Forma w lidze
Inverness CT w tabeli
6. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
5:3 bramki
1,00 gola/mecz
5 pkt
7:8 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Inverness CT
Wartość drużyny: 675 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Szkocja | 20 | napastnik | 9 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Szkocja | 26 | obrońca | 8 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,84 średnia ocena | Szkocja | 20 | napastnik | 9 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Szkocja | 26 | bramkarz | 9 | 0 € |
Skład i oceny Inverness CT w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 57' R. Duncan → L. Sole
- 57' R. Macgregor → A. Stewart
- 57' L. Longstaff → A. Bavidge
- 74' L. Stewart → D. Osong
- 83' A. Mackinnon → D. Wotherspoon
Inverness CT w tabeli Scottish Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 22 |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
| ··· | |||||||
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 13 |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 13 |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | 12 |
Wyniki Inverness CT
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Queen's Park
2
Inverness CT
1
Scottish Championship, 9. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Inverness CT
2
Stenhousemuir
0
Scottish Championship, 10. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Inverness CT
2
Greenock Morton
0
Scottish Championship, 8. kolejka
|
Terminarz Inverness CT
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Inverness CT
Arbroath
Scottish Championship, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Raith Rovers
Inverness CT
Scottish Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Dunfermline
Inverness CT
Scottish Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Inverness CT
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
wypożyczenie |
Inverness CT to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish Championship. Swoim domowym obiektem jest Tulloch Caledonian Stadium, który może pomieścić 7 918 widzów. Zespół prowadzi Scott Kellacher. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 675 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Inverness CT?
Klub piłkarski Inverness CT zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Scottish Challenge Cup oraz Mistrzostwo 3. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szkocji, Puchar Szkocji oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inverness CT w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Inverness CT trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Inverness CT w tabeli Scottish Championship?
Inverness CT zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Scottish Championship z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stenhousemuir wynosi 9 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Inverness CT?
W wyjściowym ustawieniu Inverness CT między słupkami staje R. Munro, a linię obrony najczęściej tworzą C. Macleod, D. Devine, R. Savage oraz G. Shinnie. W środku pola grają R. Duncan, P. Allan, A. Stewart, L. Sole oraz L. Longstaff, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Stewart. Trener Scott Kellacher ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Championship i pucharach.
Kiedy Inverness CT gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inverness CT to spotkanie z Arbroathem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Tulloch Caledonian Stadium w ramach Scottish Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inverness CT?
Ostatni mecz Inverness CT to porażka z Queen's Park 2:1 w Scottish Championship, 13 października 2026. Bramki zdobyli Shinnie, Connolly oraz Connolly. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Inverness CT w tym sezonie?
Bilans Inverness CT w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Inverness CT w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Inverness CT w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Inverness CT
Inverness CT terminarz
Kiedy Inverness CT gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inverness CT to spotkanie z Arbroathem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Tulloch Caledonian Stadium w ramach Scottish Championship (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Inverness CT w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Inverness CT w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Inverness CT w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Inverness CT wyniki
Inverness CT ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 1,30 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inverness CT?
Ostatni mecz Inverness CT to porażka z Queen's Park 2:1 w Scottish Championship, 13 października 2026. Bramki zdobyli Shinnie, Connolly oraz Connolly. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Inverness CT – tabela Scottish Championship
Jakie miejsce w tabeli Scottish Championship zajmuje Inverness CT w sezonie 2026/2027.
Miejsce Inverness CT w tabeli Scottish Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 22 | |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 3 | 13 | |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 13 | |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 11 | |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | -10 | 7 | |
10
|
Greenock Morton
|
10 | 1 | 1 | 8 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stenhousemuir
|
9 | 7 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 22 | |
2
|
Raith Rovers
|
10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 9 | 20 | |
3
|
Partick Thistle
|
9 | 5 | 3 | 1 | 10:3 | 7 | 18 | |
4
|
Livingston
|
10 | 4 | 1 | 5 | 14:11 | 3 | 13 | |
5
|
Dunfermline
|
8 | 3 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 13 | |
6
|
Inverness CT
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
7
|
Ayr Utd
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
8
|
Arbroath
|
10 | 3 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 11 | |
9
|
Queen's Park
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:16 | -10 | 7 | |
10
|
Greenock Morton
|
10 | 1 | 1 | 8 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stenhousemuir
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 2 |
Partick Thistle
|
5 | 3 | 2 | 0 | 6:0 | 6 | 11 | |
| 3 |
Raith Rovers
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Inverness CT
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 5 |
Arbroath
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Livingston
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 7 |
Dunfermline
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 8 |
Queen's Park
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 6 | |
| 9 |
Ayr Utd
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Greenock Morton
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:10 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stenhousemuir
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 10 | |
| 2 |
Raith Rovers
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 10 | |
| 3 |
Partick Thistle
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 4 |
Ayr Utd
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 5 |
Livingston
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 6 |
Dunfermline
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 7 |
Inverness CT
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Greenock Morton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 9 |
Arbroath
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:11 | -9 | 3 | |
| 10 |
Queen's Park
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:8 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Inverness CT w tabeli Scottish Championship?
Inverness CT zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Scottish Championship z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Stenhousemuir wynosi 9 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Inverness CT w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Inverness CT na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Inverness CT na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Inverness CT
Rozkład bramek w czasie
Bramki Inverness CT i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Inverness CT to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inverness CT - Arbroath Po przerwie pada 50% bramek Inverness CT.Przebieg meczu Inverness CT i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Inverness CT otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Inverness CT
100% bramek Inverness CT pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Inverness CT zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Inverness CT
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Inverness CT, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Inverness CT wygra mecz Inverness CT - Arbroath Inverness CT przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Inverness CT
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Inverness CT padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inverness CT - Arbroath Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Inverness CT.Inverness CT – faule i karne
- Faule / mecz 11,7
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Inverness CT fauluje średnio 11,7 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Inverness CT, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Inverness CT zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Inverness CT wygra mecz Inverness CT - Arbroath Inverness CT zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Inverness CT ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Inverness CT, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Inverness CT wygra drugą połowę meczu Inverness CT - Arbroath Drugą połowę Inverness CT wygrywał w 4 z 10 meczów.Inverness CT – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 55%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,3
Inverness CT oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 55% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inverness CT - Arbroath Inverness CT oddaje 8,8 strzałów na mecz.Inverness CT – posiadanie piłki
- U siebie 52,8%
- Na wyjeździe 52,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Inverness CT utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Inverness CT wygra mecz Inverness CT - Arbroath Inverness CT utrzymuje średnio 52,6% posiadania piłki.Inverness CT – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Inverness CT wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Inverness CT – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Inverness CT to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Inverness CT - Arbroath Czyste konto Inverness CT zachowuje w 40% meczów.Inverness CT – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,4
Inverness CT wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Inverness CT – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Inverness CT ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Inverness CT – 1,8.
Inverness CT według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Inverness CT zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Inverness CT na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,17 1,50 | 1,33 1,50 | 1,17 1,00 |
|
5.
|
2,33 1,20 | 1,33 0,60 | 0,33 0,80 |
|
6.
|
1,60 1,00 | 1,00 1,40 | 0,60 1,60 |
|
7.
|
1,00 1,40 | 1,00 1,00 | 1,20 1,00 |
|
8.
|
1,60 0,60 | 1,00 0,40 | 0,80 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Inverness CT
Skrajne wyniki i osiągnięcia Inverness CT w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ayr Utd - Inverness CT 1:3 Scottish Championship, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Stenhousemuir - Inverness CT 3:1 Scottish Championship, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Stenhousemuir - Inverness CT 3:1, Scottish Championship, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Longstaff, Ayr Utd - Inverness CT 1:3, Scottish Championship, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Bavidge, Inverness CT - Partick Thistle 1:1, Scottish Championship, 21.08.2026
Jakie statystyki ma Inverness CT w tym sezonie?
Bilans Inverness CT w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Inverness CT – zawodnicy
Jak wygląda kadra Inverness CT w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Inverness CT w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 57' R. Duncan → L. Sole
- 57' R. Macgregor → A. Stewart
- 57' L. Longstaff → A. Bavidge
- 74' L. Stewart → D. Osong
- 83' A. Mackinnon → D. Wotherspoon
Kadra Inverness CT
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Anglia | 200 tys. € | 246 tys. € | 3 | 30% | 1 | 1 | 189' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
20 | Szkocja | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 3 | 0 | 486' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Szkocja | 300 tys. € | 89 tys. € | 9 | 90% | 1 | 1 | 637' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Anglia | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 1 | 545' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Anglia | 0 € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 391' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Szkocja | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 62' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Anglia | 150 tys. € | 31 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
37 | Irlandia Północna | 0 € | 111 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
– | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
26 | Szkocja | 0 € | – | 8 | 80% | 1 | 3 | 575' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 751' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 0 | 2 | 738' | 4 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Szkocja | 125 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 73' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
24 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
36 | Kanada | 0 € | 78 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
34 | Irlandia Północna | 0 € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
35 | Szkocja | 100 tys. € | 438 tys. € | 9 | 90% | 0 | 1 | 801' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Anglia | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Francja | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Szkocja | 100 tys. € | 250 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 140' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Szkocja | 0 € | 40 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Szkocja | 0 € | 61 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Inverness CT
1,2 mln €
śr. 49 tys. € / zawodnika
Ile Inverness CT wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 56 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Szkocja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Inverness CT w sezonie 2026/2027
Inverness CT wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Inverness CT
Jak wygląda skład Inverness CT?
W wyjściowym ustawieniu Inverness CT między słupkami staje R. Munro, a linię obrony najczęściej tworzą C. Macleod, D. Devine, R. Savage oraz G. Shinnie. W środku pola grają R. Duncan, P. Allan, A. Stewart, L. Sole oraz L. Longstaff, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Stewart. Trener Scott Kellacher ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish Championship i pucharach.
Inverness CT – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Inverness CT w sezonie 2026/2027.
Inverness CT transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Anglia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Szkocja | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Szkocja | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 22 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Szkocja | 24 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Szkocja | 21 |
![]() |
za darmo |
Inverness CT bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- -23 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Inverness CT
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inverness CT w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Inverness CT trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Inverness CT – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Inverness CT? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Inverness CT?
Klub piłkarski Inverness CT zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Scottish Challenge Cup oraz Mistrzostwo 3. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szkocji, Puchar Szkocji oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji.