Danilo Orsi jest piłkarzem występującym obecnie w Crawley Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Danilo Orsi
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Oldham Athletic
0
Crawley Town
1
|
78' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | |||
| League Two, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Crawley Town
1
Tranmere Rovers
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League Two, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Crawley Town
2
Shrewsbury Town
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League Two, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Danilo Orsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Danilo Orsi wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.05, a skuteczność strzałów to 22,2%. Danilo Orsi oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Danilo Orsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Danilo Orsi rozegrał w barwach Crawley Town w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 12 meczów oraz w EFL Cup 2 mecze, a w barwach Bromley w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 617 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Danilo Orsi?
Na podstawie kontraktu z Crawley Town, Danilo Orsi otrzymuje 373,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 31,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Orsi w listopadzie 2026 to 7,2 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Danilo Orsi?
Danilo Orsi najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Danilo Orsi?
Wycena 30-letniego Danilo Orsi według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Danilo Orsi?
Danilo Orsi urodził się 19 kwietnia 1996 w Camden w Anglii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Danilo Orsi - statystyki
Szczegółowe statystyki Danilo Orsi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Crawley Town. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Danilo Orsi
Atak
Obrona
Podania Danilo Orsi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Danilo Orsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Danilo Orsi wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.05, a skuteczność strzałów to 22,2%. Danilo Orsi oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Danilo Orsi - transfery
W trakcie kariery Danilo Orsi zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Crawley Town 2026 – obecnie
-
AFC Wimbledon 2025 – 2026
-
Burton Albion 2025 – 2025
-
Milton Keynes Dons 2025 – 2025
-
Burton Albion 2024 – 2025
-
Crawley Town 2023 – 2024
-
Grimsby Town 2022 – 2023
-
Harrogate Town 2022 – 2022
-
Boreham Wood 2021 – 2022
-
Harrogate Town 2021 – 2021
-
Maidenhead United 2020 – 2021
-
Hampton & Richmond 2019 – 2020
-
Hungerford Town 2018 – 2019

-
East Thurrock United 2018 – 2018

-
EFSC Titans (Eastern Florida State College) 2016 – 2018

Danilo Orsi - forma
W ostatnich 5 meczach Danilo Orsi zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,08. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Danilo Orsi 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.08.
W ostatnich 10 meczach Danilo Orsi 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86.
W jakiej formie jest Danilo Orsi?
Danilo Orsi jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.08 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.05). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Danilo Orsi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Danilo Orsi rozegrał w barwach Crawley Town w EFL Trophy 2 mecze, w League Two 12 meczów oraz w EFL Cup 2 mecze, a w barwach Bromley w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 617 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Danilo Orsi - zarobki
Danilo Orsi gra w Crawley Town na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 374 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Danilo Orsi w Crawley Town (2025/26)
| Rocznie | 374 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 31 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Danilo Orsi?
Na podstawie kontraktu z Crawley Town, Danilo Orsi otrzymuje 373,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 31,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Orsi w listopadzie 2026 to 7,2 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Danilo Orsi - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Danilo Orsi wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Danilo Orsi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Danilo Orsi?
Wycena Danilo Orsi wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Danilo Orsi wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.