Jubril Okedina
obrońca #2Jubril Okedina jest piłkarzem występującym obecnie w Bohemians. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Jubril Okedina
OcenaTransfery
Profil gry
Ile zarabia Jubril Okedina?
Na podstawie kontraktu z Bohemians, Jubril Okedina otrzymuje 158,2 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 13,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Okedina w sierpniu 2026 to 3 tysiące dolarów, a dziennie około 433 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 listopada 2026.
Na jakiej pozycji gra Jubril Okedina?
Jubril Okedina najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Jubril Okedina?
Wycena 25-letniego Jubril Okedina według stanu na czerwiec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jubril Okedina?
Jubril Okedina urodził się 26 października 2000 w London (Anglia). Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Jubril Okedina – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jubril Okedina. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jubril Okedina
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10 2025 |
Premier Division (Irlandia), 34. kolejka
|
2:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 26.09 2025 |
Premier Division (Irlandia), 32. kolejka
|
2:1 | 67' | 0 | 0 | – | ||
| 19.09 2025 |
Premier Division (Irlandia), 31. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 12.09 2025 |
Premier Division (Irlandia), 30. kolejka
|
3:4 | 69' | 0 | 0 | – |
Jubril Okedina – transfery
W trakcie kariery Jubril Okedina zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bohemians 2025 – obecnie
-
Cambridge United 2021 – 2025
-
Tottenham Hotspur U23 2021 – 2021

-
Cambridge United 2021 – 2021
-
Tottenham Hotspur U23 2019 – 2021

-
Tottenham Hotspur U18 2017 – 2019

-
Tottenham Hotspur (Youth) do 2017

Jubril Okedina – forma
W ostatnich 4 meczach Jubril Okedina zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 4,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Jubril Okedina
Jubril Okedina – zarobki
Jubril Okedina gra w Bohemians na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 158 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
158 tys. $ |
| 2023/24 |
|
153 tys. $ |
| 2022/23 |
|
149 tys. $ |
| 2021/22 |
|
124 tys. $ |
Ile zarabia Jubril Okedina?
Na podstawie kontraktu z Bohemians, Jubril Okedina otrzymuje 158,2 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 13,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Okedina w sierpniu 2026 to 3 tysiące dolarów, a dziennie około 433 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 listopada 2026.
Jubril Okedina – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jubril Okedina wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jubril Okedina na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Jubril Okedina?
Wycena Jubril Okedina wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Jubril Okedina wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.