Walsall - Salford City wynik meczu 2:4
Walsall - Salford City (26.10.2026) wynik meczu 2:4. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Walsall | 0 min |
|---|---|
| Remis | 46 min |
| Prowadzenie Salford City | 52 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Walsall Moore 70' | 1 |
| Kartki Salford City brak | 0 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 45 min (0'–45') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 45' |
| Gol średnio co | 16,3 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 6 goli w 98 min | 16 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,1 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 7 min |
| Gole po przerwie 5 z 6 goli | 83% |
| Udział rezerwowych w golach 3 z 6 goli z golem lub asystą rezerwowego | 50% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 13. kolejka |
| Data | 26.10.2026, 21:00 |
| Stadion | Poundland Bescot Stadium |
| Pojemność | 11 300 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 15°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Walsall - Salford City z 26.10.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Walsall vs Salford City
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
Walsall
- Śr. wiek
- 24,5
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,36
- 1 Jed Ward bramkarz 200 tys. € 23 l. – 13
- 25 Declan Skura obrońca 75 tys. € 24 l. – 12
- 26 Ryan Leak obrońca 71' 175 tys. € 28 l. 191 cm 8
- 3 Mason Hancock obrońca 225 tys. € 23 l. 177 cm 13
- 4 James Connolly obrońca 375 tys. € 25 l. – 12
- 17 Courtney Alphonso Clarke pomocnik 58' 150 tys. € 23 l. – 11
- 6 Sven Sprangler pomocnik 58' 100 tys. € 31 l. 182 cm 13
- 15 Isaac Moore pomocnik – 20 l. – 13
- 11 Reece Smith napastnik 150 tys. € 24 l. – 13
- 19 Aaron Pressley napastnik 300 tys. € 25 l. 189 cm 12
- 7 Taione Richard Evumena Sodje napastnik 71' – 23 l. 179 cm 13
- 37 Albert Adomah napastnik 25 tys. € 38 l. 185 cm 11
- 5 Harrison Burke obrońca 100 tys. € 24 l. – 8
- 8 Charlie Crew pomocnik 58' 150 tys. € 20 l. 185 cm 12
- 9 Andrew Dallas napastnik 71' 100 tys. € 27 l. 178 cm 13
- 29 James Furlong obrońca 71' 100 tys. € 24 l. 178 cm 11
- 10 Lewis Simper pomocnik 58' 0 € 25 l. 181 cm 13
- 31 T. Wooster bramkarz – 21 l. – 12
Trener Lee Grant
Salford City
- Śr. wiek
- 28,4
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,91
- 1 Will Norris bramkarz 300 tys. € 33 l. 191 cm 14
- 4 Will Aimson obrońca 200 tys. € 32 l. 179 cm 14
- 24 Taylor Allen obrońca 350 tys. € 26 l. 185 cm 11
- 17 Dan Scarr obrońca 350 tys. € 31 l. 188 cm 10
- 16 Elliot Bonds pomocnik 350 tys. € 26 l. 179 cm 11
- 8 Jorge Grant pomocnik 60' 225 tys. € 32 l. 175 cm 13
- 43 Luke Molyneux pomocnik 600 tys. € 28 l. 180 cm 13
- 44 Brendan Sarpeng-Wiredu pomocnik 73' 400 tys. € 27 l. 191 cm 13
- 10 Kelly Harmani N’mai pomocnik 60' 300 tys. € 22 l. – 10
- 14 Abraham Odoh pomocnik 73' – 26 l. 168 cm 13
- 9 Macaulay Langstaff napastnik 89' 700 tys. € 29 l. 178 cm 14
- 18 Matt Butcher pomocnik 73' 300 tys. € 29 l. 178 cm 8
- 21 Kallum Cesay pomocnik 60' 250 tys. € 24 l. 174 cm 10
- 29 Luke Garbutt obrońca 125 tys. € 33 l. 178 cm 10
- 22 Adebola Oluwo obrońca 73' 175 tys. € 26 l. – 14
- 23 Daniel Udoh napastnik 89' 350 tys. € 30 l. 188 cm 14
- 26 Lee Burge bramkarz 75 tys. € 33 l. 190 cm 9
- 2 Nathan Asiimwe obrońca 60' 275 tys. € 21 l. 182 cm 7
Trener Peter Cklamovski
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Salford City?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 4-3-3: w bramce J. Ward, w obronie D. Skura, R. Leak, M. Hancock oraz J. Connolly, w pomocy C. Clarke, S. Sprangler oraz I. Moore, w ataku R. Smith, A. Pressley oraz Taione Richard Evumena Sodje. Z ławki weszli: C. Crew (58'), L. Simper (58'), A. Dallas (71') oraz J. Furlong (71').
Jaki był wyjściowy skład Salford City w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Salford City w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce W. Norris, w obronie W. Aimson, T. Allen oraz D. Scarr, w pomocy E. Bonds, J. Grant, L. Molyneux, B. Sarpong-Wiredu, K. N’mai oraz A. Odoh, w ataku M. Langstaff. Z ławki weszli: K. Cesay (60'), N. Asiimwe (60'), M. Butcher (73'), A. Oluwo (73') oraz D. Udoh (89').
Kogo zabrakło w meczu Walsall – Salford City?
Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui. Po stronie Salford City nie zagrali: Michael Rose, Oliver Turton.
Forma w 10 ostatnich meczach
Walsall - Salford City
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Salford City - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Salford City
2
Exeter City
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Bristol Rovers
1
Salford City
2
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Salford City
2
Crawley Town
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Cheltenham Town
0
Salford City
2
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Accrington Stanley
(5)
1
Salford City
(4)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 1. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Salford City
1
Fleetwood Town
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
18:30
|
Oldham Athletic
1
Salford City
4
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Salford City
1
Sheffield Wednesday
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 1. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Salford City
1
Swindon Town
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Walsall - Salford City
Bilans 15 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 80% (12 z 15)
- Powyżej 2,5 gola 60% (9 z 15)
- Powyżej 3,5 gola 20% (3 z 15)
- Obie strzelą (BTTS) 53% (8 z 15)
- Mecze bez gola 0% (0 z 15)
- Remisy 7% (1 z 15)
- Wygrana 1 golem 60% (9 z 15)
- Wygrana 3+ golami 7% (1 z 15)
Statystyki szczegółowe H2H
Walsall - Salford City
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 15 meczach Walsall - Salford City.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 2:1 wygrana Walsall | 4 (27%) |
| 2. | 0:1 wygrana Salford City | 2 (13%) |
| 3. | 0:2 wygrana Salford City | 2 (13%) |
| 4. | 0:3 wygrana Salford City | 1 (7%) |
| 5. | 1:0 wygrana Walsall | 1 (7%) |
| 6. | 1:2 wygrana Salford City | 1 (7%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Walsall najdłuższa: 6 meczów 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 3 mecze 1 mecz
- Bez porażki Walsall najdłuższa: 5 meczów 0 meczów
- Czyste konto Walsall najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 7 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Walsall - Salford City według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Walsall | Remis | Salford City |
|---|---|---|---|---|
| League Two | 15 | 6 | 1 | 8 |
| Razem | 15 | 6 | 1 | 8 |
Atut własnego boiska
Walsall u siebie i Salford City na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Walsall - Salford City?
W 15 spotkaniach bezpośrednich Walsall ma na koncie 6 zwycięstw, Salford City 8, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 18:24 dla Walsall. Ostatni mecz rozegrano 26 października 2026 (League Two), a Walsall - Salford City zakończył się wynikiem 2:4. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Salford City (2019).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Salford City nad Walsall?
Ostatnie zwycięstwo Salford City nad Walsall przypadło na 26 października 2026 (League Two, 4:2). Obie drużyny strzelały w 8 spotkaniach (53%), a 3 gole lub więcej padły w 9 spotkaniach (60%).
Miejsca Walsall oraz Salford City
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
14 | 10 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 31 | |
2
|
Barnet
|
13 | 7 | 5 | 1 | 28:18 | 10 | 26 | |
3
|
Walsall
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:12 | 9 | 22 | |
4
|
Crewe Alexandra
|
14 | 5 | 7 | 2 | 17:17 | 0 | 22 | |
5
|
Cheltenham Town
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 21 | |
6
|
Grimsby Town
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:18 | 6 | 20 | |
7
|
York City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:21 | 3 | 20 | |
8
|
Gillingham FC
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
9
|
Accrington Stanley
|
14 | 4 | 7 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
10
|
Chesterfield
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:21 | 3 | 19 | |
11
|
Tranmere Rovers
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:17 | 2 | 19 | |
12
|
Exeter City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 11:9 | 2 | 19 | |
13
|
Swindon Town
|
14 | 5 | 4 | 5 | 15:17 | -2 | 19 | |
14
|
Newport County
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
15
|
Shrewsbury Town
|
14 | 5 | 3 | 6 | 17:22 | -5 | 18 | |
16
|
Fleetwood Town
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:18 | 0 | 17 | |
17
|
Bristol Rovers
|
14 | 5 | 1 | 8 | 17:23 | -6 | 16 | |
18
|
Oldham Athletic
|
14 | 4 | 3 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
19
|
Port Vale
|
12 | 4 | 3 | 5 | 10:14 | -4 | 15 | |
20
|
Rochdale
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 15 | |
21
|
Northampton Town
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:10 | -1 | 14 | |
22
|
Rotherham United
|
14 | 2 | 6 | 6 | 18:25 | -7 | 12 | |
23
|
Colchester United
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:19 | -7 | 12 | |
24
|
Crawley Town
|
12 | 2 | 3 | 7 | 13:21 | -8 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
14 | 10 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 31 | |
2
|
Barnet
|
13 | 7 | 5 | 1 | 28:18 | 10 | 26 | |
3
|
Walsall
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:12 | 9 | 22 | |
4
|
Crewe Alexandra
|
14 | 5 | 7 | 2 | 17:17 | 0 | 22 | |
5
|
Cheltenham Town
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 21 | |
6
|
Grimsby Town
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:18 | 6 | 20 | |
7
|
York City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:21 | 3 | 20 | |
8
|
Gillingham FC
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
9
|
Accrington Stanley
|
14 | 4 | 7 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
10
|
Chesterfield
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:21 | 3 | 19 | |
11
|
Tranmere Rovers
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:17 | 2 | 19 | |
12
|
Exeter City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 11:9 | 2 | 19 | |
13
|
Swindon Town
|
14 | 5 | 4 | 5 | 15:17 | -2 | 19 | |
14
|
Newport County
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
15
|
Shrewsbury Town
|
14 | 5 | 3 | 6 | 17:22 | -5 | 18 | |
16
|
Fleetwood Town
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:18 | 0 | 17 | |
17
|
Bristol Rovers
|
14 | 5 | 1 | 8 | 17:23 | -6 | 16 | |
18
|
Oldham Athletic
|
14 | 4 | 3 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
19
|
Port Vale
|
12 | 4 | 3 | 5 | 10:14 | -4 | 15 | |
20
|
Rochdale
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 15 | |
21
|
Northampton Town
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:10 | -1 | 14 | |
22
|
Rotherham United
|
14 | 2 | 6 | 6 | 18:25 | -7 | 12 | |
23
|
Colchester United
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:19 | -7 | 12 | |
24
|
Crawley Town
|
12 | 2 | 3 | 7 | 13:21 | -8 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Salford City
|
7 | 6 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 18 | |
| 2 |
York City
|
7 | 5 | 2 | 0 | 16:5 | 11 | 17 | |
| 3 |
Cheltenham Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 4 |
Exeter City
|
7 | 4 | 3 | 0 | 8:2 | 6 | 15 | |
| 5 |
Newport County
|
7 | 4 | 3 | 0 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 6 |
Barnet
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:10 | 5 | 14 | |
| 7 |
Swindon Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 14 | |
| 8 |
Port Vale
|
6 | 4 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 14 | |
| 9 |
Crewe Alexandra
|
7 | 3 | 4 | 0 | 12:8 | 4 | 13 | |
| 10 |
Grimsby Town
|
7 | 4 | 1 | 2 | 13:8 | 5 | 13 | |
| 11 |
Accrington Stanley
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:8 | 5 | 13 | |
| 12 |
Bristol Rovers
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 13 |
Chesterfield
|
7 | 3 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 12 | |
| 14 |
Tranmere Rovers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 15 |
Fleetwood Town
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 16 |
Walsall
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 11 | |
| 17 |
Shrewsbury Town
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 18 |
Oldham Athletic
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 19 |
Rochdale
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
| 20 |
Gillingham FC
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 21 |
Colchester United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 22 |
Northampton Town
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 23 |
Rotherham United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 13:15 | -2 | 8 | |
| 24 |
Crawley Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Salford City
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:11 | 5 | 13 | |
| 2 |
Barnet
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:8 | 5 | 12 | |
| 3 |
Walsall
|
7 | 2 | 5 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 4 |
Gillingham FC
|
7 | 3 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 11 | |
| 5 |
Crewe Alexandra
|
7 | 2 | 3 | 2 | 5:9 | -4 | 9 | |
| 6 |
Shrewsbury Town
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 8 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
7 | 1 | 4 | 2 | 11:10 | 1 | 7 | |
| 8 |
Chesterfield
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
| 9 |
Tranmere Rovers
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 10 |
Crawley Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 11 |
Accrington Stanley
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 12 |
Northampton Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Cheltenham Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 14 |
Swindon Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
| 15 |
Fleetwood Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
Oldham Athletic
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 5 | |
| 17 |
Rochdale
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:13 | -6 | 5 | |
| 18 |
Exeter City
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 19 |
Rotherham United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 20 |
York City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 8:16 | -8 | 3 | |
| 21 |
Newport County
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 22 |
Bristol Rovers
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 23 |
Colchester United
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 24 |
Port Vale
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:11 | -9 | 1 |