Przebieg i wynik meczu Ross County vs Aberdeen U21 (3. runda Scottish Challenge Cup)
Ross County - Aberdeen U21 (08.09.2026) wynik meczu 3:4. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 0:2
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +1 min.
+2'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 3:2
90'
Doliczony czas: +4 min.
+5'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
60%
Posiadanie piłki
40%
17
Strzały
4
Składy
Ross County
4-4-2

Aberdeen U21
4-2-3-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Scottish Bells Challenge Cup 2026
Faza rozgrywek:
3. runda
Data:
08.09 20:45
Stadion:
Global Energy Stadium
Pojemnosć:
6698
Pogoda:
zachmurzenie, 12°C
Statystyki Ross County vs Aberdeen U21 (3. runda Scottish Challenge Cup)
Najważniejsze statystyki meczowe Ross County - Aberdeen U21 (08.09.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
60%
Posiadanie piłki
40%
Atak
17
Strzały
4
11
Strzały celne
4
6
Strzały zablokowane
3
54
Ataki
34
61
Groźne ataki
24
Obrona
1
Żółte kartki
1
0
Czerwone kartki
1
14
Faule
10
0
Przechwyty
0
0
Wybicia
0
Ogólne
0
Wszystkie podania
0
0
Kluczowe podania
0
0
Dokładne podania
0
0
Dokładne długie podania
0
10
Rzuty wolne
14
10
Rzuty rożne
3
0
Spalone
1
Składy Ross County vs Aberdeen U21 (3. runda Scottish Challenge Cup)
Składy na mecz Ross County - Aberdeen U21 (08.09.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-4-2, goście wybrali system 4-2-3-1.
Ross County
4-4-2

6.2
5.
Mercer

Aberdeen U21
4-2-3-1
Skład podstawowy Ross County
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
3.
Strapp
Lewis
15.
Smith
Dylan
83'
5.
Reid
Lewis
19.
Mccarvel
Luke
74'
10.
Lindsay
Jamie
9.
Graham
Brian
83'
1.
Foster-Theniger
Bradley
39.
Coyle
Joe
45'
22.
Emslie
Adam
74'
Zmiany
- 45' R. Diack → J. Coyle
- 74' A. Macleod → A. Emslie
- 74' L. Jamieson → L. Mccarvel
- 83' D. Cornelius → B. Graham
- 83' J. Turner → D. Smith
Skład podstawowy Aberdeen U21
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
10.
To
Zack
75'
3.
Ross
Dylan
60'
23.
Pocklington
Max
12.
Duncan
Heath
8.
Cummings
Aaron
24.
Okhuoya
Joel
4.
Carrol
Lewis
83'
16.
Mclean
Sam
20.
Waldron
Conlan
Zmiany
Miejsca Ross County oraz Aberdeen U21 w tabeli Scottish Challenge Cup
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Clydebank
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 16 | |
2
|
Ross County
|
6 | 5 | 0 | 1 | 30:7 | 23 | 15 | |
3
|
Airdrieonians
|
6 | 5 | 0 | 1 | 21:8 | 13 | 15 | |
4
|
Cove Rangers
|
6 | 5 | 0 | 1 | 19:7 | 12 | 15 | |
5
|
Peterhead
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:4 | 8 | 15 | |
6
|
East Kilbride
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:13 | 6 | 13 | |
7
|
St. Mirren U21
|
6 | 4 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 12 | |
8
|
Elgin City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:3 | 11 | 12 | |
9
|
Alloa Athletic
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
10
|
Hamilton Academical
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:4 | 7 | 12 | |
11
|
Montrose
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 12 | |
12
|
Celtic II
|
6 | 3 | 3 | 0 | 18:14 | 4 | 12 | |
13
|
Queen of the South
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 11 | |
14
|
Stirling Albion
|
6 | 3 | 2 | 1 | 16:12 | 4 | 11 | |
15
|
Aberdeen U21
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
16
|
Bonnyrigg Rose Athletic
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 10 | |
17
|
Edinburgh City
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 10 | |
18
|
Berwick Rangers
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:15 | -4 | 10 | |
19
|
Annan Athletic
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
20
|
Formartine United
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
21
|
Spartans
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
22
|
Kelty Hearts
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:15 | 0 | 9 | |
23
|
Hearts U21
|
6 | 3 | 0 | 3 | 17:29 | -12 | 9 | |
24
|
Stranraer
|
6 | 2 | 1 | 3 | 16:15 | 1 | 7 | |
25
|
East Fife
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:13 | 0 | 7 | |
26
|
Forfar Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 7 | |
27
|
Banks O' Dee
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:14 | -6 | 7 | |
28
|
Dumbarton
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:19 | -9 | 7 | |
29
|
Rangers U21
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
30
|
Clyde
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:15 | -4 | 6 | |
31
|
Kilmarnock II
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 5 | |
32
|
Cumbernauld Colts
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:14 | -8 | 5 | |
33
|
Clachnacuddin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 11:17 | -6 | 4 | |
34
|
Fraserburgh
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:21 | -14 | 4 | |
35
|
Dundee II
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 | 3 | |
36
|
Dundee United II
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 | 3 | |
37
|
Gala Fairydean Rovers
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:17 | -14 | 2 | |
38
|
Hibernian U21
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:14 | -10 | 1 | |
39
|
Cowdenbeath
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:15 | -9 | 0 | |
40
|
Motherwell U21
|
6 | 0 | 0 | 6 | 4:20 | -16 | 0 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Play-off
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Clydebank
|
6 | 5 | 1 | 0 | 17:4 | 13 | 16 | |
2
|
Ross County
|
6 | 5 | 0 | 1 | 30:7 | 23 | 15 | |
3
|
Airdrieonians
|
6 | 5 | 0 | 1 | 21:8 | 13 | 15 | |
4
|
Cove Rangers
|
6 | 5 | 0 | 1 | 19:7 | 12 | 15 | |
5
|
Peterhead
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12:4 | 8 | 15 | |
6
|
East Kilbride
|
6 | 4 | 1 | 1 | 19:13 | 6 | 13 | |
7
|
St. Mirren U21
|
6 | 4 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 12 | |
8
|
Elgin City
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:3 | 11 | 12 | |
9
|
Alloa Athletic
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12:5 | 7 | 12 | |
10
|
Hamilton Academical
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:4 | 7 | 12 | |
11
|
Montrose
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 12 | |
12
|
Celtic II
|
6 | 3 | 3 | 0 | 18:14 | 4 | 12 | |
13
|
Queen of the South
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 11 | |
14
|
Stirling Albion
|
6 | 3 | 2 | 1 | 16:12 | 4 | 11 | |
15
|
Aberdeen U21
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
16
|
Bonnyrigg Rose Athletic
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 10 | |
17
|
Edinburgh City
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 10 | |
18
|
Berwick Rangers
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:15 | -4 | 10 | |
19
|
Annan Athletic
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
20
|
Formartine United
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
21
|
Spartans
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
22
|
Kelty Hearts
|
6 | 3 | 0 | 3 | 15:15 | 0 | 9 | |
23
|
Hearts U21
|
6 | 3 | 0 | 3 | 17:29 | -12 | 9 | |
24
|
Stranraer
|
6 | 2 | 1 | 3 | 16:15 | 1 | 7 | |
25
|
East Fife
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:13 | 0 | 7 | |
26
|
Forfar Athletic
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 7 | |
27
|
Banks O' Dee
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:14 | -6 | 7 | |
28
|
Dumbarton
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:19 | -9 | 7 | |
29
|
Rangers U21
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
30
|
Clyde
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:15 | -4 | 6 | |
31
|
Kilmarnock II
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 5 | |
32
|
Cumbernauld Colts
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:14 | -8 | 5 | |
33
|
Clachnacuddin
|
6 | 1 | 1 | 4 | 11:17 | -6 | 4 | |
34
|
Fraserburgh
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:21 | -14 | 4 | |
35
|
Dundee II
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 | 3 | |
36
|
Dundee United II
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 | 3 | |
37
|
Gala Fairydean Rovers
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:17 | -14 | 2 | |
38
|
Hibernian U21
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:14 | -10 | 1 | |
39
|
Cowdenbeath
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:15 | -9 | 0 | |
40
|
Motherwell U21
|
6 | 0 | 0 | 6 | 4:20 | -16 | 0 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Play-off
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cove Rangers
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Montrose
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 3 |
Clydebank
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 10 | |
| 4 |
East Kilbride
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:8 | 5 | 10 | |
| 5 |
Alloa Athletic
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 10 | |
| 6 |
Queen of the South
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 7 |
Ross County
|
4 | 3 | 0 | 1 | 23:5 | 18 | 9 | |
| 8 |
Airdrieonians
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 6 | 9 | |
| 9 |
Peterhead
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 10 |
Bonnyrigg Rose Athletic
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | |
| 11 |
Berwick Rangers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 12 |
Formartine United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 13 |
Stirling Albion
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:7 | 3 | 8 | |
| 14 |
Annan Athletic
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 8 | |
| 15 |
Edinburgh City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 16 |
Spartans
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 17 |
Stranraer
|
4 | 2 | 1 | 1 | 13:10 | 3 | 7 | |
| 18 |
Banks O' Dee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 19 |
Dumbarton
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 20 |
Elgin City
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:3 | 8 | 6 | |
| 21 |
Hamilton Academical
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 22 |
Kelty Hearts
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:13 | -2 | 6 | |
| 23 |
Forfar Athletic
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 6 | |
| 24 |
East Fife
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 25 |
Cumbernauld Colts
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 26 |
Clachnacuddin
|
4 | 1 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 4 | |
| 27 |
Fraserburgh
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:12 | -5 | 4 | |
| 28 |
Clyde
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 3 | |
| 29 |
Gala Fairydean Rovers
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:12 | -11 | 1 | |
| 30 |
St. Mirren U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
U siebie
?
|
| 31 |
Celtic II
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 32 |
Aberdeen U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
U siebie
?
|
| 33 |
Hearts U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 34 |
Rangers U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 35 |
Kilmarnock II
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 36 |
Dundee II
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 37 |
Dundee United II
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 38 |
Hibernian U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 39 |
Cowdenbeath
|
4 | 0 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 0 | |
| 40 |
Motherwell U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
St. Mirren U21
|
6 | 4 | 0 | 2 | 19:8 | 11 | 12 | |
| 2 |
Celtic II
|
6 | 3 | 3 | 0 | 18:14 | 4 | 12 | |
| 3 |
Aberdeen U21
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 4 |
Hearts U21
|
6 | 3 | 0 | 3 | 17:29 | -12 | 9 | |
| 5 |
Clydebank
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 6 |
Ross County
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
| 7 |
Airdrieonians
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 7 | 6 | |
| 8 |
Peterhead
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 6 | |
| 9 |
Elgin City
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 6 | |
| 10 |
Hamilton Academical
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 6 | |
| 11 |
Rangers U21
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Kilmarnock II
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 5 | |
| 13 |
Cove Rangers
|
2 | 1 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 3 | |
| 14 |
East Kilbride
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 3 | |
| 15 |
Stirling Albion
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 3 | |
| 16 |
Edinburgh City
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 17 |
Kelty Hearts
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 3 | |
| 18 |
East Fife
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 3 | |
| 19 |
Clyde
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 20 |
Dundee II
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7:15 | -8 | 3 | |
| 21 |
Dundee United II
|
6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 22 |
Alloa Athletic
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 23 |
Spartans
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 24 |
Queen of the South
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 25 |
Bonnyrigg Rose Athletic
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 26 |
Berwick Rangers
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 27 |
Annan Athletic
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 28 |
Forfar Athletic
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 29 |
Cumbernauld Colts
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 30 |
Gala Fairydean Rovers
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 31 |
Hibernian U21
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:14 | -10 | 1 | |
| 32 |
Montrose
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | |
| 33 |
Formartine United
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 34 |
Stranraer
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | |
| 35 |
Banks O' Dee
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 | |
| 36 |
Dumbarton
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 37 |
Clachnacuddin
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 | |
| 38 |
Fraserburgh
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:9 | -9 | 0 | |
| 39 |
Cowdenbeath
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 40 |
Motherwell U21
|
6 | 0 | 0 | 6 | 4:20 | -16 | 0 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty