Forma w lidze
Milton Keynes Dons w tabeli
23. miejsce / 6 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do bezpiecznego 20. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:7 bramki
0,75 gola/mecz
3 pkt
6:8 bramki
1,50 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Milton Keynes Dons
Wartość drużyny: 8,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Walia | 29 | napastnik | 8 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Walia | 29 | napastnik | 8 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,32 średnia ocena | Walia | 29 | napastnik | 8 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Anglia | 29 | pomocnik | 8 | 3 mln € |
Przewidywany skład Milton Keynes Dons 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Milton Keynes Dons w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | 7 |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | 6 |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | 4 |
Wyniki Milton Keynes Dons
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Milton Keynes Dons
1
Reading
5
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Milton Keynes Dons
7
Brentford U21
1
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Milton Keynes Dons
4
Crawley Town
1
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
Terminarz Milton Keynes Dons
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 20:45
|
Blackpool
Milton Keynes Dons
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Stevenage
Milton Keynes Dons
League One, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Milton Keynes Dons
Doncaster Rovers
League One, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Milton Keynes Dons
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Gwatemala |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
Milton Keynes Dons to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Stadium mk, który może pomieścić 30 500 widzów. Zespół prowadzi Paul Warne. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 8,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Milton Keynes Dons?
Klub piłkarski Milton Keynes Dons zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii oraz Football League Trophy. Ponadto triumfował w Puchar Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Milton Keynes Dons trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 700 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Sam Nombe z Rotherham United za 700 tys. €.
Które miejsce zajmuje Milton Keynes Dons w tabeli League One?
Milton Keynes Dons zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 6 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 13 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Milton Keynes Dons?
W wyjściowym ustawieniu Milton Keynes Dons między słupkami staje W. Dennis, a linię obrony najczęściej tworzą M. Ekpiteta, C. Goode oraz C. Nelson. W środku pola grają G. Jones, D. Barlaser, R. Wintle, B. Wiles oraz C. Bramall, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Nombe, A. Collins. Trener Paul Warne ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Milton Keynes Dons gra następny mecz?
Najbliższy mecz Milton Keynes Dons to spotkanie z Blackpool, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Bloomfield Road w ramach League One (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Milton Keynes Dons?
Ostatni mecz Milton Keynes Dons to porażka z Reading 1:5 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Lane, Bramall (samobójcza), Lisbie, Lisbie, Collins oraz Brown. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Milton Keynes Dons w tym sezonie?
Bilans Milton Keynes Dons w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-6-2 przy 9 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons terminarz
Kiedy Milton Keynes Dons gra następny mecz?
Najbliższy mecz Milton Keynes Dons to spotkanie z Blackpool, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Bloomfield Road w ramach League One (12. kolejka).
Wyniki Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Milton Keynes Dons w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Milton Keynes Dons wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:5 | 3-1-4-2 | 2/7 | 1/2 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
7:1 | 3-1-4-2 | 14/18 | 0/3 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
4:1 | 3-5-2 | 4/9 | 2/5 | |
|
17 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
0:0 | 3-1-4-2 | 6/11 | 2/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 6/15 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
3:3 | 4-1-4-1 | 5/10 | 3/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
3:1 | 3-1-4-2 | 5/10 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
0:0 | 5-3-2 | 4/13 | 0/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
1:1 | 3-1-4-2 | 3/7 | 1/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
League One, 1. kolejka
|
2:2 | 3-1-4-2 | 9/18 | 3/5 |
Milton Keynes Dons ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-1-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-1-4-2 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 0,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Milton Keynes Dons zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Milton Keynes Dons?
Ostatni mecz Milton Keynes Dons to porażka z Reading 1:5 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Lane, Bramall (samobójcza), Lisbie, Lisbie, Collins oraz Brown. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Milton Keynes Dons – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027.
Miejsce Milton Keynes Dons w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Oxford United
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 15 | |
8
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | 12 | |
12
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
13
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
14
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Oxford United
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 15 | |
8
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
9
|
Burton Albion
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
10
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | 12 | |
12
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
13
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
14
|
Luton Town
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Milton Keynes Dons
|
9 | 1 | 6 | 2 | 10:15 | -5 | 9 | |
19
|
Peterborough
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 9 | |
20
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
21
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
22
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
23
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mansfield Town
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 2 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 3 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 12 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Oxford United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 4 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Milton Keynes Dons w tabeli League One?
Milton Keynes Dons zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 6 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 13 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Milton Keynes Dons na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Milton Keynes Dons na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 4,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 30,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Milton Keynes Dons
Rozkład bramek w czasie
Bramki Milton Keynes Dons i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Milton Keynes Dons to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Blackpool - Milton Keynes Dons Po przerwie pada 67% bramek Milton Keynes Dons.Przebieg meczu Milton Keynes Dons i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-3-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Milton Keynes Dons nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Milton Keynes Dons
100% bramek Milton Keynes Dons pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Milton Keynes Dons zdobywa w sezonie średnio 0,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,75.
Aktualne serie Milton Keynes Dons
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Milton Keynes Dons, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Milton Keynes Dons wygra mecz Blackpool - Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Milton Keynes Dons
- Powyżej 0,5 75%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 25%
W 50% meczów Milton Keynes Dons padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Blackpool - Milton Keynes Dons Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Milton Keynes Dons.Milton Keynes Dons – faule i karne
- Faule / mecz 12,5
- Faule rywali / mecz 8,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Milton Keynes Dons fauluje średnio 12,5 razy na mecz, a wymusza 8,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Milton Keynes Dons, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Milton Keynes Dons zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Milton Keynes Dons wygra mecz Blackpool - Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Milton Keynes Dons ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Milton Keynes Dons, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Milton Keynes Dons wygra drugą połowę meczu Blackpool - Milton Keynes Dons Drugą połowę Milton Keynes Dons wygrywał w 2 z 8 meczów.Milton Keynes Dons – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
Milton Keynes Dons oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Blackpool - Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons oddaje 9,5 strzałów na mecz.Milton Keynes Dons – posiadanie piłki
- U siebie 42,0%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Milton Keynes Dons utrzymuje przy piłce 45,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Milton Keynes Dons wygra mecz Blackpool - Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons utrzymuje średnio 45,1% posiadania piłki.Milton Keynes Dons – podania
- Kluczowe / mecz 9,6
- Dośrodkowania / mecz 23,9
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 70
- Celność długich podań 40%
Milton Keynes Dons wymienia średnio 319 podań na mecz przy celności 73%, z czego 9,6 to podania kluczowe.
Milton Keynes Dons – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Milton Keynes Dons to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Blackpool - Milton Keynes Dons Czyste konto Milton Keynes Dons zachowuje w 25% meczów.Milton Keynes Dons – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Milton Keynes Dons wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Milton Keynes Dons – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 13%
Milton Keynes Dons ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Milton Keynes Dons – 1,5.
Milton Keynes Dons według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,33 | 2,67 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Milton Keynes Dons zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z dołu tabeli (17–24).
Milton Keynes Dons na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
1,00 0,80 | 0,75 0,80 | 1,25 1,80 |
|
21.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 2,25 2,75 |
|
22.
|
1,00 0,75 | 1,00 1,00 | 1,25 1,50 |
|
23.
|
0,75 0,75 | 0,75 1,50 | 1,75 2,00 |
|
24.
|
0,75 0,25 | 0,75 0,50 | 2,00 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Milton Keynes Dons
Skrajne wyniki i osiągnięcia Milton Keynes Dons w tym sezonie
- Najwyższa porażka Milton Keynes Dons - Reading 1:5 League One, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Wycombe - Milton Keynes Dons 3:3, League One, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 29. minuta Goode, Oxford United - Milton Keynes Dons 2:2, League One, 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Collins, Milton Keynes Dons - Reading 1:5, League One, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Milton Keynes Dons w tym sezonie?
Bilans Milton Keynes Dons w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-6-2 przy 9 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Milton Keynes Dons – zawodnicy
Jak wygląda kadra Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Milton Keynes Dons 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Milton Keynes Dons
-
Ryan Barnett Pomocnik Rana pauzuje od 41 dniopuszczone: 7 meczów
-
Will Dennis Bramkarz Uraz kostki pauzuje od 289 dniopuszczone: 8 meczów
-
Kane Wilson Obrońca Uraz kolana pauzuje od 405 dniopuszczone: 61 meczów
Kadra Milton Keynes Dons
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Walia | 700 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 6 | 1 | 551' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
32 | Szkocja | 550 tys. € | 462 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 386' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Anglia | 800 tys. € | 185 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 657' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
28 | Anglia | 350 tys. € | 370 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
29 | Anglia | 3 mln € | 740 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Australia | 1,5 mln € | 308 tys. € | 4 | 50% | 0 | 1 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Anglia | 700 tys. € | 308 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Anglia | 300 tys. € | 308 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 352' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Anglia | 1,8 mln € | 462 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 414' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Anglia | 1,2 mln € | 370 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 408' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Anglia | 400 tys. € | 462 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Anglia | 400 tys. € | 62 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Anglia | 250 tys. € | 616 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 33' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Anglia | 0 € | 185 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 35 |
|
33 | Anglia | 275 tys. € | 401 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 685' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Anglia | 300 tys. € | 770 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 609' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Anglia | 350 tys. € | 616 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Anglia | 550 tys. € | 462 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 517' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Australia | 275 tys. € | 154 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 447' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
27 | Anglia | 600 tys. € | 185 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 74' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Anglia | 250 tys. € | 154 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Anglia | 300 tys. € | 462 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
20 | Walia | 50 tys. € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Szkocja | 100 tys. € | 216 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Anglia | 325 tys. € | 185 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
|
20 | Anglia | – | 46 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Milton Keynes Dons
15,3 mln €
śr. 589 tys. € / zawodnika
Ile Milton Keynes Dons wydaje na pensje
8,8 mln € rocznie
śr. 340 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Anglia (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027
Milton Keynes Dons wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Milton Keynes Dons
Jak wygląda skład Milton Keynes Dons?
W wyjściowym ustawieniu Milton Keynes Dons między słupkami staje W. Dennis, a linię obrony najczęściej tworzą M. Ekpiteta, C. Goode oraz C. Nelson. W środku pola grają G. Jones, D. Barlaser, R. Wintle, B. Wiles oraz C. Bramall, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Nombe, A. Collins. Trener Paul Warne ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Milton Keynes Dons – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027.
Milton Keynes Dons transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Gwatemala | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Irlandia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Australia | 25 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Anglia | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons bilans transferowy
- -700 tys. € 2026
- -828 tys. € 2025
- +1,4 mln € 2024
- 0 € 2023
- +4,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Milton Keynes Dons
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Milton Keynes Dons w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Milton Keynes Dons trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 700 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Sam Nombe z Rotherham United za 700 tys. €.
Milton Keynes Dons – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Milton Keynes Dons? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Milton Keynes Dons?
Klub piłkarski Milton Keynes Dons zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii oraz Football League Trophy. Ponadto triumfował w Puchar Anglii.
