Craig Mcguffie jest piłkarzem występującym obecnie w East Kilbride. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Craig Mcguffie
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Craig Mcguffie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Craig Mcguffie wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.60, a skuteczność strzałów to 40,0%. Craig Mcguffie oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Craig Mcguffie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Craig Mcguffie rozegrał w barwach East Kilbride w Scottish Challenge Cup 6 meczów, w Scottish League One 12 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 618 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Craig Mcguffie?
Craig Mcguffie najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Craig Mcguffie?
Wycena 28-letniego Craig Mcguffie według stanu na wrzesień 2021 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Craig Mcguffie?
Craig Mcguffie urodził się 15 grudnia 1997 w Troon w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Craig Mcguffie – statystyki
Szczegółowe statystyki Craig Mcguffie w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział East Kilbride. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Craig Mcguffie vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Craig Mcguffie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Craig Mcguffie wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.60, a skuteczność strzałów to 40,0%. Craig Mcguffie oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Craig Mcguffie – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Craig Mcguffie w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 13. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
16:00
|
Scottish League One, 12. kolejka
|
0:1 | 32' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
13 Paź
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | 7.7 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
0:3 | 66' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
4:3 | 90' | 1 | 0 | – | 7.3 | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 7. kolejka
|
3:1 | 19' | 0 | 0 | – | 5.9 |
Ile meczów rozegrał Craig Mcguffie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Craig Mcguffie rozegrał w barwach East Kilbride w Scottish Challenge Cup 6 meczów, w Scottish League One 12 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 618 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Craig Mcguffie – transfery
W trakcie kariery Craig Mcguffie zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
East Kilbride FC 2026 – obecnie

-
Peterhead 2025 – 2026
-
Dumbarton 2024 – 2025
-
Queen of the South 2023 – 2024
-
Falkirk 2021 – 2023
-
Greenock Morton 2020 – 2021
-
Ayr Utd 2019 – 2020
-
Raith Rovers 2019 – 2019
-
Ayr Utd 2016 – 2019
-
Glenafton Athletic FC 2015 – 2016

-
Ayr Utd 2015 – 2015
-
Ayr United FC U20 2015 – 2015

-
Glenafton Athletic FC 2014 – 2015

-
Ayr United FC U20 2014 – 2014

-
Ayr United FC U17 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Craig Mcguffie
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 18.05.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 23.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 29.04.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.07.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.04.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Craig Mcguffie – forma
W ostatnich 5 meczach Craig Mcguffie zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,19. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Craig Mcguffie i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
East Kilbride
1
Ross County
2
Scottish League One, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
16:00
|
Cove Rangers
0
East Kilbride
1
Scottish League One, 12. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
East Kilbride
1
Montrose
1
Scottish League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
East Kilbride
2
Kelty Hearts
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
East Kilbride
2
Airdrieonians
2
Scottish League One, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
East Fife
0
East Kilbride
3
Scottish League One, 9. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Stranraer
4
East Kilbride
3
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
East Kilbride
3
Celtic II
3
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Alloa Athletic
1
East Kilbride
2
Scottish League One, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
East Kilbride
3
Peterhead
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
East Kilbride
3
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
East Kilbride
0
Hamilton Academical
1
Scottish League One, 6. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Ross County
4
East Kilbride
0
Scottish League One, 5. kolejka
|
49'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Cowdenbeath
1
East Kilbride
3
Scottish Challenge Cup, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Montrose
3
East Kilbride
0
Scottish League One, 4. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
East Kilbride
3
Cove Rangers
0
Scottish League One, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
East Kilbride
5
![]()
Kilmarnock II
3
Scottish Challenge Cup, 1. runda
|
54'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Airdrieonians
1
East Kilbride
1
Scottish League One, 2. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
East Kilbride
5
Queen of the South
1
Scottish League One, 1. kolejka
|
74'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
21 Lip
Koniec
|
St Mirren
4
East Kilbride
3
Scottish League Cup, runda
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
East Kilbride
5
Dumbarton
3
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 5.8 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Cove Rangers
3
East Kilbride
2
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Lip
Koniec
|
East Kilbride
3
Dunfermline
0
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Peterhead
0
Kelty Hearts
2
Scottish League One, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Hamilton Academical
3
Peterhead
1
Scottish League One, 35. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Peterhead
1
Queen of the South
1
Scottish League One, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Peterhead
0
Inverness CT
2
Scottish League One, 32. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
East Fife
2
Peterhead
1
Scottish League One, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Alloa Athletic
1
Peterhead
2
Scottish League One, 31. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Peterhead
1
Montrose
1
Scottish League One, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Inverness CT
3
Peterhead
1
Scottish League One, 20. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Peterhead
0
Stenhousemuir
1
Scottish League One, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Peterhead
3
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 24. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Cove Rangers
2
Peterhead
1
Scottish League One, 28. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Queen of the South
0
Peterhead
2
Scottish League One, 27. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Peterhead
3
East Fife
1
Scottish League One, 26. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Kelty Hearts
1
Peterhead
1
Scottish League One, 25. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Montrose
1
Peterhead
1
Scottish League One, 22. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Peterhead
2
Scottish League One, 23. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 7.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Peterhead
2
Hamilton Academical
3
Scottish League One, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Peterhead
0
Cove Rangers
4
Scottish League One, 19. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
East Fife
0
Peterhead
1
Scottish League One, 18. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Peterhead
3
Kelty Hearts
2
Scottish League One, 17. kolejka
|
46'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Ayr Utd
2
Peterhead
1
Scottish Challenge Cup, 1/32 finału
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Alloa Athletic
4
Peterhead
0
Scottish League One, 16. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Lis
Karne
|
Peterhead
(0)
2
Greenock Morton
(1)
2
Puchar Szkocji, 1/64 finału
|
50'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Peterhead
1
Stenhousemuir
4
Scottish League One, 15. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Peterhead
1
Montrose
1
Scottish League One, 14. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Stirling Albion
2
Peterhead
1
Scottish Challenge Cup
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Hamilton Academical
3
Peterhead
0
Scottish League One, 13. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cove Rangers
1
Peterhead
2
Scottish League One, 12. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Peterhead
0
Inverness CT
1
Scottish League One, 11. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Peterhead
3
Queen of the South
0
Scottish League One, 10. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Kelty Hearts
1
Peterhead
2
Scottish League One, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Peterhead
2
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 8. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Peterhead
2
Hamilton Academical
2
Scottish League One, 6. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Montrose
2
Peterhead
1
Scottish League One, 5. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Spartans
1
Peterhead
1
Scottish Challenge Cup
|
21'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Peterhead
3
Cove Rangers
1
Scottish League One, 4. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Queen of the South
4
Peterhead
0
Scottish League One, 3. kolejka
|
58'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Inverness CT
2
Peterhead
0
Scottish League One, 2. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Peterhead
4
East Fife
1
Scottish League One, 1. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Stenhousemuir
1
Peterhead
0
Scottish League Cup, 5. runda
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Peterhead
1
Clyde
2
Scottish League Cup, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Motherwell
2
Peterhead
1
Scottish League Cup, 2. runda
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Peterhead
2
Greenock Morton
4
Scottish League Cup, 1. runda
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Dumbarton
1
Scottish League One, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dumbarton
3
Annan Athletic
1
Scottish League One, 35. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Kelty Hearts
0
Dumbarton
6
Scottish League One, 32. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Dumbarton
3
Scottish League One, 31. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Dumbarton
0
Queen of the South
0
Scottish League One, 30. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Dumbarton
0
Inverness CT
1
Scottish League One, 28. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Dumbarton
1
Arbroath
2
Scottish League One, 21. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Dumbarton
1
Stenhousemuir
3
Scottish League One, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Annan Athletic
2
Dumbarton
1
Scottish League One, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Dumbarton
1
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Queen of the South
3
Dumbarton
1
Scottish League One, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Montrose
1
Dumbarton
2
Scottish League One, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Dumbarton
1
Annan Athletic
5
Scottish League One, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Dumbarton
2
Scottish League One, 15. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Dumbarton
2
Queen of the South
1
Scottish League One, 14. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Dumbarton
0
Cove Rangers
3
Scottish League One, 12. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Dumbarton
3
Inverness CT
1
Scottish League One, 11. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Queen of the South
2
Dumbarton
0
Scottish League One, 8. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Annan Athletic
1
Dumbarton
1
Scottish League One, 6. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Peterhead
1
Dumbarton
0
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Dumbarton
2
Arbroath
2
Scottish League One, 4. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Dumbarton
3
Alloa Athletic
3
Scottish League One, 2. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Aberdeen
6
Dumbarton
0
Scottish League Cup, 7. runda
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Queen of the South
2
Dumbarton
0
Scottish League Cup, 3. runda
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lip
Karne
|
Dumbarton
(2)
1
East Kilbride
(4)
1
Scottish League Cup, 2. runda
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Queen of the South
1
Kelty Hearts
2
Scottish League One
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Alloa Athletic
0
Queen of the South
2
Scottish League One
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Queen of the South
1
Falkirk
4
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Annan Athletic
2
Queen of the South
1
Scottish League One
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Queen of the South
2
Stirling Albion
2
Scottish League One
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Edinburgh City
1
Queen of the South
1
Scottish League One
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Kelty Hearts
0
Queen of the South
0
Scottish League One
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Queen of the South
1
Alloa Athletic
1
Scottish League One
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Falkirk
1
Queen of the South
0
Scottish League One
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Queen of the South
2
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Hamilton Academical
5
Queen of the South
0
Scottish League One
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Alloa Athletic
1
Queen of the South
0
Scottish League One
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Annan Athletic
0
Queen of the South
1
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Queen of the South
3
Annan Athletic
1
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Edinburgh City
1
Queen of the South
2
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Queen of the South
3
Alloa Athletic
4
Scottish League One
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lip
Karne
|
Queen of the South
(3)
0
East Fife
(5)
0
Scottish League Cup
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Falkirk
0
Inverness CT
3
Puchar Szkocji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Falkirk
1
Edinburgh City
2
Scottish League One
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Clyde
0
Falkirk
0
Scottish League One
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Mar
Koniec
|
Falkirk
0
Kelty Hearts
0
Scottish League One
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Darvel
1
Falkirk
5
Puchar Szkocji
|
15'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Alloa Athletic
1
Falkirk
1
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Kelty Hearts
1
Falkirk
2
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Edinburgh City
1
Falkirk
2
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Falkirk
4
Clyde
0
Scottish League One
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Falkirk
2
Montrose
1
Scottish League One
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Falkirk
5
Queen of the South
2
Scottish League One
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
![]()
Wick Academy
0
Falkirk
6
Puchar Szkocji
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Clyde
3
Falkirk
3
Scottish League One
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Falkirk
2
Edinburgh City
0
Scottish League One
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Montrose
1
Falkirk
1
Scottish League One
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Falkirk
2
Clyde
0
Scottish League One
|
66'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Falkirk
2
Partick Thistle
0
Scottish Challenge Cup
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Kelty Hearts
2
Falkirk
0
Scottish League One
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Edinburgh City
0
Falkirk
3
Scottish League One
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Falkirk
1
Clyde
0
Scottish League Cup
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Lip
Karne
|
Bonnyrigg Rose Athletic
(2)
1
Falkirk
(4)
1
Scottish League Cup
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Falkirk
1
Alloa Athletic
2
Scottish League One
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
East Fife
1
Falkirk
3
Scottish League One
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Peterhead
1
Falkirk
0
Scottish League One
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Dumbarton
0
Falkirk
2
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Falkirk
1
Airdrieonians
4
Scottish League One
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Falkirk
3
East Fife
1
Scottish League One
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Clyde
1
Falkirk
3
Scottish League One
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Falkirk
2
East Fife
1
Scottish League One
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Falkirk
0
Scottish League One
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Kilmarnock
3
Falkirk
1
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Falkirk
1
Hamilton Academical
2
Scottish League Cup
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Falkirk
5
Albion Rovers
1
Scottish League Cup
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Arbroath
0
Greenock Morton
0
Scottish Championship
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Greenock Morton
0
Heart Of Midlothian
0
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Karne
|
Motherwell
(5)
1
Greenock Morton
(3)
1
Puchar Szkocji
|
119'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Dogryw.
|
East Fife
1
Greenock Morton
2
Puchar Szkocji
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Karne
|
Greenock Morton
(6)
0
Dunfermline
(5)
0
Puchar Szkocji
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Dunfermline
1
Greenock Morton
0
Scottish Championship
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Inverness CT
0
Greenock Morton
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Greenock Morton
0
Ayr Utd
2
Scottish Championship
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Greenock Morton
2
FC Dundee
2
Scottish Championship
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Heart Of Midlothian
1
Greenock Morton
1
Scottish Championship
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Greenock Morton
0
Arbroath
1
Scottish Championship
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Greenock Morton
2
Inverness CT
2
Scottish Championship
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Karne
|
Partick Thistle
(4)
0
Greenock Morton
(2)
0
Scottish League Cup
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Karne
|
St Mirren
(6)
1
Greenock Morton
(5)
1
Scottish League Cup
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Greenock Morton
1
Alloa Athletic
0
Scottish Championship
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Craig Mcguffie 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.19 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Craig Mcguffie 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Craig Mcguffie?
Craig Mcguffie jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.19 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.60). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Craig Mcguffie – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Craig Mcguffie wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Craig Mcguffie na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Craig Mcguffie
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2021 | 23 |
|
0 € |
| 02.06.2021 | 23 |
|
250 tys. € |
| 17.01.2021 | 23 |
|
150 tys. € |
| 20.07.2020 | 22 |
|
150 tys. € |
| 04.02.2020 | 22 |
|
150 tys. € |
| 22.06.2019 | 21 |
|
100 tys. € |
| 02.01.2019 | 21 |
|
50 tys. € |
| 13.01.2018 | 20 |
|
0 € |
| 02.11.2016 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Craig Mcguffie?
Wycena Craig Mcguffie wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Craig Mcguffie wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 0 €.