Mikki Avelon Leander Van Sas jest piłkarzem występującym obecnie w Wycombe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Mikki van Sas
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Wrz
16:00
|
Wycombe
2
Reading
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Wigan Athletic
0
Wycombe
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
20:00
|
Wycombe
2
Chelsea U21
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mikki van Sas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mikki van Sas wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mikki van Sas oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mikki van Sas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mikki van Sas rozegrał w barwach Wycombe w EFL Trophy 2 mecze, w League One 8 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 16 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mikki van Sas
Pierwszy transfer Mikki van Sas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z FC Utrecht U18 do Manchester City U18 za 350 tysięcy euro.
Ile zarabia Mikki van Sas?
Na podstawie kontraktu z Wycombe, Mikki van Sas otrzymuje 218,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Sas w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 597 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Mikki van Sas ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Mikki van Sas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mikki van Sas to uraz kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 147 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mikki van Sas?
Mikki van Sas ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Premier League U21 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Feyenoordem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Mikki van Sas?
Mikki van Sas najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Mikki van Sas?
Wycena 22-letniego Mikki van Sas według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mikki van Sas?
Mikki van Sas urodził się 29 lutego 2004 w Utrecht w Holandii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Mikki van Sas - statystyki
Szczegółowe statystyki Mikki van Sas w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wycombe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mikki van Sas
Atak
Obrona
Podania Mikki van Sas
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mikki van Sas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mikki van Sas wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Mikki van Sas oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mikki van Sas - transfery
W trakcie kariery Mikki van Sas zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 350 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wycombe 2025 – obecnie
-
Feyenoord Rotterdam 2025 – 2025
-
Vitesse 2024 – 2025
-
Feyenoord Rotterdam 2023 – 2024
-
Manchester City U21 2021 – 2023
-
Manchester City U18 2020 – 2021

-
FC Utrecht U18 2019 – 2020

-
FC Utrecht Youth 2016 – 2019

-
USV Hercules Youth do 2016

Historia transferów Mikki van Sas
Pierwszy transfer Mikki van Sas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z FC Utrecht U18 do Manchester City U18 za 350 tysięcy euro.
Mikki van Sas - forma
W ostatnich 5 meczach Mikki van Sas zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,06. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mikki van Sas 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.06 — wynik powyżej średniej ligowej (6.57).
W ostatnich 10 meczach Mikki van Sas 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.06, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.46 — wynik powyżej średniej ligowej (6.57).
W jakiej formie jest Mikki van Sas?
Mikki van Sas jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.06.
Ile meczów rozegrał Mikki van Sas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mikki van Sas rozegrał w barwach Wycombe w EFL Trophy 2 mecze, w League One 8 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 16 minut gry na spotkanie.
Mikki van Sas - zarobki
Mikki van Sas gra w Wycombe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 218 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mikki van Sas w Wycombe (2025/26)
| Rocznie | 218 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 597 € |
Ile zarabia Mikki van Sas?
Na podstawie kontraktu z Wycombe, Mikki van Sas otrzymuje 218,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Sas w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 597 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Mikki van Sas - kontuzje
W trakcie kariery Mikki van Sas zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mikki van Sas
- Uraz kolana 01.10.20 – 24.02.21 (147 dni) opuszczone: 13 meczów
- Uraz palca dłoni 29.02.20 – 31.05.20 (93 dni)
Czy Mikki van Sas ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Mikki van Sas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mikki van Sas to uraz kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 147 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mikki van Sas - trofea
W trakcie kariery Mikki van Sas zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mikki van Sas?
Mikki van Sas zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Feyenoordzie Rotterdam — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Premier League U21 — 2 razy.
Mikki van Sas - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mikki van Sas wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mikki van Sas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mikki van Sas?
Wycena Mikki van Sas wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Mikki van Sas wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.