Forma w lidze
East Fife w tabeli
7. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 4. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
5:7 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
3:4 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy East Fife
Wartość drużyny: 25 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Szkocja | 28 | pomocnik | 10 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Szkocja | 27 | obrońca | 10 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,83 średnia ocena | Szkocja | 28 | pomocnik | 10 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Szkocja | 33 | obrońca | 10 | – |
Skład i oceny East Fife w ostatnim meczu 4-1-3-2










Zmiany
East Fife w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 25 |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 25 |
| ··· | |||||||
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | 10 |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | 9 |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | 9 |
Wyniki East Fife
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Cumbernauld Colts
2
East Fife
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Cove Rangers
1
East Fife
1
Scottish League One, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
East Fife
0
East Kilbride
3
Scottish League One, 9. kolejka
|
Terminarz East Fife
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
East Fife
Alloa Athletic
Scottish League One, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Hamilton Academical
East Fife
Scottish League One, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
East Fife
Queen of the South
Scottish League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery East Fife
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo |
East Fife to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League One. Swoim domowym obiektem jest MGM Timber Bayview Stadium, który może pomieścić 4 700 widzów. Zespół prowadzi Dick Campbell. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 25 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez East Fife?
Klub piłkarski East Fife zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Szkockiej oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski East Fife w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do East Fife trafiło 5 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje East Fife w tabeli Scottish League One?
East Fife zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład East Fife?
W wyjściowym ustawieniu East Fife między słupkami staje M. Rollo, a linię obrony najczęściej tworzą A. Munro, B. Easton oraz R. Peggie. W środku pola grają L. Newton, E. Mcleod, J. Healy, K. Millar oraz C. Beattie, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Austin, M. Gaffney. Trener Dick Campbell ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Kiedy East Fife gra następny mecz?
Najbliższy mecz East Fife to spotkanie z Alloa Athletic, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie MGM Timber Bayview Stadium w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz East Fife?
Ostatni mecz East Fife to porażka z Cumbernauld Colts 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Gaffney, Horn. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma East Fife w tym sezonie?
Bilans East Fife w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-6-3 przy 8 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 6,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz East Fife w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra East Fife w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań East Fife
East Fife terminarz
Kiedy East Fife gra następny mecz?
Najbliższy mecz East Fife to spotkanie z Alloa Athletic, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie MGM Timber Bayview Stadium w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki East Fife w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub East Fife w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki East Fife w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
East Fife wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
2:1 | 4-1-3-2 | 11/15 | 3/6 | |
|
10 Paź Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
1:1 | 5-3-2 | 9/13 | 3/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
0:3 | 5-3-2 | 2/6 | 3/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
0:2 | 5-3-2 | 5/15 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
1:2 | 5-3-2 | 3/4 | 1/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
4:1 | 3-4-3 | 4/5 | 0/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 7. kolejka
|
1:1 | 5-3-2 | 6/10 | 6/7 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
1:4 | 5-3-2 | 2/3 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 6. kolejka
|
2:2 | 5-3-2 | 1/9 | 5/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Scottish League One, 5. kolejka
|
0:0 | 5-3-2 | 3/8 | 5/10 |
East Fife ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 0,90 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz East Fife?
Ostatni mecz East Fife to porażka z Cumbernauld Colts 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Gaffney, Horn. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
East Fife – tabela Scottish League One
Jakie miejsce w tabeli Scottish League One zajmuje East Fife w sezonie 2026/2027.
Miejsce East Fife w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hamilton Academical
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ross County
|
4 | 4 | 0 | 0 | 18:2 | 16 | 12 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 10 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 6 |
Queen of the South
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 7 |
Cove Rangers
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
East Fife
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Peterhead
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ross County
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 2 |
Hamilton Academical
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | 9 | 10 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 6 |
East Fife
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 7 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 8 |
Peterhead
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 9 |
Queen of the South
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:19 | -15 | 3 | |
| 10 |
Cove Rangers
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje East Fife w tabeli Scottish League One?
East Fife zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki East Fife w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki East Fife na tle ligi w sezonie 2026/2027.
East Fife na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,7
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,20
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,1
Strzelcy East Fife
-
C. Ross 3

-
Andy Munro 1

-
Connor Dow 1

-
J. Healy 1

-
J. Fairley 1

-
Calvin Beattie 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki East Fife i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres East Fife to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Fife - Alloa Athletic Po przerwie pada 100% bramek East Fife.Przebieg meczu East Fife i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-3-2 |
| Remis do przerwy | 7 | 1-5-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy East Fife otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla East Fife
100% bramek East Fife pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
East Fife zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie East Fife
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów East Fife, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
East Fife wygra mecz East Fife - Alloa Athletic East Fife nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach East Fife
- Powyżej 0,5 70%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów East Fife padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Fife - Alloa Athletic Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów East Fife.East Fife – faule i karne
- Faule / mecz 12,3
- Faule rywali / mecz 8,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
East Fife fauluje średnio 12,3 razy na mecz, a wymusza 8,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla East Fife, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie East Fife zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
East Fife wygra mecz East Fife - Alloa Athletic East Fife zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach East Fife ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli East Fife, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
East Fife wygra drugą połowę meczu East Fife - Alloa Athletic Drugą połowę East Fife wygrywał w 2 z 10 meczów.East Fife – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 2,9
- Celność strzałów 57%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
East Fife oddaje 6,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 57% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Fife - Alloa Athletic East Fife oddaje 6,7 strzałów na mecz.East Fife – posiadanie piłki
- U siebie 48,4%
- Na wyjeździe 46,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio East Fife utrzymuje przy piłce 47,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
East Fife wygra mecz East Fife - Alloa Athletic East Fife utrzymuje średnio 47,5% posiadania piłki.East Fife – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
East Fife wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
East Fife – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto East Fife to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu East Fife - Alloa Athletic Czyste konto East Fife zachowuje w 40% meczów.East Fife – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 2,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
East Fife wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
East Fife – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
East Fife ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale East Fife – 1,7.
East Fife według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz East Fife zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
East Fife na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,60 1,00 | 0,80 1,00 | 0,80 1,80 |
|
6.
|
1,40 0,60 | 1,40 0,80 | 1,60 3,80 |
|
7.
|
1,00 0,80 | 1,00 0,60 | 1,40 0,80 |
|
8.
|
1,00 0,80 | 1,00 0,80 | 1,20 1,40 |
|
9.
|
0,60 0,80 | 0,60 0,80 | 1,60 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach East Fife
Skrajne wyniki i osiągnięcia East Fife w tym sezonie
- Najwyższa wygrana East Fife - Cove Rangers 2:0 Scottish League One, 8.08.2026
- Najwyższa porażka East Fife - East Kilbride 0:3 Scottish League One, 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek East Fife - Ross County 2:2, Scottish League One, 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 57. minuta Munro, Queen of the South - East Fife 1:1, Scottish League One, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Fairley, East Fife - Cove Rangers 2:0, Scottish League One, 8.08.2026
Jakie statystyki ma East Fife w tym sezonie?
Bilans East Fife w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-6-3 przy 8 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 6,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
East Fife – zawodnicy
Jak wygląda kadra East Fife w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny East Fife w ostatnim meczu 4-1-3-2










Zmiany
Kadra East Fife
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
32 | Szkocja | 0 € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 645' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
40 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
26 | Anglia | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
25 | Algeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
20 | Szkocja | 25 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 507' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
33 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
18 | Szkocja | – | – | 2 | 20% | 1 | 0 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Szkocja | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 241' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 87' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
17 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
24 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
33 | Szkocja | 0 € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 209' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
33 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
38 | Szkocja | 0 € | 61 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 782' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Szkocja | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 737' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
26 | Szkocja | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 247' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
38 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
28 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
39 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 827' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 73' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
37 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
30 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry East Fife
75 tys. €
śr. 3 tys. € / zawodnika
Ile East Fife wydaje na pensje
61 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Szkocja (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy East Fife w sezonie 2026/2027
East Fife wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry East Fife
Jak wygląda skład East Fife?
W wyjściowym ustawieniu East Fife między słupkami staje M. Rollo, a linię obrony najczęściej tworzą A. Munro, B. Easton oraz R. Peggie. W środku pola grają L. Newton, E. Mcleod, J. Healy, K. Millar oraz C. Beattie, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Austin, M. Gaffney. Trener Dick Campbell ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
East Fife – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub East Fife w sezonie 2026/2027.
East Fife transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 17 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Szkocja | 29 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Szkocja | 24 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 39 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 30 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski East Fife w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do East Fife trafiło 5 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
East Fife – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski East Fife? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez East Fife?
Klub piłkarski East Fife zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Szkockiej oraz Mistrzostwo 4. ligi Szkocji. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szkocji oraz Puchar Szkocji.