Forma w lidze
Bromley w tabeli
21. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:9 bramki
0,75 gola/mecz
4 pkt
6:11 bramki
1,50 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Bromley
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Nigeria | 28 | napastnik | 8 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 31 | napastnik | 8 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,05 średnia ocena | Anglia | 28 | bramkarz | 5 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Anglia | 30 | obrońca | 8 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Bromley 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Bromley w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | 8 |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | 8 |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | 7 |
Wyniki Bromley
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Mansfield Town
2
Bromley
1
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Crawley Town
4
Bromley
0
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Bromley
0
Brentford U21
1
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
Terminarz Bromley
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Stockport County
Bromley
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Bromley
Leicester City
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Bromley
Peterborough
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Bromley
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Paź 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Malta |
|
za darmo |
Bromley to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest RELOC8 EM Community Stadium, który może pomieścić 5 150 widzów. Zespół prowadzi Andy Woodman. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bromley w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bromley trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Bromley w tabeli League One?
Bromley zajmuje obecnie 21. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 11 punktów, a przewaga nad 22. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Bromley?
W wyjściowym ustawieniu Bromley między słupkami staje O. Mason, a linię obrony najczęściej tworzą M. Ifill, O. Sowunmi, K. Grant oraz J. Mendy. W środku pola grają C. Whitely, K. Conteh, G. Saville, J. Mckiernan oraz M. Pinnock, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Adeboyejo. Trener Andy Woodman ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Bromley gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bromley to spotkanie ze Stockport County, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Edgeley Park w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bromley?
Ostatni mecz Bromley to porażka z Mansfield Town 2:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mclaughlin, Mckiernan oraz Moriah-Welsh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bromley w tym sezonie?
Bilans Bromley w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 9 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 37%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bromley w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bromley w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bromley
Bromley terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
League One, 11. kolejka
|
Edgeley Park Wyjazd | Trudny | |
|
20 Paź 20:45
|
League One, 12. kolejka
|
RELOC8 EM Community Stadium U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 16:00
|
League One, 13. kolejka
|
RELOC8 EM Community Stadium U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 16:00
|
League One, 14. kolejka
|
DW Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
10 Lis 20:30
|
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
RELOC8 EM Community Stadium U siebie | Łatwy | |
|
14 Lis 16:00
|
League One, 15. kolejka
|
RELOC8 EM Community Stadium U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 13:30
|
League One, 16. kolejka
|
Select Car Leasing Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 16:00
|
League One, 17. kolejka
|
RELOC8 EM Community Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Gru 20:45
|
League One, 18. kolejka
|
Home Park Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 16:00
|
League One, 19. kolejka
|
Eco-Power Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Bromley gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bromley to spotkanie ze Stockport County, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Edgeley Park w ramach League One (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Betclic TV.
Wyniki Bromley w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bromley w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bromley w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bromley wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 1/8 | 4/7 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
4:0 | 4-4-2 | 4/10 | 3/5 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
0:1 | 4-4-2 | 13/17 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 4/13 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 6/18 | 1/1 | |
|
07 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 4/8 | 1/2 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
0:5 | 4-1-4-1 | 2/6 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
7:2 | 5-4-1 | 3/8 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 2/7 | 1/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
League One, 1. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 2/14 | 2/5 |
Bromley ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Bromley zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bromley?
Ostatni mecz Bromley to porażka z Mansfield Town 2:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Mclaughlin, Mckiernan oraz Moriah-Welsh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bromley – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Bromley w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bromley w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Bromley w tabeli League One?
Bromley zajmuje obecnie 21. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 11 punktów, a przewaga nad 22. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Bromley w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bromley na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bromley na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 4,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,50
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 19,3
- Przechwyty / mecz 10,8
- Wybicia / mecz 36,1
- Zablokowane strzały / mecz 1,6
Strzelcy Bromley
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bromley i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bromley to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Stockport County - Bromley Po przerwie pada 67% bramek Bromley.Przebieg meczu Bromley i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-2-4 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Bromley otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Bromley
78% bramek Bromley pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bromley zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Bromley
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Bromley, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bromley wygra mecz Stockport County - Bromley Bromley przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Bromley
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 63% meczów Bromley padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Stockport County - Bromley Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Bromley.Bromley – faule i karne
- Faule / mecz 14,6
- Faule rywali / mecz 11,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bromley fauluje średnio 14,6 razy na mecz, a wymusza 11,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bromley, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bromley zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Bromley wygra mecz Stockport County - Bromley Bromley zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Bromley ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Bromley, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Bromley wygra drugą połowę meczu Stockport County - Bromley Drugą połowę Bromley wygrywał w 3 z 8 meczów.Bromley – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Bromley oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Stockport County - Bromley Bromley oddaje 7,9 strzałów na mecz.Bromley – posiadanie piłki
- U siebie 38,0%
- Na wyjeździe 36,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Bromley utrzymuje przy piłce 37,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Bromley wygra mecz Stockport County - Bromley Bromley utrzymuje średnio 37,3% posiadania piłki.Bromley – podania
- Kluczowe / mecz 5,8
- Dośrodkowania / mecz 19,8
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 74
- Celność długich podań 31%
Bromley wymienia średnio 244 podań na mecz przy celności 59%, z czego 5,8 to podania kluczowe.
Bromley – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,50
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 63%
Czyste konto Bromley to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Stockport County - Bromley Czyste konto Bromley zachowuje w 13% meczów.Bromley – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Bromley wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 7,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Stockport County - Bromley Powyżej 8,5 rożnego padło w 38% meczów Bromley.Bromley – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Bromley ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Bromley – 1,8.
Bromley według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 3,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 3,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Bromley zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Bromley na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
19.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,75 |
|
20.
|
1,00 0,80 | 0,75 0,80 | 1,25 1,80 |
|
21.
|
1,00 1,00 | 0,75 1,50 | 2,25 2,75 |
|
22.
|
1,00 0,75 | 1,00 1,00 | 1,25 1,50 |
|
23.
|
0,75 0,75 | 0,75 1,50 | 1,75 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Bromley
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bromley w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Barnsley - Bromley 0:1 League One, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Sheffield Wednesday - Bromley 7:2 League One, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Sheffield Wednesday - Bromley 7:2, League One, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Mckiernan, Bromley - Huddersfield Town 2:1, League One, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Otegbayo, Sheffield Wednesday - Bromley 7:2, League One, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Bromley w tym sezonie?
Bilans Bromley w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 9 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 37%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bromley – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bromley w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Bromley 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Bromley
-
Shamal George Bramkarz Uraz mięśnia pauzuje od 36 dniopuszczone: 7 meczów
-
Ashley Charles Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 67 dniopuszczone: 12 meczów
Kadra Bromley
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
28 | Nigeria | 400 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 4 | 0 | 380' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Malta | 350 tys. € | 246 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Anglia | 200 tys. € | 216 tys. € | 8 | 100% | 0 | 2 | 613' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Anglia | 100 tys. € | 154 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 379' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
35 | Anglia | 50 tys. € | 74 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 536' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
22 | Anglia | 75 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
33 | Kongo | 50 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 104' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
34 | Anglia | 0 € | 61 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Anglia | – | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
30 | Anglia | 325 tys. € | 616 tys. € | 4 | 50% | 1 | 0 | 124' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Irlandia Północna | 275 tys. € | 216 tys. € | 7 | 88% | 3 | 0 | 303' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Anglia | 200 tys. € | 74 tys. € | 4 | 50% | 0 | 1 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Sierra Leone | 400 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 691' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Irlandia Północna | 700 tys. € | 734 tys. € | 5 | 63% | 0 | 1 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | DR Konga | 250 tys. € | 123 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 347' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Anglia | 200 tys. € | 185 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Anglia | 75 tys. € | 74 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Grenada | 250 tys. € | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
30 | Anglia | 500 tys. € | 154 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Gambia | 125 tys. € | 185 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 309' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Anglia | 325 tys. € | 308 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 175' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Anglia | 150 tys. € | 62 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 601' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Anglia | 0 € | 154 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
23 | Anglia | 150 tys. € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
31 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
32 | Anglia | 175 tys. € | 308 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
28 | Anglia | 300 tys. € | 154 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 389' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
22 | Anglia | 50 tys. € | 46 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 331' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
32 | Anglia | 100 tys. € | 123 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Bromley
5,8 mln €
śr. 193 tys. € / zawodnika
Ile Bromley wydaje na pensje
5,1 mln € rocznie
śr. 170 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Anglia (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bromley w sezonie 2026/2027
Bromley wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bromley
Jak wygląda skład Bromley?
W wyjściowym ustawieniu Bromley między słupkami staje O. Mason, a linię obrony najczęściej tworzą M. Ifill, O. Sowunmi, K. Grant oraz J. Mendy. W środku pola grają C. Whitely, K. Conteh, G. Saville, J. Mckiernan oraz M. Pinnock, a za skuteczność w ataku odpowiadają V. Adeboyejo. Trener Andy Woodman ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Bromley – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bromley w sezonie 2026/2027.
Bromley transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Paź 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Wrz 2026 |
|
Anglia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Malta | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Anglia | 30 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 33 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
|
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
|
Anglia | 34 |
![]() |
koniec kariery | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo |
Bromley bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +120 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Bromley
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bromley w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bromley trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
