Forma w lidze
Treaty United w tabeli
9. miejsce / 39 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 35 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
22 pkt
19:22 bramki
1,12 gola/mecz
17 pkt
16:31 bramki
0,89 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Treaty United
Wartość drużyny: 125 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 10 bramek | Irlandia | 22 | napastnik | 31 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 924 minut | Kanada | 31 | pomocnik | 16 | 0 € |
Przewidywany skład Treaty United 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Treaty United w tabeli Irlandzka First Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cork City
|
35 | 23 | 5 | 7 | 73:34 | 74 |
2
|
Bray Wanderers
|
35 | 15 | 9 | 11 | 67:51 | 54 |
| ··· | |||||||
8
|
Wexford
|
35 | 11 | 9 | 15 | 42:53 | 42 |
9
|
Treaty United
|
35 | 10 | 9 | 16 | 35:53 | 39 |
10
|
Finn Harps
|
35 | 6 | 7 | 22 | 31:70 | 25 |
Wyniki Treaty United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Athlone Town
1
Treaty United
2
Irlandzka First Division, 35. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Treaty United
0
UCD
4
Irlandzka First Division, 34. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Treaty United
2
Finn Harps
1
Irlandzka First Division, 33. kolejka
|
Terminarz Treaty United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Treaty United
Cobh Ramblers
Irlandzka First Division, 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Treaty United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Kanada |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Kanada | – | za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | – | za darmo |
Treaty United to klub piłkarski z Irlandii występujący w Irlandzka First Division. Swoim domowym obiektem jest Markets Field, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Tommy Barrett. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 125 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Treaty United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Treaty United trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Treaty United w tabeli Irlandzka First Division?
Treaty United zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Irlandzka First Division z dorobkiem 39 punktów po 35 kolejkach. Strata do prowadzącego Cork City wynosi 35 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:53, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Treaty United?
W wyjściowym ustawieniu Treaty United między słupkami staje J. Brady, a linię obrony najczęściej tworzą K. Cantwell, R. Lynch oraz B. Regan. W środku pola grają M. Byrne, R. Lawlor, C. Conroy oraz R. Manning, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Kareem, C. Curtis oraz B. Feeney. Trener Tommy Barrett ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Irlandzka First Division i pucharach.
Kiedy Treaty United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Treaty United to spotkanie z Cobh Ramblers, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Markets Field w ramach Irlandzka First Division (36. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Treaty United?
Ostatni mecz Treaty United to wygrana z Athlone Town 1:2 w Irlandzka First Division, 9 października 2026. Bramki zdobyli Byrne, Feeney oraz Mcmanus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Treaty United w tym sezonie?
Bilans Treaty United w tym sezonie to 35 meczów i wynik 10-9-16 przy 35 zdobytych bramkach i 53 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Treaty United w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Treaty United w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Treaty United
Treaty United terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Irlandzka First Division, 36. kolejka
|
Markets Field U siebie | Trudny |
Kiedy Treaty United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Treaty United to spotkanie z Cobh Ramblers, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Markets Field w ramach Irlandzka First Division (36. kolejka).
Wyniki Treaty United w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Treaty United w sezonie 2026.
Forma i bramki Treaty United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Treaty United wyniki
Treaty United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 8 z 33 meczów, ze średnią 1,13 punktu. W pozostałych ustawieniach Treaty United zdobywa 1,16 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Treaty United?
Ostatni mecz Treaty United to wygrana z Athlone Town 1:2 w Irlandzka First Division, 9 października 2026. Bramki zdobyli Byrne, Feeney oraz Mcmanus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Treaty United – tabela Irlandzka First Division
Jakie miejsce w tabeli Irlandzka First Division zajmuje Treaty United w sezonie 2026.
Miejsce Treaty United w tabeli Irlandzka First Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cork City
|
35 | 23 | 5 | 7 | 73:34 | 39 | 74 | |
2
|
Bray Wanderers
|
35 | 15 | 9 | 11 | 67:51 | 16 | 54 | |
3
|
UCD
|
35 | 15 | 8 | 12 | 62:49 | 13 | 53 | |
4
|
Kerry
|
35 | 14 | 9 | 12 | 44:40 | 4 | 51 | |
5
|
Longford Town
|
35 | 13 | 10 | 12 | 48:46 | 2 | 49 | |
6
|
Cobh Ramblers
|
35 | 14 | 7 | 14 | 46:52 | -6 | 49 | |
7
|
Athlone Town
|
35 | 13 | 9 | 13 | 42:42 | 0 | 48 | |
8
|
Wexford
|
35 | 11 | 9 | 15 | 42:53 | -11 | 42 | |
9
|
Treaty United
|
35 | 10 | 9 | 16 | 35:53 | -18 | 39 | |
10
|
Finn Harps
|
35 | 6 | 7 | 22 | 31:70 | -39 | 25 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cork City
|
35 | 23 | 5 | 7 | 73:34 | 39 | 74 | |
2
|
Bray Wanderers
|
35 | 15 | 9 | 11 | 67:51 | 16 | 54 | |
3
|
UCD
|
35 | 15 | 8 | 12 | 62:49 | 13 | 53 | |
4
|
Kerry
|
35 | 14 | 9 | 12 | 44:40 | 4 | 51 | |
5
|
Longford Town
|
35 | 13 | 10 | 12 | 48:46 | 2 | 49 | |
6
|
Cobh Ramblers
|
35 | 14 | 7 | 14 | 46:52 | -6 | 49 | |
7
|
Athlone Town
|
35 | 13 | 9 | 13 | 42:42 | 0 | 48 | |
8
|
Wexford
|
35 | 11 | 9 | 15 | 42:53 | -11 | 42 | |
9
|
Treaty United
|
35 | 10 | 9 | 16 | 35:53 | -18 | 39 | |
10
|
Finn Harps
|
35 | 6 | 7 | 22 | 31:70 | -39 | 25 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cork City
|
18 | 15 | 0 | 3 | 47:18 | 29 | 45 | |
| 2 |
Bray Wanderers
|
18 | 10 | 6 | 2 | 44:23 | 21 | 36 | |
| 3 |
UCD
|
18 | 10 | 3 | 5 | 37:23 | 14 | 33 | |
| 4 |
Athlone Town
|
18 | 9 | 6 | 3 | 25:17 | 8 | 33 | |
| 5 |
Kerry
|
17 | 9 | 5 | 3 | 23:14 | 9 | 32 | |
| 6 |
Longford Town
|
17 | 9 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 29 | |
| 7 |
Wexford
|
17 | 8 | 4 | 5 | 26:25 | 1 | 28 | |
| 8 |
Cobh Ramblers
|
18 | 6 | 7 | 5 | 24:20 | 4 | 25 | |
| 9 |
Treaty United
|
17 | 6 | 4 | 7 | 19:22 | -3 | 22 | |
| 10 |
Finn Harps
|
17 | 4 | 4 | 9 | 14:27 | -13 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cork City
|
17 | 8 | 5 | 4 | 26:16 | 10 | 29 | |
| 2 |
Cobh Ramblers
|
17 | 8 | 0 | 9 | 22:32 | -10 | 24 | |
| 3 |
UCD
|
17 | 5 | 5 | 7 | 25:26 | -1 | 20 | |
| 4 |
Longford Town
|
18 | 4 | 8 | 6 | 23:29 | -6 | 20 | |
| 5 |
Kerry
|
18 | 5 | 4 | 9 | 21:26 | -5 | 19 | |
| 6 |
Bray Wanderers
|
17 | 5 | 3 | 9 | 23:28 | -5 | 18 | |
| 7 |
Treaty United
|
18 | 4 | 5 | 9 | 16:31 | -15 | 17 | |
| 8 |
Athlone Town
|
17 | 4 | 3 | 10 | 17:25 | -8 | 15 | |
| 9 |
Wexford
|
18 | 3 | 5 | 10 | 16:28 | -12 | 14 | |
| 10 |
Finn Harps
|
18 | 2 | 3 | 13 | 17:43 | -26 | 9 |
Które miejsce zajmuje Treaty United w tabeli Irlandzka First Division?
Treaty United zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Irlandzka First Division z dorobkiem 39 punktów po 35 kolejkach. Strata do prowadzącego Cork City wynosi 35 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:53, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Treaty United w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Treaty United na tle ligi w sezonie 2026.
Treaty United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,51
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Treaty United
-
Cian Curtis 10

-
Cian Doyle 9

-
Folarin Jason Onyenuga 8

-
Ben Feeney 5

-
Mark Byrne 3
-
Rob Lynch 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Treaty United i rywali według minuty w ostatnich 35 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Treaty United to 61–75 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Treaty United - Cobh Ramblers Po przerwie pada 57% bramek Treaty United.Przebieg meczu Treaty United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 7-5-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 3-1-15 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-4-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 4-4-6 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 1-1-10 |
Gdy Treaty United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Treaty United
91% bramek Treaty United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Treaty United zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Treaty United
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Treaty United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Treaty United wygra mecz Treaty United - Cobh Ramblers Treaty United nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Treaty United
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 31%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 54% meczów Treaty United padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Treaty United - Cobh Ramblers Powyżej 2,5 bramki padło w 54% meczów Treaty United.Treaty United – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Treaty United fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Treaty United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Treaty United zdobywa 1,29 punktu na mecz wobec 0,94 na wyjeździe.
Treaty United wygra mecz Treaty United - Cobh Ramblers Treaty United zdobywa u siebie 43% możliwych punktów, na wyjeździe 31%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 35 meczach Treaty United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Treaty United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 35 meczów.
Treaty United wygra drugą połowę meczu Treaty United - Cobh Ramblers Drugą połowę Treaty United wygrywał w 7 z 35 meczów.Treaty United – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,1
Treaty United oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Treaty United - Cobh Ramblers Treaty United oddaje 8,4 strzałów na mecz.Treaty United – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 45,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 34
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 34
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 34 meczów. Średnio Treaty United utrzymuje przy piłce 46,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Treaty United wygra mecz Treaty United - Cobh Ramblers Treaty United utrzymuje średnio 46,9% posiadania piłki.Treaty United – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Treaty United wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Treaty United – czyste konta
- U siebie 4 z 17
- Na wyjeździe 4 z 18
- Stracone / mecz 1,51
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Treaty United to 23% meczów sezonu (8 z 35), z czego 4 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Treaty United - Cobh Ramblers Czyste konto Treaty United zachowuje w 23% meczów.Treaty United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 24%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Treaty United wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Treaty United – kartki
- Żółte kartki 69
- Pow. 3,5 kartki w meczu 59%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 32%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 9%
Treaty United ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Treaty United – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Treaty United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 12 | 1-3-8 | 0,50 | 0,67 | 2,08 |
| Środka tabeli (4–7) | 15 | 5-4-6 | 1,27 | 1,07 | 1,40 |
| Dołu tabeli (8–10) | 8 | 4-2-2 | 1,75 | 1,38 | 0,88 |
Najwięcej punktów na mecz Treaty United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Treaty United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,39 1,41 | 1,33 1,29 | 1,11 1,88 |
|
7.
|
1,83 0,88 | 1,39 1,00 | 0,94 1,47 |
|
8.
|
1,65 0,78 | 1,53 0,89 | 1,47 1,56 |
|
9.
|
1,29 0,94 | 1,12 0,89 | 1,29 1,72 |
|
10.
|
0,94 0,50 | 0,82 0,94 | 1,59 2,39 |
Ciekawe rekordy w meczach Treaty United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Treaty United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Treaty United - Finn Harps 3:0 Irlandzka First Division, 15.05.2026
- Najwyższa porażka Cobh Ramblers - Treaty United 4:0 Irlandzka First Division, 6.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Wexford - Treaty United 3:2, Irlandzka First Division, 27.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Oyenuga, Treaty United - Bray Wanderers 2:2, Irlandzka First Division, 12.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Feeney, Wexford - Treaty United 3:2, Irlandzka First Division, 27.03.2026
Jakie statystyki ma Treaty United w tym sezonie?
Bilans Treaty United w tym sezonie to 35 meczów i wynik 10-9-16 przy 35 zdobytych bramkach i 53 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Treaty United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Treaty United w sezonie 2026.
Przewidywany skład Treaty United 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Treaty United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
22 | Irlandia | – | – | 31 | 89% | 10 | 0 | 151' | 5 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | 31 | 89% | 0 | 0 | 204' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Irlandia | – | – | 28 | 80% | 5 | 0 | 228' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Kanada | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
24 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Irlandia | – | – | 4 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
27 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
20 | Nigeria | 125 tys. € | – | 12 | 34% | 1 | 0 | 556' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
36 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Irlandia | 0 € | – | 25 | 71% | 1 | 0 | 181' | 5 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Irlandia | 0 € | – | 23 | 66% | 3 | 0 | 51' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | 32 | 91% | 8 | 0 | 519' | 4 | 1 | |||||||
| 20 |
|
26 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Irlandia | – | – | 34 | 97% | 0 | 0 | 210' | 7 | 0 | |||||||
| 31 |
|
26 | Irlandia | 0 € | – | 31 | 89% | 2 | 0 | 221' | 3 | 0 | |||||||
| 34 |
|
26 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Irlandia | – | – | 10 | 29% | 0 | 0 | 74' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Irlandia | 0 € | – | 30 | 86% | 0 | 0 | 67' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
18 | Irlandia | – | – | 11 | 31% | 1 | 0 | 387' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
22 | Irlandia | 0 € | – | 30 | 86% | 0 | 0 | 320' | 5 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Irlandia | – | – | 23 | 66% | 0 | 0 | 0' | 10 | 1 | |||||||
| 25 |
|
26 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | 14 | 40% | 0 | 0 | 212' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | 33 | 94% | 2 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
31 | Irlandia | 0 € | – | 12 | 34% | 0 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Irlandia | 0 € | – | 33 | 94% | 0 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| 1 |
|
34 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
32 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Treaty United
175 tys. €
śr. 5 tys. € / zawodnika
Ile Treaty United wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Irlandia (32 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Treaty United w sezonie 2026
Treaty United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Treaty United
Jak wygląda skład Treaty United?
W wyjściowym ustawieniu Treaty United między słupkami staje J. Brady, a linię obrony najczęściej tworzą K. Cantwell, R. Lynch oraz B. Regan. W środku pola grają M. Byrne, R. Lawlor, C. Conroy oraz R. Manning, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Kareem, C. Curtis oraz B. Feeney. Trener Tommy Barrett ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Irlandzka First Division i pucharach.
Treaty United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Treaty United w sezonie 2026.
Treaty United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Kanada | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Kanada | 31 | – | za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 22 | – | za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 22 | – | za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 31 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Irlandia | 18 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia | 19 |
|
za darmo | |
| 05 Mar 2026 |
|
Irlandia | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Treaty United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Treaty United trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.