Forma w lidze
Barnsley w tabeli
19. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
7 meczów bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:8 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
4:7 bramki
1,00 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Barnsley
Wartość drużyny: 750 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Irlandia Północna | 31 | napastnik | 8 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Anglia | 22 | napastnik | 8 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,69 średnia ocena | Irlandia Północna | 31 | napastnik | 8 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 727 minut | – | obrońca | 8 | – |
Przewidywany skład Barnsley 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Barnsley w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | 8 |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | 8 |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | 8 |
Wyniki Barnsley
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Stockport County
3
Barnsley
1
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Fleetwood Town
4
Barnsley
1
EFL Trophy (Anglia), 7. runda
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Barnsley
3
Leeds United U21
4
EFL Trophy (Anglia), 7. runda
|
Terminarz Barnsley
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Barnsley
Cambridge United
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Luton Town
Barnsley
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Reading
Barnsley
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Barnsley
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Jamajka |
![]() |
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Malawi |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Nigeria |
![]() |
za darmo |
Barnsley to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Oakwell, który może pomieścić 23 009 widzów. Zespół prowadzi Daniel Stendel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 750 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Barnsley?
Klub piłkarski Barnsley zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Puchar Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Barnsley w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Barnsley trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 750 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Ben Hamed Toure z Annecy FC za 450 tys. €.
Które miejsce zajmuje Barnsley w tabeli League One?
Barnsley zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Barnsley?
W wyjściowym ustawieniu Barnsley między słupkami staje K. Flavell, a linię obrony najczęściej tworzą T. Noslin, C. O'Riordan, J. Shepherd oraz S. Gale. W środku pola grają L. Connell, J. Bland, P. Kelly, C. Mcgeehan oraz R. Cleary, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Toure. Trener Daniel Stendel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Barnsley gra następny mecz?
Najbliższy mecz Barnsley to spotkanie z Cambridge United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Oakwell w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Barnsley?
Ostatni mecz Barnsley to porażka ze Stockport County 3:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kelly, Wootton, Wootton oraz Mandron. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Barnsley w tym sezonie?
Bilans Barnsley w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 8 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Barnsley w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Barnsley w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Barnsley
Barnsley terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
League One, 11. kolejka
|
Oakwell U siebie | Trudny | |
|
20 Paź 20:45
|
League One, 12. kolejka
|
Kenilworth Road Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 16:00
|
League One, 13. kolejka
|
Select Car Leasing Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 16:00
|
League One, 14. kolejka
|
Oakwell U siebie | Umiarkowany | |
|
10 Lis 20:00
|
EFL Trophy (Anglia), 7. runda
|
Oakwell U siebie | – | |
|
14 Lis 16:00
|
League One, 15. kolejka
|
DW Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Lis 21:00
|
League One, 16. kolejka
|
Oakwell U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Lis 20:45
|
League One, 8. kolejka
|
University of Bradford Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 16:00
|
League One, 17. kolejka
|
The Cherry Red Records Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Gru 20:45
|
League One, 18. kolejka
|
Oakwell U siebie | Łatwy |
Kiedy Barnsley gra następny mecz?
Najbliższy mecz Barnsley to spotkanie z Cambridge United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Oakwell w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Barnsley w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Barnsley w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Barnsley w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Barnsley wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 6/17 | 2/3 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 7. runda
|
4:1 | 3-5-2 | 13/17 | 0/3 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 7. runda
|
3:4 | 4-4-2 | 7/15 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/17 | 5/9 | |
|
15 Wrz Karne
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
3:3 | 4-2-3-1 | 1/8 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 8/12 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
1:5 | 4-2-3-1 | 7/10 | 1/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 13/17 | 3/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 10/14 | 4/8 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
3:2 | 4-2-3-1 | 20/27 | 2/2 |
Barnsley ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 8 meczów, ze średnią 1,14 punktu. W pozostałych ustawieniach Barnsley zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Barnsley?
Ostatni mecz Barnsley to porażka ze Stockport County 3:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kelly, Wootton, Wootton oraz Mandron. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Barnsley – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Barnsley w sezonie 2026/2027.
Miejsce Barnsley w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Barnsley w tabeli League One?
Barnsley zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Barnsley w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Barnsley na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Barnsley na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 13,9
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 28,5
- Zablokowane strzały / mecz 5,6
Strzelcy Barnsley
Rozkład bramek w czasie
Bramki Barnsley i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Barnsley to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barnsley - Cambridge United Po przerwie pada 63% bramek Barnsley.Przebieg meczu Barnsley i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Barnsley otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Barnsley
75% bramek Barnsley pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Barnsley zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Barnsley
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Barnsley, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Barnsley wygra mecz Barnsley - Cambridge United Barnsley przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Barnsley
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 63% meczów Barnsley padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barnsley - Cambridge United Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Barnsley.Barnsley – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 9,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Barnsley fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 9,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Barnsley, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Barnsley zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Barnsley wygra mecz Barnsley - Cambridge United Barnsley zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Barnsley ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Barnsley, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Barnsley wygra drugą połowę meczu Barnsley - Cambridge United Drugą połowę Barnsley wygrywał w 3 z 8 meczów.Barnsley – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,4
Barnsley oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barnsley - Cambridge United Barnsley oddaje 11,4 strzałów na mecz.Barnsley – posiadanie piłki
- U siebie 51,3%
- Na wyjeździe 54,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 8
- Najniższe w sezonie 21%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 8 meczów. Średnio Barnsley utrzymuje przy piłce 52,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 21%.
Barnsley wygra mecz Barnsley - Cambridge United Barnsley utrzymuje średnio 52,9% posiadania piłki.Barnsley – podania
- Kluczowe / mecz 10,1
- Dośrodkowania / mecz 22,5
- Celność dośrodkowań 17%
- Podania długie / mecz 68
- Celność długich podań 32%
Barnsley wymienia średnio 344 podań na mecz przy celności 71%, z czego 10,1 to podania kluczowe.
Barnsley – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Barnsley to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Barnsley - Cambridge United Czyste konto Barnsley zachowuje w 13% meczów.Barnsley – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 75%
- Rożne u siebie / mecz 9,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
Barnsley wykonuje średnio 8,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Barnsley - Cambridge United Powyżej 8,5 rożnego padło w 88% meczów Barnsley.Barnsley – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 0%
Barnsley ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Barnsley – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Barnsley według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 2,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Barnsley zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Barnsley na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
17.
|
0,75 1,50 | 1,00 1,50 | 2,25 1,25 |
|
18.
|
1,25 0,75 | 2,25 1,00 | 1,75 1,75 |
|
19.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,75 |
|
20.
|
1,00 0,80 | 0,75 0,80 | 1,25 1,80 |
|
21.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 2,25 2,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Barnsley
Skrajne wyniki i osiągnięcia Barnsley w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Leyton Orient - Barnsley 1:3 League One, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Barnsley - Stevenage 1:5 League One, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Barnsley - Stevenage 1:5, League One, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Kelly, Stockport County - Barnsley 3:1, League One, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Barnsley - Blackpool 2:1, League One, 2.09.2026
Jakie statystyki ma Barnsley w tym sezonie?
Bilans Barnsley w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 8 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Barnsley – zawodnicy
Jak wygląda kadra Barnsley w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Barnsley 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Barnsley
-
Cieran Slicker Bramkarz Rana pauzuje od 74 dniopuszczone: 16 meczów
Kadra Barnsley
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Irlandia Północna | 250 tys. € | 462 tys. € | 8 | 100% | 3 | 0 | 682' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Anglia | 250 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 2 | 1 | 559' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 600 tys. € | 180 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | 400 tys. € | 308 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 294' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
20 | Portugalia | 150 tys. € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
22 | Irlandia Północna | 350 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 719' | 3 | 0 | |||||||
| 45 |
|
20 | Sri Lanka | 175 tys. € | 62 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 105' | 0 | 0 | |||||||
| 48 |
|
25 | Irlandia | 800 tys. € | 277 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 294' | 0 | 1 | |||||||
| 30 |
|
20 | Walia | 100 tys. € | 62 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 394' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Australia | 650 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 61' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
34 | Jamajka | 250 tys. € | 620 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
22 | Irlandia | 600 tys. € | 308 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 520' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Anglia | 350 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 627' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Curacao | 750 tys. € | 90 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 650' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Malawi | 125 tys. € | 141 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Francja | 700 tys. € | 185 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 54' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Anglia | 300 tys. € | 185 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Szkocja | 350 tys. € | 185 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 51 |
![]() |
23 | Anglia | 75 tys. € | 62 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Barnsley
7,2 mln €
śr. 380 tys. € / zawodnika
Ile Barnsley wydaje na pensje
3,7 mln € rocznie
śr. 194 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Anglia (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Barnsley w sezonie 2026/2027
Barnsley wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Barnsley
Jak wygląda skład Barnsley?
W wyjściowym ustawieniu Barnsley między słupkami staje K. Flavell, a linię obrony najczęściej tworzą T. Noslin, C. O'Riordan, J. Shepherd oraz S. Gale. W środku pola grają L. Connell, J. Bland, P. Kelly, C. Mcgeehan oraz R. Cleary, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Toure. Trener Daniel Stendel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Barnsley – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Barnsley w sezonie 2026/2027.
Barnsley transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Jamajka | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Malawi | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Nigeria | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia | 28 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 23 |
|
450 tys. € | |
| 28 Sie 2026 |
|
Francja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Irlandia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Polska | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Barnsley
Barnsley bilans transferowy
- -750 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +465 tys. € 2024
- +8 mln € 2023
- +4,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Barnsley
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Barnsley w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Barnsley trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 750 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Ben Hamed Toure z Annecy FC za 450 tys. €.
Barnsley – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Barnsley? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Barnsley?
Klub piłkarski Barnsley zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Puchar Anglii.