Forma w lidze
Burton Albion w tabeli
10. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
10:9 bramki
2,00 gola/mecz
6 pkt
4:7 bramki
0,80 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Burton Albion
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Szkocja | 25 | pomocnik | 10 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Anglia | 26 | obrońca | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,87 średnia ocena | Anglia | 21 | obrońca | 8 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Jamajka | 29 | bramkarz | 10 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Burton Albion 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Burton Albion w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
| ··· | |||||||
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 12 |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | 12 |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | 12 |
Wyniki Burton Albion
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Doncaster Rovers
1
Burton Albion
0
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Karne
|
Grimsby Town
0
(2)
Burton Albion
0
(4)
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Burton Albion
1
Huddersfield Town
3
League One, 9. kolejka
|
Terminarz Burton Albion
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 20:45
|
Burton Albion
Bradford City
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Burton Albion
Leyton Orient
League One, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Wycombe
Burton Albion
League One, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Burton Albion
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Litwa |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Australia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
wypożyczenie |
Burton Albion to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Pirelli Stadium, który może pomieścić 6 912 widzów. Zespół prowadzi Gary Bowyer. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Burton Albion?
Klub piłkarski Burton Albion zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Burton Albion w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Burton Albion trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 56 tys. €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 2,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Gbemi Arubi z Dundalk za 56 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Tyrese Shade do Portsmouth za 2,1 mln €.
Które miejsce zajmuje Burton Albion w tabeli League One?
Burton Albion zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Burton Albion?
W wyjściowym ustawieniu Burton Albion między słupkami staje C. Addai, a linię obrony najczęściej tworzą G. Evans, F. Delap oraz C. Tilt. W środku pola grają Raphael Borges Rodrigues, C. Vickers, W. Collar, K. Chauke, C. Webster oraz J. Armer, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Dennis. Trener Gary Bowyer ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Burton Albion gra następny mecz?
Najbliższy mecz Burton Albion to spotkanie z Bradford City, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Pirelli Stadium w ramach League One (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Burton Albion?
Ostatni mecz Burton Albion to porażka z Doncaster Rovers 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Ayinde. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Burton Albion w tym sezonie?
Bilans Burton Albion w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-3-4 przy 14 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Burton Albion w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Burton Albion w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Burton Albion
Burton Albion terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
54'
|
League One, 11. kolejka
|
Weston Homes Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Paź 20:45
|
League One, 12. kolejka
|
Pirelli Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 16:00
|
League One, 13. kolejka
|
Pirelli Stadium U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 16:00
|
League One, 14. kolejka
|
Adams Park Wyjazd | Łatwy | |
|
10 Lis 20:00
|
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
Pirelli Stadium U siebie | Łatwy | |
|
14 Lis 16:00
|
League One, 15. kolejka
|
Stadium mk Wyjazd | Łatwy | |
|
21 Lis 16:00
|
League One, 16. kolejka
|
Pirelli Stadium U siebie | Łatwy | |
|
28 Lis 16:00
|
League One, 17. kolejka
|
RELOC8 EM Community Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Gru 20:45
|
League One, 18. kolejka
|
Pirelli Stadium U siebie | Łatwy | |
|
12 Gru 13:30
|
League One, 19. kolejka
|
Pirelli Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Burton Albion gra następny mecz?
Najbliższy mecz Burton Albion to spotkanie z Bradford City, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Pirelli Stadium w ramach League One (12. kolejka).
Wyniki Burton Albion w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Burton Albion w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Burton Albion w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Burton Albion wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 12/15 | 2/5 | |
|
06 Paź Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
0:0 | 3-4-2-1 | 1/12 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
League One, 9. kolejka
|
1:3 | 3-4-2-1 | 1/16 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League One, 8. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 4/7 | 3/6 | |
|
22 Wrz Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 6. runda
|
1:1 | 3-4-1-2 | 5/8 | 4/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 4/9 | 1/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
3:0 | 3-5-2 | 5/7 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 2/9 | 1/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
4:1 | 3-4-2-1 | 4/11 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 1/8 | 5/6 |
Burton Albion ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 9 z 10 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Burton Albion zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Burton Albion?
Ostatni mecz Burton Albion to porażka z Doncaster Rovers 1:0 w League One, 10 października 2026. Bramkę zdobył Ayinde. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Burton Albion – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Burton Albion w sezonie 2026/2027.
Miejsce Burton Albion w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Oxford United
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 15 | |
8
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | 12 | |
12
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
13
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
14
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Oxford United
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 15 | |
8
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
9
|
Burton Albion
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
10
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | 12 | |
12
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
13
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
14
|
Luton Town
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Milton Keynes Dons
|
9 | 1 | 6 | 2 | 10:15 | -5 | 9 | |
19
|
Peterborough
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 9 | |
20
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
21
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
22
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
23
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mansfield Town
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 2 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 3 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 12 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Oxford United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 4 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Burton Albion w tabeli League One?
Burton Albion zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Plymouth wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Burton Albion w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Burton Albion na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Burton Albion na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,1
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 18,4
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 31,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Burton Albion
Rozkład bramek w czasie
Bramki Burton Albion i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Burton Albion to 16–30 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Burton Albion i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 2-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Burton Albion otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Burton Albion
86% bramek Burton Albion pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Burton Albion zdobywa w sezonie średnio 1,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Burton Albion
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Burton Albion, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Burton Albion wygra mecz Burton Albion - Bradford City Burton Albion przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Burton Albion
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 70% meczów Burton Albion padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Burton Albion – faule i karne
- Faule / mecz 13,1
- Faule rywali / mecz 12,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Burton Albion fauluje średnio 13,1 razy na mecz, a wymusza 12,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Burton Albion, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Burton Albion zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Burton Albion wygra mecz Burton Albion - Bradford City Burton Albion zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Burton Albion ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 36% goli Burton Albion, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Burton Albion – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 3,9
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,1
Burton Albion oddaje 7,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,1 strzału.
Burton Albion – posiadanie piłki
- U siebie 50,2%
- Na wyjeździe 40,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Burton Albion utrzymuje przy piłce 45,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Burton Albion wygra mecz Burton Albion - Bradford City Burton Albion utrzymuje średnio 45,2% posiadania piłki.Burton Albion – podania
- Kluczowe / mecz 6,9
- Dośrodkowania / mecz 14,8
- Celność dośrodkowań 11%
- Podania długie / mecz 65
- Celność długich podań 31%
Burton Albion wymienia średnio 365 podań na mecz przy celności 74%, z czego 6,9 to podania kluczowe.
Burton Albion – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Burton Albion to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Burton Albion – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 2,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Burton Albion wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Burton Albion – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 10%
Burton Albion ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Burton Albion – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Burton Albion według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,75 | 1,25 |
| Dołu tabeli (17–24) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Burton Albion zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Burton Albion na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,25 2,50 | 1,75 2,00 | 0,75 1,25 |
|
9.
|
1,75 1,25 | 1,50 1,50 | 1,25 0,75 |
|
10.
|
1,20 1,20 | 2,00 0,80 | 1,80 1,40 |
|
11.
|
2,20 0,25 | 2,00 0,75 | 1,00 2,50 |
|
12.
|
2,00 0,80 | 0,50 1,00 | 0,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Burton Albion
Skrajne wyniki i osiągnięcia Burton Albion w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Burton Albion - AFC Wimbledon 4:1 League One, 2.09.2026
- Najwyższa porażka Oxford United - Burton Albion 3:0 League One, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Burton Albion - AFC Wimbledon 4:1, League One, 2.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Dennis, Leicester City - Burton Albion 1:2, League One, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Tilt, Burton Albion - Cambridge United 2:2, League One, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Burton Albion w tym sezonie?
Bilans Burton Albion w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-3-4 przy 14 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Burton Albion – zawodnicy
Jak wygląda kadra Burton Albion w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Burton Albion 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Burton Albion
-
Dylan Williams Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 27 dniopuszczone: 1 mecz

-
M. O’mahony Napastnik Uraz kolana pauzuje od 243 dniopuszczone: 34 mecze
Kadra Burton Albion
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
24 | Anglia | 275 tys. € | 247 tys. € | 6 | 60% | 1 | 0 | 348' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Anglia | 200 tys. € | 46 tys. € | 7 | 70% | 1 | 2 | 550' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Irlandia | 200 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Irlandia | 375 tys. € | 46 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Szwecja | 150 tys. € | 154 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
25 | Anglia | 75 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
31 | Anglia | 150 tys. € | 401 tys. € | 7 | 70% | 1 | 0 | 602' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | RPA | 300 tys. € | 185 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 892' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Szkocja | 550 tys. € | 308 tys. € | 10 | 100% | 3 | 1 | 844' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Anglia | 700 tys. € | 462 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 863' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Australia | 450 tys. € | 92 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 502' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Anglia | 400 tys. € | 123 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 510' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Irlandia | 75 tys. € | 111 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
21 | Anglia | 125 tys. € | 92 tys. € | 8 | 80% | 3 | 0 | 703' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
35 | Jamajka | 50 tys. € | 401 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 803' | 3 | 1 | |||||||
| 15 |
|
26 | Anglia | 300 tys. € | 185 tys. € | 7 | 70% | 0 | 3 | 629' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Uganda | 550 tys. € | 462 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 675' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
27 | Walia | 175 tys. € | 74 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 109' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Anglia | 700 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Anglia | 125 tys. € | 185 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
28 | USA | – | 185 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Anglia | 350 tys. € | 185 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 34 |
|
29 | Jamajka | 400 tys. € | 216 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
29 | Anglia | 0 € | 305 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Burton Albion
6,9 mln €
śr. 277 tys. € / zawodnika
Ile Burton Albion wydaje na pensje
4,5 mln € rocznie
śr. 179 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Anglia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Burton Albion w sezonie 2026/2027
Burton Albion wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Burton Albion
Jak wygląda skład Burton Albion?
W wyjściowym ustawieniu Burton Albion między słupkami staje C. Addai, a linię obrony najczęściej tworzą G. Evans, F. Delap oraz C. Tilt. W środku pola grają Raphael Borges Rodrigues, C. Vickers, W. Collar, K. Chauke, C. Webster oraz J. Armer, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Dennis. Trener Gary Bowyer ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Burton Albion – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Burton Albion w sezonie 2026/2027.
Burton Albion transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Litwa | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Australia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Irlandia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Saint Kitts i Nevis | 26 |
|
2,1 mln € | |
| 29 Sie 2026 |
|
Walia | 27 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 19 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Burton Albion
Burton Albion bilans transferowy
- +2 mln € 2026
- +1,2 mln € 2025
- -590 tys. € 2024
- +750 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Burton Albion
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Burton Albion w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Burton Albion trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 56 tys. €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 2,1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Gbemi Arubi z Dundalk za 56 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Tyrese Shade do Portsmouth za 2,1 mln €.
Burton Albion – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Burton Albion? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Burton Albion?
Klub piłkarski Burton Albion zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii.