Matus Holicek jest piłkarzem występującym obecnie w Crewe Alexandra. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matus Holicek
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Matus Holicek w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matus Holicek wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 12,5%. Matus Holicek oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matus Holicek w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matus Holicek rozegrał w barwach Crewe Alexandry w League Two 13 meczów, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 089 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Matus Holicek?
Na podstawie kontraktu z Crewe Alexandra, Matus Holicek otrzymuje 74,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 6,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Holicek w listopadzie 2026 to 1,4 tysiąca euro, a dziennie około 205 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Matus Holicek ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matus Holicek nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matus Holicek to przepuklina pachwinowa z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 27 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Matus Holicek?
Matus Holicek najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matus Holicek?
Wycena 21-letniego Matus Holicek według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matus Holicek?
Matus Holicek urodził się 25 stycznia 2005 na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Matus Holicek – statystyki
Szczegółowe statystyki Matus Holicek w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Crewe Alexandra. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matus Holicek vs. inni
Jakie statystyki ma Matus Holicek w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matus Holicek wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 12,5%. Matus Holicek oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Matus Holicek – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matus Holicek w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
League Two, 14. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
League Two, 13. kolejka
|
5:1 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Paź
Koniec
|
League Two, 12. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
League Two, 11. kolejka
|
3:2 | 45' | 1 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
League Two, 10. kolejka
|
0:1 | 31' | 0 | 0 | ||||
|
26 Wrz
Koniec
|
League Two, 8. kolejka
|
1:1 | 67' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
League Two, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
League Two, 5. kolejka
|
1:1 | 62' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Wrz
Koniec
|
League Two, 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Matus Holicek w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matus Holicek rozegrał w barwach Crewe Alexandry w League Two 13 meczów, w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 089 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Matus Holicek – transfery
W trakcie kariery Matus Holicek zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Crewe Alexandra 2023 – obecnie
-
Crewe Alexandra U18 2021 – 2023

-
Crewe Alexandra Youth do 2021

Matus Holicek – forma
W ostatnich 5 meczach Matus Holicek zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matus Holicek 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (6.19).
W ostatnich 10 meczach Matus Holicek 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (6.19).
W jakiej formie jest Matus Holicek?
Matus Holicek jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.49). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Matus Holicek – zarobki
Matus Holicek gra w Crewe Alexandra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 75 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matus Holicek w Crewe Alexandra (2025/26)
| Rocznie | 75 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 6 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 205 € |
Ile zarabia Matus Holicek?
Na podstawie kontraktu z Crewe Alexandra, Matus Holicek otrzymuje 74,7 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 6,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Holicek w listopadzie 2026 to 1,4 tysiąca euro, a dziennie około 205 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Matus Holicek – kontuzje
W trakcie kariery Matus Holicek zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matus Holicek
-
Przepuklina pachwinowa
27.11.25 – 23.12.25 (27 dni)
Crewe Alexandra opuszczone: 5 meczów
Czy Matus Holicek ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matus Holicek nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matus Holicek to przepuklina pachwinowa z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 27 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matus Holicek – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matus Holicek wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matus Holicek na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matus Holicek?
Wycena Matus Holicek wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Matus Holicek wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.