Forma w lidze
Leicester City w tabeli
17. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 6. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:9 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
6:5 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Leicester City
Wartość drużyny: 61 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Dania | 28 | napastnik | 4 | 6 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 18 | pomocnik | 7 | 4 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,90 średnia ocena | Anglia | 18 | pomocnik | 7 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 707 minut | Anglia | 25 | obrońca | 8 | 5 mln € |
Przewidywany skład Leicester City 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Leicester City w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 9 |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | 9 |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | 8 |
Wyniki Leicester City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Leicester City
1
Peterborough
3
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Stevenage
2
Leicester City
1
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Leicester City
6
Fulham U21
1
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
Terminarz Leicester City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 16:00
|
Leicester City
Doncaster Rovers
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Bromley
Leicester City
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:30
|
Luton Town
Leicester City
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Leicester City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 27 Wrz 2026 |
|
Belgia |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Walia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
Leicester City to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest King Power Stadium, który może pomieścić 34 310 widzów. Zespół prowadzi Russell Martin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 61 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Leicester City?
Klub piłkarski Leicester City zdobył w swojej historii 16 trofeów — 16 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii oraz Puchar Ligi Angielskiej. Ponadto triumfował w Tarcza Wspólnoty, Puchar Anglii, Mistrzostwo Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Leicester City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Leicester City trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 7,8 mln €, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 35,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ilari Kangasniemi z Inter Turku za 2,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Abdul Fatawu Issahaku do Ipswich Town za 23,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Leicester City w tabeli League One?
Leicester City zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 9 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 10 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Leicester City?
W wyjściowym ustawieniu Leicester City między słupkami staje A. Mccarthy, a linię obrony najczęściej tworzą O. Aluko, W. O'Hora, C. Okoli oraz L. Thomas. W środku pola grają Bobby Reid, S. Braybrooke, L. Page, W. Alves oraz L. Cullen, a za skuteczność w ataku odpowiadają Emil Riis Jakobsen. Trener Russell Martin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Leicester City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Leicester City to spotkanie z Doncaster Rovers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie King Power Stadium w ramach League One (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Leicester City?
Ostatni mecz Leicester City to porażka z Peterborough 1:3 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Edwards, Leonard, O'Hora (samobójcza) oraz Riis Jakobsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Leicester City w tym sezonie?
Bilans Leicester City w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-3-3 przy 10 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 68%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Leicester City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Leicester City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Leicester City
Leicester City terminarz
Kiedy Leicester City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Leicester City to spotkanie z Doncaster Rovers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie King Power Stadium w ramach League One (11. kolejka).
Wyniki Leicester City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Leicester City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Leicester City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Leicester City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 8/16 | 0/1 | |
|
06 Paź Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
2:1 | 4-4-1-1 | 9/14 | 0/0 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
6:1 | 4-1-4-1 | 11/12 | 0/0 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 12/17 | 4/9 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
3:4 | 4-1-4-1 | 1/9 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
0:4 | 4-1-4-1 | 10/15 | 1/2 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 5/14 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 9/13 | 3/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
3:1 | 4-1-4-1 | 3/8 | 2/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
League One, 2. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 5/8 | 2/5 |
Leicester City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 7 z 8 meczów, ze średnią 1,29 punktu. W pozostałych ustawieniach Leicester City zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Leicester City?
Ostatni mecz Leicester City to porażka z Peterborough 1:3 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Edwards, Leonard, O'Hora (samobójcza) oraz Riis Jakobsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Leicester City – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Leicester City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Leicester City w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Oxford United
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 15 | |
8
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | 12 | |
12
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
13
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
14
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Oxford United
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 15 | |
8
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
9
|
Burton Albion
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
10
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | 12 | |
12
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
13
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
14
|
Luton Town
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Milton Keynes Dons
|
9 | 1 | 6 | 2 | 10:15 | -5 | 9 | |
19
|
Peterborough
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 9 | |
20
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
21
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
22
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
23
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mansfield Town
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 2 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 3 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 12 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Oxford United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 4 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Leicester City w tabeli League One?
Leicester City zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 9 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 10 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Leicester City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Leicester City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Leicester City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 0,88
- Udane dryblingi / mecz 8,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 13,3
- Przechwyty / mecz 5,0
- Wybicia / mecz 23,3
- Zablokowane strzały / mecz 4,6
Strzelcy Leicester City
-
Emil Riis Jakobsen 3
-
Liam Cullen 2
-
William Thomas-Alves 1
-
Wes Burns 1
-
Harry Howell 1
-
Jayden Joseph 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Leicester City i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Leicester City to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Po przerwie pada 40% bramek Leicester City.Przebieg meczu Leicester City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Leicester City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Leicester City
100% bramek Leicester City pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Leicester City zdobywa w sezonie średnio 1,13 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,13.
Aktualne serie Leicester City
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Leicester City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Leicester City wygra mecz Leicester City - Doncaster Rovers Leicester City przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Leicester City
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 50% meczów Leicester City padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Leicester City.Leicester City – faule i karne
- Faule / mecz 9,9
- Faule rywali / mecz 14,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Leicester City fauluje średnio 9,9 razy na mecz, a wymusza 14,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Leicester City, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Leicester City popełnia 9,9 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Leicester City zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Leicester City wygra mecz Leicester City - Doncaster Rovers Leicester City zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Leicester City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Leicester City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Leicester City wygra drugą połowę meczu Leicester City - Doncaster Rovers Drugą połowę Leicester City wygrywał w 1 z 8 meczów.Leicester City – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,1
Leicester City oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Leicester City oddaje 11,4 strzałów na mecz.Leicester City – posiadanie piłki
- U siebie 68,3%
- Na wyjeździe 68,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 8
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 8 meczów. Średnio Leicester City utrzymuje przy piłce 68,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Leicester City wygra mecz Leicester City - Doncaster Rovers Leicester City utrzymuje średnio 68,1% posiadania piłki.Leicester City – podania
- Kluczowe / mecz 11,6
- Dośrodkowania / mecz 19,8
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 41
- Celność długich podań 35%
Leicester City wymienia średnio 617 podań na mecz przy celności 86%, z czego 11,6 to podania kluczowe.
Leicester City – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Leicester City to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Czyste konto Leicester City zachowuje w 25% meczów.Leicester City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,8
Leicester City wykonuje średnio 6,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów Leicester City.Leicester City – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 13%
Leicester City ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Leicester City – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Leicester City - Doncaster Rovers Leicester City ogląda średnio 1,8 żółtych kartek na mecz.Leicester City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (9–16) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 0,75 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Leicester City zdobywa z drużynami z top 8 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Leicester City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
0,60 1,75 | 1,60 1,50 | 2,40 2,00 |
|
16.
|
1,25 1,00 | 1,00 1,25 | 1,00 1,25 |
|
17.
|
0,75 1,50 | 1,00 1,50 | 2,25 1,25 |
|
18.
|
1,25 0,75 | 2,25 1,00 | 1,75 1,75 |
|
19.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Leicester City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Leicester City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Leicester City - Plymouth 2:0 League One, 1.09.2026
- Najwyższa porażka Leicester City - Oxford United 0:4 League One, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Stockport County - Leicester City 3:4, League One, 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Cullen, Barnsley - Leicester City 1:1, League One, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 68. minuta Riis Jakobsen, Leicester City - Peterborough 1:3, League One, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Leicester City w tym sezonie?
Bilans Leicester City w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-3-3 przy 10 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 68%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Leicester City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Leicester City w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Leicester City 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Leicester City
-
Jakub Stolarczyk Bramkarz Uraz kolana pauzuje od 45 dniopuszczone: 7 meczów
-
Ben Nelson Obrońca Uraz kolana pauzuje od 64 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Leicester City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
28 | Dania | 6 mln € | 1 mln € | 4 | 50% | 3 | 0 | 325' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
20 | Anglia | 7 mln € | 616 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Walia | 3,2 mln € | 247 tys. € | 7 | 88% | 2 | 0 | 357' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Bośnia | 600 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 187' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Anglia | 2,2 mln € | 924 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Walia | 1,5 mln € | 616 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 355' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
33 | Jamajka | 700 tys. € | 2,2 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 413' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
18 | Anglia | 8 mln € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 186' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
![]() |
18 | Anglia | 4 mln € | 123 tys. € | 7 | 88% | 0 | 3 | 544' | 2 | 0 | |||||||
| 37 |
|
21 | Anglia | 400 tys. € | 92 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 539' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Anglia | 1,3 mln € | 2,8 mln € | 3 | 38% | 1 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
22 | Anglia | 400 tys. € | 169 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 607' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Anglia | 500 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
19 | Anglia | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 224' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Irlandia | 3,5 mln € | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
20 | Anglia | 75 tys. € | 62 tys. € | 5 | 63% | 1 | 0 | 441' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Mali | 2 mln € | 930 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
25 | Anglia | 5 mln € | 1,8 mln € | 8 | 100% | 0 | 1 | 707' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Włochy | 9 mln € | 1,5 mln € | 3 | 38% | 0 | 0 | 258' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Australia | 3,5 mln € | 2,5 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Irlandia | 550 tys. € | 216 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 221' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
19 | Anglia | 1,5 mln € | 915 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 239' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | Finlandia | 25 tys. € | 10 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Anglia | 1,5 mln € | 462 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
36 | Anglia | 200 tys. € | 2,5 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 624' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
25 | Polska | 1,8 mln € | 616 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 96' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
35 | Walia | 50 tys. € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
29 | Argentyna | 225 tys. € | 247 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Leicester City
65 mln €
śr. 2,3 mln € / zawodnika
Ile Leicester City wydaje na pensje
22,1 mln € rocznie
śr. 789 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Anglia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Leicester City w sezonie 2026/2027
Leicester City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Leicester City
Jak wygląda skład Leicester City?
W wyjściowym ustawieniu Leicester City między słupkami staje A. Mccarthy, a linię obrony najczęściej tworzą O. Aluko, W. O'Hora, C. Okoli oraz L. Thomas. W środku pola grają Bobby Reid, S. Braybrooke, L. Page, W. Alves oraz L. Cullen, a za skuteczność w ataku odpowiadają Emil Riis Jakobsen. Trener Russell Martin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Leicester City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Leicester City w sezonie 2026/2027.
Leicester City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Wrz 2026 |
|
Irlandia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Wrz 2026 |
|
Belgia | 28 |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Walia | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia | 27 |
|
582 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Dania | 28 |
|
2,3 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kongo | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Bangladesz | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Leicester City
Leicester City bilans transferowy
- +42,8 mln € 2026
- +67,2 mln € 2025
- -52,7 mln € 2024
- +27,2 mln € 2023
- +64,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Leicester City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Leicester City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Leicester City trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 7,8 mln €, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 35,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ilari Kangasniemi z Inter Turku za 2,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Abdul Fatawu Issahaku do Ipswich Town za 23,5 mln €.
Leicester City – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Leicester City? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Leicester City?
Klub piłkarski Leicester City zdobył w swojej historii 16 trofeów — 16 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Anglii oraz Puchar Ligi Angielskiej. Ponadto triumfował w Tarcza Wspólnoty, Puchar Anglii, Mistrzostwo Anglii oraz Mistrzostwo 3. ligi Anglii.