Forma w lidze
Salford City w tabeli
1. miejsce / 19 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Przewaga nad 8. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
9 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
5:2 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
10:8 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Salford City
Wartość drużyny: 5,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Anglia | 27 | pomocnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 28 | pomocnik | 9 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,21 średnia ocena | Anglia | 27 | pomocnik | 8 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Anglia | 33 | bramkarz | 10 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Salford City 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Salford City w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 19 |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 18 |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 18 |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 16 |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 15 |
Wyniki Salford City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Cheltenham Town
0
Salford City
2
League Two, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Karne
|
Accrington Stanley
1
(5)
Salford City
1
(4)
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Salford City
1
Fleetwood Town
0
League Two, 9. kolejka
|
Terminarz Salford City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Salford City
Crawley Town
League Two, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Bristol Rovers
Salford City
League Two, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Walsall
Salford City
League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Salford City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Anglia | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Uganda |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
Salford City to klub piłkarski z Anglii występujący w League Two. Swoim domowym obiektem jest The Peninsula Stadium, który może pomieścić 5 100 widzów. Zespół prowadzi Peter Cklamovski. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Salford City?
Klub piłkarski Salford City zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Salford City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Salford City trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Salford City w tabeli League Two?
Salford City zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 19 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Salford City?
W wyjściowym ustawieniu Salford City między słupkami staje W. Norris, a linię obrony najczęściej tworzą A. Oluwo, W. Aimson, T. Allen, A. Odoh oraz D. Scarr. W środku pola grają L. Molyneux, B. Sarpong-Wiredu oraz J. Grant, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Graydon, M. Langstaff. Trener Peter Cklamovski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Kiedy Salford City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Salford City to spotkanie z Crawley Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Peninsula Stadium w ramach League Two (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Salford City?
Ostatni mecz Salford City to wygrana z Cheltenham Town 0:2 w League Two, 10 października 2026. Bramki zdobyli Grant, Grant. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Salford City w tym sezonie?
Bilans Salford City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-1-3 przy 15 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Salford City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Salford City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Salford City
Salford City terminarz
Kiedy Salford City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Salford City to spotkanie z Crawley Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Peninsula Stadium w ramach League Two (11. kolejka).
Wyniki Salford City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Salford City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Salford City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Salford City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League Two, 10. kolejka
|
0:2 | 3-5-2 | 4/8 | 4/10 | |
|
06 Paź Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
1:1 | 3-4-2-1 | 2/9 | 1/2 | |
|
03 Paź Koniec
|
League Two, 9. kolejka
|
1:0 | 5-3-2 | 12/16 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League Two, 8. kolejka
|
1:4 | 3-4-2-1 | 5/16 | 2/2 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 1. runda
|
1:2 | 5-3-2 | 6/8 | 4/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
1:0 | 5-3-2 | 12/17 | 0/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League Two, 6. kolejka
|
3:3 | 5-3-2 | 3/7 | 3/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League Two, 5. kolejka
|
1:0 | 5-3-2 | 6/12 | 1/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League Two, 4. kolejka
|
2:1 | 5-3-2 | 10/10 | 1/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
League Two, 3. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 3/8 | 0/1 |
Salford City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 2,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Salford City zdobywa 1,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Salford City?
Ostatni mecz Salford City to wygrana z Cheltenham Town 0:2 w League Two, 10 października 2026. Bramki zdobyli Grant, Grant. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Salford City – tabela League Two
Jakie miejsce w tabeli League Two zajmuje Salford City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Salford City w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
York City
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 13 | |
| 2 |
Salford City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 3 |
Bristol Rovers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 4 |
Newport County
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 5 |
Barnet
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 6 |
Cheltenham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 8 |
Swindon Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 9 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 10 |
Rochdale
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 11 |
Tranmere Rovers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 12 |
Exeter City
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 13 |
Accrington Stanley
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 14 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 15 |
Walsall
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 16 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 8 | |
| 17 |
Colchester United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 18 |
Port Vale
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 19 |
Shrewsbury Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 20 |
Oldham Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 21 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 22 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 23 |
Northampton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 24 |
Crawley Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 2 |
Barnet
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 3 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 4 |
Salford City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 7 | |
| 5 |
Walsall
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cheltenham Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Rochdale
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 9 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shrewsbury Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 11 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Crawley Town
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 13 |
Bristol Rovers
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Grimsby Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Tranmere Rovers
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 16 |
Exeter City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 17 |
York City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 18 |
Newport County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 20 |
Colchester United
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 21 |
Northampton Town
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 22 |
Swindon Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:9 | -9 | 1 | |
| 23 |
Oldham Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 24 |
Port Vale
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Salford City w tabeli League Two?
Salford City zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 19 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Salford City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Salford City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Salford City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 1,10
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 14,2
- Przechwyty / mecz 5,8
- Wybicia / mecz 31,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,9
Strzelcy Salford City
-
Joe Powell 3
-
Jorge Grant 2
-
Macaulay Langstaff 2
-
Adebola Oluwo 2
-
Kelly Harmani N’mai 2

-
Brendan Sarpeng-Wiredu 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Salford City i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Salford City to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Salford City - Crawley Town Po przerwie pada 73% bramek Salford City.Przebieg meczu Salford City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 5-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Salford City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Salford City
93% bramek Salford City pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Salford City zdobywa w sezonie średnio 1,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Salford City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Salford City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Salford City wygra mecz Salford City - Crawley Town Salford City nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach Salford City
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 40% meczów Salford City padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Salford City - Crawley Town Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Salford City.Salford City – faule i karne
- Faule / mecz 10,2
- Faule rywali / mecz 15,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Salford City fauluje średnio 10,2 razy na mecz, a wymusza 15,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Salford City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Salford City zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Salford City wygra mecz Salford City - Crawley Town Salford City zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Salford City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Salford City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 10 meczów.
Salford City wygra drugą połowę meczu Salford City - Crawley Town Drugą połowę Salford City wygrywał w 6 z 10 meczów.Salford City – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Salford City oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Salford City - Crawley Town Salford City oddaje 10,4 strzałów na mecz.Salford City – posiadanie piłki
- U siebie 61,8%
- Na wyjeździe 53,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio Salford City utrzymuje przy piłce 57,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Salford City wygra mecz Salford City - Crawley Town Salford City utrzymuje średnio 57,7% posiadania piłki.Salford City – podania
- Kluczowe / mecz 11,6
- Dośrodkowania / mecz 22,9
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 33%
Salford City wymienia średnio 429 podań na mecz przy celności 77%, z czego 11,6 to podania kluczowe.
Salford City – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Salford City to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Salford City - Crawley Town Czyste konto Salford City zachowuje w 40% meczów.Salford City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 9,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Salford City wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Salford City – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 20%
Salford City ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Salford City – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Salford City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 1,33 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (17–24) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 1,80 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Salford City zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Salford City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,40 1,40 | 1,00 2,00 | 0,40 1,60 |
|
2.
|
2,50 2,00 | 2,50 2,50 | 1,25 1,50 |
|
3.
|
1,80 1,80 | 1,60 0,80 | 1,00 0,40 |
|
4.
|
1,60 1,60 | 1,20 1,80 | 0,80 1,20 |
|
5.
|
2,60 0,50 | 2,60 1,00 | 0,80 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Salford City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Salford City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Oldham Athletic - Salford City 1:4 League Two, 26.09.2026
- Najwyższa porażka Barnet - Salford City 3:1 League Two, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Rotherham United - Salford City 3:3, League Two, 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Molyneux, Oldham Athletic - Salford City 1:4, League Two, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Grant, Cheltenham Town - Salford City 0:2, League Two, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Salford City w tym sezonie?
Bilans Salford City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-1-3 przy 15 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Salford City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Salford City w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Salford City 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Salford City
-
Ben Woodburn Pomocnik Rana pauzuje od 9 dniopuszczone: 2 mecze
-
Michael Rose Obrońca Uraz nogi pauzuje od 388 dniopuszczone: 60 meczów
-
Oliver Turton Obrońca Uraz łąkotki pauzuje od 994 dniopuszczone: 25 meczów
Kadra Salford City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
29 | Anglia | 700 tys. € | 462 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 880' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Irlandia | 300 tys. € | 308 tys. € | 7 | 70% | 1 | 1 | 344' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Nigeria | 350 tys. € | 308 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Anglia | 75 tys. € | 154 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 51 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
27 | Anglia | 800 tys. € | 369 tys. € | 8 | 80% | 3 | 2 | 635' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Anglia | 350 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 659' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
26 | Anglia | 400 tys. € | 769 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 622' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Anglia | 225 tys. € | 246 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 408' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
28 | Anglia | 600 tys. € | 308 tys. € | 9 | 90% | 1 | 3 | 763' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
22 | Holandia | 300 tys. € | 49 tys. € | 9 | 90% | 2 | 1 | 493' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Walia | 250 tys. € | 462 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 191' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Anglia | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 433' | 4 | 2 | |||||||
| 18 |
|
29 | Anglia | 300 tys. € | 462 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | 0 € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
34 | Anglia | 50 tys. € | 307 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 48 |
![]() |
21 | Anglia | – | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 53 |
|
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
21 | Uganda | 275 tys. € | 111 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 38' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Sierra Leone | 250 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 3 | 420' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Nigeria | 175 tys. € | 185 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 670' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Anglia | 150 tys. € | 308 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 259' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Anglia | 200 tys. € | 616 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Anglia | 350 tys. € | 523 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 362' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Guyana | 350 tys. € | 246 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 379' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
33 | Anglia | 125 tys. € | 308 tys. € | 6 | 60% | 0 | 1 | 171' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Anglia | 100 tys. € | 308 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Szkocja | 300 tys. € | 462 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
26 | Walia | 350 tys. € | 308 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Irlandia | 50 tys. € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 49 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Anglia | 300 tys. € | 369 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Szkocja | 75 tys. € | 49 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
33 | Anglia | 75 tys. € | 123 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Salford City
7,8 mln €
śr. 230 tys. € / zawodnika
Ile Salford City wydaje na pensje
8,3 mln € rocznie
śr. 243 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Anglia (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Salford City w sezonie 2026/2027
Salford City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Salford City
Jak wygląda skład Salford City?
W wyjściowym ustawieniu Salford City między słupkami staje W. Norris, a linię obrony najczęściej tworzą A. Oluwo, W. Aimson, T. Allen, A. Odoh oraz D. Scarr. W środku pola grają L. Molyneux, B. Sarpong-Wiredu oraz J. Grant, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Graydon, M. Langstaff. Trener Peter Cklamovski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Salford City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Salford City w sezonie 2026/2027.
Salford City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Anglia | 33 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Uganda | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Kanada | 23 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Salford City
Salford City bilans transferowy
- -400 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- -150 tys. € 2023
- +345 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Salford City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Salford City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Salford City trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Salford City – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Salford City? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Salford City?
Klub piłkarski Salford City zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy.