League Two
Anglia (piłka nożna)
League Two - strzelcy
Klasyfikacja najlepszych strzelców, asystentów oraz zestawienie kanadyjskie w League Two w sezonie 2026/2027.
| # | Zawodnik | Klub | Mecze | Min. / gol | Gole / mecz | Gole | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
10 | 128' | 0,70 | 7 | |
| 2 |
|
|
9 | 116' | 0,78 | 7 | |
| 3 |
|
|
9 | 132' | 0,67 | 6 | |
| 4 |
|
|
10 | 115' | 0,60 | 6 | |
| 5 |
|
|
11 | 162' | 0,55 | 6 | |
| 6 |
![]() |
|
10 | 171' | 0,50 | 5 | |
| 7 |
|
|
8 | 115' | 0,63 | 5 | |
| 8 |
|
|
11 | 136' | 0,45 | 5 | |
| 9 |
|
|
7 | 99' | 0,71 | 5 | |
| 10 | Shaquille Gwengwe |
|
– | 150' | – | 5 | |
| 11 |
|
|
10 | 146' | 0,50 | 5 | |
| 12 |
|
|
10 | 175' | 0,50 | 5 | |
| 13 |
|
|
9 | 162' | 0,56 | 5 | |
| 14 |
|
|
11 | 155' | 0,45 | 5 | |
| 15 |
|
|
11 | 210' | 0,36 | 4 | |
| 16 |
|
|
9 | 114' | 0,44 | 4 | |
| 17 |
|
|
11 | 221' | 0,36 | 4 | |
| 18 |
|
|
11 | 243' | 0,36 | 4 | |
| 19 |
|
|
11 | 199' | 0,36 | 4 | |
| 20 |
|
|
8 | 212' | 0,38 | 3 | |
| 21 |
|
|
11 | 275' | 0,27 | 3 | |
| 22 |
|
|
11 | 311' | 0,27 | 3 | |
| 23 |
|
|
11 | 323' | 0,27 | 3 | |
| 24 |
|
|
11 | 326' | 0,27 | 3 | |
| 25 |
|
|
10 | 199' | 0,30 | 3 | |
| 26 |
![]() |
|
9 | 227' | 0,33 | 3 | |
| 27 |
|
|
10 | 245' | 0,30 | 3 | |
| 28 |
|
|
11 | 319' | 0,27 | 3 | |
| 29 |
|
|
11 | 330' | 0,27 | 3 | |
| 30 |
|
|
8 | 71' | 0,38 | 3 |
| # | Zawodnik | Klub | Mecze | Min. / asystę | Asysty / mecz | Asysty | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
10 | 146' | 0,60 | 6 | |
| 2 |
|
|
9 | 203' | 0,44 | 4 | |
| 3 |
![]() |
|
10 | 213' | 0,40 | 4 | |
| 4 |
|
|
10 | 183' | 0,40 | 4 | |
| 5 |
|
|
10 | 173' | 0,30 | 3 | |
| 6 |
|
|
10 | 282' | 0,30 | 3 | |
| 7 |
|
|
9 | 395' | 0,22 | 2 | |
| 8 |
|
|
11 | 420' | 0,18 | 2 | |
| 9 |
|
|
11 | 399' | 0,18 | 2 | |
| 10 |
|
|
8 | 318' | 0,25 | 2 | |
| 11 |
|
|
11 | 413' | 0,18 | 2 | |
| 12 |
|
|
11 | 466' | 0,18 | 2 | |
| 13 |
|
|
11 | 485' | 0,18 | 2 | |
| 14 |
|
|
11 | 489' | 0,18 | 2 | |
| 15 |
|
|
8 | 236' | 0,25 | 2 | |
| 16 |
|
|
9 | 275' | 0,22 | 2 | |
| 17 |
![]() |
|
10 | 287' | 0,20 | 2 | |
| 18 |
|
|
10 | 409' | 0,20 | 2 | |
| 19 |
|
|
10 | 450' | 0,20 | 2 | |
| 20 |
|
|
11 | 495' | 0,18 | 2 | |
| 21 |
|
|
11 | 497' | 0,18 | 2 | |
| 22 |
|
|
11 | 388' | 0,18 | 2 | |
| 23 |
|
|
11 | 495' | 0,18 | 2 | |
| 24 |
|
|
11 | 495' | 0,18 | 2 | |
| 25 |
|
|
11 | 232' | 0,18 | 2 | |
| 26 |
|
|
10 | 690' | 0,10 | 1 | |
| 27 |
|
|
8 | 576' | 0,13 | 1 | |
| 28 |
|
|
11 | 679' | 0,09 | 1 | |
| 29 |
|
|
10 | 876' | 0,10 | 1 | |
| 30 |
|
|
9 | 454' | 0,11 | 1 |
| # | Zawodnik | Klub | Gole | Asysty | Pkt | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
7 | 4 | 11 | |
| 2 |
![]() |
|
5 | 4 | 9 | |
| 3 |
|
|
5 | 4 | 9 | |
| 4 |
|
|
6 | 2 | 8 | |
| 5 |
|
|
2 | 6 | 8 | |
| 6 |
|
|
7 | 0 | 7 | |
| 7 |
|
|
6 | 1 | 7 | |
| 8 |
|
|
6 | 0 | 6 | |
| 9 |
|
|
5 | 1 | 6 | |
| 10 |
|
|
5 | 1 | 6 | |
| 11 |
|
|
5 | 1 | 6 | |
| 12 |
|
|
4 | 2 | 6 | |
| 13 |
|
|
4 | 2 | 6 | |
| 14 |
|
|
5 | 0 | 5 | |
| 15 | Shaquille Gwengwe |
|
5 | 0 | 5 | |
| 16 |
|
|
5 | 0 | 5 | |
| 17 |
|
|
5 | 0 | 5 | |
| 18 |
|
|
4 | 1 | 5 | |
| 19 |
|
|
4 | 1 | 5 | |
| 20 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 21 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 22 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 23 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 24 |
|
|
3 | 2 | 5 | |
| 25 |
|
|
2 | 3 | 5 | |
| 26 |
|
|
4 | 0 | 4 | |
| 27 |
|
|
3 | 1 | 4 | |
| 28 |
![]() |
|
3 | 1 | 4 | |
| 29 |
|
|
3 | 1 | 4 | |
| 30 |
|
|
3 | 1 | 4 |
Kto jest najlepszym strzelcem League Two?
Klasyfikację strzelców League Two w sezonie 2026/2027 otwiera Charlie McCann (Cheltenham Town) z dorobkiem 7 goli. Na kolejnych miejscach plasują się Kabongo Tshimanga i Charlie Lakin. W klasyfikacji asystentów prowadzi Harry Boyes z 6 asystami.
Kto prowadzi w klasyfikacji kanadyjskiej League Two?
Klasyfikacja kanadyjska sumuje gole i asysty każdego zawodnika. W sezonie 2026/2027 prowadzi w niej Kabongo Tshimanga (Barnet) z dorobkiem 11 punktów (7 goli i 4 asysty). Na kolejnych miejscach plasują się Ollie Pearce i Calum Kavanagh.
