Craig Ross jest piłkarzem występującym obecnie w Airdrieonians. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Craig Ross
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Craig Ross w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Craig Ross wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.04, a skuteczność strzałów to 0,0%. Craig Ross oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Craig Ross w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Craig Ross rozegrał w barwach Airdrieonians w Scottish Challenge Cup 3 mecze, w Scottish League One 12 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 600 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Craig Ross?
Craig Ross najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Craig Ross?
Wycena 24-letniego Craig Ross według stanu na październik 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Craig Ross?
Craig Ross urodził się 9 czerwca 2002 w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Craig Ross – statystyki
Szczegółowe statystyki Craig Ross w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Airdrieonians. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Craig Ross vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Craig Ross w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Craig Ross wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.04, a skuteczność strzałów to 0,0%. Craig Ross oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Craig Ross – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Craig Ross w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 12. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | 5.4 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 11. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
1:6 | 70' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Scottish League One, 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Craig Ross w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Craig Ross rozegrał w barwach Airdrieonians w Scottish Challenge Cup 3 mecze, w Scottish League One 12 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 600 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Craig Ross – transfery
W trakcie kariery Craig Ross zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Airdrieonians 2025 – obecnie
-
Stranraer 2021 – 2025
-
Kilmarnock FC B 2021 – 2021

-
Kilwinning Rangers FC 2020 – 2021

-
Kilmarnock FC B do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Craig Ross
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.05.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 29.10.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
Craig Ross – forma
W ostatnich 5 meczach Craig Ross zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Craig Ross i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Ross County
4
Airdrieonians
0
Scottish League One, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Airdrieonians
1
Hamilton Academical
2
Scottish League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
East Kilbride
2
Airdrieonians
2
Scottish League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Airdrieonians
1
Montrose
0
Scottish League One, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Airdrieonians
6
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Peterhead
1
Airdrieonians
2
Scottish League One, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Airdrieonians
1
Alloa Athletic
0
Scottish League One, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Airdrieonians
1
![]()
St. Mirren U21
0
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Queen of the South
2
Airdrieonians
1
Scottish League One, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Airdrieonians
0
East Fife
0
Scottish League One, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Airdrieonians
1
Stirling Albion
3
Scottish Challenge Cup, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Airdrieonians
1
Ross County
3
Scottish League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Hamilton Academical
4
Airdrieonians
0
Scottish League One, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Airdrieonians
1
East Kilbride
1
Scottish League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Cove Rangers
0
Airdrieonians
0
Scottish League One, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Airdrieonians
0
Ross County
3
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Airdrieonians
3
Annan Athletic
0
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Clyde
1
Airdrieonians
0
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lip
Koniec
|
FC Dundee
4
Airdrieonians
2
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Airdrieonians
1
Alloa Athletic
2
Scottish League One, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Greenock Morton
1
Airdrieonians
1
Scottish Championship, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Airdrieonians
2
Ayr Utd
1
Scottish Championship, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Airdrieonians
2
Partick Thistle
2
Scottish Championship, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Airdrieonians
2
Dunfermline
2
Scottish Championship, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
St Johnstone
4
Airdrieonians
0
Scottish Championship, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Ross County
0
Airdrieonians
4
Scottish Championship, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Raith Rovers
3
Airdrieonians
1
Scottish Championship, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Queen's Park
1
Airdrieonians
0
Scottish Championship, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Airdrieonians
3
Greenock Morton
1
Scottish Championship, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lut
Karne
|
Airdrieonians
(3)
1
Raith Rovers
(5)
1
Scottish Challenge Cup, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Partick Thistle
1
Airdrieonians
0
Scottish Championship, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Airdrieonians
0
St Johnstone
1
Scottish Championship, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Lut
Dogryw.
|
Airdrieonians
1
St Mirren
2
Puchar Szkocji, 1/16 finału
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Karne
|
Arbroath
(3)
2
Airdrieonians
(5)
2
Scottish Challenge Cup, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Dunfermline
0
Airdrieonians
2
Scottish Championship, 24. kolejka
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Airdrieonians
0
Ross County
1
Scottish Championship, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Karne
|
Airdrieonians
(4)
3
Arbroath
(2)
3
Puchar Szkocji, 1/32 finału
|
120'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Ayr Utd
1
Airdrieonians
1
Scottish Championship, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Airdrieonians
3
Montrose
1
Scottish Challenge Cup, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Airdrieonians
0
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Arbroath
1
Airdrieonians
1
Scottish Championship, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Airdrieonians
0
Queen's Park
3
Scottish Championship, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Greenock Morton
0
Airdrieonians
1
Scottish Championship, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Airdrieonians
3
Scottish Challenge Cup, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Ross County
1
Airdrieonians
2
Scottish Championship, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Airdrieonians
4
Hamilton Academical
0
Puchar Szkocji, 1/64 finału
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Airdrieonians
0
Ayr Utd
1
Scottish Championship, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Raith Rovers
0
Airdrieonians
3
Scottish Championship, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Airdrieonians
1
Partick Thistle
1
Scottish Championship, 14. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Queen's Park
0
Airdrieonians
0
Scottish Championship, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Airdrieonians
1
Greenock Morton
2
Scottish Championship, 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ayr Utd
4
Airdrieonians
2
Scottish Championship, 8. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Airdrieonians
1
St Johnstone
2
Scottish Championship, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Airdrieonians
0
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Partick Thistle
2
Airdrieonians
1
Scottish Championship, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Arbroath
1
Airdrieonians
0
Scottish Championship, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Airdrieonians
1
Queen's Park
1
Scottish Championship, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Dunfermline
2
Airdrieonians
0
Scottish Championship, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Airdrieonians
2
Ross County
2
Scottish Championship, 1. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Montrose
1
Airdrieonians
2
Scottish League Cup, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Airdrieonians
3
Bonnyrigg Rose Athletic
0
Scottish League Cup, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Lip
Koniec
|
FC Dundee
0
Airdrieonians
1
Scottish League Cup, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Stranraer
0
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Scottish League Two, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Elgin City
3
Stranraer
0
Scottish League Two, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Stranraer
2
Edinburgh City
0
Scottish League Two, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Stirling Albion
3
Stranraer
1
Scottish League Two, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Spartans
2
Stranraer
1
Scottish League Two, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Stranraer
1
Clyde
2
Scottish League Two, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Stranraer
0
Forfar Athletic
1
Scottish League Two, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
East Fife
0
Stranraer
3
Scottish League Two, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Stranraer
0
Peterhead
0
Scottish League Two, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Stranraer
1
Forfar Athletic
2
Scottish League Two, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Edinburgh City
0
Stranraer
1
Scottish League Two, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Stranraer
3
Stirling Albion
0
Scottish League Two, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Stranraer
1
Elgin City
0
Scottish League Two, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
3
Stranraer
1
Scottish League Two, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Stranraer
1
Scottish League Two, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Stranraer
0
East Fife
2
Scottish League Two, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Lis
Dogryw.
|
Stranraer
1
Broxburn Athletic
2
Puchar Szkocji, 3. runda
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Stranraer
1
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Scottish League Two, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
East Fife
1
Stranraer
2
Scottish League Two, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Elgin City
1
Stranraer
0
Scottish League Two, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
![]()
Threave Rovers
2
Stranraer
3
Puchar Szkocji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Stranraer
0
Peterhead
0
Scottish League Two, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Edinburgh City
1
Stranraer
2
Scottish League Two, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Stranraer
1
Scottish League Two, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Stranraer
2
East Fife
1
Scottish League Two, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Stranraer
0
Scottish League Two, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Stranraer
1
Elgin City
1
Scottish League Two, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Clyde
1
Stranraer
0
Scottish League Two, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Stranraer
0
Hamilton Academical
3
Scottish League Cup, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Raith Rovers
2
Stranraer
1
Scottish League Cup, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Stranraer
1
Ross County
3
Scottish League Cup, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Maj
Dogryw.
|
Stranraer
3
East Kilbride
1
Scottish League Two
|
120'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Stranraer
2
Stenhousemuir
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Spartans
0
Stranraer
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Stranraer
1
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
East Fife
2
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Stranraer
1
Elgin City
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Stranraer
5
Dumbarton
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Stranraer
0
Forfar Athletic
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Stranraer
1
Spartans
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Stranraer
2
Clyde
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Stranraer
0
East Fife
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Stenhousemuir
1
Stranraer
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Spartans
3
Stranraer
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Stranraer
3
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Clyde
2
Stranraer
2
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
East Fife
4
Stranraer
0
Scottish League Two
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Stranraer
3
Spartans
4
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Dumbarton
3
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Stranraer
0
Forfar Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Stranraer
2
Peterhead
1
Scottish League Two
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Stranraer
1
Clyde
0
Scottish League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Annan Athletic
3
Stranraer
1
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Stranraer
1
East Fife
1
Scottish League Two
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Elgin City
0
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Stranraer
2
Edinburgh City
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Stranraer
1
Ross County
5
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Dumbarton
1
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Stranraer
2
Stenhousemuir
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Stranraer
1
Stirling Albion
1
Scottish League Two
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Stranraer
2
East Fife
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Elgin City
0
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Stranraer
0
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Stranraer
0
Albion Rovers
4
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
3
Stranraer
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Stranraer
1
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Stranraer
2
Elgin City
3
Scottish League Two
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Stranraer
2
Albion Rovers
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Stranraer
3
Dumbarton
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Stranraer
2
East Fife
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Stranraer
2
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Scottish League Two
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Stranraer
1
Annan Athletic
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Stranraer
2
Elgin City
0
Scottish League Two
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Stranraer
0
Kelty Hearts
3
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Stranraer
0
Forfar Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Stirling Albion
1
Stranraer
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Edinburgh City
1
Stranraer
2
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
4
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Stranraer
0
Albion Rovers
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Stranraer
1
Stenhousemuir
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Elgin City
1
Stranraer
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Stranraer
0
Edinburgh City
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Cowdenbeath
0
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Stranraer
1
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Stranraer
0
Kelty Hearts
4
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Stranraer
2
Cowdenbeath
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Stranraer
1
Elgin City
0
Scottish League Two
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Edinburgh City
3
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Annan Athletic
2
Stranraer
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Stranraer
2
Forfar Athletic
3
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Stirling Albion
1
Stranraer
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Kelty Hearts
1
Stranraer
0
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Stranraer
0
Edinburgh City
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Kilmarnock
2
Stranraer
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Stranraer
1
East Kilbride
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Clyde
1
Stranraer
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Kilmarnock
0
Dunfermline
3
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Craig Ross ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.35, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.00.
W ostatnich 10 meczach Craig Ross 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.17.
W jakiej formie jest Craig Ross?
Craig Ross jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.00 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.04). Jego dyspozycja słabnie.
Craig Ross – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Craig Ross wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Craig Ross na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Craig Ross
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | 24 |
|
0 € |
| 20.05.2026 | 23 |
|
50 tys. € |
| 09.12.2025 | 23 |
|
50 tys. € |
| 08.10.2025 | 23 |
|
50 tys. € |
| 28.09.2021 | 19 |
|
0 € |
Jaka jest wartość rynkowa Craig Ross?
Wycena Craig Ross wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Craig Ross wyceniano na 50 tys. €, a najniżej na 0 €.