Forma w lidze
Rotherham United w tabeli
20. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 7. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:10 bramki
1,60 gola/mecz
4 pkt
4:6 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Rotherham United
Wartość drużyny: 1,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Anglia | 31 | napastnik | 10 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 25 | pomocnik | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,96 średnia ocena | Anglia | 31 | napastnik | 10 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Holandia | 25 | obrońca | 10 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Rotherham United 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Rotherham United w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 19 |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 18 |
| ··· | |||||||
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | 10 |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | 10 |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | 8 |
Wyniki Rotherham United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rotherham United
1
Gillingham FC
4
League Two, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Rotherham United
0
Bradford City
4
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Exeter City
1
Rotherham United
0
League Two, 9. kolejka
|
Terminarz Rotherham United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:30
|
Fleetwood Town
Rotherham United
League Two, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Rotherham United
Newport County
League Two, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Rotherham United
Shrewsbury Town
League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Rotherham United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 16 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Curacao |
|
wypożyczenie |
Rotherham United to klub piłkarski z Anglii występujący w League Two. Swoim domowym obiektem jest AESSEAL New York Stadium, który może pomieścić 12 021 widzów. Zespół prowadzi Alex Bruce. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,8 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rotherham United?
Klub piłkarski Rotherham United zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rotherham United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rotherham United trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 700 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Sam Nombe do Milton Keynes Dons za 700 tys. €.
Które miejsce zajmuje Rotherham United w tabeli League Two?
Rotherham United zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Salford City wynosi 9 punktów, a przewaga nad 21. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Rotherham United?
W wyjściowym ustawieniu Rotherham United między słupkami staje J. Eyestone, a linię obrony najczęściej tworzą D. Hall, S. Aljofree oraz D. Iorfa. W środku pola grają J. Fitzgerald, K. Spence, B. Cover, J. Austerfield, O. Ashley oraz J. Buyabu, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Mullin. Trener Alex Bruce ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Kiedy Rotherham United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rotherham United to spotkanie z Fleetwood Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Highbury Stadium w ramach League Two (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rotherham United?
Ostatni mecz Rotherham United to porażka z Gillingham FC 1:4 w League Two, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mullin, Hale, Sillah, Hale oraz Eaves. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rotherham United w tym sezonie?
Bilans Rotherham United w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-4-4 przy 12 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rotherham United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rotherham United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rotherham United
Rotherham United terminarz
Kiedy Rotherham United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rotherham United to spotkanie z Fleetwood Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Highbury Stadium w ramach League Two (11. kolejka).
Wyniki Rotherham United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rotherham United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rotherham United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rotherham United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League Two, 10. kolejka
|
1:4 | 3-4-2-1 | 2/4 | 3/5 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
0:4 | 3-4-2-1 | 6/10 | 3/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
League Two, 9. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 2/10 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League Two, 8. kolejka
|
1:1 | 3-1-4-2 | 3/5 | 1/3 | |
|
22 Wrz Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
1:1 | 4-4-2 | 1/9 | 0/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
0:1 | 3-4-1-2 | 7/12 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League Two, 6. kolejka
|
3:3 | 3-4-1-2 | 4/7 | 3/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League Two, 5. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 4/14 | 3/4 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League Two, 4. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 4/6 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
League Two, 3. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 2/2 | 2/3 |
Rotherham United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Rotherham United zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rotherham United?
Ostatni mecz Rotherham United to porażka z Gillingham FC 1:4 w League Two, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mullin, Hale, Sillah, Hale oraz Eaves. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rotherham United – tabela League Two
Jakie miejsce w tabeli League Two zajmuje Rotherham United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rotherham United w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
York City
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 13 | |
| 2 |
Salford City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 3 |
Bristol Rovers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 4 |
Newport County
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 5 |
Barnet
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 6 |
Cheltenham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 8 |
Swindon Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 9 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 10 |
Rochdale
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 11 |
Tranmere Rovers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 12 |
Exeter City
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 13 |
Accrington Stanley
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 14 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 15 |
Walsall
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 16 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 8 | |
| 17 |
Colchester United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 18 |
Port Vale
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 19 |
Shrewsbury Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 20 |
Oldham Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 21 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 22 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 23 |
Northampton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 24 |
Crawley Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 2 |
Barnet
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 3 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 4 |
Salford City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 7 | |
| 5 |
Walsall
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cheltenham Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Rochdale
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 9 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shrewsbury Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 11 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Crawley Town
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 13 |
Bristol Rovers
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Grimsby Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Tranmere Rovers
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 16 |
Exeter City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 17 |
York City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 18 |
Newport County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 20 |
Colchester United
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 21 |
Northampton Town
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 22 |
Swindon Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:9 | -9 | 1 | |
| 23 |
Oldham Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 24 |
Port Vale
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Rotherham United w tabeli League Two?
Rotherham United zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Salford City wynosi 9 punktów, a przewaga nad 21. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Rotherham United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rotherham United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rotherham United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,70
- Udane dryblingi / mecz 4,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 32,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Rotherham United
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rotherham United i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rotherham United to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fleetwood Town - Rotherham United Po przerwie pada 50% bramek Rotherham United.Przebieg meczu Rotherham United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-3-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Rotherham United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Rotherham United
75% bramek Rotherham United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rotherham United zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Rotherham United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rotherham United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Rotherham United wygra mecz Fleetwood Town - Rotherham United Rotherham United przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Rotherham United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Rotherham United padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fleetwood Town - Rotherham United Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Rotherham United.Rotherham United – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 9,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Rotherham United fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 9,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rotherham United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rotherham United zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Rotherham United wygra mecz Fleetwood Town - Rotherham United Rotherham United zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Rotherham United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Rotherham United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Rotherham United wygra drugą połowę meczu Fleetwood Town - Rotherham United Drugą połowę Rotherham United wygrywał w 2 z 10 meczów.Rotherham United – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Rotherham United oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fleetwood Town - Rotherham United Rotherham United oddaje 8,6 strzałów na mecz.Rotherham United – posiadanie piłki
- U siebie 48,6%
- Na wyjeździe 56,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 10
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 10 meczów. Średnio Rotherham United utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Rotherham United wygra mecz Fleetwood Town - Rotherham United Rotherham United utrzymuje średnio 52,5% posiadania piłki.Rotherham United – podania
- Kluczowe / mecz 9,3
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 78
- Celność długich podań 29%
Rotherham United wymienia średnio 392 podań na mecz przy celności 71%, z czego 9,3 to podania kluczowe.
Rotherham United – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Rotherham United to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fleetwood Town - Rotherham United Czyste konto Rotherham United zachowuje w 10% meczów.Rotherham United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 3,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Rotherham United wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Fleetwood Town - Rotherham United Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Rotherham United.Rotherham United – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Rotherham United ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Rotherham United – 1,7.
Rotherham United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 6 | 1-3-2 | 1,00 | 1,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (17–24) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Rotherham United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Rotherham United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
18.
|
1,40 0,80 | 1,20 0,60 | 1,20 1,80 |
|
19.
|
2,00 0,40 | 1,25 1,00 | 0,75 2,00 |
|
20.
|
1,20 0,80 | 1,60 0,80 | 2,00 1,20 |
|
21.
|
1,40 0,25 | 1,40 0,50 | 1,20 1,75 |
|
22.
|
2,00 0,00 | 0,75 0,25 | 0,25 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Rotherham United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rotherham United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rotherham United - Chesterfield 2:1 League Two, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Rotherham United - Gillingham FC 1:4 League Two, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Rotherham United - Salford City 3:3, League Two, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Tavares, Rotherham United - Chesterfield 2:1, League Two, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Bradshaw, Tranmere Rovers - Rotherham United 2:2, League Two, 1.09.2026
Jakie statystyki ma Rotherham United w tym sezonie?
Bilans Rotherham United w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-4-4 przy 12 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rotherham United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rotherham United w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Rotherham United 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Rotherham United
-
Josh Austerfield Pomocnik Uraz kostki pauzuje od 683 dniopuszczone: 23 mecze
Kadra Rotherham United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
31 | Anglia | 350 tys. € | 185 tys. € | 10 | 100% | 5 | 0 | 686' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Walia | 200 tys. € | 616 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 355' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Grecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | Anglia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
19 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Portugalia | 225 tys. € | 308 tys. € | 7 | 70% | 1 | 1 | 525' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Anglia | 300 tys. € | 185 tys. € | 8 | 80% | 0 | 3 | 508' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Jamajka | 125 tys. € | 185 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 673' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Anglia | 250 tys. € | 154 tys. € | 8 | 80% | 0 | 1 | 627' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Anglia | 175 tys. € | 46 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
19 | Anglia | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 190' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Anglia | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 474' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Francja | 300 tys. € | 277 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 279' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
19 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
21 | Szkocja | 125 tys. € | 62 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 157' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Szkocja | 125 tys. € | – | 7 | 70% | 1 | 1 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Anglia | 0 € | 30 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 733' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
21 | Anglia | 200 tys. € | 47 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 882' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Holandia | 500 tys. € | 369 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
31 | Anglia | 250 tys. € | 1,2 mln € | 4 | 40% | 0 | 0 | 324' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Trynidad i Tobago | 200 tys. € | 47 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 402' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Anglia | – | 215 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 101' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Irlandia | 350 tys. € | 154 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 158' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Irlandia | 200 tys. € | 492 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
18 | Anglia | – | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Anglia | 150 tys. € | 308 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
20 | USA | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Rotherham United
4,2 mln €
śr. 154 tys. € / zawodnika
Ile Rotherham United wydaje na pensje
5 mln € rocznie
śr. 184 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Anglia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rotherham United w sezonie 2026/2027
Rotherham United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rotherham United
Jak wygląda skład Rotherham United?
W wyjściowym ustawieniu Rotherham United między słupkami staje J. Eyestone, a linię obrony najczęściej tworzą D. Hall, S. Aljofree oraz D. Iorfa. W środku pola grają J. Fitzgerald, K. Spence, B. Cover, J. Austerfield, O. Ashley oraz J. Buyabu, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Mullin. Trener Alex Bruce ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Rotherham United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rotherham United w sezonie 2026/2027.
Rotherham United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
Anglia | 19 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 16 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Anglia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Curacao | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Grecja | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Rotherham United
Rotherham United bilans transferowy
- +700 tys. € 2026
- +84 tys. € 2025
- +2,3 mln € 2024
- +425 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Rotherham United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rotherham United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Rotherham United trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 700 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Sam Nombe do Milton Keynes Dons za 700 tys. €.
Rotherham United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Rotherham United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rotherham United?
Klub piłkarski Rotherham United zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Anglii.
