Forma w lidze
Blackpool w tabeli
18. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
9:7 bramki
2,25 gola/mecz
3 pkt
4:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Blackpool
Wartość drużyny: 3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Anglia | 27 | napastnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Irlandia Północna | 31 | napastnik | 8 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,94 średnia ocena | Irlandia Północna | 29 | bramkarz | 8 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Irlandia Północna | 29 | bramkarz | 8 | 900 tys. € |
Przewidywany skład Blackpool 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Blackpool w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | 9 |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | 8 |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | 8 |
Wyniki Blackpool
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Cambridge United
1
Blackpool
0
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Karne
|
Blackpool
2
(4)
Crewe Alexandra
2
(2)
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Wigan Athletic
3
Blackpool
2
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
Terminarz Blackpool
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Leyton Orient
Blackpool
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Blackpool
Milton Keynes Dons
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Blackpool
Mansfield Town
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Blackpool
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
Blackpool to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Bloomfield Road, który może pomieścić 17 625 widzów. Zespół prowadzi Ian Evatt. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Blackpool?
Klub piłkarski Blackpool zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Puchar Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Blackpool w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Blackpool trafiło 6 zawodników.
Które miejsce zajmuje Blackpool w tabeli League One?
Blackpool zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Blackpool?
W wyjściowym ustawieniu Blackpool między słupkami staje B. Peacock-Farrell, a linię obrony najczęściej tworzą J. Williams, O. Casey, Z. Ashworth oraz F. Munroe. W środku pola grają J. Bowler, K. Anderson, A. Morgan oraz J. Brown, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Bloxham, J. Yates. Trener Ian Evatt ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Blackpool gra następny mecz?
Najbliższy mecz Blackpool to spotkanie z Leyton Orient, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Brisbane Road w ramach League One (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Blackpool?
Ostatni mecz Blackpool to porażka z Cambridge United 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Yahyai. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Blackpool w tym sezonie?
Bilans Blackpool w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Blackpool w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Blackpool w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Blackpool
Blackpool terminarz
Kiedy Blackpool gra następny mecz?
Najbliższy mecz Blackpool to spotkanie z Leyton Orient, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Brisbane Road w ramach League One (11. kolejka).
Wyniki Blackpool w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Blackpool w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Blackpool w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Blackpool wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:0 | 4-1-3-2 | 6/19 | 3/4 | |
|
06 Paź Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
2:2 | 4-1-3-2 | 9/14 | 0/3 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
3:2 | 4-1-3-2 | 3/6 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
2:4 | 4-1-3-2 | 3/11 | 3/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
2:2 | 4-1-3-2 | 12/18 | 0/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
3:1 | 4-1-3-2 | 3/9 | 1/1 | |
|
02 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
2:1 | 4-1-3-2 | 4/17 | 4/7 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 3/8 | 0/0 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
1:4 | 4-2-3-1 | 1/2 | 4/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/16 | 1/3 |
Blackpool ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-3-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-3-2 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 0,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Blackpool zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Blackpool?
Ostatni mecz Blackpool to porażka z Cambridge United 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Yahyai. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Blackpool – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Blackpool w sezonie 2026/2027.
Miejsce Blackpool w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
8
|
Oxford United
|
7 | 4 | 2 | 1 | 15:8 | 7 | 14 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
12
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
13
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
14
|
Mansfield Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 2 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 3 |
Mansfield Town
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 12 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 4 |
Oxford United
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Blackpool w tabeli League One?
Blackpool zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Blackpool w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Blackpool na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Blackpool na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 1,13
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 17,4
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 35,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Blackpool
Rozkład bramek w czasie
Bramki Blackpool i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Blackpool to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leyton Orient - Blackpool Po przerwie pada 46% bramek Blackpool.Przebieg meczu Blackpool i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Blackpool otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Blackpool
100% bramek Blackpool pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Blackpool zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Blackpool
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Blackpool, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Blackpool wygra mecz Leyton Orient - Blackpool Blackpool przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Blackpool
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 75% meczów Blackpool padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leyton Orient - Blackpool Powyżej 2,5 bramki padło w 75% meczów Blackpool.Blackpool – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 10,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Blackpool fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 10,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Blackpool, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Blackpool zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Blackpool wygra mecz Leyton Orient - Blackpool Blackpool zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Blackpool ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Blackpool, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Blackpool wygra drugą połowę meczu Leyton Orient - Blackpool Drugą połowę Blackpool wygrywał w 2 z 8 meczów.Blackpool – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Blackpool oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leyton Orient - Blackpool Blackpool oddaje 9,9 strzałów na mecz.Blackpool – posiadanie piłki
- U siebie 53,8%
- Na wyjeździe 38,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 22%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Blackpool utrzymuje przy piłce 46,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 22%.
Blackpool wygra mecz Leyton Orient - Blackpool Blackpool utrzymuje średnio 46,3% posiadania piłki.Blackpool – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 15,1
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 72
- Celność długich podań 28%
Blackpool wymienia średnio 353 podań na mecz przy celności 72%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
Blackpool – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Blackpool to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Leyton Orient - Blackpool Czyste konto Blackpool zachowuje w 13% meczów.Blackpool – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Blackpool wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 8,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Leyton Orient - Blackpool Powyżej 8,5 rożnego padło w 88% meczów Blackpool.Blackpool – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 25%
Blackpool ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Blackpool – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Blackpool według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,25 | 2,25 |
| Środka tabeli (9–16) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Blackpool zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Blackpool na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,25 1,00 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
17.
|
0,75 1,50 | 1,00 1,50 | 2,25 1,25 |
|
18.
|
1,25 0,75 | 2,25 1,00 | 1,75 1,75 |
|
19.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,75 |
|
20.
|
1,00 0,80 | 0,75 0,80 | 1,25 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Blackpool
Skrajne wyniki i osiągnięcia Blackpool w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Blackpool - Peterborough 4:0 League One, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Reading - Blackpool 3:1 League One, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Blackpool - Plymouth 2:4, League One, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Morgan, Blackpool - Bromley 2:2, League One, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 80. minuta Clarkson, Reading - Blackpool 3:1, League One, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Blackpool w tym sezonie?
Bilans Blackpool w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Blackpool – zawodnicy
Jak wygląda kadra Blackpool w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Blackpool 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Blackpool
-
Fraser Horsfall Obrońca Uraz kostki pauzuje od 75 dniopuszczone: 14 meczów
-
Michael Ihiekwe Obrońca Uraz mięśnia pauzuje od 211 dniopuszczone: 26 meczów
Kadra Blackpool
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
27 | Anglia | 1,5 mln € | – | 8 | 100% | 2 | 1 | 687' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
29 | Anglia | 1,3 mln € | 1,4 mln € | 6 | 75% | 2 | 0 | 333' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Anglia | 600 tys. € | 123 tys. € | 8 | 100% | 2 | 1 | 488' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
31 | Irlandia Północna | 500 tys. € | 770 tys. € | 8 | 100% | 1 | 2 | 403' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
31 | Irlandia | 300 tys. € | 400 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 256' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Anglia | 250 tys. € | 92 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Anglia | 600 tys. € | 616 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
22 | Irlandia Północna | 600 tys. € | 308 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
26 | Anglia | 350 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 582' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Anglia | 650 tys. € | 308 tys. € | 5 | 63% | 1 | 0 | 228' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Anglia | 500 tys. € | 924 tys. € | 5 | 63% | 0 | 1 | 292' | 1 | 1 | |||||||
| 17 |
|
22 | Jamajka | 375 tys. € | 37 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Anglia | 700 tys. € | 400 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 217' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
26 | Anglia | 750 tys. € | 246 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | Anglia | 250 tys. € | 308 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 386' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Anglia | 800 tys. € | 370 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
27 | Anglia | 650 tys. € | 308 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 419' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Anglia | 400 tys. € | 190 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 118' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Walia | 300 tys. € | 246 tys. € | 7 | 88% | 0 | 1 | 376' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Finlandia | 500 tys. € | 277 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 53' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Irlandia | 375 tys. € | 216 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Anglia | 275 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
33 | Anglia | 200 tys. € | 1,1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Irlandia Północna | 900 tys. € | 1,2 mln € | 8 | 100% | 0 | 1 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Irlandia Północna | 200 tys. € | 246 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Blackpool
13,8 mln €
śr. 532 tys. € / zawodnika
Ile Blackpool wydaje na pensje
10,7 mln € rocznie
śr. 411 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Anglia (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Blackpool w sezonie 2026/2027
Blackpool wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Blackpool
Jak wygląda skład Blackpool?
W wyjściowym ustawieniu Blackpool między słupkami staje B. Peacock-Farrell, a linię obrony najczęściej tworzą J. Williams, O. Casey, Z. Ashworth oraz F. Munroe. W środku pola grają J. Bowler, K. Anderson, A. Morgan oraz J. Brown, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Bloxham, J. Yates. Trener Ian Evatt ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Blackpool – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Blackpool w sezonie 2026/2027.
Blackpool transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Jamajka | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Finlandia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Blackpool
Blackpool bilans transferowy
- -50 tys. € 2026
- +687 tys. € 2025
- +700 tys. € 2024
- +2,8 mln € 2023
- +950 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Blackpool
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Blackpool w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Blackpool trafiło 6 zawodników.
Blackpool – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Blackpool? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Blackpool?
Klub piłkarski Blackpool zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Football League Trophy oraz Puchar Anglii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Anglii.
