Swindon Town - Walsall wynik meczu 1:1
Swindon Town - Walsall (17.10.2026) wynik meczu 1:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Swindon Town | 50 min |
|---|---|
| Remis | 45 min |
| Prowadzenie Walsall | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Swindon Town Ball 77' | 1 |
| Kartki Walsall Grant 59' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 50 min (5'–55') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 5' |
| Gol średnio co | 47,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 2 gole w 95 min | 48 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 14 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,8 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 50 min |
| Gole po przerwie 1 z 2 goli | 50% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 2 goli z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 11. kolejka |
| Data | 17.10.2026, 16:00 |
| Stadion | The County Ground |
| Pojemność | 15 728 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 11°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Swindon Town - Walsall z 17.10.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Swindon Town vs Walsall
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Swindon Town
- Śr. wiek
- 26,5
- Śr. wzrost
- 179 cm
- Śr. ocena XI
- 6,59
- 1 Connor Ripley bramkarz 125 tys. € 33 l. 180 cm 14
- 5 Stephan Negru obrońca 175 tys. € 24 l. – 13
- 6 James Ball obrońca 80' 75 tys. € 30 l. 190 cm 10
- 8 Ollie Clarke obrońca 62' 75 tys. € 34 l. 180 cm 10
- 2 Mitchell Clark pomocnik 175 tys. € 27 l. 180 cm 11
- 25 Jack Thomson pomocnik 200 tys. € 26 l. 178 cm 12
- 27 Anthony Munda pomocnik 76' – 20 l. 167 cm 11
- 34 Billy Kirkman pomocnik 100 tys. € 22 l. – 12
- 15 Joseph Hungbo pomocnik 61' 375 tys. € 26 l. 173 cm 10
- 23 Aaron Drinan napastnik 500 tys. € 28 l. 182 cm 14
- 29 Antwoine Hackford napastnik 61' 300 tys. € 22 l. 177 cm 9
- 21 Kaelan Majekodunmi obrońca 80' 100 tys. € 22 l. 188 cm 13
- 7 Tom Nichols pomocnik 100 tys. € 33 l. 178 cm 12
- 22 Jaylan Pearman pomocnik 76' 300 tys. € 20 l. 179 cm 6
- 19 Joe Snowdon pomocnik 62' 100 tys. € 22 l. 177 cm 9
- 24 Matthew Virtue-Thick pomocnik 61' 200 tys. € 29 l. 175 cm 8
- 12 Lewis Ward bramkarz 75 tys. € 29 l. 195 cm 14
-
39 Louis Millard napastnik – – – – –
Trener Ian Holloway
Walsall
- Śr. wiek
- 24,5
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,64
- 1 Jed Ward bramkarz 200 tys. € 23 l. – 13
- 4 James Connolly obrońca 375 tys. € 25 l. – 12
- 3 Mason Hancock obrońca 81' 225 tys. € 23 l. 177 cm 13
- 26 Ryan Leak obrońca 45' 175 tys. € 28 l. 191 cm 8
- 25 Declan Skura obrońca 75 tys. € 24 l. – 12
- 7 Taione Richard Evumena Sodje pomocnik 85' – 23 l. 179 cm 13
- 17 Courtney Alphonso Clarke pomocnik 81' 150 tys. € 23 l. – 11
- 15 Isaac Moore pomocnik 69' – 20 l. – 13
- 11 Reece Smith pomocnik 150 tys. € 24 l. – 13
- 6 Sven Sprangler pomocnik 100 tys. € 31 l. 182 cm 13
- 19 Aaron Pressley napastnik 300 tys. € 25 l. 189 cm 12
- 37 Albert Adomah napastnik 25 tys. € 38 l. 185 cm 11
- 22 Elicha Ahui obrońca 45' 50 tys. € 22 l. – 12
- 8 Charlie Crew pomocnik 69' 150 tys. € 20 l. 185 cm 12
- 9 Andrew Dallas napastnik 85' 100 tys. € 27 l. 178 cm 13
- 29 James Furlong obrońca 81' 100 tys. € 24 l. 178 cm 11
- 10 Lewis Simper pomocnik 81' 0 € 25 l. 181 cm 13
- 31 T. Wooster bramkarz – 21 l. – 12
Trener Lee Grant
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Swindon Town w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Swindon Town w ustawieniu 3-4-1-2: w bramce C. Ripley, w obronie S. Negru, J. Ball oraz O. Clarke, w pomocy M. Clark, J. Thomson, A. Munda, B. Kirkman oraz J. Hungbo, w ataku A. Drinan, A. Hackford. Z ławki weszli: M. Virtue-Thick (61'), J. Snowdon (62'), J. Pearman (76') oraz K. Majekodunmi (80').
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Swindon Town?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce J. Ward, w obronie J. Connolly, M. Hancock, R. Leak oraz D. Skura, w pomocy Taione Richard Evumena Sodje, C. Clarke, I. Moore, R. Smith oraz S. Sprangler, w ataku A. Pressley. Z ławki weszli: E. Ahui (45'), C. Crew (69'), J. Furlong (81'), L. Simper (81') oraz A. Dallas (85').
Kogo zabrakło w meczu Swindon Town – Walsall?
Po stronie Swindon Town nie zagrali: Harry Smith. Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui.
Forma w 10 ostatnich meczach
Swindon Town - Walsall
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Swindon Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Swindon Town
2
Rotherham United
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Bristol Rovers
0
Swindon Town
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Barnet
1
Swindon Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
13:30
|
Swindon Town
0
Crewe Alexandra
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Rochdale
1
Swindon Town
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Swindon Town
1
Accrington Stanley
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Swindon Town
0
Newport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Salford City
1
Swindon Town
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
15 Wrz
20:00
|
Swindon Town
1
Crystal Palace U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Swindon Town - Walsall
Bilans 38 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 84% (32 z 38)
- Powyżej 2,5 gola 55% (21 z 38)
- Powyżej 3,5 gola 24% (9 z 38)
- Obie strzelą (BTTS) 61% (23 z 38)
- Mecze bez gola 5% (2 z 38)
- Remisy 29% (11 z 38)
- Wygrana 1 golem 42% (16 z 38)
- Wygrana 3+ golami 13% (5 z 38)
Statystyki szczegółowe H2H
Swindon Town - Walsall
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 38 meczach Swindon Town - Walsall.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 6 (16%) |
| 2. | 1:2 wygrana Walsall | 5 (13%) |
| 3. | 2:1 wygrana Swindon Town | 5 (13%) |
| 4. | 2:0 wygrana Swindon Town | 3 (8%) |
| 5. | 0:0 remis | 2 (5%) |
| 6. | 0:1 wygrana Walsall | 2 (5%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Swindon Town najdłuższa: 8 meczów 4 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 6 meczów 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 7 meczów 3 mecze
- Bez porażki Swindon Town najdłuższa: 7 meczów 2 mecze
- Czyste konto Swindon Town najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Swindon Town - Walsall według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Swindon Town | Remis | Walsall |
|---|---|---|---|---|
| League One | 22 | 6 | 8 | 8 |
| League Two | 14 | 7 | 3 | 4 |
| FA Cup (Anglia) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Puchar Ligi Angielskiej | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 38 | 14 | 11 | 13 |
Atut własnego boiska
Swindon Town u siebie i Walsall na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Swindon Town - Walsall?
W 38 spotkaniach bezpośrednich Swindon Town ma na koncie 14 zwycięstw, Walsall 13, a 11 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 54:50 dla Swindon Town. Ostatni mecz rozegrano 17 października 2026 (League Two), a Swindon Town - Walsall zakończył się wynikiem 1:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 Swindon Town (2022).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Walsall nad Swindon Town?
Ostatnie zwycięstwo Walsall nad Swindon Town przypadło na 2 sierpnia 2025 (League Two, 2:1). Od tego czasu rozegrano 2 spotkania bez wygranej Walsall. Obie drużyny strzelały w 23 spotkaniach (61%), a 3 gole lub więcej padły w 21 spotkaniach (55%).
Miejsca Swindon Town oraz Walsall
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
14 | 10 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 31 | |
2
|
Barnet
|
13 | 7 | 5 | 1 | 28:18 | 10 | 26 | |
3
|
Walsall
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:12 | 9 | 22 | |
4
|
Crewe Alexandra
|
14 | 5 | 7 | 2 | 17:17 | 0 | 22 | |
5
|
Cheltenham Town
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 21 | |
6
|
Grimsby Town
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:18 | 6 | 20 | |
7
|
York City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:21 | 3 | 20 | |
8
|
Gillingham FC
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
9
|
Accrington Stanley
|
14 | 4 | 7 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
10
|
Chesterfield
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:21 | 3 | 19 | |
11
|
Tranmere Rovers
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:17 | 2 | 19 | |
12
|
Exeter City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 11:9 | 2 | 19 | |
13
|
Swindon Town
|
14 | 5 | 4 | 5 | 15:17 | -2 | 19 | |
14
|
Newport County
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
15
|
Shrewsbury Town
|
14 | 5 | 3 | 6 | 17:22 | -5 | 18 | |
16
|
Fleetwood Town
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:18 | 0 | 17 | |
17
|
Bristol Rovers
|
14 | 5 | 1 | 8 | 17:23 | -6 | 16 | |
18
|
Oldham Athletic
|
14 | 4 | 3 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
19
|
Port Vale
|
12 | 4 | 3 | 5 | 10:14 | -4 | 15 | |
20
|
Rochdale
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 15 | |
21
|
Northampton Town
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:10 | -1 | 14 | |
22
|
Rotherham United
|
14 | 2 | 6 | 6 | 18:25 | -7 | 12 | |
23
|
Colchester United
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:19 | -7 | 12 | |
24
|
Crawley Town
|
12 | 2 | 3 | 7 | 13:21 | -8 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salford City
|
14 | 10 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 31 | |
2
|
Barnet
|
13 | 7 | 5 | 1 | 28:18 | 10 | 26 | |
3
|
Walsall
|
13 | 5 | 7 | 1 | 21:12 | 9 | 22 | |
4
|
Crewe Alexandra
|
14 | 5 | 7 | 2 | 17:17 | 0 | 22 | |
5
|
Cheltenham Town
|
14 | 6 | 3 | 5 | 23:25 | -2 | 21 | |
6
|
Grimsby Town
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:18 | 6 | 20 | |
7
|
York City
|
14 | 5 | 5 | 4 | 24:21 | 3 | 20 | |
8
|
Gillingham FC
|
14 | 5 | 5 | 4 | 20:19 | 1 | 20 | |
9
|
Accrington Stanley
|
14 | 4 | 7 | 3 | 23:17 | 6 | 19 | |
10
|
Chesterfield
|
14 | 5 | 4 | 5 | 24:21 | 3 | 19 | |
11
|
Tranmere Rovers
|
14 | 4 | 7 | 3 | 19:17 | 2 | 19 | |
12
|
Exeter City
|
14 | 5 | 4 | 5 | 11:9 | 2 | 19 | |
13
|
Swindon Town
|
14 | 5 | 4 | 5 | 15:17 | -2 | 19 | |
14
|
Newport County
|
14 | 4 | 6 | 4 | 20:17 | 3 | 18 | |
15
|
Shrewsbury Town
|
14 | 5 | 3 | 6 | 17:22 | -5 | 18 | |
16
|
Fleetwood Town
|
14 | 4 | 5 | 5 | 18:18 | 0 | 17 | |
17
|
Bristol Rovers
|
14 | 5 | 1 | 8 | 17:23 | -6 | 16 | |
18
|
Oldham Athletic
|
14 | 4 | 3 | 7 | 15:19 | -4 | 15 | |
19
|
Port Vale
|
12 | 4 | 3 | 5 | 10:14 | -4 | 15 | |
20
|
Rochdale
|
14 | 4 | 3 | 7 | 17:26 | -9 | 15 | |
21
|
Northampton Town
|
13 | 3 | 5 | 5 | 9:10 | -1 | 14 | |
22
|
Rotherham United
|
14 | 2 | 6 | 6 | 18:25 | -7 | 12 | |
23
|
Colchester United
|
13 | 2 | 6 | 5 | 12:19 | -7 | 12 | |
24
|
Crawley Town
|
12 | 2 | 3 | 7 | 13:21 | -8 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Salford City
|
7 | 6 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 18 | |
| 2 |
York City
|
7 | 5 | 2 | 0 | 16:5 | 11 | 17 | |
| 3 |
Cheltenham Town
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 4 |
Exeter City
|
7 | 4 | 3 | 0 | 8:2 | 6 | 15 | |
| 5 |
Newport County
|
7 | 4 | 3 | 0 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 6 |
Barnet
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:10 | 5 | 14 | |
| 7 |
Swindon Town
|
7 | 4 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 14 | |
| 8 |
Port Vale
|
6 | 4 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 14 | |
| 9 |
Crewe Alexandra
|
7 | 3 | 4 | 0 | 12:8 | 4 | 13 | |
| 10 |
Grimsby Town
|
7 | 4 | 1 | 2 | 13:8 | 5 | 13 | |
| 11 |
Accrington Stanley
|
7 | 3 | 4 | 0 | 13:8 | 5 | 13 | |
| 12 |
Bristol Rovers
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 13 | |
| 13 |
Chesterfield
|
7 | 3 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 12 | |
| 14 |
Tranmere Rovers
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 15 |
Fleetwood Town
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:5 | 5 | 12 | |
| 16 |
Walsall
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:6 | 4 | 11 | |
| 17 |
Shrewsbury Town
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 18 |
Oldham Athletic
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 19 |
Rochdale
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:13 | -3 | 10 | |
| 20 |
Gillingham FC
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 21 |
Colchester United
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 9 | |
| 22 |
Northampton Town
|
7 | 2 | 2 | 3 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 23 |
Rotherham United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 13:15 | -2 | 8 | |
| 24 |
Crawley Town
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Salford City
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:11 | 5 | 13 | |
| 2 |
Barnet
|
6 | 3 | 3 | 0 | 13:8 | 5 | 12 | |
| 3 |
Walsall
|
7 | 2 | 5 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 4 |
Gillingham FC
|
7 | 3 | 2 | 2 | 12:10 | 2 | 11 | |
| 5 |
Crewe Alexandra
|
7 | 2 | 3 | 2 | 5:9 | -4 | 9 | |
| 6 |
Shrewsbury Town
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | -5 | 8 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
7 | 1 | 4 | 2 | 11:10 | 1 | 7 | |
| 8 |
Chesterfield
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:12 | -4 | 7 | |
| 9 |
Tranmere Rovers
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 10 |
Crawley Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 11 |
Accrington Stanley
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 12 |
Northampton Town
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 13 |
Cheltenham Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 14 |
Swindon Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
| 15 |
Fleetwood Town
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8:13 | -5 | 5 | |
| 16 |
Oldham Athletic
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:11 | -7 | 5 | |
| 17 |
Rochdale
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:13 | -6 | 5 | |
| 18 |
Exeter City
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 19 |
Rotherham United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 20 |
York City
|
7 | 0 | 3 | 4 | 8:16 | -8 | 3 | |
| 21 |
Newport County
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 22 |
Bristol Rovers
|
7 | 1 | 0 | 6 | 6:15 | -9 | 3 | |
| 23 |
Colchester United
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 24 |
Port Vale
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:11 | -9 | 1 |