Crawley Town - Shrewsbury Town wynik meczu 2:3
Crawley Town - Shrewsbury Town (20.10.2026) wynik meczu 2:3. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Crawley Town | 58 min |
|---|---|
| Remis | 33 min |
| Prowadzenie Shrewsbury Town | 6 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Crawley Town Russell 37', Morgan 84' | 2 |
| Kartki Shrewsbury Town Hoole 3', Davison 43', Lloyd 90+5' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 58 min (4'–62') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 4' |
| Gol średnio co | 19,4 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 5 goli w 97 min | 19 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 15 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,5 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 23 min |
| Gole po przerwie 4 z 5 goli | 80% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 5 goli z golem lub asystą rezerwowego | 20% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 12. kolejka |
| Data | 20.10.2026, 20:45 |
| Stadion | Broadfield Stadium |
| Pojemność | 6 134 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie z opadami deszczu, 9°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Crawley Town - Shrewsbury Town z 20.10.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Crawley Town vs Shrewsbury Town
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy




Składy
Crawley Town
- Śr. wiek
- 25,3
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,41
- 1 Vito Mannone bramkarz 150 tys. € 38 l. 194 cm 6
- 12 Lewis Paul Jimmy Richards obrońca 71' 150 tys. € 25 l. 182 cm 7
- 6 Priestley Farquharson obrońca 79' 125 tys. € 29 l. 191 cm 12
- 16 Jonathan Russell obrońca 75 tys. € 22 l. 185 cm 12
- 22 Ade Adeyemo pomocnik 150 tys. € 28 l. – 12
- 28 Nathan Tinsdale pomocnik 71' – 21 l. 178 cm 10
- 20 Jude Arthurs pomocnik 225 tys. € 25 l. 175 cm 12
- 30 Kai Jennings pomocnik 79' – 20 l. – 6
- 10 Stephen Duke-Mckenna pomocnik 150 tys. € 26 l. 170 cm 6
- 27 Dylan Morgan pomocnik – 24 l. 175 cm 10
- 17 Osman Kamara napastnik 86' – 20 l. – 11
- 8 Louie Watson pomocnik 79' 125 tys. € 25 l. 178 cm 12
- 19 Dion Pereira pomocnik 86' 175 tys. € 27 l. 180 cm 7
- 9 Danilo Orsi napastnik 175 tys. € 30 l. 188 cm 12
- 13 Nicholas Michalski bramkarz – 19 l. 188 cm 12
- 2 Kellan Gordon obrońca 71' 100 tys. € 28 l. 179 cm 9
- 4 Pele Arganese-Mcdermott obrońca 79' – 20 l. – 4
- 11 Pemi Aderoju napastnik 71' 100 tys. € 22 l. – 10
Trener Kevin Blackwell
Shrewsbury Town
- Śr. wiek
- 26,9
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,65
- 1 Will Brook bramkarz – 22 l. – 14
- 6 Sam Stubbs obrońca – 27 l. 183 cm 11
- 5 William Boyle obrońca 150 tys. € 31 l. 188 cm 14
- 3 Josh Ruffels obrońca 175 tys. € 33 l. 178 cm 11
- 10 Thomas Sang pomocnik 225 tys. € 27 l. 188 cm 14
-
21 Will Gray pomocnik – – – – –
- 11 Kevin Berkoe pomocnik 150 tys. € 25 l. 178 cm 14
- 2 Luca Hoole pomocnik 200 tys. € 24 l. 178 cm 13
-
18 Kian Mcmahon-Brown pomocnik – – – – –
- 9 George Lloyd napastnik 150 tys. € 26 l. 172 cm 14
- 13 Josh Davison napastnik 125 tys. € 27 l. 180 cm 13
- 24 Lino Sousa obrońca 700 tys. € 21 l. 185 cm 10
- 30 Jeval Thompson-Mckenzie pomocnik – – – 3 –
- 23 Isaac Lee obrońca – 22 l. – 11 –
- 17 Arkelle Jude-Boyd obrońca 150 tys. € 23 l. 182 cm 12
- 32 Cameron Gregory bramkarz – 26 l. 192 cm 8
- 20 Michael Golding pomocnik 1 mln € 20 l. 180 cm 9
- 46 Hugo Aiston napastnik – – – 5 –
Trener Gavin Cowan
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Crawley Town w meczu ze Shrewsbury Town?
W wyjściowym składzie Crawley Town w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce V. Mannone, w obronie L. Richards, P. Farquharson oraz J. Russell, w pomocy A. Adeyemo, N. Tinsdale, J. Arthurs, K. Jennings, S. Duke-Mckenna oraz D. Morgan, w ataku O. Kamara. Z ławki weszli: K. Gordon (71'), O. Aderoju (71'), L. Watson (79'), P. Arganese-Mcdermott (79') oraz D. Pereira (86').
Jaki był wyjściowy skład Shrewsbury Town w meczu z Crawley Town?
W wyjściowym składzie Shrewsbury Town w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce W. Brook, w obronie S. Stubbs, W. Boyle oraz J. Ruffels, w pomocy T. Sang, W. Gray, K. Berkoe, L. Hoole oraz K. Mcmahon-Brown, w ataku G. Lloyd, J. Davison.
Forma w 10 ostatnich meczach
Crawley Town - Shrewsbury Town
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Crawley Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Oldham Athletic
0
Crawley Town
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
Crawley Town
1
Tranmere Rovers
1
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Crawley Town
2
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Salford City
2
Crawley Town
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Crawley Town
2
Chesterfield
2
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:45
|
Crawley Town
4
Bromley
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 8. runda | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Milton Keynes Dons
4
Crawley Town
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 8. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Grimsby Town
2
Crawley Town
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
13:30
|
Crawley Town
1
Cheltenham Town
3
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
|
05 Wrz
16:00
|
Accrington Stanley
3
Crawley Town
2
|
||
| League Two, 5. kolejka | |||
Shrewsbury Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
1
Gillingham FC
2
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Shrewsbury Town
2
Everton U21
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
24 Paź
16:00
|
Rotherham United
3
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Crawley Town
2
Shrewsbury Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
13:30
|
Shrewsbury Town
1
Bristol Rovers
0
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
Shrewsbury Town
0
Exeter City
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
06 Paź
20:00
|
Shrewsbury Town
0
Stockport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
03 Paź
16:00
|
Grimsby Town
1
Shrewsbury Town
2
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Colchester United
2
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Tranmere Rovers
1
Shrewsbury Town
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Crawley Town - Shrewsbury Town
Bilans 11 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 82% (9 z 11)
- Powyżej 2,5 gola 64% (7 z 11)
- Powyżej 3,5 gola 27% (3 z 11)
- Obie strzelą (BTTS) 73% (8 z 11)
- Mecze bez gola 9% (1 z 11)
- Remisy 36% (4 z 11)
- Wygrana 1 golem 45% (5 z 11)
- Wygrana 3+ golami 9% (1 z 11)
Statystyki szczegółowe H2H
Crawley Town - Shrewsbury Town
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 11 meczach Crawley Town - Shrewsbury Town.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 2 (18%) |
| 2. | 2:1 wygrana Crawley Town | 2 (18%) |
| 3. | 0:0 remis | 1 (9%) |
| 4. | 0:1 wygrana Shrewsbury Town | 1 (9%) |
| 5. | 0:3 wygrana Shrewsbury Town | 1 (9%) |
| 6. | 1:2 wygrana Shrewsbury Town | 1 (9%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Crawley Town najdłuższa: 4 mecze 1 mecz
- Gol obu drużyn najdłuższa: 4 mecze 1 mecz
- Bez porażki Crawley Town najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Czyste konto Crawley Town najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Crawley Town - Shrewsbury Town według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Crawley Town | Remis | Shrewsbury |
|---|---|---|---|---|
| League One | 6 | 1 | 3 | 2 |
| League Two | 5 | 1 | 1 | 3 |
| Razem | 11 | 2 | 4 | 5 |
Atut własnego boiska
Crawley Town u siebie i Shrewsbury Town na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Crawley Town - Shrewsbury Town?
W 11 spotkaniach bezpośrednich Crawley Town ma na koncie 2 zwycięstwa, Shrewsbury Town 5, a 4 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 14:20 dla Crawley Town. Ostatni mecz rozegrano 20 października 2026 (League Two), a Crawley Town - Shrewsbury Town zakończył się wynikiem 2:3. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Shrewsbury Town (2013).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Shrewsbury Town nad Crawley Town?
Ostatnie zwycięstwo Shrewsbury Town nad Crawley Town przypadło na 20 października 2026 (League Two, 3:2). Obie drużyny strzelały w 8 spotkaniach (73%), a 3 gole lub więcej padły w 7 spotkaniach (64%).
Miejsca Crawley Town oraz Shrewsbury Town
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
14 | 10 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 31 | |
2
|
Barnet
|
13 | 7 | 5 | 1 | 28:18 | 10 | 26 | |
3
|
Walsall
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:12 | 9 | 22 | |
4
|
Crewe Alexandra
|
14 | 5 | 7 | 2 | 17:17 | 0 | 22 | |
5
|
Cheltenham Town
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 21 | |
6
|
Grimsby Town
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:18 | 6 | 20 | |
7
|
York City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:21 | 3 | 20 | |
8
|
Gillingham FC
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
9
|
Accrington Stanley
|
14 | 4 | 7 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
10
|
Chesterfield
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:21 | 3 | 19 | |
11
|
Tranmere Rovers
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:17 | 2 | 19 | |
12
|
Exeter City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 11:9 | 2 | 19 | |
13
|
Swindon Town
|
14 | 5 | 4 | 5 | 15:17 | -2 | 19 | |
14
|
Newport County
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
15
|
Shrewsbury Town
|
14 | 5 | 3 | 6 | 17:22 | -5 | 18 | |
16
|
Fleetwood Town
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:18 | 0 | 17 | |
17
|
Bristol Rovers
|
14 | 5 | 1 | 8 | 17:23 | -6 | 16 | |
18
|
Oldham Athletic
|
14 | 4 | 3 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
19
|
Port Vale
|
12 | 4 | 3 | 5 | 10:14 | -4 | 15 | |
20
|
Rochdale
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 15 | |
21
|
Northampton Town
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:10 | -1 | 14 | |
22
|
Rotherham United
|
14 | 2 | 6 | 6 | 18:25 | -7 | 12 | |
23
|
Colchester United
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:19 | -7 | 12 | |
24
|
Crawley Town
|
12 | 2 | 3 | 7 | 13:21 | -8 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
14 | 10 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 31 | |
2
|
Barnet
|
13 | 7 | 5 | 1 | 28:18 | 10 | 26 | |
3
|
Walsall
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:12 | 9 | 22 | |
4
|
Crewe Alexandra
|
14 | 5 | 7 | 2 | 17:17 | 0 | 22 | |
5
|
Cheltenham Town
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 21 | |
6
|
Grimsby Town
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:18 | 6 | 20 | |
7
|
York City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:21 | 3 | 20 | |
8
|
Gillingham FC
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
9
|
Accrington Stanley
|
14 | 4 | 7 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
10
|
Chesterfield
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:21 | 3 | 19 | |
11
|
Tranmere Rovers
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:17 | 2 | 19 | |
12
|
Exeter City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 11:9 | 2 | 19 | |
13
|
Swindon Town
|
14 | 5 | 4 | 5 | 15:17 | -2 | 19 | |
14
|
Newport County
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
15
|
Shrewsbury Town
|
14 | 5 | 3 | 6 | 17:22 | -5 | 18 | |
16
|
Fleetwood Town
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:18 | 0 | 17 | |
17
|
Bristol Rovers
|
14 | 5 | 1 | 8 | 17:23 | -6 | 16 | |
18
|
Oldham Athletic
|
14 | 4 | 3 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
19
|
Port Vale
|
12 | 4 | 3 | 5 | 10:14 | -4 | 15 | |
20
|
Rochdale
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 15 | |
21
|
Northampton Town
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:10 | -1 | 14 | |
22
|
Rotherham United
|
14 | 2 | 6 | 6 | 18:25 | -7 | 12 | |
23
|
Colchester United
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:19 | -7 | 12 | |
24
|
Crawley Town
|
12 | 2 | 3 | 7 | 13:21 | -8 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Salford City
|
7 | 6 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 18 | |
| 2 |
York City
|
7 | 5 | 2 | 0 | 16:5 | 11 | 17 | |
| 3 |
Cheltenham Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 4 |
Exeter City
|
7 | 4 | 3 | 0 | 8:2 | 6 | 15 | |
| 5 |
Newport County
|
7 | 4 | 3 | 0 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 6 |
Barnet
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:10 | 5 | 14 | |
| 7 |
Swindon Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 14 | |
| 8 |
Port Vale
|
6 | 4 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 14 | |
| 9 |
Crewe Alexandra
|
7 | 3 | 4 | 0 | 12:8 | 4 | 13 | |
| 10 |
Grimsby Town
|
7 | 4 | 1 | 2 | 13:8 | 5 | 13 | |
| 11 |
Accrington Stanley
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:8 | 5 | 13 | |
| 12 |
Bristol Rovers
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 13 |
Chesterfield
|
7 | 3 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 12 | |
| 14 |
Tranmere Rovers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 15 |
Fleetwood Town
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 16 |
Walsall
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 11 | |
| 17 |
Shrewsbury Town
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 18 |
Oldham Athletic
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 19 |
Rochdale
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
| 20 |
Gillingham FC
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 21 |
Colchester United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 22 |
Northampton Town
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 23 |
Rotherham United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 13:15 | -2 | 8 | |
| 24 |
Crawley Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Salford City
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:11 | 5 | 13 | |
| 2 |
Barnet
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:8 | 5 | 12 | |
| 3 |
Walsall
|
7 | 2 | 5 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 4 |
Gillingham FC
|
7 | 3 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 11 | |
| 5 |
Crewe Alexandra
|
7 | 2 | 3 | 2 | 5:9 | -4 | 9 | |
| 6 |
Shrewsbury Town
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 8 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
7 | 1 | 4 | 2 | 11:10 | 1 | 7 | |
| 8 |
Chesterfield
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
| 9 |
Tranmere Rovers
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 10 |
Crawley Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 11 |
Accrington Stanley
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 12 |
Northampton Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Cheltenham Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 14 |
Swindon Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
| 15 |
Fleetwood Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
Oldham Athletic
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 5 | |
| 17 |
Rochdale
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:13 | -6 | 5 | |
| 18 |
Exeter City
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 19 |
Rotherham United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 20 |
York City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 8:16 | -8 | 3 | |
| 21 |
Newport County
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 22 |
Bristol Rovers
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 23 |
Colchester United
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 24 |
Port Vale
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:11 | -9 | 1 |