Forma w lidze
Cove Rangers w tabeli
10. miejsce / 6 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do bezpiecznego 8. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:4 bramki
1,00 gola/mecz
0 pkt
4:12 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cove Rangers
Wartość drużyny: 50 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Nigeria | 25 | napastnik | 10 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 21 | napastnik | 10 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,58 średnia ocena | Szkocja | 34 | napastnik | 10 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Szkocja | 28 | bramkarz | 10 | 0 € |
Skład i oceny Cove Rangers w ostatnim meczu 4-4-2







Zmiany
- 57' A. Francis-Burrell → C. Maguire
Cove Rangers w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 25 |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 25 |
| ··· | |||||||
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | 7 |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | 6 |
Wyniki Cove Rangers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Cove Rangers
2
![]()
Formartine United
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Cove Rangers
1
East Fife
1
Scottish League One, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Queen of the South
4
Cove Rangers
3
Scottish League One, 9. kolejka
|
Terminarz Cove Rangers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Peterhead
Cove Rangers
Scottish League One, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Cove Rangers
East Kilbride
Scottish League One, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Airdrieonians
Cove Rangers
Scottish League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Cove Rangers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | – | za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia |
|
za darmo |
Cove Rangers to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League One. Swoim domowym obiektem jest Balmoral Stadium, który może pomieścić 2 602 widzów. Zespół prowadzi Paul Hartley. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 50 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cove Rangers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cove Rangers trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Cove Rangers w tabeli Scottish League One?
Cove Rangers zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 6 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Cove Rangers?
W wyjściowym ustawieniu Cove Rangers między słupkami staje R. Mutch, a linię obrony najczęściej tworzą L. Bisland, A. Lindo, A. Darge, L. Parker oraz J. Mercer. W środku pola grają A. Francis-Burrell, M. Barry oraz J. Chalmers, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. White, C. Maguire. Trener Paul Hartley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Kiedy Cove Rangers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cove Rangers to spotkanie z Peterhead, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Balmoor Stadium w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cove Rangers?
Ostatni mecz Cove Rangers to wygrana z Formartine United 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Francis-Burrell, Mcallister. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cove Rangers w tym sezonie?
Bilans Cove Rangers w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-3-6 przy 9 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cove Rangers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Cove Rangers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Cove Rangers
Cove Rangers terminarz
Kiedy Cove Rangers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cove Rangers to spotkanie z Peterhead, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Balmoor Stadium w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Cove Rangers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Cove Rangers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Cove Rangers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cove Rangers wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
2:1 | 4-4-2 | 5/11 | 2/4 | |
|
10 Paź Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
1:1 | 3-4-1-2 | 4/13 | 2/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
4:3 | 4-2-3-1 | 7/13 | 3/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
2:1 | 4-4-2 | 3/6 | 2/3 | |
|
22 Wrz Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
0:5 | 3-4-1-2 | 4/9 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 4/7 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 7. kolejka
|
2:1 | 4-3-1-2 | 5/12 | 0/0 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
6:1 | 4-1-3-2 | 6/8 | 1/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 6. kolejka
|
1:1 | 4-3-1-2 | 4/11 | 4/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Scottish League One, 5. kolejka
|
1:0 | 4-3-1-2 | 3/6 | 1/3 |
Cove Rangers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-1-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-1-2 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Cove Rangers zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cove Rangers?
Ostatni mecz Cove Rangers to wygrana z Formartine United 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Francis-Burrell, Mcallister. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cove Rangers – tabela Scottish League One
Jakie miejsce w tabeli Scottish League One zajmuje Cove Rangers w sezonie 2026/2027.
Miejsce Cove Rangers w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hamilton Academical
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ross County
|
4 | 4 | 0 | 0 | 18:2 | 16 | 12 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 10 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 6 |
Queen of the South
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 7 |
Cove Rangers
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
East Fife
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Peterhead
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ross County
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 2 |
Hamilton Academical
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | 9 | 10 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 6 |
East Fife
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 7 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 8 |
Peterhead
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 9 |
Queen of the South
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:19 | -15 | 3 | |
| 10 |
Cove Rangers
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Cove Rangers w tabeli Scottish League One?
Cove Rangers zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 6 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Cove Rangers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Cove Rangers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Cove Rangers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,1
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,40
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,5
Strzelcy Cove Rangers
-
Destiny Oladipo 3

-
Jordan White 2
-
Chris Maguire 1
-
Joseph Teasdale 1

-
Edimond Abisa Oppong 1

-
Afonso Lindo 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cove Rangers i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cove Rangers to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Peterhead - Cove Rangers Po przerwie pada 78% bramek Cove Rangers.Przebieg meczu Cove Rangers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-0-6 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Cove Rangers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Cove Rangers
100% bramek Cove Rangers pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cove Rangers zdobywa w sezonie średnio 0,60 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie Cove Rangers
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Cove Rangers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cove Rangers wygra mecz Peterhead - Cove Rangers Cove Rangers nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Cove Rangers
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 40% meczów Cove Rangers padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Peterhead - Cove Rangers Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Cove Rangers.Cove Rangers – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cove Rangers fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cove Rangers, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cove Rangers zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Cove Rangers wygra mecz Peterhead - Cove Rangers Cove Rangers zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Cove Rangers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 78% goli Cove Rangers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Cove Rangers wygra drugą połowę meczu Peterhead - Cove Rangers Drugą połowę Cove Rangers wygrywał w 2 z 10 meczów.Cove Rangers – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 3,6
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Cove Rangers oddaje 7,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Peterhead - Cove Rangers Cove Rangers oddaje 7,1 strzałów na mecz.Cove Rangers – posiadanie piłki
- U siebie 46,0%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Cove Rangers utrzymuje przy piłce 47,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Cove Rangers wygra mecz Peterhead - Cove Rangers Cove Rangers utrzymuje średnio 47,9% posiadania piłki.Cove Rangers – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Cove Rangers wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Cove Rangers – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Cove Rangers to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Peterhead - Cove Rangers Czyste konto Cove Rangers zachowuje w 20% meczów.Cove Rangers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Cove Rangers wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Cove Rangers – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 20%
Cove Rangers ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Cove Rangers – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Cove Rangers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 1,00 | 1,80 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Cove Rangers zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Cove Rangers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,40 0,60 | 1,40 0,80 | 1,60 3,80 |
|
7.
|
1,00 0,80 | 1,00 0,60 | 1,40 0,80 |
|
8.
|
1,00 0,80 | 1,00 0,80 | 1,20 1,40 |
|
9.
|
0,60 0,80 | 0,60 0,80 | 1,60 1,80 |
|
10.
|
1,20 0,00 | 1,00 0,80 | 0,80 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Cove Rangers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cove Rangers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cove Rangers - Peterhead 3:0 Scottish League One, 22.08.2026
- Najwyższa porażka East Kilbride - Cove Rangers 3:0 Scottish League One, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Queen of the South - Cove Rangers 4:3, Scottish League One, 3.10.2026
- Najszybsza bramka 31. minuta Lindo, Cove Rangers - Alloa Athletic 1:1, Scottish League One, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta , Cove Rangers - Peterhead 3:0, Scottish League One, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Cove Rangers w tym sezonie?
Bilans Cove Rangers w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-3-6 przy 9 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 7,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cove Rangers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cove Rangers w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Cove Rangers w ostatnim meczu 4-4-2







Zmiany
- 57' A. Francis-Burrell → C. Maguire
Kadra Cove Rangers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
34 | Szkocja | 50 tys. € | 71 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 898' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
37 | Szkocja | 0 € | 177 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 764' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
32 | Szkocja | 0 € | 34 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 553' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 429' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
21 | Anglia | 0 € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
19 | Szkocja | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
19 | Szkocja | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 787' | 1 | 1 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 536' | 3 | 2 | |||||||
| 4 |
|
22 | Anglia | – | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 91' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 211' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
28 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Cove Rangers
50 tys. €
śr. 3 tys. € / zawodnika
Ile Cove Rangers wydaje na pensje
282 tys. € rocznie
śr. 17 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Szkocja (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cove Rangers w sezonie 2026/2027
Cove Rangers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cove Rangers
Jak wygląda skład Cove Rangers?
W wyjściowym ustawieniu Cove Rangers między słupkami staje R. Mutch, a linię obrony najczęściej tworzą L. Bisland, A. Lindo, A. Darge, L. Parker oraz J. Mercer. W środku pola grają A. Francis-Burrell, M. Barry oraz J. Chalmers, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. White, C. Maguire. Trener Paul Hartley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Cove Rangers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cove Rangers w sezonie 2026/2027.
Cove Rangers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sie 2026 |
|
Szkocja | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 | – | za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 22 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 22 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 24 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cove Rangers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cove Rangers trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.