Forma w lidze
Accrington Stanley w tabeli
15. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 7. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
9:6 bramki
1,80 gola/mecz
2 pkt
4:8 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Accrington Stanley
Wartość drużyny: 300 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Walia | 23 | napastnik | 7 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Irlandia | 22 | obrońca | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,17 średnia ocena | Walia | 23 | napastnik | 7 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Anglia | 24 | bramkarz | 10 | 0 € |
Przewidywany skład Accrington Stanley 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Accrington Stanley w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 19 |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 18 |
| ··· | |||||||
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 12 |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | 11 |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | 11 |
Wyniki Accrington Stanley
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Oldham Athletic
0
Accrington Stanley
0
League Two, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Karne
|
Accrington Stanley
1
(5)
Salford City
1
(4)
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Accrington Stanley
2
Cheltenham Town
0
League Two, 9. kolejka
|
Terminarz Accrington Stanley
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Accrington Stanley
Gillingham FC
League Two, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
York City
Accrington Stanley
League Two, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Rochdale
Accrington Stanley
League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Accrington Stanley
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo |
Accrington Stanley to klub piłkarski z Anglii występujący w League Two. Swoim domowym obiektem jest Wham Stadium, który może pomieścić 5 397 widzów. Zespół prowadzi John Doolan. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 300 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Accrington Stanley?
Klub piłkarski Accrington Stanley zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Accrington Stanley w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Accrington Stanley trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Accrington Stanley w tabeli League Two?
Accrington Stanley zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Salford City wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Accrington Stanley?
W wyjściowym ustawieniu Accrington Stanley między słupkami staje L. Moulden, a linię obrony najczęściej tworzą D. Matthews, S. Conneely oraz J. Anderson. W środku pola grają C. O'Brien, L. Coyle, D. Love, S. Mols oraz D. Tutonda, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Walton, J. Catesby. Trener John Doolan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Kiedy Accrington Stanley gra następny mecz?
Najbliższy mecz Accrington Stanley to spotkanie z Gillingham FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Wham Stadium w ramach League Two (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Accrington Stanley?
Ostatni mecz Accrington Stanley to remis z Oldham Athletic 0:0 w League Two, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Accrington Stanley w tym sezonie?
Bilans Accrington Stanley w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-5-3 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Accrington Stanley w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Accrington Stanley w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Accrington Stanley
Accrington Stanley terminarz
Kiedy Accrington Stanley gra następny mecz?
Najbliższy mecz Accrington Stanley to spotkanie z Gillingham FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Wham Stadium w ramach League Two (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Accrington Stanley w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Accrington Stanley w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Accrington Stanley w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Accrington Stanley wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League Two, 10. kolejka
|
0:0 | 3-1-4-2 | 9/11 | 2/5 | |
|
06 Paź Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
1:1 | 3-1-4-2 | 7/9 | 1/2 | |
|
03 Paź Koniec
|
League Two, 9. kolejka
|
2:0 | 3-1-4-2 | 8/10 | 3/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League Two, 8. kolejka
|
1:1 | 3-4-1-2 | 7/13 | 1/2 | |
|
22 Wrz Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
3:3 | 4-4-2 | 7/13 | 0/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
0:0 | 3-1-4-2 | 4/9 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League Two, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/10 | 6/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League Two, 5. kolejka
|
3:2 | 3-4-1-2 | 1/5 | 4/6 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League Two, 4. kolejka
|
2:2 | 3-4-1-2 | 2/10 | 4/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
League Two, 3. kolejka
|
3:2 | 3-4-1-2 | 4/8 | 3/7 |
Accrington Stanley ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-1-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-1-2 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Accrington Stanley zdobywa 1,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Accrington Stanley?
Ostatni mecz Accrington Stanley to remis z Oldham Athletic 0:0 w League Two, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Accrington Stanley – tabela League Two
Jakie miejsce w tabeli League Two zajmuje Accrington Stanley w sezonie 2026/2027.
Miejsce Accrington Stanley w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
York City
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 13 | |
| 2 |
Salford City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 3 |
Bristol Rovers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 4 |
Newport County
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 5 |
Barnet
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 6 |
Cheltenham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 8 |
Swindon Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 9 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 10 |
Rochdale
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 11 |
Tranmere Rovers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 12 |
Exeter City
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 13 |
Accrington Stanley
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 14 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 15 |
Walsall
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 16 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 8 | |
| 17 |
Colchester United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 18 |
Port Vale
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 19 |
Shrewsbury Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 20 |
Oldham Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 21 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 22 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 23 |
Northampton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 24 |
Crawley Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 2 |
Barnet
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 3 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 4 |
Salford City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 7 | |
| 5 |
Walsall
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cheltenham Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Rochdale
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 9 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shrewsbury Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 11 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Crawley Town
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 13 |
Bristol Rovers
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Grimsby Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Tranmere Rovers
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 16 |
Exeter City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 17 |
York City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 18 |
Newport County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 20 |
Colchester United
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 21 |
Northampton Town
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 22 |
Swindon Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:9 | -9 | 1 | |
| 23 |
Oldham Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 24 |
Port Vale
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Accrington Stanley w tabeli League Two?
Accrington Stanley zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Salford City wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Accrington Stanley w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Accrington Stanley na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Accrington Stanley na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,70
- Udane dryblingi / mecz 5,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 15,6
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 40,6
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Accrington Stanley
Rozkład bramek w czasie
Bramki Accrington Stanley i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Accrington Stanley to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Accrington Stanley - Gillingham FC Po przerwie pada 46% bramek Accrington Stanley.Przebieg meczu Accrington Stanley i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Accrington Stanley otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Accrington Stanley
92% bramek Accrington Stanley pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Accrington Stanley zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Accrington Stanley
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Accrington Stanley, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Accrington Stanley wygra mecz Accrington Stanley - Gillingham FC Accrington Stanley nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Accrington Stanley
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Accrington Stanley padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Accrington Stanley - Gillingham FC Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Accrington Stanley.Accrington Stanley – faule i karne
- Faule / mecz 15,3
- Faule rywali / mecz 9,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Accrington Stanley fauluje średnio 15,3 razy na mecz, a wymusza 9,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Accrington Stanley, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Accrington Stanley zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Accrington Stanley wygra mecz Accrington Stanley - Gillingham FC Accrington Stanley zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Accrington Stanley ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Accrington Stanley, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Accrington Stanley wygra drugą połowę meczu Accrington Stanley - Gillingham FC Drugą połowę Accrington Stanley wygrywał w 3 z 10 meczów.Accrington Stanley – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
Accrington Stanley oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Accrington Stanley - Gillingham FC Accrington Stanley oddaje 10,1 strzałów na mecz.Accrington Stanley – posiadanie piłki
- U siebie 46,6%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Accrington Stanley utrzymuje przy piłce 46,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Accrington Stanley wygra mecz Accrington Stanley - Gillingham FC Accrington Stanley utrzymuje średnio 46,8% posiadania piłki.Accrington Stanley – podania
- Kluczowe / mecz 10,2
- Dośrodkowania / mecz 21,9
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 81
- Celność długich podań 32%
Accrington Stanley wymienia średnio 318 podań na mecz przy celności 64%, z czego 10,2 to podania kluczowe.
Accrington Stanley – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Accrington Stanley to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Accrington Stanley - Gillingham FC Czyste konto Accrington Stanley zachowuje w 30% meczów.Accrington Stanley – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Accrington Stanley wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Accrington Stanley – kartki
- Żółte kartki 26
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Accrington Stanley ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Accrington Stanley – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Accrington Stanley według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 1,50 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Accrington Stanley zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Accrington Stanley na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,80 0,60 | 1,60 1,00 | 0,80 1,80 |
|
14.
|
1,80 0,60 | 0,80 0,40 | 0,20 1,00 |
|
15.
|
1,80 0,40 | 1,80 0,80 | 1,20 1,60 |
|
16.
|
1,20 1,00 | 1,00 1,00 | 0,80 1,40 |
|
17.
|
2,00 0,20 | 1,80 0,00 | 1,00 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Accrington Stanley
Skrajne wyniki i osiągnięcia Accrington Stanley w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Accrington Stanley - Cheltenham Town 2:0 League Two, 3.10.2026
- Najwyższa porażka Exeter City - Accrington Stanley 2:0 League Two, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Walsall - Accrington Stanley 3:2, League Two, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Woods, Swindon Town - Accrington Stanley 1:1, League Two, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Warren, Accrington Stanley - Cheltenham Town 2:0, League Two, 3.10.2026
Jakie statystyki ma Accrington Stanley w tym sezonie?
Bilans Accrington Stanley w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-5-3 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Accrington Stanley – zawodnicy
Jak wygląda kadra Accrington Stanley w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Accrington Stanley 3-1-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Accrington Stanley
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
23 | Walia | 75 tys. € | 62 tys. € | 7 | 70% | 5 | 0 | 496' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
32 | Anglia | 100 tys. € | 308 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
26 | Anglia | 100 tys. € | 62 tys. € | 9 | 90% | 3 | 1 | 786' | 5 | 0 | |||||||
| 7 |
|
39 | Anglia | 25 tys. € | 123 tys. € | 6 | 60% | 0 | 1 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Anglia | 150 tys. € | 185 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
27 | Anglia | 75 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
26 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
28 | Anglia | 225 tys. € | 154 tys. € | 8 | 80% | 1 | 1 | 569' | 4 | 0 | |||||||
| 28 |
|
38 | Irlandia | 25 tys. € | 62 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 512' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Irlandia Północna | 175 tys. € | 68 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 462' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Hiszpania | – | – | 9 | 90% | 1 | 1 | 430' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Szkocja | 75 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Anglia | 75 tys. € | 123 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Anglia | – | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
31 | Szkocja | 175 tys. € | 185 tys. € | 9 | 90% | 0 | 1 | 745' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
|
22 | Irlandia | 200 tys. € | 52 tys. € | 7 | 70% | 0 | 2 | 594' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Anglia | 150 tys. € | 92 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 794' | 4 | 2 | |||||||
| 33 |
|
31 | Kongo | 0 € | 184 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 600' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Anglia | 125 tys. € | 492 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Anglia | 300 tys. € | 154 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Anglia | 50 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 258' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Anglia | 0 € | 462 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Accrington Stanley
2,1 mln €
śr. 91 tys. € / zawodnika
Ile Accrington Stanley wydaje na pensje
2,8 mln € rocznie
śr. 123 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Anglia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Accrington Stanley w sezonie 2026/2027
Accrington Stanley wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Accrington Stanley
Jak wygląda skład Accrington Stanley?
W wyjściowym ustawieniu Accrington Stanley między słupkami staje L. Moulden, a linię obrony najczęściej tworzą D. Matthews, S. Conneely oraz J. Anderson. W środku pola grają C. O'Brien, L. Coyle, D. Love, S. Mols oraz D. Tutonda, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Walton, J. Catesby. Trener John Doolan ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Accrington Stanley – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Accrington Stanley w sezonie 2026/2027.
Accrington Stanley transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Szkocja | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Anglia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Kongo | 31 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo |
Accrington Stanley bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +300 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +280 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Accrington Stanley
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Accrington Stanley w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Accrington Stanley trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Accrington Stanley – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Accrington Stanley? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Accrington Stanley?
Klub piłkarski Accrington Stanley zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.