Forma w lidze
Alloa Athletic w tabeli
8. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do 4. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
5:6 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
4:7 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Alloa Athletic
Wartość drużyny: 25 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Szkocja | 20 | obrońca | 10 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Szkocja | 34 | obrońca | 10 | 0 € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,56 średnia ocena | Szkocja | 34 | obrońca | 10 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Szkocja | 34 | obrońca | 10 | 0 € |
Skład i oceny Alloa Athletic w ostatnim meczu 4-2-3-1









Zmiany
- 72' L. Rankin → M. Aitken
- 72' C. O'Donnell → C. Hannah
- 72' B. Forbes → K. Donnelly
Alloa Athletic w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 25 |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 25 |
| ··· | |||||||
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | 9 |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | 9 |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | 7 |
Wyniki Alloa Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Annan Athletic
0
Alloa Athletic
0
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Alloa Athletic
0
Hamilton Academical
3
Scottish League One, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Ross County
4
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 9. kolejka
|
Terminarz Alloa Athletic
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
East Fife
Alloa Athletic
Scottish League One, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Alloa Athletic
Queen of the South
Scottish League One, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Peterhead
Alloa Athletic
Scottish League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Alloa Athletic
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie |
Alloa Athletic to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League One. Swoim domowym obiektem jest Indodrill Stadium, który może pomieścić 3 100 widzów. Zespół prowadzi Andy Graham. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 25 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Alloa Athletic?
Klub piłkarski Alloa Athletic zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Szkocji oraz Scottish Challenge Cup. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szkocji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Alloa Athletic w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Alloa Athletic trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Alloa Athletic w tabeli Scottish League One?
Alloa Athletic zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 16 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Alloa Athletic?
W wyjściowym ustawieniu Alloa Athletic między słupkami staje R. Stewart, a linię obrony najczęściej tworzą J. Mcgrath, S. Taggart, C. Waters oraz C. O'Donnell. W środku pola grają B. Forbes, L. Ross oraz S. Hetherington, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Aitken, L. Rankin oraz J. Walker. Trener Andy Graham ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Kiedy Alloa Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Alloa Athletic to spotkanie z East Fife, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie MGM Timber Bayview Stadium w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Alloa Athletic?
Ostatni mecz Alloa Athletic to remis z Annan Athletic 0:0 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Alloa Athletic w tym sezonie?
Bilans Alloa Athletic w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 9 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Alloa Athletic w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Alloa Athletic w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Alloa Athletic
Alloa Athletic terminarz
Kiedy Alloa Athletic gra następny mecz?
Najbliższy mecz Alloa Athletic to spotkanie z East Fife, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie MGM Timber Bayview Stadium w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Alloa Athletic w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Alloa Athletic w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Alloa Athletic w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Alloa Athletic wyniki
Alloa Athletic ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 7 z 10 meczów, ze średnią 0,43 punktu. W pozostałych ustawieniach Alloa Athletic zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Alloa Athletic?
Ostatni mecz Alloa Athletic to remis z Annan Athletic 0:0 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Alloa Athletic – tabela Scottish League One
Jakie miejsce w tabeli Scottish League One zajmuje Alloa Athletic w sezonie 2026/2027.
Miejsce Alloa Athletic w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hamilton Academical
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ross County
|
4 | 4 | 0 | 0 | 18:2 | 16 | 12 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 10 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 6 |
Queen of the South
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 7 |
Cove Rangers
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
East Fife
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Peterhead
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ross County
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 2 |
Hamilton Academical
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | 9 | 10 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 6 |
East Fife
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 7 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 8 |
Peterhead
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 9 |
Queen of the South
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:19 | -15 | 3 | |
| 10 |
Cove Rangers
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Alloa Athletic w tabeli Scottish League One?
Alloa Athletic zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 16 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Alloa Athletic w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Alloa Athletic na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Alloa Athletic na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,2
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,60
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,30
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,2
Strzelcy Alloa Athletic
Rozkład bramek w czasie
Bramki Alloa Athletic i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Alloa Athletic to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Fife - Alloa Athletic Po przerwie pada 67% bramek Alloa Athletic.Przebieg meczu Alloa Athletic i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-1-5 |
Gdy Alloa Athletic otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Alloa Athletic
100% bramek Alloa Athletic pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Alloa Athletic zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Alloa Athletic
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Alloa Athletic, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Alloa Athletic wygra mecz East Fife - Alloa Athletic Alloa Athletic przegrał 4 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Alloa Athletic
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Alloa Athletic padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Fife - Alloa Athletic Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Alloa Athletic.Alloa Athletic – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 17,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Alloa Athletic fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 17,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Alloa Athletic, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Alloa Athletic zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Alloa Athletic wygra mecz East Fife - Alloa Athletic Alloa Athletic zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Alloa Athletic ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Alloa Athletic, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Alloa Athletic wygra drugą połowę meczu East Fife - Alloa Athletic Drugą połowę Alloa Athletic wygrywał w 3 z 10 meczów.Alloa Athletic – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 3,4
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Alloa Athletic oddaje 7,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu East Fife - Alloa Athletic Alloa Athletic oddaje 7,2 strzałów na mecz.Alloa Athletic – posiadanie piłki
- U siebie 52,0%
- Na wyjeździe 45,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Alloa Athletic utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Alloa Athletic wygra mecz East Fife - Alloa Athletic Alloa Athletic utrzymuje średnio 48,8% posiadania piłki.Alloa Athletic – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Alloa Athletic wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Alloa Athletic – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,30
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Alloa Athletic to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu East Fife - Alloa Athletic Czyste konto Alloa Athletic zachowuje w 30% meczów.Alloa Athletic – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Alloa Athletic wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Alloa Athletic – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Alloa Athletic ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Alloa Athletic – 2,3.
Alloa Athletic według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,50 | 2,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,25 | 0,25 |
| Dołu tabeli (8–10) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Alloa Athletic zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Alloa Athletic na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,40 0,60 | 1,40 0,80 | 1,60 3,80 |
|
7.
|
1,00 0,80 | 1,00 0,60 | 1,40 0,80 |
|
8.
|
1,00 0,80 | 1,00 0,80 | 1,20 1,40 |
|
9.
|
0,60 0,80 | 0,60 0,80 | 1,60 1,80 |
|
10.
|
1,20 0,00 | 1,00 0,80 | 0,80 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Alloa Athletic
Skrajne wyniki i osiągnięcia Alloa Athletic w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Alloa Athletic - Montrose 3:0 Scottish League One, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Ross County - Alloa Athletic 4:1 Scottish League One, 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Ross County - Alloa Athletic 4:1, Scottish League One, 3.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Alloa Athletic - Montrose 3:0, Scottish League One, 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Taggart, Ross County - Alloa Athletic 4:1, Scottish League One, 3.10.2026
Jakie statystyki ma Alloa Athletic w tym sezonie?
Bilans Alloa Athletic w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 9 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Alloa Athletic – zawodnicy
Jak wygląda kadra Alloa Athletic w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Alloa Athletic w ostatnim meczu 4-2-3-1









Zmiany
- 72' L. Rankin → M. Aitken
- 72' C. O'Donnell → C. Hannah
- 72' B. Forbes → K. Donnelly
Kadra Alloa Athletic
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
21 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 602' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
29 | Szkocja | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 386' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Szkocja | 25 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Szkocja | 0 € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
33 | Szkocja | 0 € | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 570' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Szkocja | 0 € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 720' | 5 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
33 | Anglia | 0 € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 786' | 5 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
17 | Szkocja | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 220' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Szkocja | 125 tys. € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
34 | Szkocja | 0 € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Szkocja | 0 € | 25 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 498' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
30 | Szkocja | 0 € | 44 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
19 | Szkocja | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 407' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
43 | Szkocja | 0 € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Szkocja | 0 € | 33 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
33 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
40 | Szkocja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
23 | Nowa Zelandia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Alloa Athletic
150 tys. €
śr. 7 tys. € / zawodnika
Ile Alloa Athletic wydaje na pensje
195 tys. € rocznie
śr. 9 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Szkocja (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Alloa Athletic w sezonie 2026/2027
Alloa Athletic wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Alloa Athletic
Jak wygląda skład Alloa Athletic?
W wyjściowym ustawieniu Alloa Athletic między słupkami staje R. Stewart, a linię obrony najczęściej tworzą J. Mcgrath, S. Taggart, C. Waters oraz C. O'Donnell. W środku pola grają B. Forbes, L. Ross oraz S. Hetherington, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Aitken, L. Rankin oraz J. Walker. Trener Andy Graham ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Alloa Athletic – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Alloa Athletic w sezonie 2026/2027.
Alloa Athletic transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 17 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 18 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria | 30 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Szkocja | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 19 |
![]() |
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Alloa Athletic

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Alloa Athletic w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Alloa Athletic trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Alloa Athletic – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Alloa Athletic? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Alloa Athletic?
Klub piłkarski Alloa Athletic zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Szkocji oraz Scottish Challenge Cup. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Szkocji.