22 | |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 3 | 13 | |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 13 | |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 11 | |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | -10 | 7 | |
10
|
Greenock Morton
|
10 | 1 | 1 | 8 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stenhousemuir
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 2 |
Partick Thistle
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:0 | 6 | 11 | |
| 3 |
Raith Rovers
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Inverness CT
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 5 |
Arbroath
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Livingston
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dunfermline
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 8 |
Queen's Park
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 9 |
Ayr Utd
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Greenock Morton
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:10 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stenhousemuir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
| 2 |
Raith Rovers
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 10 | |
| 3 |
Partick Thistle
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Ayr Utd
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 5 |
Livingston
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 6 |
Dunfermline
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 7 |
Inverness CT
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Greenock Morton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 9 |
Arbroath
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:11 | -9 | 3 | |
| 10 |
Queen's Park
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Partick Thistle w tabeli Scottish Championship?
Partick Thistle zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Scottish Championship z dorobkiem 18 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Stenhousemuir wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Partick Thistle w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Partick Thistle na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Partick Thistle na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 5,6
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,33
- Czyste konta 67%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Partick Thistle
Rozkład bramek w czasie
Bramki Partick Thistle i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Partick Thistle to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ayr Utd - Partick Thistle Po przerwie pada 30% bramek Partick Thistle.Przebieg meczu Partick Thistle i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
Gdy Partick Thistle otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Partick Thistle
80% bramek Partick Thistle pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Partick Thistle zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Partick Thistle
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Partick Thistle, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Partick Thistle wygra mecz Ayr Utd - Partick Thistle Partick Thistle nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Partick Thistle
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 44%
- Powyżej 2,5 22%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 22% meczów Partick Thistle padają co najmniej trzy bramki, a w 22% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ayr Utd - Partick Thistle Powyżej 2,5 bramki padło w 22% meczów Partick Thistle.Partick Thistle – faule i karne
- Faule / mecz 11,1
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Partick Thistle fauluje średnio 11,1 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Partick Thistle, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Partick Thistle zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Partick Thistle wygra mecz Ayr Utd - Partick Thistle Partick Thistle zdobywa u siebie 73% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Partick Thistle ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 30% goli Partick Thistle, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Partick Thistle wygra drugą połowę meczu Ayr Utd - Partick Thistle Drugą połowę Partick Thistle wygrywał w 3 z 9 meczów.Partick Thistle – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,8
Partick Thistle oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ayr Utd - Partick Thistle Partick Thistle oddaje 10,9 strzałów na mecz.Partick Thistle – posiadanie piłki
- U siebie 58,8%
- Na wyjeździe 54,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 9
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 9 meczów. Średnio Partick Thistle utrzymuje przy piłce 56,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Partick Thistle wygra mecz Ayr Utd - Partick Thistle Partick Thistle utrzymuje średnio 56,9% posiadania piłki.Partick Thistle – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Partick Thistle wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Partick Thistle – czyste konta
- U siebie 5 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,33
- Bez straty do przerwy 89%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Partick Thistle to 67% meczów sezonu (6 z 9), z czego 5 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ayr Utd - Partick Thistle Czyste konto Partick Thistle zachowuje w 67% meczów.Partick Thistle – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 10,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Partick Thistle wykonuje średnio 8,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Partick Thistle – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 11%
Partick Thistle ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Partick Thistle – 2,2.
Partick Thistle według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Partick Thistle zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Partick Thistle na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,00 | 1,75 1,00 | 0,25 0,60 |
|
2.
|
2,00 2,00 | 1,80 1,20 | 0,60 0,60 |
|
3.
|
2,20 1,75 | 1,20 1,00 | 0,00 0,75 |
|
4.
|
1,17 1,50 | 1,33 1,50 | 1,17 1,00 |
|
5.
|
2,33 1,20 | 1,33 0,60 | 0,33 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Partick Thistle
Skrajne wyniki i osiągnięcia Partick Thistle w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Partick Thistle - Arbroath 3:0 Scottish Championship, 3.10.2026
- Najwyższa porażka Stenhousemuir - Partick Thistle 1:0 Scottish Championship, 15.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Partick Thistle - Arbroath 3:0, Scottish Championship, 3.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Crawford, Partick Thistle - Livingston 2:0, Scottish Championship, 7.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Letsosa, Greenock Morton - Partick Thistle 0:1, Scottish Championship, 1.08.2026
Jakie statystyki ma Partick Thistle w tym sezonie?
Bilans Partick Thistle w tym sezonie to 9 meczów i wynik 5-3-1 przy 10 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Partick Thistle – zawodnicy
Jak wygląda kadra Partick Thistle w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Partick Thistle 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Partick Thistle
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
23 | Anglia | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 3 | 685' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
32 | Szkocja | 100 tys. € | 123 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 353' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Szkocja | 125 tys. € | 36 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Walia | 125 tys. € | 123 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 507' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
22 | Szkocja | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 2 | 0 | 493' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Szkocja | 225 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 622' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Irlandia Północna | 325 tys. € | 92 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 704' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Szkocja | 75 tys. € | 47 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 415' | 1 | 0 | |||||||
| 64 |
|
22 | Szkocja | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 346' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Anglia | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 320' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
36 | Szkocja | 25 tys. € | 307 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 132' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
27 | Szkocja | 200 tys. € | 25 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
22 | Szkocja | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 654' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Kanada | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Irlandia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 533' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Anglia | 250 tys. € | 215 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Szkocja | 75 tys. € | 101 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Szkocja | 50 tys. € | 36 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Partick Thistle
2,5 mln €
śr. 139 tys. € / zawodnika
Ile Partick Thistle wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 61 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Szkocja (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Partick Thistle w sezonie 2026/2027
Partick Thistle wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Partick Thistle
Partick Thistle – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Partick Thistle w sezonie 2026/2027.
Partick Thistle transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Szkocja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Szkocja | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 23 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Partick Thistle
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Partick Thistle w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Partick Thistle trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Partick Thistle – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Partick Thistle? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Partick Thistle?
Klub piłkarski Partick Thistle zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Mistrzostwo 3. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Szkockiej oraz Puchar Szkocji.