Robbie Mutch jest piłkarzem występującym obecnie w Cove Rangers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Robbie Mutch
Ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Robbie Mutch w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Robbie Mutch wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.02. Robbie Mutch oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Robbie Mutch w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Robbie Mutch rozegrał w barwach Cove Rangers w Scottish Challenge Cup 6 meczów, w Scottish League One 12 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 260 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Robbie Mutch?
Robbie Mutch ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Robbie Mutch?
Robbie Mutch najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Robbie Mutch?
Wycena 28-letniego Robbie Mutch według stanu na wrzesień 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Robbie Mutch?
Robbie Mutch urodził się 20 sierpnia 1998 w Inverurie w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Robbie Mutch – statystyki
Szczegółowe statystyki Robbie Mutch w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cove Rangers. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Robbie Mutch vs. inni

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Robbie Mutch w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Robbie Mutch wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.02. Robbie Mutch oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Robbie Mutch – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Robbie Mutch w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 13. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
16:00
|
Scottish League One, 12. kolejka
|
0:1 | 32' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | 5.3 | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
0:5 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 7. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Robbie Mutch w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Robbie Mutch rozegrał w barwach Cove Rangers w Scottish Challenge Cup 6 meczów, w Scottish League One 12 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 260 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Robbie Mutch – transfery
W trakcie kariery Robbie Mutch zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cove Rangers 2025 – obecnie
-
Ayr Utd 2024 – 2025
-
Stranraer 2024 – 2024
-
Ayr Utd 2023 – 2024
-
Edinburgh City 2022 – 2023
-
Falkirk 2019 – 2022
-
Deveronvale 2019 – 2019

-
Falkirk 2018 – 2019
-
Dumbarton 2018 – 2018
-
Falkirk 2018 – 2018
-
Falkirk U20 2017 – 2018

-
Aberdeen FC U20 2017 – 2017

-
Arbroath 2016 – 2017
-
Aberdeen FC U20 2015 – 2016

-
Aberdeen FC U17 do 2015


760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Robbie Mutch
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 26.12.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 29.09.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 26.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 04.05.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.01.2019 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 24.10.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 04.10.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 09.07.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 02.01.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Robbie Mutch – forma
W ostatnich 5 meczach Robbie Mutch zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,81. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Robbie Mutch i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Airdrieonians
0
Cove Rangers
1
Scottish League One, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
16:00
|
Cove Rangers
0
East Kilbride
1
Scottish League One, 12. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Peterhead
2
Cove Rangers
0
Scottish League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Cove Rangers
2
![]()
Formartine United
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Cove Rangers
1
East Fife
1
Scottish League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Queen of the South
4
Cove Rangers
3
Scottish League One, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cove Rangers
2
![]()
Aberdeen U21
1
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Fraserburgh
0
Cove Rangers
5
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Cove Rangers
0
Ross County
2
Scottish League One, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Montrose
2
Cove Rangers
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Cove Rangers
6
Dumbarton
1
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Cove Rangers
1
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Hamilton Academical
1
Cove Rangers
0
Scottish League One, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Cove Rangers
2
![]()
Dundee United II
0
Scottish Challenge Cup, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Cove Rangers
3
Peterhead
0
Scottish League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
East Kilbride
3
Cove Rangers
0
Scottish League One, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Stirling Albion
4
Cove Rangers
2
Scottish Challenge Cup, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
East Fife
2
Cove Rangers
0
Scottish League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Cove Rangers
0
Airdrieonians
0
Scottish League One, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Dumbarton
2
Cove Rangers
0
Scottish League Cup, runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Dunfermline
5
Cove Rangers
0
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Cove Rangers
0
St Mirren
4
Scottish League Cup, runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lip
Koniec
|
Cove Rangers
3
East Kilbride
2
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Cove Rangers
0
East Fife
0
Scottish League One, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Kelty Hearts
0
Cove Rangers
2
Scottish League One, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cove Rangers
2
Stenhousemuir
0
Scottish League One, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Queen of the South
2
Cove Rangers
0
Scottish League One, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Montrose
2
Cove Rangers
3
Scottish League One, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cove Rangers
0
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Cove Rangers
2
Hamilton Academical
2
Scottish League One, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Inverness CT
1
Cove Rangers
1
Scottish League One, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Cove Rangers
2
Peterhead
1
Scottish League One, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Stenhousemuir
1
Cove Rangers
0
Scottish League One, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Cove Rangers
1
Kelty Hearts
1
Scottish League One, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Cove Rangers
3
Montrose
1
Scottish League One, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
East Fife
2
Cove Rangers
1
Scottish League One, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Cove Rangers
1
Queen of the South
1
Scottish League One, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Cove Rangers
2
Scottish League One, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Hamilton Academical
2
Cove Rangers
0
Scottish League One, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sty
Karne
|
Kelty Hearts
(5)
1
Cove Rangers
(3)
1
Puchar Szkocji, 1/32 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Cove Rangers
0
Inverness CT
0
Scottish League One, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Peterhead
0
Cove Rangers
4
Scottish League One, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Kelty Hearts
2
Cove Rangers
5
Scottish League One, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Cove Rangers
1
Partick Thistle
2
Scottish Challenge Cup, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Cove Rangers
0
East Fife
1
Scottish League One, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Queen of the South
1
Cove Rangers
1
Scottish League One, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Dogryw.
|
St Johnstone
1
Cove Rangers
2
Puchar Szkocji, 1/64 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Cove Rangers
0
Alloa Athletic
0
Scottish League One, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Cove Rangers
2
Hamilton Academical
1
Scottish League One, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Cove Rangers
1
Forfar Athletic
2
Scottish Challenge Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Inverness CT
1
Cove Rangers
0
Scottish League One, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cove Rangers
1
Peterhead
2
Scottish League One, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Montrose
0
Cove Rangers
3
Scottish League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Cove Rangers
0
Stenhousemuir
1
Scottish League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
East Fife
2
Cove Rangers
0
Scottish League One, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cove Rangers
0
Kelty Hearts
2
Scottish League One, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Cove Rangers
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cove Rangers
0
Inverness CT
1
Scottish League One, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Elgin City
1
Cove Rangers
0
Scottish Challenge Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Hamilton Academical
0
Cove Rangers
0
Scottish League One, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Peterhead
3
Cove Rangers
1
Scottish League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Cove Rangers
3
Montrose
3
Scottish League One, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Cove Rangers
1
Spartans
1
Scottish Challenge Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Stenhousemuir
1
Cove Rangers
0
Scottish League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Cove Rangers
0
Queen of the South
2
Scottish League One, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Queen's Park
2
Cove Rangers
1
Scottish League Cup, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Lip
Karne
|
Cove Rangers
(2)
0
Falkirk
(4)
0
Scottish League Cup, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Cove Rangers
1
Spartans
0
Scottish League Cup, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Airdrieonians
0
Ayr Utd
1
Scottish Championship, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Ayr Utd
2
Queen's Park
2
Scottish Championship, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Livingston
5
Ayr Utd
0
Scottish Championship, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Ayr Utd
1
Falkirk
1
Scottish Championship, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Falkirk
2
Ayr Utd
2
Scottish Championship, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Hamilton Academical
0
Ayr Utd
2
Scottish Championship, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Ayr Utd
2
Partick Thistle
1
Scottish Championship, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Ayr Utd
3
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Stranraer
1
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Scottish League Two, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
East Fife
1
Stranraer
2
Scottish League Two, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Elgin City
1
Stranraer
0
Scottish League Two, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Stranraer
0
Peterhead
0
Scottish League Two, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Airdrieonians
2
Ayr Utd
3
Scottish Championship
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Ayr Utd
1
Inverness CT
3
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Ayr Utd
2
Dunfermline
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Raith Rovers
4
Ayr Utd
4
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Partick Thistle
2
Ayr Utd
2
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Ayr Utd
0
Greenock Morton
1
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Ayr Utd
0
Falkirk
1
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Ayr Utd
0
Dundee United
3
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Livingston
2
Ayr Utd
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Ayr Utd
1
Inverness CT
0
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Ayr Utd
6
Alloa Athletic
0
Scottish League Cup
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lip
Karne
|
Stirling Albion
(3)
1
Ayr Utd
(4)
1
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Edinburgh City
1
Airdrieonians
4
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Edinburgh City
2
Kelty Hearts
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Falkirk
1
Edinburgh City
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Clyde
2
Edinburgh City
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Peterhead
1
Edinburgh City
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Edinburgh City
1
Montrose
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Edinburgh City
1
Queen of the South
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Dunfermline
0
Edinburgh City
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Edinburgh City
0
Alloa Athletic
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Kelty Hearts
1
Edinburgh City
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Edinburgh City
3
Clyde
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Montrose
3
Edinburgh City
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Edinburgh City
1
Falkirk
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Edinburgh City
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Edinburgh City
0
Dunfermline
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Airdrieonians
3
Edinburgh City
5
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Edinburgh City
4
Peterhead
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Edinburgh City
2
Montrose
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Clyde
0
Edinburgh City
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
![]()
Drumshapel United
1
Edinburgh City
0
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Edinburgh City
4
Alloa Athletic
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Falkirk
2
Edinburgh City
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Edinburgh City
0
Queen of the South
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Peterhead
1
Edinburgh City
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Edinburgh City
3
Airdrieonians
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Dunfermline
1
Edinburgh City
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Edinburgh City
2
Kelty Hearts
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Edinburgh City
2
Peterhead
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Montrose
1
Edinburgh City
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Queen of the South
4
Edinburgh City
0
Scottish Challenge Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Queen of the South
4
Edinburgh City
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Airdrieonians
0
Edinburgh City
6
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Edinburgh City
2
Clyde
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 9.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Edinburgh City
3
Stranraer
2
Scottish Challenge Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Edinburgh City
0
Falkirk
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Edinburgh City
4
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Edinburgh City
0
Dunfermline
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Kelty Hearts
0
Edinburgh City
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Queen's Park
1
Falkirk
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Falkirk
1
Alloa Athletic
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
East Fife
1
Falkirk
3
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Peterhead
1
Falkirk
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Dumbarton
0
Falkirk
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Falkirk
1
Airdrieonians
4
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Falkirk
3
East Fife
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Clyde
1
Falkirk
3
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Falkirk
2
East Fife
1
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Falkirk
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Kilmarnock
3
Falkirk
1
Scottish Challenge Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Falkirk
1
Hamilton Academical
2
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Falkirk
5
Albion Rovers
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Airdrieonians
2
Falkirk
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Falkirk
1
Montrose
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Partick Thistle
5
Falkirk
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Falkirk
2
Clyde
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Falkirk
1
Dumbarton
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Falkirk
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Arbroath
1
Falkirk
2
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
East Fife
2
Falkirk
1
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Falkirk
1
Cove Rangers
0
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Dumbarton
0
Falkirk
4
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Falkirk
2
Clyde
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Robbie Mutch 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.81.
W ostatnich 10 meczach Robbie Mutch 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41.
W jakiej formie jest Robbie Mutch?
Robbie Mutch jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.81 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.02). Jego dyspozycja słabnie.
Robbie Mutch – trofea
W trakcie kariery Robbie Mutch zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Robbie Mutch
Jakie trofea zdobył Robbie Mutch?
Robbie Mutch zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Arbroath — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 4. ligi Szkocji — 1 raz.
Robbie Mutch – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Robbie Mutch wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Robbie Mutch na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Robbie Mutch
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 15.09.2025 | 0 |
|
0 € |
| 16.06.2025 | 26 |
|
25 tys. € |
| 20.06.2024 | 25 |
|
25 tys. € |
| 04.12.2023 | 25 |
|
25 tys. € |
| 28.09.2021 | 23 |
|
0 € |
| 20.07.2020 | 21 |
|
100 tys. € |
| 04.02.2020 | 21 |
|
100 tys. € |
| 22.06.2019 | 20 |
|
50 tys. € |
| 02.01.2019 | 20 |
|
50 tys. € |
| 24.01.2018 | 19 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Robbie Mutch?
Wycena Robbie Mutch wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Robbie Mutch wyceniano na 100 tys. €, a najniżej na 0 €.