Forma w lidze
Walsall w tabeli
6. miejsce / 15 punktów Play-offy
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
5:2 bramki
1,25 gola/mecz
7 pkt
7:4 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Walsall
Wartość drużyny: 775 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Anglia | 24 | napastnik | 8 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 24 | pomocnik | 9 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,31 średnia ocena | Anglia | 23 | bramkarz | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | 23 | bramkarz | 9 | 200 tys. € |
Skład i oceny Walsall w ostatnim meczu 4-1-3-2






Zmiany
- 60' C. Crew → S. Sprangler
- 61' C. Clarke → J. Kandemiri
- 61' A. Adomah → L. Simper
- 74' R. Sjoerdsma → A. Pressley
- 74' E. Ahui → A. Harris
Walsall w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 19 |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 18 |
| ··· | |||||||
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 15 |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 15 |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 15 |
Wyniki Walsall
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Walsall
3
Fulham U21
2
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
League Two, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
League Two, 8. kolejka
|
Terminarz Walsall
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Swindon Town
Walsall
League Two, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Walsall
Oldham Athletic
League Two, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Walsall
Salford City
League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Walsall
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo |
Walsall to klub piłkarski z Anglii występujący w League Two. Swoim domowym obiektem jest Poundland Bescot Stadium, który może pomieścić 11 300 widzów. Zespół prowadzi Lee Grant. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 775 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Walsall?
Klub piłkarski Walsall zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Walsall w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Walsall trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Walsall w tabeli League Two?
Walsall zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 15 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Salford City wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Walsall?
W wyjściowym ustawieniu Walsall między słupkami staje J. Ward, a linię obrony najczęściej tworzą E. Ahui, D. Skura, J. Connolly oraz M. Hancock. W środku pola grają L. Simper, C. Crew, I. Moore, S. Sprangler oraz R. Smith, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Pressley. Trener Lee Grant ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Kiedy Walsall gra następny mecz?
Najbliższy mecz Walsall to spotkanie z Swindon Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The County Ground w ramach League Two (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Walsall?
Ostatni mecz Walsall to wygrana z Fulham U21 3:2 w EFL Trophy, 13 października 2026. Bramki zdobyli Evumena Sodje, Evumena Sodje, Furlong oraz Kusi-Asare. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Walsall w tym sezonie?
Bilans Walsall w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-6-0 przy 12 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Walsall w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Walsall w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Walsall
Walsall terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
League Two, 11. kolejka
|
The County Ground Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Paź 20:45
|
League Two, 12. kolejka
|
Poundland Bescot Stadium U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 16:00
|
League Two, 13. kolejka
|
Poundland Bescot Stadium U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 16:00
|
League Two, 14. kolejka
|
JobServe Community Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
10 Lis 20:00
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
King Power Stadium Wyjazd | – | |
|
14 Lis 16:00
|
League Two, 15. kolejka
|
Poundland Bescot Stadium U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 16:00
|
League Two, 16. kolejka
|
LNER Community Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 16:00
|
League Two, 17. kolejka
|
Poundland Bescot Stadium U siebie | Łatwy | |
|
01 Gru 20:45
|
League Two, 18. kolejka
|
Rodney Parade Wyjazd | Umiarkowany | |
|
12 Gru 16:00
|
League Two, 19. kolejka
|
AESSEAL New York Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Walsall gra następny mecz?
Najbliższy mecz Walsall to spotkanie z Swindon Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The County Ground w ramach League Two (11. kolejka).
Wyniki Walsall w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Walsall w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Walsall w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Walsall wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
3:2 | 4-1-3-2 | 2/7 | 0/2 | |
|
10 Paź Koniec
|
League Two, 10. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/8 | 3/7 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League Two, 8. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/11 | 3/3 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
1:6 | 4-2-3-1 | 3/12 | 0/0 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 7/11 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League Two, 6. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 7/11 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League Two, 5. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 8/12 | 1/1 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League Two, 4. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 4/13 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
League Two, 3. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 4/8 | 4/7 | |
|
25 Sie Karne
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
0:0 | 4-2-3-1 | 2/10 | 2/3 |
Walsall ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 9 z 9 meczów, ze średnią 1,67 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Walsall?
Ostatni mecz Walsall to wygrana z Fulham U21 3:2 w EFL Trophy, 13 października 2026. Bramki zdobyli Evumena Sodje, Evumena Sodje, Furlong oraz Kusi-Asare. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Walsall – tabela League Two
Jakie miejsce w tabeli League Two zajmuje Walsall w sezonie 2026/2027.
Miejsce Walsall w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
York City
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 13 | |
| 2 |
Salford City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 3 |
Bristol Rovers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 4 |
Newport County
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 5 |
Barnet
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 6 |
Cheltenham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 8 |
Swindon Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 9 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 10 |
Rochdale
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 11 |
Tranmere Rovers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 12 |
Exeter City
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 13 |
Accrington Stanley
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 14 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 15 |
Walsall
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 16 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 8 | |
| 17 |
Colchester United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 18 |
Port Vale
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 19 |
Shrewsbury Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 20 |
Oldham Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 21 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 22 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 23 |
Northampton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 24 |
Crawley Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 2 |
Barnet
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 3 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 4 |
Salford City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 7 | |
| 5 |
Walsall
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cheltenham Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Rochdale
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 9 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shrewsbury Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 11 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Crawley Town
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 13 |
Bristol Rovers
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Grimsby Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Tranmere Rovers
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 16 |
Exeter City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 17 |
York City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 18 |
Newport County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 20 |
Colchester United
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 21 |
Northampton Town
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 22 |
Swindon Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:9 | -9 | 1 | |
| 23 |
Oldham Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 24 |
Port Vale
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Walsall w tabeli League Two?
Walsall zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 15 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Salford City wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Walsall w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Walsall na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Walsall na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,89
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 56%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 34,2
- Zablokowane strzały / mecz 4,6
Strzelcy Walsall
Rozkład bramek w czasie
Bramki Walsall i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Walsall to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Swindon Town - Walsall Po przerwie pada 67% bramek Walsall.Przebieg meczu Walsall i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-5-0 |
Gdy Walsall otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Walsall
92% bramek Walsall pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Walsall zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Walsall
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 9 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Walsall, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Walsall wygra mecz Swindon Town - Walsall Walsall nie przegrywa od 9 meczów.Bramki w meczach Walsall
- Powyżej 0,5 67%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Walsall padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Swindon Town - Walsall Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Walsall.Walsall – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 12,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Walsall fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 12,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Walsall, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Walsall zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Walsall wygra mecz Swindon Town - Walsall Walsall zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Walsall ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Walsall, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Walsall wygra drugą połowę meczu Swindon Town - Walsall Drugą połowę Walsall wygrywał w 2 z 9 meczów.Walsall – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Walsall oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Swindon Town - Walsall Walsall oddaje 9,3 strzałów na mecz.Walsall – posiadanie piłki
- U siebie 62,0%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 9
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 9 meczów. Średnio Walsall utrzymuje przy piłce 55,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Walsall wygra mecz Swindon Town - Walsall Walsall utrzymuje średnio 55,9% posiadania piłki.Walsall – podania
- Kluczowe / mecz 11,3
- Dośrodkowania / mecz 20,6
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 37%
Walsall wymienia średnio 453 podań na mecz przy celności 78%, z czego 11,3 to podania kluczowe.
Walsall – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 89%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Walsall to 56% meczów sezonu (5 z 9), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Swindon Town - Walsall Czyste konto Walsall zachowuje w 56% meczów.Walsall – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 78%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,4
Walsall wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Walsall – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Walsall ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Walsall – 2,0.
Walsall według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 6 | 1-5-0 | 1,33 | 0,83 | 0,67 |
| Dołu tabeli (17–24) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Walsall zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Walsall na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,60 1,60 | 1,20 1,80 | 0,80 1,20 |
|
5.
|
2,60 0,50 | 2,60 1,00 | 0,80 1,75 |
|
6.
|
2,00 1,40 | 1,25 1,40 | 0,50 0,80 |
|
7.
|
1,60 1,40 | 2,00 1,40 | 1,40 1,40 |
|
8.
|
2,00 1,00 | 1,80 1,40 | 1,60 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Walsall
Skrajne wyniki i osiągnięcia Walsall w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gillingham FC - Walsall 0:3 League Two, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Walsall - Accrington Stanley 3:2, League Two, 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Smith, Walsall - Accrington Stanley 3:2, League Two, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Pressley, Gillingham FC - Walsall 0:3, League Two, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Walsall w tym sezonie?
Bilans Walsall w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-6-0 przy 12 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Walsall – zawodnicy
Jak wygląda kadra Walsall w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Walsall w ostatnim meczu 4-1-3-2






Zmiany
- 60' C. Crew → S. Sprangler
- 61' C. Clarke → J. Kandemiri
- 61' A. Adomah → L. Simper
- 74' R. Sjoerdsma → A. Pressley
- 74' E. Ahui → A. Harris
Kontuzje w kadrze Walsall
-
Elicha Ahui Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 486 dniopuszczone: 52 mecze
Kadra Walsall
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
24 | Anglia | 150 tys. € | 369 tys. € | 8 | 89% | 5 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Szkocja | 100 tys. € | 215 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 420' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Anglia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 321' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
38 | Ghana | 25 tys. € | 369 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Jamajka | 25 tys. € | 215 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
24 | Anglia | 150 tys. € | 92 tys. € | 9 | 100% | 2 | 2 | 728' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Austria | 100 tys. € | 154 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 672' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 611' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Anglia | 400 tys. € | 308 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 143' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
20 | Walia | 150 tys. € | 62 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 310' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Anglia | 250 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
21 | Anglia | 125 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Walia | 375 tys. € | 154 tys. € | 8 | 89% | 2 | 0 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Anglia | 75 tys. € | 74 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 666' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
23 | Anglia | 225 tys. € | 92 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 794' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Anglia | 0 € | 23 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 515' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Anglia | 50 tys. € | 62 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 613' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Saint Kitts i Nevis | 150 tys. € | 62 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Walia | 175 tys. € | 184 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 169' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Anglia | 100 tys. € | 80 tys. € | 7 | 78% | 1 | 0 | 152' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Walia | 0 € | 47 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
24 | Irlandia | 100 tys. € | 123 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
23 | Anglia | 200 tys. € | 92 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
31 | Anglia | 75 tys. € | 185 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
21 | Anglia | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Walsall
3 mln €
śr. 120 tys. € / zawodnika
Ile Walsall wydaje na pensje
3,3 mln € rocznie
śr. 131 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Anglia (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Walsall w sezonie 2026/2027
Walsall wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Walsall
Jak wygląda skład Walsall?
W wyjściowym ustawieniu Walsall między słupkami staje J. Ward, a linię obrony najczęściej tworzą E. Ahui, D. Skura, J. Connolly oraz M. Hancock. W środku pola grają L. Simper, C. Crew, I. Moore, S. Sprangler oraz R. Smith, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Pressley. Trener Lee Grant ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Walsall – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Walsall w sezonie 2026/2027.
Walsall transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Irlandia | 24 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Kenia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Walia | 28 |
![]() |
za darmo |
Walsall bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +300 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Walsall
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Walsall w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Walsall trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Walsall – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Walsall? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Walsall?
Klub piłkarski Walsall zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.