Forma w lidze
Ross County w tabeli
1. miejsce / 25 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 5. miejscem: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 zwycięstw z rzędu
7 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
18:2 bramki
4,50 gola/mecz
13 pkt
13:3 bramki
2,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ross County
Wartość drużyny: 985 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Szkocja | 38 | napastnik | 9 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Szkocja | 21 | pomocnik | 9 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,59 średnia ocena | Szkocja | 38 | napastnik | 9 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | 30 | obrońca | 9 | 100 tys. € |
Skład i oceny Ross County w ostatnim meczu 4-4-2




Zmiany
- 66' J. Coyle → K. Phillips
- 71' R. Chin → C. Hamilton
- 78' J. Lindsay → B. Graham
- 78' O. Lamont → A. Wright
- 78' J. Williamson → C. Randall
Ross County w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 25 |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 25 |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 17 |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | 15 |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | 13 |
Wyniki Ross County
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Ross County
2
Forfar Athletic
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Montrose
0
Ross County
5
Scottish League One, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Ross County
4
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 9. kolejka
|
Terminarz Ross County
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Queen of the South
Ross County
Scottish League One, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Ross County
Airdrieonians
Scottish League One, 12. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Ross County
Hamilton Academical
Scottish League One, 7. kolejka
|
Ostatnie transfery Ross County
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
Australia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Irlandia | – | za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie |
Ross County to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League One. Swoim domowym obiektem jest Global Energy Stadium, który może pomieścić 6 698 widzów. Zespół prowadzi Stuart Kettlewell. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 985 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ross County w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ross County trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ross County w tabeli Scottish League One?
Ross County zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 25 punktów po 9 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Ross County?
W wyjściowym ustawieniu Ross County między słupkami staje B. Foster-Theniger, a linię obrony najczęściej tworzą C. Randall, A. Wright, D. Smith oraz J. Reid. W środku pola grają R. Chin, R. Docherty, C. Hamilton oraz A. Emslie, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Phillips, B. Graham. Trener Stuart Kettlewell ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Kiedy Ross County gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ross County to spotkanie z Queen of the South, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Palmerston Park w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ross County?
Ostatni mecz Ross County to wygrana z Forfar Athletic 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Turner, Hickey-Fugaccia oraz Hamilton. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ross County w tym sezonie?
Bilans Ross County w tym sezonie to 9 meczów i wynik 8-1-0 przy 31 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ross County w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ross County w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ross County
Ross County terminarz
Kiedy Ross County gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ross County to spotkanie z Queen of the South, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Palmerston Park w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ross County w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ross County w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ross County w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ross County wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
2:1 | 4-4-2 | 5/6 | 1/3 | |
|
10 Paź Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
0:5 | 4-4-2 | 8/9 | 2/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
4:1 | 4-4-2 | 7/10 | 1/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
14:0 | 4-4-2 | 9/12 | 0/1 | |
|
22 Wrz Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
1:5 | 3-4-2-1 | 3/4 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 3/7 | 2/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 3. kolejka
|
8:0 | 4-4-2 | 7/9 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Scottish League Cup, 1/4 finału
|
0:3 | 3-5-2 | 5/10 | 2/5 | |
|
08 Wrz Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
3:4 | 4-4-2 | 10/13 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Scottish League One, 6. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 8/9 | 1/6 |
Ross County ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 3,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Ross County zdobywa 2,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ross County?
Ostatni mecz Ross County to wygrana z Forfar Athletic 2:1 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Turner, Hickey-Fugaccia oraz Hamilton. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ross County – tabela Scottish League One
Jakie miejsce w tabeli Scottish League One zajmuje Ross County w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ross County w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hamilton Academical
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ross County
|
4 | 4 | 0 | 0 | 18:2 | 16 | 12 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 10 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 6 |
Queen of the South
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 7 |
Cove Rangers
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
East Fife
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Peterhead
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ross County
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 2 |
Hamilton Academical
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | 9 | 10 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 6 |
East Fife
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 7 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 8 |
Peterhead
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 9 |
Queen of the South
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:19 | -15 | 3 | |
| 10 |
Cove Rangers
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ross County w tabeli Scottish League One?
Ross County zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 25 punktów po 9 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Ross County w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ross County na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ross County na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,2
- Strzały celne / mecz 6,9
- Asysty / mecz 2,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,56
- Czyste konta 56%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,3
Strzelcy Ross County
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ross County i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ross County to 61–75 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Queen of the South - Ross County Po przerwie pada 65% bramek Ross County.Przebieg meczu Ross County i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 8-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
Gdy Ross County otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ross County
87% bramek Ross County pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ross County zdobywa w sezonie średnio 2,78 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,78.
Aktualne serie Ross County
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 9 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Ross County, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ross County wygra mecz Queen of the South - Ross County Ross County nie przegrywa od 9 meczów.Bramki w meczach Ross County
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 67%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 11%
W 78% meczów Ross County padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Queen of the South - Ross County Powyżej 2,5 bramki padło w 78% meczów Ross County.Ross County – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 12,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ross County fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 12,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ross County, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ross County zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,60 na wyjeździe.
Ross County wygra mecz Queen of the South - Ross County Ross County zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 87%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Ross County ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Ross County, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 9 meczów.
Ross County wygra drugą połowę meczu Queen of the South - Ross County Drugą połowę Ross County wygrywał w 7 z 9 meczów.Ross County – strzały
- Celne / mecz 6,9
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 61%
- Skuteczność (gole / strzały) 31%
- Strzałów na gola 3,3
Ross County oddaje 11,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 61% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Queen of the South - Ross County Ross County oddaje 11,2 strzałów na mecz.Ross County – posiadanie piłki
- U siebie 63,8%
- Na wyjeździe 59,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 9 meczów. Średnio Ross County utrzymuje przy piłce 61,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Ross County wygra mecz Queen of the South - Ross County Ross County utrzymuje średnio 61,2% posiadania piłki.Ross County – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Ross County wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Ross County – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 0,56
- Bez straty do przerwy 89%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 11%
Czyste konto Ross County to 56% meczów sezonu (5 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Queen of the South - Ross County Czyste konto Ross County zachowuje w 56% meczów.Ross County – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 89%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 7,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,4
Ross County wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 89% spotkań.
Ross County – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Ross County ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Ross County – 3,0.
Ross County według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 4,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 4,00 | 0,80 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Ross County zdobywa z drużynami z top 3 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Ross County na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,60 | 4,50 2,60 | 0,50 0,60 |
|
2.
|
3,00 2,50 | 2,40 2,25 | 0,40 0,00 |
|
3.
|
2,00 1,40 | 2,60 1,20 | 1,00 1,80 |
|
4.
|
1,80 1,20 | 1,40 1,20 | 2,40 1,40 |
|
5.
|
1,60 1,00 | 0,80 1,00 | 0,80 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Ross County
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ross County w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ross County - Queen of the South 8:0 Scottish League One, 15.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Ross County - Queen of the South 8:0, Scottish League One, 15.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Hamilton, Ross County - Queen of the South 8:0, Scottish League One, 15.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Phillips, East Fife - Ross County 2:2, Scottish League One, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Ross County w tym sezonie?
Bilans Ross County w tym sezonie to 9 meczów i wynik 8-1-0 przy 31 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ross County – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ross County w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Ross County w ostatnim meczu 4-4-2




Zmiany
- 66' J. Coyle → K. Phillips
- 71' R. Chin → C. Hamilton
- 78' J. Lindsay → B. Graham
- 78' O. Lamont → A. Wright
- 78' J. Williamson → C. Randall
Kadra Ross County
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
38 | Szkocja | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 8 | 2 | 737' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Anglia | 100 tys. € | 184 tys. € | 9 | 100% | 4 | 3 | 381' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
24 | Szkocja | 0 € | 123 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 71' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Malezja | 0 € | 59 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 415' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
21 | Szkocja | 100 tys. € | – | 5 | 56% | 1 | 1 | 81' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Szkocja | 75 tys. € | 460 tys. € | 9 | 100% | 3 | 1 | 507' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Szkocja | 50 tys. € | 153 tys. € | 6 | 67% | 1 | 0 | 436' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Szkocja | – | – | 9 | 100% | 1 | 4 | 674' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
24 | Anglia | 0 € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 350' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Szkocja | – | – | 9 | 100% | 1 | 3 | 544' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
21 | Szkocja | – | 62 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Szkocja | 275 tys. € | 73 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
26 | Szkocja | 0 € | 87 tys. € | 8 | 89% | 1 | 4 | 697' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Anglia | 50 tys. € | 47 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 645' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Anglia | 100 tys. € | 215 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Szkocja | 0 € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Szkocja | 0 € | – | 6 | 67% | 3 | 0 | 326' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Szkocja | 250 tys. € | 61 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 142' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
20 | Szkocja | 150 tys. € | 25 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 423' | 1 | 0 | |||||||
| 43 |
|
24 | Szkocja | 100 tys. € | 184 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 119' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Anglia | 10 tys. € | 61 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Australia | 0 € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
26 | Anglia | 0 € | 33 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ross County
1,3 mln €
śr. 52 tys. € / zawodnika
Ile Ross County wydaje na pensje
1,8 mln € rocznie
śr. 73 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Szkocja (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ross County w sezonie 2026/2027
Ross County wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ross County
Jak wygląda skład Ross County?
W wyjściowym ustawieniu Ross County między słupkami staje B. Foster-Theniger, a linię obrony najczęściej tworzą C. Randall, A. Wright, D. Smith oraz J. Reid. W środku pola grają R. Chin, R. Docherty, C. Hamilton oraz A. Emslie, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Phillips, B. Graham. Trener Stuart Kettlewell ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Ross County – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ross County w sezonie 2026/2027.
Ross County transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
Australia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Irlandia | 22 | – | za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szkocja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Szkocja | 24 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Szkocja | 35 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Szkocja | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo |
Ross County bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +23 tys. € 2024
- -70 tys. € 2023
- -91 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Ross County
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ross County w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ross County trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.