Forma w lidze
Colchester United w tabeli
19. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 7. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
8 meczów bez zwycięstwa
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
5:3 bramki
1,25 gola/mecz
2 pkt
5:10 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Colchester United
Wartość drużyny: 900 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Anglia | 19 | pomocnik | 8 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Anglia | 22 | napastnik | 9 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,17 średnia ocena | Anglia | 19 | pomocnik | 8 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Anglia | 26 | obrońca | 9 | 175 tys. € |
Przewidywany skład Colchester United 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Colchester United w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 19 |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 18 |
| ··· | |||||||
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | 11 |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | 10 |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | 10 |
Wyniki Colchester United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Newport County
1
Colchester United
0
League Two, 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Karne
|
Colchester United
1
(3)
Luton Town
1
(4)
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Colchester United
2
League Two, 8. kolejka
|
Terminarz Colchester United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Colchester United
Exeter City
League Two, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Chesterfield
Colchester United
League Two, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Northampton Town
Colchester United
League Two, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Colchester United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Kongo |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Saint Kitts i Nevis |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
Colchester United to klub piłkarski z Anglii występujący w League Two. Swoim domowym obiektem jest JobServe Community Stadium, który może pomieścić 10 083 widzów. Zespół prowadzi Danny Cowley. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 900 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Colchester United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Colchester United trafiło 9 zawodników.
Które miejsce zajmuje Colchester United w tabeli League Two?
Colchester United zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Salford City wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Colchester United?
W wyjściowym ustawieniu Colchester United między słupkami staje T. Lo-Tutala, a linię obrony najczęściej tworzą R. Hunt, J. Tucker, F. Terry oraz E. Iandolo. W środku pola grają O. Thorn, M. Sesay, J. Payne, P. Digby oraz H. Anderson, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kouassi. Trener Danny Cowley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Kiedy Colchester United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Colchester United to spotkanie z Exeter City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie JobServe Community Stadium w ramach League Two (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Colchester United?
Ostatni mecz Colchester United to porażka z Newport County 1:0 w League Two, 10 października 2026. Bramkę zdobył Nyakuhwa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Colchester United w tym sezonie?
Bilans Colchester United w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Colchester United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Colchester United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Colchester United
Colchester United terminarz
Kiedy Colchester United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Colchester United to spotkanie z Exeter City, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie JobServe Community Stadium w ramach League Two (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Colchester United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Colchester United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Colchester United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Colchester United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League Two, 10. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/9 | 3/4 | |
|
03 Paź Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/10 | 4/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League Two, 8. kolejka
|
2:2 | 4-4-1-1 | 4/12 | 0/3 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 4. runda
|
3:1 | 4-2-3-1 | 1/4 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League Two, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/12 | 4/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League Two, 6. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/4 | 0/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League Two, 5. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 6/10 | 0/2 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League Two, 4. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 2/5 | 1/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
League Two, 3. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
League Two, 2. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/10 | 2/8 |
Colchester United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 1,29 punktu. W pozostałych ustawieniach Colchester United zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Colchester United?
Ostatni mecz Colchester United to porażka z Newport County 1:0 w League Two, 10 października 2026. Bramkę zdobył Nyakuhwa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Colchester United – tabela League Two
Jakie miejsce w tabeli League Two zajmuje Colchester United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Colchester United w tabeli League Two
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
10 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | 5 | 19 | |
2
|
Barnet
|
8 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | 9 | 18 | |
3
|
Crewe Alexandra
|
10 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | 5 | 18 | |
4
|
Gillingham FC
|
10 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | 5 | 16 | |
5
|
York City
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | 6 | 15 | |
6
|
Walsall
|
9 | 3 | 6 | 0 | 12:6 | 6 | 15 | |
7
|
Chesterfield
|
10 | 4 | 3 | 3 | 17:14 | 3 | 15 | |
8
|
Cheltenham Town
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | 15 | |
9
|
Bristol Rovers
|
10 | 5 | 0 | 5 | 15:17 | -2 | 15 | |
10
|
Rochdale
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | 14 | |
11
|
Grimsby Town
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
12
|
Newport County
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:12 | 1 | 13 | |
13
|
Tranmere Rovers
|
10 | 2 | 6 | 2 | 13:13 | 0 | 12 | |
14
|
Exeter City
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:6 | 0 | 12 | |
15
|
Accrington Stanley
|
10 | 2 | 5 | 3 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Fleetwood Town
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
17
|
Swindon Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | 11 | |
18
|
Shrewsbury Town
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 11 | |
19
|
Colchester United
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
20
|
Rotherham United
|
10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | 10 | |
21
|
Oldham Athletic
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
22
|
Port Vale
|
8 | 2 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 8 | |
23
|
Northampton Town
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:7 | -3 | 7 | |
24
|
Crawley Town
|
8 | 1 | 2 | 5 | 8:15 | -7 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
York City
|
5 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | 9 | 13 | |
| 2 |
Salford City
|
5 | 4 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 3 |
Bristol Rovers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 4 |
Newport County
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 5 |
Barnet
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 6 |
Cheltenham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 8 |
Swindon Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 9 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 10 |
Rochdale
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 9 | |
| 11 |
Tranmere Rovers
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 9 | |
| 12 |
Exeter City
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:1 | 3 | 9 | |
| 13 |
Accrington Stanley
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 14 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 15 |
Walsall
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 16 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 8 | |
| 17 |
Colchester United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 18 |
Port Vale
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 19 |
Shrewsbury Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 20 |
Oldham Athletic
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 21 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 22 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 23 |
Northampton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 24 |
Crawley Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Crewe Alexandra
|
5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 2 | 9 | |
| 2 |
Barnet
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 4 | 8 | |
| 3 |
Gillingham FC
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 4 |
Salford City
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 7 | |
| 5 |
Walsall
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 6 |
Chesterfield
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 7 |
Cheltenham Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 8 |
Rochdale
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 9 |
Fleetwood Town
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 10 |
Shrewsbury Town
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 11 |
Rotherham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Crawley Town
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 13 |
Bristol Rovers
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Grimsby Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 15 |
Tranmere Rovers
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 16 |
Exeter City
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 17 |
York City
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 18 |
Newport County
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 20 |
Colchester United
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5:10 | -5 | 2 | |
| 21 |
Northampton Town
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 22 |
Swindon Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 0:9 | -9 | 1 | |
| 23 |
Oldham Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 24 |
Port Vale
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Colchester United w tabeli League Two?
Colchester United zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli League Two z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Salford City wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Colchester United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Colchester United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Colchester United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,89
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 14,0
- Przechwyty / mecz 8,1
- Wybicia / mecz 37,3
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Colchester United
Rozkład bramek w czasie
Bramki Colchester United i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Colchester United to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Colchester United - Exeter City Po przerwie pada 60% bramek Colchester United.Przebieg meczu Colchester United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 1-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Gdy Colchester United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Colchester United
90% bramek Colchester United pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Colchester United zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie Colchester United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Colchester United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Colchester United wygra mecz Colchester United - Exeter City Colchester United przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Colchester United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów Colchester United padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Colchester United - Exeter City Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Colchester United.Colchester United – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 14,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Colchester United fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 14,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Colchester United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Colchester United zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Colchester United wygra mecz Colchester United - Exeter City Colchester United zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Colchester United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Colchester United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Colchester United wygra drugą połowę meczu Colchester United - Exeter City Drugą połowę Colchester United wygrywał w 3 z 9 meczów.Colchester United – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Colchester United oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Colchester United - Exeter City Colchester United oddaje 8,6 strzałów na mecz.Colchester United – posiadanie piłki
- U siebie 55,5%
- Na wyjeździe 56,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 9
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 9 meczów. Średnio Colchester United utrzymuje przy piłce 55,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Colchester United wygra mecz Colchester United - Exeter City Colchester United utrzymuje średnio 55,9% posiadania piłki.Colchester United – podania
- Kluczowe / mecz 9,8
- Dośrodkowania / mecz 16,4
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 69
- Celność długich podań 36%
Colchester United wymienia średnio 414 podań na mecz przy celności 76%, z czego 9,8 to podania kluczowe.
Colchester United – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Colchester United to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Colchester United - Exeter City Czyste konto Colchester United zachowuje w 11% meczów.Colchester United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Colchester United wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Colchester United – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 44%
Colchester United ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Colchester United – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Colchester United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 0,75 | 1,25 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Colchester United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Colchester United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
17.
|
2,00 0,20 | 1,80 0,00 | 1,00 1,80 |
|
18.
|
1,40 0,80 | 1,20 0,60 | 1,20 1,80 |
|
19.
|
2,00 0,40 | 1,25 1,00 | 0,75 2,00 |
|
20.
|
1,20 0,80 | 1,60 0,80 | 2,00 1,20 |
|
21.
|
1,40 0,25 | 1,40 0,50 | 1,20 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Colchester United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Colchester United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Colchester United - Oldham Athletic 2:1 League Two, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Bristol Rovers - Colchester United 2:0 League Two, 1.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Accrington Stanley - Colchester United 2:2, League Two, 15.08.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Kouassi, Swindon Town - Colchester United 3:1, League Two, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Sesay, Shrewsbury Town - Colchester United 2:2, League Two, 26.09.2026
Jakie statystyki ma Colchester United w tym sezonie?
Bilans Colchester United w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Colchester United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Colchester United w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Colchester United 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Colchester United
-
Leon Chiwome Napastnik Uraz pauzuje od 632 dniopuszczone: 65 meczów
Kadra Colchester United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
22 | Anglia | 125 tys. € | 123 tys. € | 9 | 100% | 0 | 4 | 600' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Anglia | 125 tys. € | 74 tys. € | 6 | 67% | 1 | 0 | 174' | 0 | 1 | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 250 tys. € | 92 tys. € | 5 | 56% | 1 | 0 | 350' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Anglia | 275 tys. € | 215 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 792' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Kongo | 250 tys. € | 246 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 83' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Anglia | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
20 | Anglia | 500 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Nigeria | 100 tys. € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
19 | Anglia | – | – | 8 | 89% | 3 | 1 | 591' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Anglia | 275 tys. € | 369 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 807' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | Saint Kitts i Nevis | 200 tys. € | 154 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 396' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Anglia | 200 tys. € | 246 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Anglia | 100 tys. € | 185 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 256' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Anglia | 100 tys. € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
23 | Anglia | 0 € | 11 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
34 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
24 | Anglia | 0 € | 48 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
33 | Anglia | 150 tys. € | 400 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Anglia | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 697' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Anglia | 175 tys. € | 308 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Anglia | 200 tys. € | 185 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 800' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Anglia | 75 tys. € | 92 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Anglia | – | 31 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Anglia | 75 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
23 | Francja | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
24 | Anglia | 75 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Colchester United
3,9 mln €
śr. 149 tys. € / zawodnika
Ile Colchester United wydaje na pensje
3,3 mln € rocznie
śr. 127 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Anglia (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Colchester United w sezonie 2026/2027
Colchester United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Colchester United
Jak wygląda skład Colchester United?
W wyjściowym ustawieniu Colchester United między słupkami staje T. Lo-Tutala, a linię obrony najczęściej tworzą R. Hunt, J. Tucker, F. Terry oraz E. Iandolo. W środku pola grają O. Thorn, M. Sesay, J. Payne, P. Digby oraz H. Anderson, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kouassi. Trener Danny Cowley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League Two i pucharach.
Colchester United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Colchester United w sezonie 2026/2027.
Colchester United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Kongo | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Saint Kitts i Nevis | 26 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Francja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 33 |
|
za darmo |
Colchester United bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +360 tys. € 2024
- +1,5 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Colchester United

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Colchester United w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Colchester United trafiło 9 zawodników.