Forma w lidze
Cork City w tabeli
1. miejsce / 74 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
45 pkt
47:18 bramki
2,61 gola/mecz
29 pkt
26:16 bramki
1,53 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cork City
Wartość drużyny: 375 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 18 bramek | Irlandia | 31 | napastnik | 35 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Irlandia | 31 | napastnik | 35 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 706 minut | Irlandia | 21 | – | 29 | 0 € |
Przewidywany skład Cork City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Cork City w tabeli Irlandzka First Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cork City
|
35 | 23 | 5 | 7 | 73:34 | 74 |
2
|
Bray Wanderers
|
35 | 15 | 9 | 11 | 67:51 | 54 |
3
|
UCD
|
35 | 15 | 8 | 12 | 62:49 | 53 |
4
|
Kerry
|
35 | 14 | 9 | 12 | 44:40 | 51 |
5
|
Longford Town
|
35 | 13 | 10 | 12 | 48:46 | 49 |
Wyniki Cork City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Cork City
2
Finn Harps
0
Irlandzka First Division, 35. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Athlone Town
2
Cork City
1
Irlandzka First Division, 34. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Longford Town
2
Cork City
1
Irlandzka First Division, 33. kolejka
|
Terminarz Cork City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Kerry
Cork City
Irlandzka First Division, 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Cork City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Kanada |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Cork City to klub piłkarski z Irlandii występujący w Irlandzka First Division. Swoim domowym obiektem jest Turner's Cross, który może pomieścić 7 485 widzów. Zespół prowadzi Barry Robson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 375 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cork City?
Klub piłkarski Cork City zdobył w swojej historii 30 trofeów. Najczęściej wygrywał Munster Senior Cup oraz Puchar Irlandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Irlandii oraz Puchar Ligi Irlandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cork City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cork City trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Cork City w tabeli Irlandzka First Division?
Cork City zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Irlandzka First Division z dorobkiem 74 punktów po 35 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 73:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Cork City?
W wyjściowym ustawieniu Cork City między słupkami staje C. Brann, a linię obrony najczęściej tworzą F. Kelleher, C. N'Sa, C. Lyons oraz R. Feely. W środku pola grają J. Fitzpatrick, N. O'Keeffe, G. Bolger, M. Murray oraz B. Lee, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Crowley. Trener Barry Robson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Irlandzka First Division i pucharach.
Kiedy Cork City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cork City to spotkanie z Kerry, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 w ramach Irlandzka First Division (36. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cork City?
Ostatni mecz Cork City to wygrana z Finn Harps 2:0 w Irlandzka First Division, 9 października 2026. Bramki zdobyli Maguire, Maguire. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cork City w tym sezonie?
Bilans Cork City w tym sezonie to 35 meczów i wynik 23-5-7 przy 73 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 15 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cork City w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Cork City w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Cork City
Cork City terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Irlandzka First Division, 36. kolejka
|
Wyjazd | Trudny |
Kiedy Cork City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cork City to spotkanie z Kerry, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 w ramach Irlandzka First Division (36. kolejka).
Wyniki Cork City w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Cork City w sezonie 2026.
Forma i bramki Cork City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cork City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Irlandzka First Division, 35. kolejka
|
2:0 | 4-4-1-1 | 3/7 | 1/4 | |
|
02 Paź Koniec
|
Irlandzka First Division, 34. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 3/6 | 3/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Irlandzka First Division, 33. kolejka
|
2:1 | 5-4-1 | 8/10 | 1/2 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Irlandzka First Division, 32. kolejka
|
5:1 | 4-2-3-1 | 4/9 | 1/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Irlandzka First Division, 31. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 5/10 | 3/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Irlandzka First Division, 30. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 2/3 | 3/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
Irlandzka First Division, 29. kolejka
|
2:0 | 3-4-1-2 | 9/13 | 2/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
Irlandzka First Division, 28. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 6/8 | 1/3 | |
|
07 Sie Koniec
|
Irlandzka First Division, 27. kolejka
|
3:1 | – | 11/16 | 4/7 | |
|
03 Sie Koniec
|
Irlandzka First Division, 26. kolejka
|
3:2 | – | 9/17 | 2/4 |
Cork City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 32 meczów, ze średnią 1,71 punktu. W pozostałych ustawieniach Cork City zdobywa 2,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cork City?
Ostatni mecz Cork City to wygrana z Finn Harps 2:0 w Irlandzka First Division, 9 października 2026. Bramki zdobyli Maguire, Maguire. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cork City – tabela Irlandzka First Division
Jakie miejsce w tabeli Irlandzka First Division zajmuje Cork City w sezonie 2026.
Miejsce Cork City w tabeli Irlandzka First Division
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cork City
|
35 | 23 | 5 | 7 | 73:34 | 39 | 74 | |
2
|
Bray Wanderers
|
35 | 15 | 9 | 11 | 67:51 | 16 | 54 | |
3
|
UCD
|
35 | 15 | 8 | 12 | 62:49 | 13 | 53 | |
4
|
Kerry
|
35 | 14 | 9 | 12 | 44:40 | 4 | 51 | |
5
|
Longford Town
|
35 | 13 | 10 | 12 | 48:46 | 2 | 49 | |
6
|
Cobh Ramblers
|
35 | 14 | 7 | 14 | 46:52 | -6 | 49 | |
7
|
Athlone Town
|
35 | 13 | 9 | 13 | 42:42 | 0 | 48 | |
8
|
Wexford
|
35 | 11 | 9 | 15 | 42:53 | -11 | 42 | |
9
|
Treaty United
|
35 | 10 | 9 | 16 | 35:53 | -18 | 39 | |
10
|
Finn Harps
|
35 | 6 | 7 | 22 | 31:70 | -39 | 25 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cork City
|
35 | 23 | 5 | 7 | 73:34 | 39 | 74 | |
2
|
Bray Wanderers
|
35 | 15 | 9 | 11 | 67:51 | 16 | 54 | |
3
|
UCD
|
35 | 15 | 8 | 12 | 62:49 | 13 | 53 | |
4
|
Kerry
|
35 | 14 | 9 | 12 | 44:40 | 4 | 51 | |
5
|
Longford Town
|
35 | 13 | 10 | 12 | 48:46 | 2 | 49 | |
6
|
Cobh Ramblers
|
35 | 14 | 7 | 14 | 46:52 | -6 | 49 | |
7
|
Athlone Town
|
35 | 13 | 9 | 13 | 42:42 | 0 | 48 | |
8
|
Wexford
|
35 | 11 | 9 | 15 | 42:53 | -11 | 42 | |
9
|
Treaty United
|
35 | 10 | 9 | 16 | 35:53 | -18 | 39 | |
10
|
Finn Harps
|
35 | 6 | 7 | 22 | 31:70 | -39 | 25 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cork City
|
18 | 15 | 0 | 3 | 47:18 | 29 | 45 | |
| 2 |
Bray Wanderers
|
18 | 10 | 6 | 2 | 44:23 | 21 | 36 | |
| 3 |
UCD
|
18 | 10 | 3 | 5 | 37:23 | 14 | 33 | |
| 4 |
Athlone Town
|
18 | 9 | 6 | 3 | 25:17 | 8 | 33 | |
| 5 |
Kerry
|
17 | 9 | 5 | 3 | 23:14 | 9 | 32 | |
| 6 |
Longford Town
|
17 | 9 | 2 | 6 | 25:17 | 8 | 29 | |
| 7 |
Wexford
|
17 | 8 | 4 | 5 | 26:25 | 1 | 28 | |
| 8 |
Cobh Ramblers
|
18 | 6 | 7 | 5 | 24:20 | 4 | 25 | |
| 9 |
Treaty United
|
17 | 6 | 4 | 7 | 19:22 | -3 | 22 | |
| 10 |
Finn Harps
|
17 | 4 | 4 | 9 | 14:27 | -13 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cork City
|
17 | 8 | 5 | 4 | 26:16 | 10 | 29 | |
| 2 |
Cobh Ramblers
|
17 | 8 | 0 | 9 | 22:32 | -10 | 24 | |
| 3 |
UCD
|
17 | 5 | 5 | 7 | 25:26 | -1 | 20 | |
| 4 |
Longford Town
|
18 | 4 | 8 | 6 | 23:29 | -6 | 20 | |
| 5 |
Kerry
|
18 | 5 | 4 | 9 | 21:26 | -5 | 19 | |
| 6 |
Bray Wanderers
|
17 | 5 | 3 | 9 | 23:28 | -5 | 18 | |
| 7 |
Treaty United
|
18 | 4 | 5 | 9 | 16:31 | -15 | 17 | |
| 8 |
Athlone Town
|
17 | 4 | 3 | 10 | 17:25 | -8 | 15 | |
| 9 |
Wexford
|
18 | 3 | 5 | 10 | 16:28 | -12 | 14 | |
| 10 |
Finn Harps
|
18 | 2 | 3 | 13 | 17:43 | -26 | 9 |
Które miejsce zajmuje Cork City w tabeli Irlandzka First Division?
Cork City zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Irlandzka First Division z dorobkiem 74 punktów po 35 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 20 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 73:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Cork City w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Cork City na tle ligi w sezonie 2026.
Cork City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,0
- Strzały celne / mecz 6,2
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,97
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Cork City
-
Ruairi Keating 18
-
Sean Maguire 18
-
Hans Mpongo 14

-
Conor Drinan 5
-
Darragh Crowley 3
-
Aidan James Bridge 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Cork City i rywali według minuty w ostatnich 35 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cork City to 76–90+ minuta, w której padło 21 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 15 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kerry - Cork City Po przerwie pada 63% bramek Cork City.Przebieg meczu Cork City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 24 | 21-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 2-3-5 |
| Prowadził do przerwy | 13 | 11-1-1 |
| Remis do przerwy | 14 | 10-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 2-2-4 |
Gdy Cork City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 21 razy na 24 takie mecze.
Jak padają bramki dla Cork City
89% bramek Cork City pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cork City zdobywa w sezonie średnio 2,11 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Cork City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Cork City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cork City wygra mecz Kerry - Cork City Cork City nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Cork City
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 37%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 11%
W 54% meczów Cork City padają co najmniej trzy bramki, a w 51% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kerry - Cork City Powyżej 2,5 bramki padło w 54% meczów Cork City.Cork City – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cork City fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cork City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cork City zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 1,71 na wyjeździe.
Cork City wygra mecz Kerry - Cork City Cork City zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 57%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 35 meczach Cork City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Cork City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 19 z 35 meczów.
Cork City wygra drugą połowę meczu Kerry - Cork City Drugą połowę Cork City wygrywał w 19 z 35 meczów.Cork City – strzały
- Celne / mecz 6,2
- Niecelne / mecz 7,8
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Cork City oddaje 14,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kerry - Cork City Cork City oddaje 14,0 strzałów na mecz.Cork City – posiadanie piłki
- U siebie 54,9%
- Na wyjeździe 58,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 11 z 34
- Mecze z posiadaniem > 55% 21 z 34
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 21 z 34 meczów. Średnio Cork City utrzymuje przy piłce 56,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Cork City wygra mecz Kerry - Cork City Cork City utrzymuje średnio 56,6% posiadania piłki.Cork City – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Cork City wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Cork City – czyste konta
- U siebie 7 z 18
- Na wyjeździe 8 z 17
- Stracone / mecz 0,97
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 23%
Czyste konto Cork City to 43% meczów sezonu (15 z 35), z czego 7 w 18 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kerry - Cork City Czyste konto Cork City zachowuje w 43% meczów.Cork City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 79%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 7,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Cork City wykonuje średnio 6,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 79% spotkań.
Cork City – kartki
- Żółte kartki 74
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 47%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 6%
Cork City ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Cork City – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Cork City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 2,00 | 1,13 |
| Środka tabeli (4–7) | 15 | 8-1-6 | 1,67 | 2,00 | 1,40 |
| Dołu tabeli (8–10) | 12 | 10-2-0 | 2,67 | 2,25 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Cork City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Cork City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 1,71 | 2,61 1,53 | 1,00 0,94 |
|
2.
|
2,00 1,06 | 2,44 1,35 | 1,28 1,65 |
|
3.
|
1,83 1,18 | 2,06 1,47 | 1,28 1,53 |
|
4.
|
1,88 1,06 | 1,35 1,17 | 0,82 1,44 |
|
5.
|
1,71 1,11 | 1,47 1,28 | 1,00 1,61 |
Ciekawe rekordy w meczach Cork City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cork City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cork City - Finn Harps 4:0 Irlandzka First Division, 29.05.2026
- Najwyższa porażka UCD - Cork City 5:2 Irlandzka First Division, 24.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Cork City - Longford Town 3:4, Irlandzka First Division, 10.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 8 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Mpongo, Cork City - UCD 3:1, Irlandzka First Division, 8.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Crowley, Longford Town - Cork City 0:2, Irlandzka First Division, 16.05.2026
Jakie statystyki ma Cork City w tym sezonie?
Bilans Cork City w tym sezonie to 35 meczów i wynik 23-5-7 przy 73 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 15 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cork City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cork City w sezonie 2026.
Przewidywany skład Cork City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Cork City
-
Sean Maguire Napastnik Uraz pauzuje od 110 dniopuszczone: 4 mecze
-
Charlie Hanover Napastnik Dyskopatia pauzuje od 265 dniopuszczone: 28 meczów
Kadra Cork City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
31 | Irlandia | 0 € | – | 35 | 100% | 18 | 1 | 375' | 6 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Holandia | 0 € | – | 35 | 100% | 14 | 0 | 488' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Irlandia | 0 € | – | 33 | 94% | 5 | 0 | 365' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Irlandia | 0 € | – | 29 | 83% | 1 | 0 | 706' | 4 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Irlandia | 0 € | 446 tys. € | 28 | 80% | 18 | 0 | 339' | 3 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | Irlandia | 50 tys. € | – | 34 | 97% | 0 | 0 | 178' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
22 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
18 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
23 | Portugalia | – | 11 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
38 | Irlandia | 0 € | – | 29 | 83% | 0 | 0 | 542' | 11 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Irlandia | 0 € | – | 35 | 100% | 0 | 0 | 100' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Irlandia | 0 € | – | 34 | 97% | 3 | 0 | 0' | 6 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
17 | Irlandia | – | – | 14 | 40% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
18 | Irlandia | 25 tys. € | – | 14 | 40% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
21 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 2 |
![]() |
22 | Irlandia | 0 € | – | 28 | 80% | 0 | 0 | 177' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
20 | Irlandia | 0 € | – | 15 | 43% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Irlandia | 175 tys. € | 307 tys. € | 31 | 89% | 1 | 0 | 38' | 7 | 1 | |||||||
| 5 |
|
21 | Irlandia | 0 € | – | 28 | 80% | 1 | 0 | 243' | 9 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
27 | Kanada | 250 tys. € | – | 5 | 14% | 0 | 1 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
29 | Irlandia | 100 tys. € | 153 tys. € | 25 | 71% | 0 | 0 | 224' | 6 | 0 | |||||||
| 32 |
|
20 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
23 | Irlandia | 0 € | 36 tys. € | 35 | 100% | 0 | 0 | 0' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
25 | Irlandia | 0 € | – | 34 | 97% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Cork City
600 tys. €
śr. 21 tys. € / zawodnika
Ile Cork City wydaje na pensje
952 tys. € rocznie
śr. 34 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Irlandia (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cork City w sezonie 2026
Cork City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cork City
Jak wygląda skład Cork City?
W wyjściowym ustawieniu Cork City między słupkami staje C. Brann, a linię obrony najczęściej tworzą F. Kelleher, C. N'Sa, C. Lyons oraz R. Feely. W środku pola grają J. Fitzpatrick, N. O'Keeffe, G. Bolger, M. Murray oraz B. Lee, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Crowley. Trener Barry Robson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Irlandzka First Division i pucharach.
Cork City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cork City w sezonie 2026.
Cork City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 21 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Kanada | 27 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 28 Maj 2026 |
![]() |
Irlandia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Mar 2026 |
|
Irlandia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lut 2026 |
![]() |
Irlandia | 17 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lut 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Sty 2026 |
|
Irlandia | 33 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
|
Irlandia | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Cork City
Cork City bilans transferowy
- 0 € 2026
- -20 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +145 tys. € 2023
- +60 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Cork City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cork City w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cork City trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Cork City – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Cork City? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cork City?
Klub piłkarski Cork City zdobył w swojej historii 30 trofeów. Najczęściej wygrywał Munster Senior Cup oraz Puchar Irlandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Irlandii oraz Puchar Ligi Irlandii.