Forma w lidze
AFC Wimbledon w tabeli
11. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
2:0 bramki
0,50 gola/mecz
4 pkt
5:10 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy AFC Wimbledon
Wartość drużyny: 800 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Anglia | 33 | napastnik | 9 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 28 | napastnik | 5 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,18 średnia ocena | Anglia | 33 | napastnik | 9 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | 28 | obrońca | 9 | 350 tys. € |
Przewidywany skład AFC Wimbledon 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

AFC Wimbledon w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | 12 |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | 12 |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 11 |
Wyniki AFC Wimbledon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Plymouth
2
AFC Wimbledon
1
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Karne
|
AFC Wimbledon
0
(7)
Barnet
0
(8)
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Cambridge United
1
AFC Wimbledon
1
League One, 8. kolejka
|
Terminarz AFC Wimbledon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Sheffield Wednesday
AFC Wimbledon
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
AFC Wimbledon
Mansfield Town
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
AFC Wimbledon
Wycombe
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery AFC Wimbledon
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Jamajka |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie |
AFC Wimbledon to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest The Cherry Red Records Stadium, który może pomieścić 9 300 widzów. Zespół prowadzi Johnnie Jackson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 800 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez AFC Wimbledon?
Klub piłkarski AFC Wimbledon zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AFC Wimbledon trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje AFC Wimbledon w tabeli League One?
AFC Wimbledon zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 7 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład AFC Wimbledon?
W wyjściowym ustawieniu AFC Wimbledon między słupkami staje J. Bursik, a linię obrony najczęściej tworzą A. Yiadom, I. Ogundere, A. Sasu, S. Seddon oraz R. Johnson. W środku pola grają C. Maycock, O. Harrison, A. Smith oraz M. Hippolyte, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Stockley. Trener Johnnie Jackson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy AFC Wimbledon gra następny mecz?
Najbliższy mecz AFC Wimbledon to spotkanie z Sheffield Wednesday, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Hillsborough w ramach League One (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AFC Wimbledon?
Ostatni mecz AFC Wimbledon to porażka z Plymouth 2:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Stockley, Watts oraz Amaechi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma AFC Wimbledon w tym sezonie?
Bilans AFC Wimbledon w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań AFC Wimbledon
AFC Wimbledon terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
League One, 11. kolejka
|
Hillsborough Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Paź 20:45
|
League One, 12. kolejka
|
The Cherry Red Records Stadium U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 16:00
|
League One, 13. kolejka
|
The Cherry Red Records Stadium U siebie | Łatwy | |
|
27 Paź 19:00
|
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
The Cherry Red Records Stadium U siebie | – | |
|
31 Paź 16:00
|
League One, 14. kolejka
|
Edgeley Park Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 16:00
|
League One, 15. kolejka
|
The Cherry Red Records Stadium U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 16:00
|
League One, 16. kolejka
|
Brisbane Road Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 16:00
|
League One, 17. kolejka
|
The Cherry Red Records Stadium U siebie | Łatwy | |
|
01 Gru 20:45
|
League One, 18. kolejka
|
Meadow Lane Wyjazd | Łatwy | |
|
12 Gru 16:00
|
League One, 19. kolejka
|
University of Bradford Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy AFC Wimbledon gra następny mecz?
Najbliższy mecz AFC Wimbledon to spotkanie z Sheffield Wednesday, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Hillsborough w ramach League One (11. kolejka).
Wyniki AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki AFC Wimbledon w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
AFC Wimbledon wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
2:1 | 5-4-1 | 9/13 | 0/1 | |
|
06 Paź Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
0:0 | 5-4-1 | 9/12 | 3/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League One, 8. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 1/9 | 2/4 | |
|
17 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 5/11 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 6/12 | 2/6 | |
|
07 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 4/8 | 1/2 | |
|
02 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
4:1 | 3-5-2 | 7/11 | 1/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 5/14 | 5/8 | |
|
27 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
3:0 | 5-4-1 | 4/14 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
0:0 | 3-5-2 | 7/14 | 2/5 |
AFC Wimbledon ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach AFC Wimbledon zdobywa 1,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AFC Wimbledon?
Ostatni mecz AFC Wimbledon to porażka z Plymouth 2:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Stockley, Watts oraz Amaechi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
AFC Wimbledon – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027.
Miejsce AFC Wimbledon w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje AFC Wimbledon w tabeli League One?
AFC Wimbledon zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 7 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki AFC Wimbledon na tle ligi w sezonie 2026/2027.
AFC Wimbledon na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 2,9
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 3,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,11
- Czyste konta 56%
- Odbiory / mecz 15,4
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 36,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Rozkład bramek w czasie
Bramki AFC Wimbledon i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres AFC Wimbledon to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sheffield Wednesday - AFC Wimbledon Po przerwie pada 29% bramek AFC Wimbledon.Przebieg meczu AFC Wimbledon i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy AFC Wimbledon otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla AFC Wimbledon
100% bramek AFC Wimbledon pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
AFC Wimbledon zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie AFC Wimbledon
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów AFC Wimbledon, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
AFC Wimbledon wygra mecz Sheffield Wednesday - AFC Wimbledon AFC Wimbledon przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach AFC Wimbledon
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów AFC Wimbledon padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sheffield Wednesday - AFC Wimbledon Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów AFC Wimbledon.AFC Wimbledon – faule i karne
- Faule / mecz 12,7
- Faule rywali / mecz 10,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
AFC Wimbledon fauluje średnio 12,7 razy na mecz, a wymusza 10,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla AFC Wimbledon, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie AFC Wimbledon zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
AFC Wimbledon wygra mecz Sheffield Wednesday - AFC Wimbledon AFC Wimbledon zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach AFC Wimbledon ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 29% goli AFC Wimbledon, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
AFC Wimbledon wygra drugą połowę meczu Sheffield Wednesday - AFC Wimbledon Drugą połowę AFC Wimbledon wygrywał w 2 z 9 meczów.AFC Wimbledon – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,1
AFC Wimbledon oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sheffield Wednesday - AFC Wimbledon AFC Wimbledon oddaje 7,9 strzałów na mecz.AFC Wimbledon – posiadanie piłki
- U siebie 40,8%
- Na wyjeździe 52,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio AFC Wimbledon utrzymuje przy piłce 47,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
AFC Wimbledon wygra mecz Sheffield Wednesday - AFC Wimbledon AFC Wimbledon utrzymuje średnio 47,1% posiadania piłki.AFC Wimbledon – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 24,0
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 70
- Celność długich podań 31%
AFC Wimbledon wymienia średnio 323 podań na mecz przy celności 70%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
AFC Wimbledon – czyste konta
- U siebie 4 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,11
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto AFC Wimbledon to 56% meczów sezonu (5 z 9), z czego 4 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sheffield Wednesday - AFC Wimbledon Czyste konto AFC Wimbledon zachowuje w 56% meczów.AFC Wimbledon – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 89%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
AFC Wimbledon wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 89% spotkań.
AFC Wimbledon – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 11%
AFC Wimbledon ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale AFC Wimbledon – 2,0.
AFC Wimbledon według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz AFC Wimbledon zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
AFC Wimbledon na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,75 1,25 | 1,50 1,50 | 1,25 0,75 |
|
10.
|
1,20 1,20 | 2,00 0,80 | 1,80 1,40 |
|
11.
|
2,00 0,80 | 0,50 1,00 | 0,00 2,00 |
|
12.
|
0,60 2,00 | 1,00 2,00 | 2,00 0,25 |
|
13.
|
1,25 1,50 | 1,25 2,75 | 1,00 2,75 |
Ciekawe rekordy w meczach AFC Wimbledon
Skrajne wyniki i osiągnięcia AFC Wimbledon w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bromley - AFC Wimbledon 0:2 League One, 7.09.2026
- Najwyższa porażka Huddersfield Town - AFC Wimbledon 3:0 League One, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Burton Albion - AFC Wimbledon 4:1, League One, 2.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Stockley, Bromley - AFC Wimbledon 0:2, League One, 7.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Hippolyte, AFC Wimbledon - Wigan Athletic 1:0, League One, 30.08.2026
Jakie statystyki ma AFC Wimbledon w tym sezonie?
Bilans AFC Wimbledon w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
AFC Wimbledon – zawodnicy
Jak wygląda kadra AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład AFC Wimbledon 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze AFC Wimbledon
-
James Tilley Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 37 dniopuszczone: 6 meczów
-
Josef Bursik Bramkarz Uraz łydki pauzuje od 171 dniopuszczone: 13 meczów
-
Mathew Stevens Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 207 dniopuszczone: 26 meczów
-
Harry Cornick Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 239 dniopuszczone: 32 mecze
Kadra AFC Wimbledon
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
33 | Anglia | 125 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 4 | 1 | 754' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Anglia | 350 tys. € | 154 tys. € | 5 | 56% | 0 | 2 | 365' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
21 | Norwegia | 125 tys. € | 74 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 395' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
20 | Jamajka | 500 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 54' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
20 | Anglia | 100 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 1 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Anglia | 350 tys. € | 215 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
31 | Anglia | 450 tys. € | 462 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Anglia | – | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
31 | Grenada | 125 tys. € | 308 tys. € | 8 | 89% | 3 | 0 | 691' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Anglia | 450 tys. € | 154 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 799' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
32 | Anglia | 100 tys. € | 95 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 574' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Anglia | 175 tys. € | 308 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 194' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Anglia | 500 tys. € | 92 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 377' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Anglia | 175 tys. € | 92 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 445' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
19 | Anglia | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 444' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Jamajka | – | 46 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
28 | Anglia | 350 tys. € | 400 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Irlandia Północna | 250 tys. € | 154 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 698' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Anglia | 250 tys. € | 616 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 257' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
23 | Anglia | 450 tys. € | 123 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 643' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
34 | Ghana | 100 tys. € | 308 tys. € | 8 | 89% | 0 | 1 | 297' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
18 | Anglia | – | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 143' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 39 |
|
26 | Anglia | 800 tys. € | 462 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
32 | Anglia | 75 tys. € | 62 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
26 | Anglia | 350 tys. € | 369 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry AFC Wimbledon
6,5 mln €
śr. 258 tys. € / zawodnika
Ile AFC Wimbledon wydaje na pensje
4,8 mln € rocznie
śr. 194 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Anglia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027
AFC Wimbledon wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry AFC Wimbledon
Jak wygląda skład AFC Wimbledon?
W wyjściowym ustawieniu AFC Wimbledon między słupkami staje J. Bursik, a linię obrony najczęściej tworzą A. Yiadom, I. Ogundere, A. Sasu, S. Seddon oraz R. Johnson. W środku pola grają C. Maycock, O. Harrison, A. Smith oraz M. Hippolyte, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Stockley. Trener Johnnie Jackson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
AFC Wimbledon – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027.
AFC Wimbledon transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Jamajka | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Walia | 27 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Anglia | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Ghana | 34 |
|
za darmo |
AFC Wimbledon bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +1,7 mln € 2024
- +1,1 mln € 2023
- +2,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii AFC Wimbledon
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AFC Wimbledon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AFC Wimbledon trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
AFC Wimbledon – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski AFC Wimbledon? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez AFC Wimbledon?
Klub piłkarski AFC Wimbledon zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Anglii.