Swindon Town - Walsall wynik meczu 2:1
Swindon Town - Walsall (06.04.2026) wynik meczu 2:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Swindon Town | 9 min |
|---|---|
| Remis | 77 min |
| Prowadzenie Walsall | 15 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Swindon Town Clarke 80' | 1 |
| Kartki Walsall Flint 88' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 66 min (0'–66') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 66' |
| Gol średnio co | 33,7 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 101 min | 34 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 13 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 7,8 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 15 min |
| Gole po przerwie 3 z 3 goli | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 3 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 100% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | League Two 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 42. kolejka |
| Data | 06.04.2026, 16:00 |
| Pogoda | słonecznie, 16°C |
| Sędzia | Swallow, Elliott |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Swindon Town - Walsall z 06.04.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Swindon Town vs Walsall
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Swindon Town
- Śr. wiek
- 27,6
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,71
- 1 Connor Ripley bramkarz 125 tys. € 33 l. 180 cm 46
- 17 Ryan Tafazolli obrońca 50 tys. € 35 l. 196 cm 23
- 33 Joel Mcgregor obrońca 250 tys. € 20 l. – 37
- 22 Jamie Knight Lebel obrońca 300 tys. € 21 l. 188 cm 30
- 26 Jake Thomas Batty obrońca – 21 l. 175 cm 17
- 30 Junior Hoilett pomocnik 65' 0 € 36 l. 174 cm 14
- 25 Aidan Borland pomocnik 85' 75 tys. € 19 l. 177 cm 20
- 44 Darren Oldaker pomocnik 74' 0 € 27 l. 176 cm 42
- 6 James Ball pomocnik 65' 75 tys. € 30 l. 190 cm 23
- 31 Billy Bodin pomocnik 66' 50 tys. € 34 l. 180 cm 31
- 23 Aaron Drinan napastnik 500 tys. € 28 l. 182 cm 40
- 8 Ollie Clarke pomocnik 74' 75 tys. € 34 l. 180 cm 28
- 24 Fletcher Holman napastnik 66' 100 tys. € 22 l. – 22
- 3 Filozofe Mabete obrońca 150 tys. € 21 l. 189 cm 35
- 7 Tom Nichols pomocnik 85' 100 tys. € 33 l. 178 cm 43
- 29 M. Olakigbe napastnik 65' 500 tys. € 22 l. 180 cm 18
- 28 Ollie Palmer napastnik 65' 50 tys. € 34 l. 196 cm 41
- 12 Lewis Ward bramkarz 75 tys. € 29 l. 195 cm 46
Trener Ian Holloway
Walsall
- Śr. wiek
- 26,7
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,09
- 1 Myles Roberts bramkarz 250 tys. € 24 l. 175 cm 43
- 35 Kacper Łopata obrońca 250 tys. € 25 l. 192 cm 12
- 2 Connor Barrett obrońca 79' 400 tys. € 24 l. – 36
- 4 Aden Flint obrońca 25 tys. € 37 l. 197 cm 45
- 3 Mason Hancock obrońca 225 tys. € 23 l. 177 cm 19
- 20 Alfie Chang pomocnik 63' 100 tys. € 24 l. 174 cm 9
- 14 Brandon Comley pomocnik 100 tys. € 30 l. 180 cm 41
- 8 Charlie Lakin pomocnik 200 tys. € 27 l. 183 cm 45
- 37 Albert Adomah napastnik 25 tys. € 38 l. 185 cm 46
- 15 D. Kanu napastnik 600 tys. € 21 l. 181 cm 40
- 11 Aaron Loupalo-Bi napastnik 69' 75 tys. € 21 l. – 19
- 19 Aaron Pressley napastnik 69' 300 tys. € 25 l. 189 cm 39
- 25 Jid Okeke obrońca 200 tys. € 21 l. – 27
- 22 Jamie Jellis pomocnik 63' 175 tys. € 25 l. 174 cm 36
- 12 Sam Hornby bramkarz 75 tys. € 31 l. 188 cm 46
- 18 Vincent Harper obrońca 79' 250 tys. € 26 l. 178 cm 35
- 17 Courtney Alphonso Clarke pomocnik 150 tys. € 23 l. – 44
- 5 Harrison Burke obrońca 100 tys. € 24 l. – 28
Trener Lee Grant
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Swindon Town w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Swindon Town w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce C. Ripley, w obronie R. Tafazolli, J. Mcgregor, J. Knight-Lebel oraz J. Batty, w pomocy J. Hoilett, A. Borland, D. Oldaker, J. Ball oraz B. Bodin, w ataku A. Drinan. Z ławki weszli: M. Olakigbe (65'), O. Palmer (65'), F. Holman (66'), O. Clarke (74') oraz T. Nichols (85').
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Swindon Town?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 4-3-3: w bramce M. Roberts, w obronie K. Łopata, C. Barrett, A. Flint oraz M. Hancock, w pomocy A. Chang, B. Comley oraz C. Lakin, w ataku A. Adomah, D. Kanu oraz A. Loupalo-Bi. Z ławki weszli: J. Jellis (63'), A. Pressley (69') oraz V. Harper (79').
Kogo zabrakło w meczu Swindon Town – Walsall?
Po stronie Swindon Town nie zagrali: Harry Smith. Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui.
Forma w 10 ostatnich meczach
Swindon Town - Walsall
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Swindon Town - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Swindon Town
2
Rotherham United
1
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Bristol Rovers
0
Swindon Town
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Barnet
1
Swindon Town
3
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
13:30
|
Swindon Town
0
Crewe Alexandra
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Rochdale
1
Swindon Town
0
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Swindon Town
1
Accrington Stanley
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Swindon Town
0
Newport County
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Salford City
1
Swindon Town
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
15 Wrz
20:00
|
Swindon Town
1
Crystal Palace U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Swindon Town - Walsall
Bilans 38 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 84% (32 z 38)
- Powyżej 2,5 gola 55% (21 z 38)
- Powyżej 3,5 gola 24% (9 z 38)
- Obie strzelą (BTTS) 61% (23 z 38)
- Mecze bez gola 5% (2 z 38)
- Remisy 29% (11 z 38)
- Wygrana 1 golem 42% (16 z 38)
- Wygrana 3+ golami 13% (5 z 38)
Statystyki szczegółowe H2H
Swindon Town - Walsall
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 38 meczach Swindon Town - Walsall.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 6 (16%) |
| 2. | 1:2 wygrana Walsall | 5 (13%) |
| 3. | 2:1 wygrana Swindon Town | 5 (13%) |
| 4. | 2:0 wygrana Swindon Town | 3 (8%) |
| 5. | 0:0 remis | 2 (5%) |
| 6. | 0:1 wygrana Walsall | 2 (5%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Swindon Town najdłuższa: 8 meczów 4 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 6 meczów 4 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 7 meczów 3 mecze
- Bez porażki Swindon Town najdłuższa: 7 meczów 2 mecze
- Czyste konto Swindon Town najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Swindon Town - Walsall według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Swindon Town | Remis | Walsall |
|---|---|---|---|---|
| League One | 22 | 6 | 8 | 8 |
| League Two | 14 | 7 | 3 | 4 |
| FA Cup (Anglia) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Puchar Ligi Angielskiej | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 38 | 14 | 11 | 13 |
Atut własnego boiska
Swindon Town u siebie i Walsall na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Swindon Town - Walsall?
W 38 spotkaniach bezpośrednich Swindon Town ma na koncie 14 zwycięstw, Walsall 13, a 11 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 54:50 dla Swindon Town. Ostatni mecz rozegrano 17 października 2026 (League Two), a Swindon Town - Walsall zakończył się wynikiem 1:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 Swindon Town (2022).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Walsall nad Swindon Town?
Ostatnie zwycięstwo Walsall nad Swindon Town przypadło na 2 sierpnia 2025 (League Two, 2:1). Od tego czasu rozegrano 2 spotkania bez wygranej Walsall. Obie drużyny strzelały w 23 spotkaniach (61%), a 3 gole lub więcej padły w 21 spotkaniach (55%).
Miejsca Swindon Town oraz Walsall
w tabeli League Two
Tabela
League Two 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bromley
|
46 | 24 | 15 | 7 | 71:46 | 25 | 87 | |
2
|
Milton Keynes Dons
|
46 | 24 | 14 | 8 | 86:45 | 41 | 86 | |
3
|
Cambridge United
|
46 | 22 | 16 | 8 | 66:33 | 33 | 82 | |
4
|
Salford City
|
46 | 25 | 6 | 15 | 61:51 | 10 | 81 | |
5
|
Notts County
|
46 | 24 | 8 | 14 | 74:52 | 22 | 80 | |
6
|
Chesterfield
|
46 | 21 | 16 | 9 | 71:56 | 15 | 79 | |
7
|
Grimsby Town
|
46 | 22 | 12 | 12 | 74:50 | 24 | 78 | |
8
|
Barnet
|
46 | 21 | 13 | 12 | 70:53 | 17 | 76 | |
9
|
Swindon Town
|
46 | 22 | 9 | 15 | 70:59 | 11 | 75 | |
10
|
Oldham Athletic
|
46 | 18 | 14 | 14 | 60:44 | 16 | 68 | |
11
|
Crewe Alexandra
|
46 | 19 | 10 | 17 | 64:58 | 6 | 67 | |
12
|
Colchester United
|
46 | 18 | 12 | 16 | 62:49 | 13 | 66 | |
13
|
Walsall
|
46 | 18 | 11 | 17 | 56:56 | 0 | 65 | |
14
|
Bristol Rovers
|
46 | 19 | 5 | 22 | 56:65 | -9 | 62 | |
15
|
Fleetwood Town
|
46 | 15 | 16 | 15 | 57:58 | -1 | 61 | |
16
|
Accrington Stanley
|
46 | 14 | 11 | 21 | 47:58 | -11 | 53 | |
17
|
Gillingham FC
|
46 | 13 | 14 | 19 | 53:72 | -19 | 53 | |
18
|
Cheltenham Town
|
46 | 14 | 10 | 22 | 53:79 | -26 | 52 | |
19
|
Shrewsbury Town
|
46 | 13 | 10 | 23 | 42:69 | -27 | 49 | |
20
|
Newport County
|
46 | 12 | 7 | 27 | 48:77 | -29 | 43 | |
21
|
Tranmere Rovers
|
46 | 10 | 11 | 25 | 54:79 | -25 | 41 | |
22
|
Crawley Town
|
46 | 8 | 16 | 22 | 44:68 | -24 | 40 | |
23
|
Harrogate Town
|
46 | 10 | 9 | 27 | 39:68 | -29 | 39 | |
24
|
Barrow
|
46 | 9 | 9 | 28 | 45:78 | -33 | 36 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bromley
|
23 | 14 | 9 | 0 | 41:21 | 20 | 51 | |
| 2 |
Cambridge United
|
23 | 15 | 6 | 2 | 43:15 | 28 | 51 | |
| 3 |
Salford City
|
23 | 14 | 4 | 5 | 34:24 | 10 | 46 | |
| 4 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 13 | 6 | 4 | 41:20 | 21 | 45 | |
| 5 |
Notts County
|
23 | 13 | 4 | 6 | 45:25 | 20 | 43 | |
| 6 |
Chesterfield
|
23 | 11 | 8 | 4 | 38:24 | 14 | 41 | |
| 7 |
Grimsby Town
|
23 | 12 | 5 | 6 | 41:22 | 19 | 41 | |
| 8 |
Crewe Alexandra
|
23 | 12 | 5 | 6 | 34:28 | 6 | 41 | |
| 9 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 6 | 6 | 38:27 | 11 | 39 | |
| 10 |
Oldham Athletic
|
23 | 10 | 8 | 5 | 30:18 | 12 | 38 | |
| 11 |
Bristol Rovers
|
23 | 12 | 1 | 10 | 31:28 | 3 | 37 | |
| 12 |
Barnet
|
23 | 10 | 6 | 7 | 38:29 | 9 | 36 | |
| 13 |
Colchester United
|
23 | 10 | 6 | 7 | 35:23 | 12 | 36 | |
| 14 |
Fleetwood Town
|
23 | 8 | 9 | 6 | 34:34 | 0 | 33 | |
| 15 |
Shrewsbury Town
|
23 | 9 | 6 | 8 | 22:27 | -5 | 33 | |
| 16 |
Accrington Stanley
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:27 | 0 | 32 | |
| 17 |
Gillingham FC
|
23 | 8 | 7 | 8 | 29:36 | -7 | 31 | |
| 18 |
Cheltenham Town
|
23 | 9 | 4 | 10 | 28:33 | -5 | 31 | |
| 19 |
Walsall
|
23 | 8 | 5 | 10 | 23:30 | -7 | 29 | |
| 20 |
Crawley Town
|
23 | 5 | 10 | 8 | 26:28 | -2 | 25 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 4 | 13 | 24:37 | -13 | 22 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 5 | 4 | 14 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 23 |
Tranmere Rovers
|
23 | 4 | 6 | 13 | 22:37 | -15 | 18 | |
| 24 |
Harrogate Town
|
23 | 4 | 3 | 16 | 16:38 | -22 | 15 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Milton Keynes Dons
|
23 | 11 | 8 | 4 | 45:25 | 20 | 41 | |
| 2 |
Barnet
|
23 | 11 | 7 | 5 | 32:24 | 8 | 40 | |
| 3 |
Chesterfield
|
23 | 10 | 8 | 5 | 33:32 | 1 | 38 | |
| 4 |
Notts County
|
23 | 11 | 4 | 8 | 29:27 | 2 | 37 | |
| 5 |
Grimsby Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 33:28 | 5 | 37 | |
| 6 |
Bromley
|
23 | 10 | 6 | 7 | 30:25 | 5 | 36 | |
| 7 |
Swindon Town
|
23 | 11 | 3 | 9 | 32:32 | 0 | 36 | |
| 8 |
Walsall
|
23 | 10 | 6 | 7 | 33:26 | 7 | 36 | |
| 9 |
Salford City
|
23 | 11 | 2 | 10 | 27:27 | 0 | 35 | |
| 10 |
Cambridge United
|
23 | 7 | 10 | 6 | 23:18 | 5 | 31 | |
| 11 |
Oldham Athletic
|
23 | 8 | 6 | 9 | 30:26 | 4 | 30 | |
| 12 |
Colchester United
|
23 | 8 | 6 | 9 | 27:26 | 1 | 30 | |
| 13 |
Fleetwood Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 23:24 | -1 | 28 | |
| 14 |
Crewe Alexandra
|
23 | 7 | 5 | 11 | 30:30 | 0 | 26 | |
| 15 |
Bristol Rovers
|
23 | 7 | 4 | 12 | 25:37 | -12 | 25 | |
| 16 |
Harrogate Town
|
23 | 6 | 6 | 11 | 23:30 | -7 | 24 | |
| 17 |
Tranmere Rovers
|
23 | 6 | 5 | 12 | 32:42 | -10 | 23 | |
| 18 |
Gillingham FC
|
23 | 5 | 7 | 11 | 24:36 | -12 | 22 | |
| 19 |
Accrington Stanley
|
23 | 5 | 6 | 12 | 20:31 | -11 | 21 | |
| 20 |
Cheltenham Town
|
23 | 5 | 6 | 12 | 25:46 | -21 | 21 | |
| 21 |
Newport County
|
23 | 6 | 3 | 14 | 24:40 | -16 | 21 | |
| 22 |
Barrow
|
23 | 4 | 5 | 14 | 27:44 | -17 | 17 | |
| 23 |
Shrewsbury Town
|
23 | 4 | 4 | 15 | 20:42 | -22 | 16 | |
| 24 |
Crawley Town
|
23 | 3 | 6 | 14 | 18:40 | -22 | 15 |