Ronan Curtis jest piłkarzem występującym obecnie w Plymouth. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ronan Curtis
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
13:30
|
Plymouth
0
Reading
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Cambridge United
2
Plymouth
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Ronan Curtis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ronan Curtis wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.32, a skuteczność strzałów to 4,8%. Ronan Curtis oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ronan Curtis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ronan Curtis rozegrał w barwach Plymouth w EFL Trophy 1 mecz, w League One 14 meczów oraz w EFL Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 984 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ronan Curtis
Pierwszy transfer Ronan Curtis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Derry City do Portsmouth za 110 tysięcy euro.
Ile zarabia Ronan Curtis?
Na podstawie kontraktu z Plymouth, Ronan Curtis otrzymuje 623,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 51,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Curtis w listopadzie 2026 to 12 tysięcy euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Ronan Curtis ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Ronan Curtis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ronan Curtis to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 306 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ronan Curtis?
Ronan Curtis ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Ronan Curtis?
Ronan Curtis najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik lub Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ronan Curtis?
Wycena 30-letniego Ronan Curtis według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ronan Curtis?
Ronan Curtis urodził się 29 marca 1996 w London w Anglii, ma narodowość irlandzką. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Ronan Curtis - statystyki
Szczegółowe statystyki Ronan Curtis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Plymouth oraz reprezentacja Irlandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ronan Curtis
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Ronan Curtis
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ronan Curtis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ronan Curtis wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.32, a skuteczność strzałów to 4,8%. Ronan Curtis oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ronan Curtis - transfery
W trakcie kariery Ronan Curtis zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 110 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Plymouth 2026 – obecnie
-
Port Vale 2024 – 2026
-
AFC Wimbledon 2024 – 2024
-
Free Player 2023 – 2024

-
Portsmouth 2018 – 2023
-
Derry City 2015 – 2018
-
Derry City U19 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ronan Curtis
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 09.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 18.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
110 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ronan Curtis
Pierwszy transfer Ronan Curtis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Derry City do Portsmouth za 110 tysięcy euro.
Ronan Curtis - forma
W ostatnich 5 meczach Ronan Curtis zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,69. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Ronan Curtis i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
13:30
|
Plymouth
0
Reading
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
16:00
|
Cambridge United
2
Plymouth
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One, 13. kolejka | |||||||
|
20 Paź
20:45
|
Stevenage
3
Plymouth
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:00
|
Plymouth
0
Huddersfield Town
2
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| League One, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
13:30
|
Plymouth
2
AFC Wimbledon
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
20:00
|
Newport County
(4)
2
Plymouth
(5)
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia), 5. runda | |||||||
|
03 Paź
16:00
|
Leyton Orient
0
Plymouth
2
|
88' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| League One, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
16:00
|
Plymouth
0
Burton Albion
1
|
70' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Blackpool
2
Plymouth
4
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| League One, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Plymouth
3
Barnsley
0
|
63' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| League One, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Doncaster Rovers
2
Plymouth
3
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Leicester City
2
Plymouth
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:00
|
Plymouth
2
Bradford City
0
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One, 3. kolejka | |||||||
|
25 Sie
20:45
|
Plymouth
2
Coventry City
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Wycombe
1
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Plymouth
1
Stockport County
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League One, 1. kolejka | |||||||
|
10 Sie
21:00
|
Plymouth
2
Exeter City
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
02 Maj
16:00
|
Northampton Town
2
Plymouth
3
|
87' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
16:00
|
Plymouth
2
Port Vale
1
|
66' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
20:45
|
Bradford City
1
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
AFC Wimbledon
1
Plymouth
3
|
69' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
13:30
|
Plymouth
2
Exeter City
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Barnsley
0
Plymouth
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Plymouth
1
Bolton
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Plymouth
3
Huddersfield Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
17 Mar
20:45
|
Plymouth
1
Stevenage
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
14 Mar
16:00
|
Reading
2
Plymouth
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Wigan Athletic
0
Plymouth
3
|
78' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
Plymouth
2
Doncaster Rovers
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
28 Lut
16:00
|
Rotherham United
1
Plymouth
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
24 Lut
20:00
|
Luton Town
2
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
21 Lut
13:30
|
Plymouth
5
Cardiff City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
17 Lut
20:45
|
Leyton Orient
1
Plymouth
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Blackpool
0
Plymouth
4
|
79' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
16:00
|
Plymouth
1
Lincoln City
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Stockport County
2
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Sty
20:45
|
Plymouth
1
Mansfield Town
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
24 Sty
13:30
|
Plymouth
1
Luton Town
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Peterborough
0
Plymouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:00
|
Bristol Rovers
3
Plymouth
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
01 Sty
16:00
|
Port Vale
5
Blackpool
1
|
45' |
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League One 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2025
|
Bradford City
1
Port Vale
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Huddersfield Town
5
Port Vale
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
Port Vale
0
Peterborough
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Port Vale
1
Bristol Rovers
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, 1/128 finału | |||||||
|
02 Gru
2025
|
Port Vale
5
Barnsley
0
|
21' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Lincoln City
1
Port Vale
0
|
89' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Port Vale
0
Plymouth
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
11 Lis
2025
|
Port Vale
(2)
3
Fleetwood Town
(4)
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Bolton
4
Port Vale
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Port Vale
5
Maldon & Tiptree
1
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
27 Paź
2025
|
Port Vale
0
Stockport County
3
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Wigan Athletic
1
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
11 Paź
2025
|
AFC Wimbledon
1
Port Vale
1
|
80' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
07 Paź
2025
|
Accrington Stanley
0
Port Vale
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Port Vale
0
Northampton Town
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Barnsley
0
Port Vale
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
Port Vale
0
Arsenal
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Port Vale
2
Mansfield Town
1
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Exeter City
0
Port Vale
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Port Vale
2
Leyton Orient
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
2025
|
Port Vale
4
Leeds United U21
1
|
29' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Reading
1
Port Vale
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2025
|
Birmingham City
0
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Port Vale
0
Doncaster Rovers
1
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Port Vale
1
Stevenage
2
|
67' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Burton Albion
0
Port Vale
0
|
73' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Blackpool
0
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
07 Sie
2025
|
Port Vale
0
Cardiff City
0
|
77' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Rotherham United
2
Port Vale
1
|
45' |
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Port Vale
2
Grimsby Town
2
|
34' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Carlisle United
3
Port Vale
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2024/2025, 43. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Walsall
2
Port Vale
3
|
18' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Crewe Alexandra
0
Port Vale
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
22 Mar
2025
|
Port Vale
1
Morecambe FC
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| League Two 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Port Vale
3
Milton Keynes Dons
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | – | ||
| League Two 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Fleetwood Town
1
Port Vale
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
04 Mar
2025
|
Port Vale
0
Harrogate Town
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Tranmere Rovers
1
Port Vale
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| League Two 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Port Vale
2
Salford City
1
|
89' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| League Two 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
04 Lut
2025
|
Port Vale
1
Wrexham
4
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Port Vale
3
Newport County
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Doncaster Rovers
1
Port Vale
2
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Grimsby Town
3
Port Vale
0
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2024
|
Bradford City
2
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Port Vale
0
Carlisle United
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2024
|
Cheltenham Town
1
Port Vale
1
|
28' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | ||
| League Two 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2024
|
Port Vale
1
Crewe Alexandra
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
12 Lis
2024
|
Port Vale
(3)
1
Wrexham
(1)
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 10. runda | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Port Vale
3
AFC Wimbledon
2
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2024
|
Harrogate Town
0
Port Vale
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Port Vale
2
Swindon Town
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
Accrington Stanley
2
Port Vale
2
|
19' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Port Vale
2
Doncaster Rovers
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Barrow
4
Port Vale
0
|
59' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Port Vale
0
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League Two 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Notts County
0
AFC Wimbledon
2
|
24' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
20 Lut
2024
|
AFC Wimbledon
0
Crawley Town
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Accrington Stanley
2
AFC Wimbledon
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Bradford City
0
AFC Wimbledon
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
AFC Wimbledon
2
Mansfield Town
1
|
23' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Lincoln City
0
Portsmouth
0
|
31' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
Portsmouth
2
Exeter City
0
|
21' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
13 Gru
2022
|
Portsmouth
3
Stevenage
0
|
20' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
26 Lis
2022
|
Portsmouth
3
Milton Keynes Dons
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
01 Lis
2022
|
Portsmouth
(3)
1
AFC Wimbledon
(1)
1
|
61' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Portsmouth
1
Fleetwood Town
1
|
15' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Portsmouth
2
Plymouth
2
|
20' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Port Vale
0
Portsmouth
1
|
65' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
23 Sie
2022
|
Newport County
3
Portsmouth
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
16 Sie
2022
|
Portsmouth
4
Cambridge United
1
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
09 Sie
2022
|
Cardiff City
0
Portsmouth
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Portsmouth
0
Lincoln City
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
12 Kwi
2022
|
Portsmouth
3
Rotherham United
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
05 Kwi
2022
|
Bolton
1
Portsmouth
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Portsmouth
0
Wycombe
0
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
12 Mar
2022
|
Ipswich Town
0
Portsmouth
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Sunderland
1
Portsmouth
0
|
71' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
11 Sty
2022
|
Cambridge United
2
Portsmouth
1
|
61' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
07 Sty
2022
|
Exeter City
2
Portsmouth
3
|
27' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2021/2022 | |||||||
|
03 Sty
2022
|
Cambridge United
0
Portsmouth
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Portsmouth
2
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Lis
2021
|
Lincoln City
0
Portsmouth
3
|
90' |
0 goli
7 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
02 Lis
2021
|
Portsmouth
1
Cheltenham Town
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Accrington Stanley
2
Portsmouth
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Portsmouth
4
Sunderland
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
28 Wrz
2021
|
Burton Albion
2
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Charlton Athletic
2
Portsmouth
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
21 Wrz
2021
|
Portsmouth
2
Plymouth
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Portsmouth
1
Cambridge United
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Milton Keynes Dons
1
Portsmouth
0
|
36' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
Irlandia
1
Azerbejdżan
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Wigan Athletic
1
Portsmouth
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Fleetwood Town
0
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| League One 2021/2022 | |||||||
|
03 Cze
2021
|
Andora
1
Irlandia
4
|
66' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2017/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
AFC Wimbledon
1
Portsmouth
3
|
84' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
24 Kwi
2021
|
Portsmouth
1
Bristol Rovers
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Wigan Athletic
0
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
16 Mar
2021
|
Peterborough
1
Portsmouth
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Portsmouth
(2)
0
Salford City
(4)
0
|
44' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
|
02 Mar
2021
|
Doncaster Rovers
2
Portsmouth
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Portsmouth
1
Gillingham FC
1
|
79' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Oxford United
0
Portsmouth
1
|
75' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Portsmouth
0
Blackpool
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Portsmouth
2
Swindon Town
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Portsmouth
2
Plymouth
2
|
30' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Charlton Athletic
1
Portsmouth
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
26 Sty
2021
|
Portsmouth
0
Lincoln City
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Portsmouth
4
AFC Wimbledon
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
18 Gru
2020
|
Hull City
0
Portsmouth
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Gru
2020
|
Ipswich Town
0
Portsmouth
2
|
86' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
01 Gru
2020
|
Blackpool
1
Portsmouth
0
|
61' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
Portsmouth
6
King's Lynn Town
1
|
59' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
18 Lis
2020
|
Irlandia
0
Bułgaria
0
|
86' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Narodów UEFA 2020/2021 | |||||||
|
12 Lis
2020
|
Anglia
3
Irlandia
0
|
19' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2019/2022 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Ipswich Town
2
Portsmouth
3
|
74' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Lincoln City
1
Portsmouth
3
|
75' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
10 Paź
2020
|
Portsmouth
2
Milton Keynes Dons
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Paź
2020
|
Southend United
0
Portsmouth
3
|
80' |
2 gole
· 67% goli drużyny
8 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
Portsmouth
1
Wigan Athletic
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Wrz
2020
|
Rochdale
0
Portsmouth
0
|
79' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Portsmouth
0
Shrewsbury Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
08 Wrz
2020
|
Portsmouth
2
Colchester United
0
|
76' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lip
2020
|
Portsmouth
1
Oxford United
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
10 Mar
2020
|
Portsmouth
2
Fleetwood Town
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
02 Mar
2020
|
Portsmouth
0
Arsenal
2
|
23' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| FA Cup (Anglia) 2019/2020 | |||||||
|
28 Lut
2020
|
Portsmouth
3
Rochdale
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Fleetwood Town
1
Portsmouth
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
18 Sty
2020
|
Bolton
0
Portsmouth
1
|
88' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
29 Gru
2019
|
Milton Keynes Dons
3
Portsmouth
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
30 Lis
2019
|
Portsmouth
2
Altrincham
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| FA Cup (Anglia) 2019/2020 | |||||||
|
26 Lis
2019
|
Portsmouth
3
Rotherham United
2
|
95' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
23 Lis
2019
|
Rochdale
0
Portsmouth
3
|
89' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
11 Lis
2019
|
Harrogate Town
1
Portsmouth
2
|
93' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2019/2020 | |||||||
|
02 Lis
2019
|
Portsmouth
1
Oxford United
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
22 Paź
2019
|
Portsmouth
1
Lincoln City
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
19 Paź
2019
|
AFC Wimbledon
1
Portsmouth
0
|
32' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
31 Sie
2019
|
Blackpool
1
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
10 Sie
2019
|
Portsmouth
2
Tranmere Rovers
0
|
92' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
11 Maj
2019
|
Sunderland
1
Portsmouth
0
|
69' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2018/2019 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
Rochdale
0
Portsmouth
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Ronan Curtis ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.69.
W ostatnich 10 meczach Ronan Curtis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.17.
W jakiej formie jest Ronan Curtis?
Ronan Curtis jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.69 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.32). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Ronan Curtis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ronan Curtis rozegrał w barwach Plymouth w EFL Trophy 1 mecz, w League One 14 meczów oraz w EFL Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 984 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Ronan Curtis - zarobki
Ronan Curtis gra w Plymouth na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 623 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ronan Curtis w Plymouth (2025/26)
| Rocznie | 623 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ronan Curtis w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
623 tys. € |
| 2024/25 |
|
249 tys. € |
| 2023/24 |
|
249 tys. € |
| 2022/23 |
|
228 tys. € |
| 2021/22 |
|
228 tys. € |
Ile zarabia Ronan Curtis?
Na podstawie kontraktu z Plymouth, Ronan Curtis otrzymuje 623,1 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 51,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Curtis w listopadzie 2026 to 12 tysięcy euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Ronan Curtis - kontuzje
W trakcie kariery Ronan Curtis zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ronan Curtis
-
Uraz
28.02.23 – 30.12.23 (306 dni)
Portsmouth opuszczone: 14 meczów
Czy Ronan Curtis ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Ronan Curtis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ronan Curtis to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 306 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ronan Curtis - trofea
W trakcie kariery Ronan Curtis zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ronan Curtis
Jakie trofea zdobył Ronan Curtis?
Ronan Curtis zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Portsmouth — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Football League Trophy — 1 raz.
Ronan Curtis - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ronan Curtis wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ronan Curtis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ronan Curtis
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 30 |
|
200 tys. € |
| 25.11.2025 | 29 |
|
200 tys. € |
| 29.06.2025 | 29 |
|
200 tys. € |
| 29.12.2024 | 28 |
|
175 tys. € |
| 26.06.2024 | 28 |
|
200 tys. € |
| 24.10.2023 | 27 | 300 tys. € | |
| 08.06.2023 | 27 |
|
400 tys. € |
| 04.04.2023 | 27 |
|
500 tys. € |
| 28.07.2022 | 26 |
|
700 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ronan Curtis?
Wycena Ronan Curtis wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Ronan Curtis wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 175 tys. €.