Forma w lidze
Plymouth w tabeli
1. miejsce / 19 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
8:5 bramki
1,60 gola/mecz
10 pkt
10:7 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Plymouth
Wartość drużyny: 3,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Kanada | 23 | napastnik | 9 | 375 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 21 | pomocnik | 10 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,98 średnia ocena | Kanada | 23 | napastnik | 9 | 375 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Anglia | 24 | bramkarz | 10 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Plymouth 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Plymouth w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 19 |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 16 |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 16 |
Wyniki Plymouth
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Plymouth
2
AFC Wimbledon
1
League One, 10. kolejka
|
|
|
06 Paź Karne
|
Newport County
2
(4)
Plymouth
2
(5)
EFL Trophy (Anglia), 5. runda
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Leyton Orient
0
Plymouth
2
League One, 9. kolejka
|
Terminarz Plymouth
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 16:00
|
Plymouth
Huddersfield Town
League One, 11. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:45
|
Stevenage
Plymouth
League One, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Cambridge United
Plymouth
League One, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Plymouth
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Walia |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
Plymouth to klub piłkarski z Anglii występujący w League One. Swoim domowym obiektem jest Home Park, który może pomieścić 19 500 widzów. Zespół prowadzi Tom Cleverley. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Plymouth?
Klub piłkarski Plymouth zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Plymouth w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Plymouth trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 1,1 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 4,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Will Evans z Mansfield Town za 470 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Lorent Tolaj do Bristol City za 4,7 mln €.
Które miejsce zajmuje Plymouth w tabeli League One?
Plymouth zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 19 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Plymouth?
W wyjściowym ustawieniu Plymouth między słupkami staje M. Mahoney, a linię obrony najczęściej tworzą Mathias Ross Jensen, W. Harding, A. Mitchell oraz M. Sorinola. W środku pola grają R. Curtis, B. Ibrahim, H. White oraz O. Irow, a za skuteczność w ataku odpowiadają W. Evans, A. Pepple. Trener Tom Cleverley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Kiedy Plymouth gra następny mecz?
Najbliższy mecz Plymouth to spotkanie z Huddersfield Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Home Park w ramach League One (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Plymouth?
Ostatni mecz Plymouth to wygrana z AFC Wimbledon 2:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Stockley, Watts oraz Amaechi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Plymouth w tym sezonie?
Bilans Plymouth w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-1-3 przy 18 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Plymouth w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Plymouth w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Plymouth
Plymouth terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 16:00
|
League One, 11. kolejka
|
Home Park U siebie | Trudny | |
|
20 Paź 20:45
|
League One, 12. kolejka
|
The Lamex Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
League One, 13. kolejka
|
Abbey Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 13:30
|
League One, 14. kolejka
|
Home Park U siebie | Trudny | |
|
10 Lis 20:00
|
EFL Trophy (Anglia), 5. runda
|
Home Park U siebie | – | |
|
14 Lis 16:00
|
League One, 15. kolejka
|
Hillsborough Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 16:00
|
League One, 16. kolejka
|
Home Park U siebie | Łatwy | |
|
28 Lis 16:00
|
League One, 17. kolejka
|
DW Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Gru 20:45
|
League One, 18. kolejka
|
Home Park U siebie | Łatwy | |
|
12 Gru 16:00
|
League One, 19. kolejka
|
Meadow Lane Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Plymouth gra następny mecz?
Najbliższy mecz Plymouth to spotkanie z Huddersfield Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Home Park w ramach League One (11. kolejka).
Wyniki Plymouth w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Plymouth w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Plymouth w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Plymouth wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 4/13 | 1/1 | |
|
06 Paź Karne
|
EFL Trophy (Anglia), 5. runda
|
2:2 | 4-4-2 | 4/4 | 1/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
League One, 9. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 7/11 | 2/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
League One, 8. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 3/7 | 3/6 | |
|
22 Wrz Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 5. runda
|
5:1 | 4-4-2 | 6/8 | 0/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
2:4 | 4-2-3-1 | 8/11 | 0/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
League One, 6. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 4/12 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
League One, 5. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 3/10 | 0/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
League One, 4. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 9/14 | 1/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
League One, 3. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 8/14 | 1/3 |
Plymouth ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 9 z 10 meczów, ze średnią 1,78 punktu. W pozostałych ustawieniach Plymouth zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Plymouth?
Ostatni mecz Plymouth to wygrana z AFC Wimbledon 2:1 w League One, 10 października 2026. Bramki zdobyli Stockley, Watts oraz Amaechi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Plymouth – tabela League One
Jakie miejsce w tabeli League One zajmuje Plymouth w sezonie 2026/2027.
Miejsce Plymouth w tabeli League One
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Oxford United
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 15 | |
8
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
9
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
10
|
Burton Albion
|
10 | 3 | 3 | 4 | 14:16 | -2 | 12 | |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | 12 | |
12
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
13
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
14
|
Luton Town
|
8 | 3 | 2 | 3 | 16:15 | 1 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
19
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
20
|
Peterborough
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | |
21
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
22
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
23
|
Milton Keynes Dons
|
8 | 0 | 6 | 2 | 9:15 | -6 | 6 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plymouth
|
10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | 6 | 19 | |
2
|
Bradford City
|
9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 3 | 17 | |
3
|
Stockport County
|
9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 9 | 16 | |
4
|
Huddersfield Town
|
9 | 4 | 4 | 1 | 16:9 | 7 | 16 | |
5
|
Cambridge United
|
9 | 4 | 4 | 1 | 14:11 | 3 | 16 | |
6
|
Reading
|
9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 | 15 | |
7
|
Oxford United
|
8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 15 | |
8
|
Sheffield Wednesday
|
8 | 4 | 3 | 1 | 15:8 | 7 | 15 | |
9
|
Burton Albion
|
11 | 3 | 4 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
10
|
Stevenage
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | 4 | 12 | |
11
|
Mansfield Town
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | 12 | |
12
|
AFC Wimbledon
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 12 | |
13
|
Leyton Orient
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:11 | 2 | 11 | |
14
|
Luton Town
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | 11 | |
15
|
Wycombe
|
9 | 2 | 4 | 3 | 14:20 | -6 | 10 | |
16
|
Doncaster Rovers
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:9 | 0 | 9 | |
17
|
Leicester City
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:14 | -4 | 9 | |
18
|
Milton Keynes Dons
|
9 | 1 | 6 | 2 | 10:15 | -5 | 9 | |
19
|
Peterborough
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 9 | |
20
|
Blackpool
|
8 | 2 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 8 | |
21
|
Barnsley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:15 | -7 | 8 | |
22
|
Bromley
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:20 | -11 | 8 | |
23
|
Notts County
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:11 | -3 | 7 | |
24
|
Wigan Athletic
|
8 | 1 | 1 | 6 | 5:13 | -8 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mansfield Town
|
5 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 11 | |
| 2 |
Cambridge United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 3 |
Reading
|
5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 10 | |
| 4 |
Plymouth
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Stockport County
|
5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 5 | 9 | |
| 6 |
Huddersfield Town
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 8 | |
| 7 |
AFC Wimbledon
|
4 | 2 | 2 | 0 | 2:0 | 2 | 8 | |
| 8 |
Bradford City
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 9 |
Stevenage
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:9 | 1 | 6 | |
| 11 |
Oxford United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 12 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:3 | 4 | 5 | |
| 13 |
Luton Town
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 5 | |
| 14 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 15 |
Blackpool
|
4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 5 | |
| 16 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 17 |
Peterborough
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 18 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 19 |
Notts County
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 20 |
Leyton Orient
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 21 |
Wycombe
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 22 |
Leicester City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 23 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plymouth
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 2 |
Bradford City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 10 | |
| 3 |
Oxford United
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 4 |
Sheffield Wednesday
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Huddersfield Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 2 | 8 | |
| 6 |
Leyton Orient
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 7 |
Stockport County
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 8 |
Wycombe
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 9 |
Cambridge United
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 10 |
Burton Albion
|
5 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 6 | |
| 11 |
Luton Town
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 12 |
Leicester City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 13 |
Reading
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
| 14 |
Stevenage
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 5 | |
| 15 |
AFC Wimbledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 16 |
Doncaster Rovers
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 17 |
Barnsley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Peterborough
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Bromley
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | -5 | 4 | |
| 20 |
Blackpool
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 21 |
Notts County
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 22 |
Milton Keynes Dons
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:8 | -2 | 3 | |
| 23 |
Mansfield Town
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 24 |
Wigan Athletic
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Plymouth w tabeli League One?
Plymouth zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli League One z dorobkiem 19 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Plymouth w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Plymouth na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Plymouth na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 4,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 16,7
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 27,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Plymouth
Rozkład bramek w czasie
Bramki Plymouth i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Plymouth to 46–60 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Plymouth - Huddersfield Town Po przerwie pada 61% bramek Plymouth.Przebieg meczu Plymouth i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 2-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Plymouth otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Plymouth
100% bramek Plymouth pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Plymouth zdobywa w sezonie średnio 1,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Plymouth
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Plymouth, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Plymouth wygra mecz Plymouth - Huddersfield Town Plymouth nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Plymouth
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Plymouth padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Plymouth - Huddersfield Town Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Plymouth.Plymouth – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Plymouth fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Plymouth, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Plymouth - Huddersfield Town Plymouth popełnia 12,6 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Plymouth zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Plymouth wygra mecz Plymouth - Huddersfield Town Plymouth zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Plymouth ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Plymouth, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Plymouth wygra drugą połowę meczu Plymouth - Huddersfield Town Drugą połowę Plymouth wygrywał w 5 z 10 meczów.Plymouth – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Plymouth oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Plymouth - Huddersfield Town Plymouth oddaje 10,7 strzałów na mecz.Plymouth – posiadanie piłki
- U siebie 47,4%
- Na wyjeździe 40,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Plymouth utrzymuje przy piłce 44,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Plymouth wygra mecz Plymouth - Huddersfield Town Plymouth utrzymuje średnio 44,1% posiadania piłki.Plymouth – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 21,0
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 68
- Celność długich podań 31%
Plymouth wymienia średnio 325 podań na mecz przy celności 68%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Plymouth – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Plymouth to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Plymouth - Huddersfield Town Czyste konto Plymouth zachowuje w 30% meczów.Plymouth – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,4
Plymouth wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Plymouth - Huddersfield Town Powyżej 8,5 rożnego padło w 80% meczów Plymouth.Plymouth – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 20%
Plymouth ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Plymouth – 1,9.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Plymouth - Huddersfield Town Plymouth ogląda średnio 1,5 żółtych kartek na mecz.Plymouth według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 3-1-1 | 2,00 | 1,60 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Plymouth zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Plymouth na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,80 2,00 | 1,60 2,00 | 1,00 1,40 |
|
2.
|
1,75 2,00 | 1,00 0,80 | 0,50 0,60 |
|
3.
|
1,80 1,75 | 2,60 1,75 | 1,60 0,75 |
|
4.
|
2,00 1,60 | 2,25 1,40 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,00 1,50 | 1,60 1,50 | 1,20 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Plymouth
Skrajne wyniki i osiągnięcia Plymouth w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Plymouth - Barnsley 3:0 League One, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Plymouth - Stockport County 1:3 League One, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Blackpool - Plymouth 2:4, League One, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Irow, Plymouth - Barnsley 3:0, League One, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Amaechi, Plymouth - AFC Wimbledon 2:1, League One, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Plymouth w tym sezonie?
Bilans Plymouth w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-1-3 przy 18 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Plymouth – zawodnicy
Jak wygląda kadra Plymouth w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Plymouth 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Plymouth
-
Owen Oseni Napastnik Uraz kostki pauzuje od 22 dniopuszczone: 4 mecze
-
Malachi Boateng Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 54 dniopuszczone: 11 meczów
-
Michael Baidoo Pomocnik Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 75 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra Plymouth
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
23 | Kanada | 375 tys. € | 308 tys. € | 9 | 90% | 4 | 0 | 741' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Anglia | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 3 | 0 | 572' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Walia | 500 tys. € | 247 tys. € | 10 | 100% | 3 | 0 | 832' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Irlandia | 200 tys. € | 616 tys. € | 10 | 100% | 1 | 2 | 787' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Anglia | 550 tys. € | 616 tys. € | 9 | 90% | 2 | 0 | 208' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Nigeria | 250 tys. € | 185 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Anglia | 700 tys. € | 154 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 899' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Australia | 250 tys. € | 462 tys. € | 9 | 90% | 2 | 1 | 214' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
21 | Anglia | 550 tys. € | 216 tys. € | 10 | 100% | 0 | 2 | 421' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Anglia | – | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 498' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Anglia | 700 tys. € | 308 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Ghana | 2 mln € | 762 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
27 | Anglia | 450 tys. € | 247 tys. € | 6 | 60% | 0 | 1 | 380' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Anglia | 800 tys. € | 247 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 758' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
29 | Jamajka | 800 tys. € | 231 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 888' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Dania | 750 tys. € | 770 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 435' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
25 | Anglia | 700 tys. € | 308 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 460' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
35 | Anglia | 50 tys. € | 616 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 174' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Anglia | 400 tys. € | 111 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Irlandia | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Plymouth
10,2 mln €
śr. 510 tys. € / zawodnika
Ile Plymouth wydaje na pensje
6,4 mln € rocznie
śr. 320 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Anglia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Plymouth w sezonie 2026/2027
Plymouth wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Plymouth
Jak wygląda skład Plymouth?
W wyjściowym ustawieniu Plymouth między słupkami staje M. Mahoney, a linię obrony najczęściej tworzą Mathias Ross Jensen, W. Harding, A. Mitchell oraz M. Sorinola. W środku pola grają R. Curtis, B. Ibrahim, H. White oraz O. Irow, a za skuteczność w ataku odpowiadają W. Evans, A. Pepple. Trener Tom Cleverley ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w League One i pucharach.
Plymouth – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Plymouth w sezonie 2026/2027.
Plymouth transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Walia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Walia | 29 |
|
470 tys. € | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Walia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
290 tys. € |
Kluczowe transfery Plymouth
Plymouth bilans transferowy
- +5,3 mln € 2026
- +7,1 mln € 2025
- +880 tys. € 2024
- -2,5 mln € 2023
- +580 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Plymouth
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Plymouth w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Plymouth trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 1,1 mln €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 4,7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Will Evans z Mansfield Town za 470 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Lorent Tolaj do Bristol City za 4,7 mln €.
Plymouth – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Plymouth? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Plymouth?
Klub piłkarski Plymouth zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii oraz Mistrzostwo 4. ligi Anglii.
