Forma w lidze
Wycombe w tabeli
15. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
8:12 bramki
1,60 gola/mecz
7 pkt
6:8 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Wycombe
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Anglia | 23 | napastnik | 5 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Szkocja | 26 | pomocnik | 9 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,40 średnia ocena | Anglia | 23 | napastnik | 5 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 789 minut | Nigeria | 29 | pomocnik | 9 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Wycombe 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Wycombe w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | 11 |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | 10 |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 9 |
Wyniki Wycombe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Wycombe
1
Luton Town
4
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Wycombe
4
Bristol Rovers
1
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Wycombe
2
Reading
2
League One, 8. kolejka
|
Terminarz Wycombe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Wycombe
Notts County
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Cambridge United
Wycombe
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
AFC Wimbledon
Wycombe
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Wycombe
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
Wycombe to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Adams Park, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Tom Hounsell. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wycombe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Wycombe trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Wycombe w tabeli League One?
Wycombe zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 9 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Wycombe?
W wyjściowym ustawieniu Wycombe między słupkami staje C. Hazard, a linię obrony najczęściej tworzą D. Casey, C. Taylor, S. Cook oraz J. Grimmer. W środku pola grają W. Onyedinma, A. Morley, E. Henderson, D. Harvie oraz S. Parker, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Wareham. Trener Tom Hounsell ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Wycombe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wycombe to spotkanie z Notts County, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Adams Park w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wycombe?
Ostatni mecz Wycombe to porażka z Luton Town 1:4 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Palmer, Donley, Wells, Cole oraz Grimmer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Wycombe w tym sezonie?
Bilans Wycombe w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 14 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Wycombe w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Wycombe w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Wycombe
Wycombe terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
League One, 11. kolejka
|
Adams Park U siebie | Łatwy | |
|
20 Paź 20:45
|
League One, 12. kolejka
|
Abbey Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 16:00
|
League One, 13. kolejka
|
The Cherry Red Records Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 16:00
|
League One, 14. kolejka
|
Adams Park U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Lis 16:00
|
League One, 15. kolejka
|
Adams Park U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 16:00
|
League One, 16. kolejka
|
The Kassam Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 16:00
|
League One, 17. kolejka
|
Adams Park U siebie | Trudny | |
|
01 Gru 20:45
|
League One, 18. kolejka
|
Oakwell Wyjazd | Łatwy | |
|
12 Gru 16:00
|
League One, 19. kolejka
|
One Call Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
19 Gru 16:00
|
League One, 20. kolejka
|
Adams Park U siebie | Łatwy |
Kiedy Wycombe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wycombe to spotkanie z Notts County, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Adams Park w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Wycombe w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Wycombe w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Wycombe w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Wycombe wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:4 | 3-1-4-2 | 4/10 | 0/2 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
4:1 | 3-4-1-2 | 5/11 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League One, 8. kolejka
|
2:2 | 3-1-4-2 | 5/12 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 5/9 | 1/7 | |
|
15 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
2:1 | 3-4-2-1 | 6/10 | 3/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 9/15 | 3/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 5/10 | 0/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/12 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
5:1 | 4-2-3-1 | 5/11 | 0/0 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/10 | 1/4 |
Wycombe ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 9 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Wycombe zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wycombe?
Ostatni mecz Wycombe to porażka z Luton Town 1:4 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Palmer, Donley, Wells, Cole oraz Grimmer. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Wycombe – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Wycombe w sezonie 2026/2027.
Miejsce Wycombe w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Wycombe w tabeli League One?
Wycombe zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 9 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Wycombe w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Wycombe na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Wycombe na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 1,22
- Udane dryblingi / mecz 4,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,22
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 12,2
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 36,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Wycombe
Rozkład bramek w czasie
Bramki Wycombe i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Wycombe to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wycombe - Notts County Po przerwie pada 50% bramek Wycombe.Przebieg meczu Wycombe i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Wycombe otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Wycombe
100% bramek Wycombe pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Wycombe zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie Wycombe
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Wycombe, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Wycombe wygra mecz Wycombe - Notts County Wycombe przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Wycombe
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 44%
- Powyżej 5,5 22%
W 67% meczów Wycombe padają co najmniej trzy bramki, a w 89% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wycombe - Notts County Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Wycombe.Wycombe – faule i karne
- Faule / mecz 10,0
- Faule rywali / mecz 12,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Wycombe fauluje średnio 10,0 razy na mecz, a wymusza 12,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Wycombe, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Wycombe zdobywa 0,60 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Wycombe wygra mecz Wycombe - Notts County Wycombe zdobywa u siebie 20% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Wycombe ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Wycombe, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Wycombe wygra drugą połowę meczu Wycombe - Notts County Drugą połowę Wycombe wygrywał w 2 z 9 meczów.Wycombe – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
Wycombe oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wycombe - Notts County Wycombe oddaje 9,7 strzałów na mecz.Wycombe – posiadanie piłki
- U siebie 57,8%
- Na wyjeździe 41,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Wycombe utrzymuje przy piłce 50,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Wycombe wygra mecz Wycombe - Notts County Wycombe utrzymuje średnio 50,7% posiadania piłki.Wycombe – podania
- Kluczowe / mecz 10,7
- Dośrodkowania / mecz 20,6
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 69
- Celność długich podań 40%
Wycombe wymienia średnio 394 podań na mecz przy celności 77%, z czego 10,7 to podania kluczowe.
Wycombe – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,22
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Wycombe to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Wycombe - Notts County Czyste konto Wycombe zachowuje w 11% meczów.Wycombe – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Wycombe wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Wycombe - Notts County Powyżej 8,5 rożnego padło w 100% meczów Wycombe.Wycombe – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 33%
Wycombe ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Wycombe – 2,3.
Wycombe według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,25 | 2,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Wycombe zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Wycombe na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,25 1,50 | 1,25 2,75 | 1,00 2,75 |
|
14.
|
2,50 0,25 | 2,25 0,75 | 1,00 2,50 |
|
15.
|
0,60 1,75 | 1,60 1,50 | 2,40 2,00 |
|
16.
|
1,25 1,00 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
17.
|
0,75 1,50 | 1,00 1,50 | 2,25 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Wycombe
Skrajne wyniki i osiągnięcia Wycombe w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Leyton Orient - Wycombe 2:3 League One, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Stockport County - Wycombe 5:1 League One, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Stockport County - Wycombe 5:1, League One, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Woodrow, Wycombe - Sheffield Wednesday 1:2, League One, 1.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Grimmer, Wycombe - Luton Town 1:4, League One, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Wycombe w tym sezonie?
Bilans Wycombe w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 14 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wycombe – zawodnicy
Jak wygląda kadra Wycombe w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Wycombe 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Wycombe
-
Danny Ings Napastnik Rana pauzuje od 8 dniopuszczone: 2 mecze
-
Anders Hagelskjaer Obrońca Rana pauzuje od 31 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra Wycombe
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
34 | Anglia | 1,2 mln € | 1,8 mln € | 1 | 11% | 1 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
23 | Anglia | 400 tys. € | 277 tys. € | 5 | 56% | 3 | 0 | 427' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
31 | Anglia | 400 tys. € | 616 tys. € | 8 | 89% | 2 | 1 | 493' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Anglia | 500 tys. € | 123 tys. € | 6 | 67% | 0 | 1 | 275' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
21 | Anglia | 550 tys. € | 92 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 168' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 67 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
26 | Szkocja | 550 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 1 | 4 | 747' | 4 | 0 | |||||||
| 44 |
|
29 | Nigeria | 700 tys. € | 616 tys. € | 9 | 100% | 2 | 1 | 789' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Gwinea Bissau | – | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | 500 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 589' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Anglia | 900 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 3 | 400' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Jamajka | 450 tys. € | 154 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 161' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Anglia | 100 tys. € | 400 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Irlandia | 225 tys. € | 154 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
24 | USA | 600 tys. € | 616 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 732' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Szkocja | 600 tys. € | 400 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 671' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
35 | Anglia | 200 tys. € | 1,8 mln € | 8 | 89% | 0 | 0 | 583' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Irlandia | 450 tys. € | 308 tys. € | 7 | 78% | 2 | 0 | 415' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Szkocja | 225 tys. € | 154 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 385' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
20 | Walia | 300 tys. € | 123 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 281' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
29 | Dania | 650 tys. € | 308 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 258' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
28 | Irlandia Północna | 700 tys. € | 462 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
30 | Anglia | 300 tys. € | 616 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Anglia | 200 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
22 | Holandia | 400 tys. € | 216 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
32 | Anglia | 75 tys. € | 185 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Wycombe
11,2 mln €
śr. 414 tys. € / zawodnika
Ile Wycombe wydaje na pensje
10,7 mln € rocznie
śr. 398 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Anglia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Wycombe w sezonie 2026/2027
Wycombe wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Wycombe
Jak wygląda skład Wycombe?
W wyjściowym ustawieniu Wycombe między słupkami staje C. Hazard, a linię obrony najczęściej tworzą D. Casey, C. Taylor, S. Cook oraz J. Grimmer. W środku pola grają W. Onyedinma, A. Morley, E. Henderson, D. Harvie oraz S. Parker, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Wareham. Trener Tom Hounsell ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Wycombe – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Wycombe w sezonie 2026/2027.
Wycombe transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Anglia | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Wrz 2026 |
|
Anglia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Jamajka | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Angola | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Walia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Wycombe
Wycombe bilans transferowy
- -465 tys. € 2026
- +1,6 mln € 2025
- 0 € 2024
- -140 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Wycombe
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wycombe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Wycombe trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
