Forma w lidze
Airdrieonians w tabeli
5. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 4. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
8 meczów bez porażki
9 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
4:4 bramki
0,80 gola/mecz
5 pkt
5:9 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Airdrieonians
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Szkocja | 22 | pomocnik | 7 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Szkocja | 25 | obrońca | 10 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,00 średnia ocena | Szkocja | 22 | pomocnik | 7 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Szkocja | 29 | bramkarz | 10 | 150 tys. € |
Skład i oceny Airdrieonians w ostatnim meczu 4-3-3







Zmiany
Airdrieonians w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 25 |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 25 |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 17 |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | 15 |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | 13 |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | 10 |
Wyniki Airdrieonians
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Airdrieonians
3
Hearts U21
2
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
East Kilbride
2
Airdrieonians
2
Scottish League One, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Airdrieonians
1
Montrose
0
Scottish League One, 9. kolejka
|
Terminarz Airdrieonians
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Airdrieonians
Hamilton Academical
Scottish League One, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Ross County
Airdrieonians
Scottish League One, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Airdrieonians
Cove Rangers
Scottish League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Airdrieonians
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
wypożyczenie | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Szkocja | – | za darmo |
Airdrieonians to klub piłkarski z Szkocji występujący w Scottish League One. Swoim domowym obiektem jest Excelsior Stadium, który może pomieścić 10 171 widzów. Zespół prowadzi John Rankin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Scottish Challenge Cup.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Airdrieonians w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Airdrieonians trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Airdrieonians w tabeli Scottish League One?
Airdrieonians zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 12 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Airdrieonians?
W wyjściowym ustawieniu Airdrieonians między słupkami staje J. Sneddon, a linię obrony najczęściej tworzą S. Fisher, D. Gallagher, C. Ross oraz D. Macdonald. W środku pola grają L. Gibson, E. Simpson, G. Gallagher, C. Smith oraz A. Bridge, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Yates. Trener John Rankin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Kiedy Airdrieonians gra następny mecz?
Najbliższy mecz Airdrieonians to spotkanie z Hamilton Academical, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Excelsior Stadium w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Airdrieonians?
Ostatni mecz Airdrieonians to wygrana z Hearts U21 3:2 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Benjaminsen, Benjaminsen, Tumilty, Iserhienrhien oraz Boateng. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Airdrieonians w tym sezonie?
Bilans Airdrieonians w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 9 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Airdrieonians w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Airdrieonians w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Airdrieonians
Airdrieonians terminarz
Kiedy Airdrieonians gra następny mecz?
Najbliższy mecz Airdrieonians to spotkanie z Hamilton Academical, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Excelsior Stadium w ramach Scottish League One (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Airdrieonians w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Airdrieonians w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Airdrieonians w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Airdrieonians wyniki
Airdrieonians ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-2-1-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-2-1-2 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 0,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Airdrieonians zdobywa 2,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Airdrieonians?
Ostatni mecz Airdrieonians to wygrana z Hearts U21 3:2 w Scottish Challenge Cup, 13 października 2026. Bramki zdobyli Benjaminsen, Benjaminsen, Tumilty, Iserhienrhien oraz Boateng. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Airdrieonians – tabela Scottish League One
Jakie miejsce w tabeli Scottish League One zajmuje Airdrieonians w sezonie 2026/2027.
Miejsce Airdrieonians w tabeli Scottish League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ross County
|
9 | 8 | 1 | 0 | 31:5 | 26 | 25 | |
2
|
Hamilton Academical
|
9 | 8 | 1 | 0 | 21:2 | 19 | 25 | |
3
|
East Kilbride
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | 5 | 17 | |
4
|
Montrose
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:19 | -6 | 15 | |
5
|
Airdrieonians
|
10 | 3 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 13 | |
6
|
Queen of the South
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:27 | -16 | 10 | |
7
|
East Fife
|
10 | 1 | 6 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | |
8
|
Alloa Athletic
|
10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 9 | |
9
|
Peterhead
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:17 | -10 | 7 | |
10
|
Cove Rangers
|
10 | 1 | 3 | 6 | 9:16 | -7 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hamilton Academical
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 15 | |
| 2 |
Ross County
|
4 | 4 | 0 | 0 | 18:2 | 16 | 12 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 10 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 6 |
Queen of the South
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 7 | |
| 7 |
Cove Rangers
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
East Fife
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 9 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 10 |
Peterhead
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ross County
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 13 | |
| 2 |
Hamilton Academical
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:0 | 9 | 10 | |
| 3 |
East Kilbride
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 4 |
Montrose
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 5 |
Airdrieonians
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 6 |
East Fife
|
5 | 0 | 4 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 7 |
Alloa Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 8 |
Peterhead
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 9 |
Queen of the South
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:19 | -15 | 3 | |
| 10 |
Cove Rangers
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Airdrieonians w tabeli Scottish League One?
Airdrieonians zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Scottish League One z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Ross County wynosi 12 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Airdrieonians w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Airdrieonians na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Airdrieonians na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,5
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,30
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,1
Strzelcy Airdrieonians
Rozkład bramek w czasie
Bramki Airdrieonians i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Airdrieonians to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Airdrieonians - Hamilton Academical Po przerwie pada 56% bramek Airdrieonians.Przebieg meczu Airdrieonians i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Airdrieonians otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Airdrieonians
67% bramek Airdrieonians pada z gry. Z karnych odpowiadają za 33% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Airdrieonians zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Airdrieonians
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Airdrieonians, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Airdrieonians wygra mecz Airdrieonians - Hamilton Academical Airdrieonians nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Airdrieonians
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Airdrieonians padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Airdrieonians - Hamilton Academical Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Airdrieonians.Airdrieonians – faule i karne
- Faule / mecz 15,0
- Faule rywali / mecz 14,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Airdrieonians fauluje średnio 15,0 razy na mecz, a wymusza 14,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Airdrieonians, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Airdrieonians zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Airdrieonians wygra mecz Airdrieonians - Hamilton Academical Airdrieonians zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Airdrieonians ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Airdrieonians, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Airdrieonians wygra drugą połowę meczu Airdrieonians - Hamilton Academical Drugą połowę Airdrieonians wygrywał w 2 z 10 meczów.Airdrieonians – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 3,8
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Airdrieonians oddaje 7,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Airdrieonians - Hamilton Academical Airdrieonians oddaje 7,5 strzałów na mecz.Airdrieonians – posiadanie piłki
- U siebie 47,8%
- Na wyjeździe 37,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Airdrieonians utrzymuje przy piłce 42,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Airdrieonians wygra mecz Airdrieonians - Hamilton Academical Airdrieonians utrzymuje średnio 42,7% posiadania piłki.Airdrieonians – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Airdrieonians wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Airdrieonians – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,30
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Airdrieonians to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Airdrieonians - Hamilton Academical Czyste konto Airdrieonians zachowuje w 40% meczów.Airdrieonians – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 3,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Airdrieonians wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Airdrieonians – kartki
- Żółte kartki 36
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 80%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Airdrieonians ogląda średnio 3,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Airdrieonians – 3,0.
Airdrieonians według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 0,67 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Airdrieonians zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Airdrieonians na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,00 1,40 | 2,60 1,20 | 1,00 1,80 |
|
4.
|
1,80 1,20 | 1,40 1,20 | 2,40 1,40 |
|
5.
|
1,60 1,00 | 0,80 1,00 | 0,80 1,80 |
|
6.
|
1,40 0,60 | 1,40 0,80 | 1,60 3,80 |
|
7.
|
1,00 0,80 | 1,00 0,60 | 1,40 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Airdrieonians
Skrajne wyniki i osiągnięcia Airdrieonians w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Airdrieonians - Alloa Athletic 1:0 Scottish League One, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Hamilton Academical - Airdrieonians 4:0 Scottish League One, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Hamilton Academical - Airdrieonians 4:0, Scottish League One, 15.08.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Mcleish, Airdrieonians - Alloa Athletic 1:0, Scottish League One, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Burnside, Peterhead - Airdrieonians 1:2, Scottish League One, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Airdrieonians w tym sezonie?
Bilans Airdrieonians w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 9 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Airdrieonians – zawodnicy
Jak wygląda kadra Airdrieonians w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Airdrieonians w ostatnim meczu 4-3-3







Zmiany
Kadra Airdrieonians
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
21 | Szkocja | 75 tys. € | – | 8 | 80% | 2 | 1 | 627' | 4 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | Walia | 50 tys. € | – | 6 | 60% | 1 | 0 | 203' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Irlandia Północna | – | – | 7 | 70% | 2 | 1 | 553' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Szkocja | 0 € | 155 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 374' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
24 | Szkocja | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 518' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Irlandia | 50 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
22 | Szkocja | 100 tys. € | – | 7 | 70% | 3 | 0 | 341' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Szkocja | 100 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 266' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Szkocja | 0 € | 92 tys. € | 4 | 40% | 0 | 1 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Szkocja | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 601' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
21 | Anglia | 100 tys. € | 62 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 401' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Szkocja | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 431' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Szkocja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
24 | Szkocja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
23 | Szkocja | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 837' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Szkocja | 100 tys. € | 33 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 823' | 7 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Szkocja | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | Anglia | 0 € | 83 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 87' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 300' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
35 | Szkocja | 0 € | 184 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Szkocja | 225 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 314' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Szkocja | 75 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Szkocja | 150 tys. € | 46 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Szkocja | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Szkocja | – | 46 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
41 | Szkocja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Airdrieonians
1,6 mln €
śr. 57 tys. € / zawodnika
Ile Airdrieonians wydaje na pensje
701 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Szkocja (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Airdrieonians w sezonie 2026/2027
Airdrieonians wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Airdrieonians
Jak wygląda skład Airdrieonians?
W wyjściowym ustawieniu Airdrieonians między słupkami staje J. Sneddon, a linię obrony najczęściej tworzą S. Fisher, D. Gallagher, C. Ross oraz D. Macdonald. W środku pola grają L. Gibson, E. Simpson, G. Gallagher, C. Smith oraz A. Bridge, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Yates. Trener John Rankin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Scottish League One i pucharach.
Airdrieonians – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Airdrieonians w sezonie 2026/2027.
Airdrieonians transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Anglia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Szkocja | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Szkocja | 24 | – | za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Szkocja | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Szkocja | 35 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 27 |
![]() |
za darmo |
Airdrieonians bilans transferowy
- 0 € 2026
- +200 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Airdrieonians
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Airdrieonians w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Airdrieonians trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.