Forma w lidze
East Kilbride w tabeli
3. miejsce / 17 punktów Play-offy
Strata do lidera: 8 punktów
Przewaga nad 5. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
8 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
13:5 bramki
2,60 gola/mecz
7 pkt
6:9 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy East Kilbride
Wartość drużyny: 425 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Szkocja | 27 | napastnik | 8 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Szkocja | 28 | pomocnik | 10 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,51 średnia ocena | Szkocja | 27 | napastnik | 8 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Szkocja | 19 | bramkarz | 10 | – |
Skład i oceny East Kilbride w ostatnim meczu 4-3-3








East Kilbride w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 25 |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 25 |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 17 |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | 15 |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | 13 |
Wyniki East Kilbride
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
East Kilbride
2
Kelty Hearts
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
East Kilbride
2
Airdrieonians
2
Scottish League One, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
East Fife
0
East Kilbride
3
Scottish League One, 9. kolejka
|
Terminarz East Kilbride
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
East Kilbride
Montrose
Scottish League One, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Cove Rangers
East Kilbride
Scottish League One, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
East Kilbride
Ross County
Scottish League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery East Kilbride
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Sie 2019 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2019 |
|
Anglia |
![]() |
koniec kariery | |
| 03 Sty 2019 |
|
Anglia |
![]() |
nieujawniona |
East Kilbride to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League One. Swoim domowym obiektem jest K Park Training Academy, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Martin Fellowes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 425 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje East Kilbride w tabeli Scottish League One?
East Kilbride zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 8 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład East Kilbride?
W wyjściowym ustawieniu East Kilbride między słupkami staje S. Kelly, a linię obrony najczęściej tworzą S. Fagan, D. O'Connor, A. Steele oraz E. East. W środku pola grają R. Armstrong, J. Balde oraz S. Culbert, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Mcguffie, L. Mcgrattan oraz C. Elliott. Trener Martin Fellowes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Kiedy East Kilbride gra następny mecz?
Najbliższy mecz East Kilbride to spotkanie z Montrose, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie K Park Training Academy w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz East Kilbride?
Ostatni mecz East Kilbride to wygrana z Kelty Hearts 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mcguffie, Murray oraz Mcgrattan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma East Kilbride w tym sezonie?
Bilans East Kilbride w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-2-3 przy 19 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz East Kilbride w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra East Kilbride w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań East Kilbride
East Kilbride terminarz
Kiedy East Kilbride gra następny mecz?
Najbliższy mecz East Kilbride to spotkanie z Montrose, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie K Park Training Academy w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki East Kilbride w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub East Kilbride w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki East Kilbride w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
East Kilbride wyniki
East Kilbride ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach East Kilbride zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz East Kilbride?
Ostatni mecz East Kilbride to wygrana z Kelty Hearts 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mcguffie, Murray oraz Mcgrattan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
East Kilbride – tabela Scottish League One
Jakie miejsce w tabeli Scottish League One zajmuje East Kilbride w sezonie 2026/2027.
Miejsce East Kilbride w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hamilton Academical
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ross County
|
4 | 4 | 0 | 0 | 18:2 | 16 | 12 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 10 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 6 |
Queen of the South
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 7 |
Cove Rangers
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
East Fife
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Peterhead
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ross County
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 2 |
Hamilton Academical
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | 9 | 10 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 6 |
East Fife
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 7 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 8 |
Peterhead
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 9 |
Queen of the South
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:19 | -15 | 3 | |
| 10 |
Cove Rangers
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje East Kilbride w tabeli Scottish League One?
East Kilbride zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 8 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki East Kilbride w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki East Kilbride na tle ligi w sezonie 2026/2027.
East Kilbride na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,10
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,8
Strzelcy East Kilbride
Rozkład bramek w czasie
Bramki East Kilbride i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres East Kilbride to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Kilbride - Montrose Po przerwie pada 58% bramek East Kilbride.Przebieg meczu East Kilbride i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy East Kilbride otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla East Kilbride
79% bramek East Kilbride pada z gry. Z karnych odpowiadają za 21% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
East Kilbride zdobywa w sezonie średnio 1,70 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie East Kilbride
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów East Kilbride, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
East Kilbride wygra mecz East Kilbride - Montrose East Kilbride nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach East Kilbride
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 80% meczów East Kilbride padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Kilbride - Montrose Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów East Kilbride.East Kilbride – faule i karne
- Faule / mecz 15,0
- Faule rywali / mecz 13,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
East Kilbride fauluje średnio 15,0 razy na mecz, a wymusza 13,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla East Kilbride, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie East Kilbride zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
East Kilbride wygra mecz East Kilbride - Montrose East Kilbride zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach East Kilbride ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli East Kilbride, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
East Kilbride wygra drugą połowę meczu East Kilbride - Montrose Drugą połowę East Kilbride wygrywał w 4 z 10 meczów.East Kilbride – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 3,5
- Celność strzałów 58%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,4
East Kilbride oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 58% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Kilbride - Montrose East Kilbride oddaje 8,3 strzałów na mecz.East Kilbride – posiadanie piłki
- U siebie 61,2%
- Na wyjeździe 58,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 10
- Najniższe w sezonie 52%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 10 meczów. Średnio East Kilbride utrzymuje przy piłce 60,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 52%.
East Kilbride wygra mecz East Kilbride - Montrose East Kilbride utrzymuje średnio 60,0% posiadania piłki.East Kilbride – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
East Kilbride wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
East Kilbride – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto East Kilbride to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu East Kilbride - Montrose Czyste konto East Kilbride zachowuje w 20% meczów.East Kilbride – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 6,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
East Kilbride wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 2,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
East Kilbride – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 90%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 90%
- Kartki rywali / mecz 3,1
- Mecze bez kartki 0%
East Kilbride ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale East Kilbride – 3,1.
East Kilbride według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 5 | 2-2-1 | 1,60 | 2,20 | 1,40 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz East Kilbride zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
East Kilbride na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,60 | 4,50 2,60 | 0,50 0,60 |
|
2.
|
3,00 2,50 | 2,40 2,25 | 0,40 0,00 |
|
3.
|
2,00 1,40 | 2,60 1,20 | 1,00 1,80 |
|
4.
|
1,80 1,20 | 1,40 1,20 | 2,40 1,40 |
|
5.
|
1,60 1,00 | 0,80 1,00 | 0,80 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach East Kilbride
Skrajne wyniki i osiągnięcia East Kilbride w tym sezonie
- Najwyższa wygrana East Kilbride - Queen of the South 5:1 Scottish League One, 1.08.2026
- Najwyższa porażka Ross County - East Kilbride 4:0 Scottish League One, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek East Kilbride - Queen of the South 5:1, Scottish League One, 1.08.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Mcguffie, East Kilbride - Queen of the South 5:1, Scottish League One, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Smith, East Kilbride - Cove Rangers 3:0, Scottish League One, 15.08.2026
Jakie statystyki ma East Kilbride w tym sezonie?
Bilans East Kilbride w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-2-3 przy 19 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
East Kilbride – zawodnicy
Jak wygląda kadra East Kilbride w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny East Kilbride w ostatnim meczu 4-3-3








Kadra East Kilbride
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
27 | Szkocja | 50 tys. € | – | 8 | 80% | 9 | 1 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
19 | Szkocja | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 102' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
24 | Szkocja | – | – | 7 | 70% | 2 | 0 | 366' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
24 | Szkocja | 125 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 2 | 353' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Szkocja | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 2 | 499' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Portugalia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 665' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 4 | 2 | 590' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
24 | Szkocja | 75 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 744' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
27 | – | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 121' | 1 | 0 | ||||||||
| 36 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 4 | 40% | 0 | 1 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
– | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 403' | 1 | 0 | ||||||||
| 15 |
![]() |
28 | Szkocja | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
![]() |
– | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 12 |
![]() |
21 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
27 | Irlandia | 50 tys. € | 118 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 846' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
21 | Szkocja | – | – | 2 | 20% | 0 | 1 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
26 | Szkocja | 75 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 369' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Szkocja | 0 € | 37 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 335' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 655' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
– | – | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 359' | 1 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
19 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Irlandia | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
– | – | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry East Kilbride
625 tys. €
śr. 25 tys. € / zawodnika
Ile East Kilbride wydaje na pensje
155 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Szkocja (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy East Kilbride w sezonie 2026/2027
East Kilbride wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry East Kilbride
Jak wygląda skład East Kilbride?
W wyjściowym ustawieniu East Kilbride między słupkami staje S. Kelly, a linię obrony najczęściej tworzą S. Fagan, D. O'Connor, A. Steele oraz E. East. W środku pola grają R. Armstrong, J. Balde oraz S. Culbert, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Mcguffie, L. Mcgrattan oraz C. Elliott. Trener Martin Fellowes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
East Kilbride – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub East Kilbride w sezonie 2026/2027.
East Kilbride transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Sie 2019 |
![]() |
Szkocja | 26 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2019 |
|
Anglia | 33 |
![]() |
koniec kariery | |
| 03 Sty 2019 |
|
Anglia | 33 |
![]() |
nieujawniona |