Oisin Smyth jest piłkarzem występującym obecnie w Partick Thistle. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Oisin Smyth
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Oisin Smyth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oisin Smyth wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.35, a skuteczność strzałów to 6,7%. Oisin Smyth oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Oisin Smyth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Oisin Smyth rozegrał w barwach Partick Thistle w Scottish Championship 12 meczów, w Scottish League Cup 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 395 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Oisin Smyth
Pierwszy transfer Oisin Smyth w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Dungannon Swifts do Oxford United za 115 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Oisin Smyth?
Oisin Smyth najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Oisin Smyth?
Wycena 26-letniego Oisin Smyth według stanu na maj 2026 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Oisin Smyth?
Oisin Smyth urodził się 5 maja 2000 w Irlandii Północnej. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Oisin Smyth – statystyki
Szczegółowe statystyki Oisin Smyth w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Partick Thistle oraz reprezentacja Irlandii Północnej U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Oisin Smyth vs. inni
Jakie statystyki ma Oisin Smyth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oisin Smyth wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.35, a skuteczność strzałów to 6,7%. Oisin Smyth oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Oisin Smyth – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Oisin Smyth w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 13. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 12. kolejka
|
3:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 8. kolejka
|
1:1 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 11. kolejka
|
0:1 | 90' | 1 | 0 | ||||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish Championship, 9. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish Championship, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
15 Wrz
Koniec
|
Scottish Championship, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Scottish Championship, 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Scottish Championship, 4. kolejka
|
0:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Scottish Championship, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Oisin Smyth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Oisin Smyth rozegrał w barwach Partick Thistle w Scottish Championship 12 meczów, w Scottish League Cup 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 395 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Oisin Smyth – transfery
W trakcie kariery Oisin Smyth zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 115 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Partick Thistle 2026 – obecnie
-
St Mirren 2026 – 2026
-
Partick Thistle 2026 – 2026
-
St Mirren 2026 – 2026
-
Partick Thistle 2025 – 2026
-
St Mirren 2024 – 2025
-
Oxford United 2023 – 2024
-
Solihull Moors 2023 – 2023
-
Oxford United 2022 – 2023
-
Dungannon Swifts 2018 – 2022
-
Dungannon Swifts FC U18 do 2018

Historia transferów Oisin Smyth
Pierwszy transfer Oisin Smyth w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Dungannon Swifts do Oxford United za 115 tysięcy euro.
Oisin Smyth – forma
W ostatnich 5 meczach Oisin Smyth zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Oisin Smyth 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (5.44).
W ostatnich 10 meczach Oisin Smyth 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (5.44).
W jakiej formie jest Oisin Smyth?
Oisin Smyth jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.35). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Oisin Smyth – zarobki
Oisin Smyth gra w Partick Thistle na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 92 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Oisin Smyth w Partick Thistle (2024/25)
| Rocznie | 92 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 251 € |
Oisin Smyth – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Oisin Smyth wynosi obecnie 325 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Oisin Smyth na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Oisin Smyth?
Wycena Oisin Smyth wynosi obecnie 325 tys. €. W szczycie kariery Oisin Smyth wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.