Przebieg i wynik meczu Annan Athletic vs Stranraer (31. kolejka Scottish League Two)
Annan Athletic - Stranraer (28.03.2026) wynik meczu 1:0. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
40'
(kwestionowanie dycyzji sędziego)
45'
Doliczony czas: +1 min.
+2'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:0
90'
Doliczony czas: +5 min.
+6'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
49%
Posiadanie piłki
51%
9
Strzały
4
Składy
Annan Athletic
4-4-2
Stranraer
4-1-2-1-2
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Scottish League Two 2025/2026
Faza rozgrywek:
31. kolejka
Data:
28.03 16:00
Stadion:
Galabank
Pojemnosć:
3000
Pogoda:
częściowe zachmurzenie, 8°C
Statystyki Annan Athletic vs Stranraer (31. kolejka Scottish League Two)
Najważniejsze statystyki meczowe Annan Athletic - Stranraer (28.03.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
49%
Posiadanie piłki
51%
Atak
9
Strzały
4
2
Strzały celne
2
1
Strzały zablokowane
5
81
Ataki
84
45
Groźne ataki
53
Obrona
3
Żółte kartki
3
0
Czerwone kartki
0
12
Faule
13
0
Przechwyty
0
0
Wybicia
0
Ogólne
0
Wszystkie podania
0
0
Kluczowe podania
0
0
Dokładne podania
0
0
Dokładne długie podania
0
12
Rzuty wolne
11
6
Rzuty rożne
6
0
Spalone
0
Składy Annan Athletic vs Stranraer (31. kolejka Scottish League Two)
Składy na mecz Annan Athletic - Stranraer (28.03.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-4-2, goście wybrali system 4-1-2-1-2.
Annan Athletic
4-4-2

6.3
31.
Tas
Stranraer
4-1-2-1-2
Skład podstawowy Annan Athletic
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
Zmiany
- 72' P. Smith → J. Sowa
- 83' T. Goss → C. Maxwell
- 83' J. Dixon → P. Mcgowan
Skład podstawowy Stranraer
Bramkarz
31.
Tas
Lyndon
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
6.
Docherty
Sean
23.
Hunter
Lewis
70'
18.
Lynch
Edin
81'
10.
Mcknight
Kirk
15.
Hughes
Ronan
70'
17.
Mcmanus
Daniel
61'
13.
Henderson
Ewan
Zmiany
- 61' J. Stuart → D. Mcmanus
- 70' M. Gillies → R. Hughes
- 70' J. Dolan → L. Hunter
- 81' S. Turay → E. Lynch
Miejsca Annan Athletic oraz Stranraer w tabeli Scottish League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
East Kilbride
|
36 | 21 | 6 | 9 | 77:46 | 31 | 69 | |
2
|
Spartans
|
36 | 18 | 10 | 8 | 60:39 | 21 | 64 | |
3
|
Clyde
|
36 | 14 | 14 | 8 | 58:41 | 17 | 56 | |
4
|
Forfar Athletic
|
36 | 13 | 11 | 12 | 51:47 | 4 | 50 | |
5
|
Stranraer
|
36 | 12 | 11 | 13 | 46:46 | 0 | 47 | |
6
|
Elgin City
|
36 | 11 | 11 | 14 | 51:55 | -4 | 44 | |
7
|
Annan Athletic
|
36 | 10 | 11 | 15 | 47:58 | -11 | 41 | |
8
|
Stirling Albion
|
36 | 9 | 11 | 16 | 46:63 | -17 | 38 | |
9
|
Dumbarton
|
36 | 10 | 10 | 16 | 47:61 | -14 | 35 | |
10
|
Edinburgh City
|
36 | 10 | 9 | 17 | 45:72 | -27 | 24 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Play-off
Baraże
Dumbarton: -5 pkt
Edinburgh City: -15 pkt
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
East Kilbride
|
36 | 21 | 6 | 9 | 77:46 | 31 | 69 | |
2
|
Spartans
|
36 | 18 | 10 | 8 | 60:39 | 21 | 64 | |
3
|
Clyde
|
36 | 14 | 14 | 8 | 58:41 | 17 | 56 | |
4
|
Forfar Athletic
|
36 | 13 | 11 | 12 | 51:47 | 4 | 50 | |
5
|
Stranraer
|
36 | 12 | 11 | 13 | 46:46 | 0 | 47 | |
6
|
Elgin City
|
36 | 11 | 11 | 14 | 51:55 | -4 | 44 | |
7
|
Annan Athletic
|
36 | 10 | 11 | 15 | 47:58 | -11 | 41 | |
8
|
Stirling Albion
|
36 | 9 | 11 | 16 | 46:63 | -17 | 38 | |
9
|
Dumbarton
|
36 | 10 | 10 | 16 | 47:61 | -14 | 35 | |
10
|
Edinburgh City
|
36 | 10 | 9 | 17 | 45:72 | -27 | 24 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Play-off
Baraże
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
East Kilbride
|
18 | 11 | 3 | 4 | 41:23 | 18 | 36 | |
| 2 |
Clyde
|
18 | 9 | 6 | 3 | 30:18 | 12 | 33 | |
| 3 |
Forfar Athletic
|
18 | 9 | 5 | 4 | 30:21 | 9 | 32 | |
| 4 |
Spartans
|
18 | 9 | 4 | 5 | 22:17 | 5 | 31 | |
| 5 |
Annan Athletic
|
18 | 7 | 7 | 4 | 31:31 | 0 | 28 | |
| 6 |
Elgin City
|
18 | 8 | 3 | 7 | 28:26 | 2 | 27 | |
| 7 |
Dumbarton
|
18 | 7 | 4 | 7 | 26:24 | 2 | 25 | |
| 8 |
Stranraer
|
18 | 5 | 7 | 6 | 22:23 | -1 | 22 | |
| 9 |
Stirling Albion
|
18 | 3 | 8 | 7 | 19:30 | -11 | 17 | |
| 10 |
Edinburgh City
|
18 | 3 | 5 | 10 | 26:40 | -14 | 14 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
East Kilbride
|
18 | 10 | 3 | 5 | 36:23 | 13 | 33 | |
| 2 |
Spartans
|
18 | 9 | 6 | 3 | 38:22 | 16 | 33 | |
| 3 |
Stranraer
|
18 | 7 | 4 | 7 | 24:23 | 1 | 25 | |
| 4 |
Edinburgh City
|
18 | 7 | 4 | 7 | 19:32 | -13 | 25 | |
| 5 |
Clyde
|
18 | 5 | 8 | 5 | 28:23 | 5 | 23 | |
| 6 |
Stirling Albion
|
18 | 6 | 3 | 9 | 27:33 | -6 | 21 | |
| 7 |
Forfar Athletic
|
18 | 4 | 6 | 8 | 21:26 | -5 | 18 | |
| 8 |
Elgin City
|
18 | 3 | 8 | 7 | 23:29 | -6 | 17 | |
| 9 |
Dumbarton
|
18 | 3 | 6 | 9 | 21:37 | -16 | 15 | |
| 10 |
Annan Athletic
|
18 | 3 | 4 | 11 | 16:27 | -11 | 13 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty